Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 66 67 68 69 70 »
Autor
Téma 
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 1073

2 Kolman: Rockwool není hnojivo, je to kamenná vata a ta se koupí ve stavebninách. Pokud máš problémy shánět hnojiva tak se spokoj s krystalonem, na out to myslím stačí. Wuxal super jsem si taky musel objednat, protože ho normálně nemaj, ale jestli jsou ochotni, tak ti seženou prodejci hnojiv a zahrádkářských potřeb skoro všechno.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-07-2006 v 18:34 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 1074

Radoslav:tak, ze rockwool neni hnojivo to vim od doby co cadim.
ze ho kupujes ve stavebninach taxe nedivim tem tvym kytkam
a pokud jde o wuxal tak jsem ho koupil v 2 obchode kam jsem sel
a OBMka maji normalne v OBchodnim doMe.
takze si myslim ze to bude stacit

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 16-07-2006 v 18:41 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 1075

2Koloman: před pár příspěvkama jsi měl problém do obchodáku zajít, že to máš 35 km do města a rockwool jsi řadil mezi hnojiva a najednou nemáš problém všechno sehnat, tak tě trochu nechápu.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 17-07-2006 v 05:59 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 1076

nemel jsem problem rikal jsem ze pro rockwool bych musel 35km.protoze u nas ho nemaji a do stavebnictvi urco nepjdu
Rockwool jsem NIKDY neradil mezi hnojivaNIKDY mozna's to blbe pochopil z nejakyho prispevku.jinak keni na tom co nechapat.to bude asi tebou,nepis kdyz hulis

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 17-07-2006 v 08:02 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 1077

prave se chystam zajit do zahradnictvi taky pro nejakou to hnojku,zatim jsem jenom postrikoval phytaminem..ted uz je kvetena o neco starsi a ma problem se mi vubec srovnat ve foliaku a se pokousim urychlene sehnat neco ne moc drahyho a kvalitniho na kvet..hlavne aby to bylo BIO nechci tam davat zadnou chemii..nebo hnuj aby to pak poznamenalo chut..kdyz budu shanet to OBM tak to neni chemka ne??a jakej to ma presnej nazev,staci se jenom poptat na OBM nebo jak..??dik za rady....

Old Post 17-07-2006 v 12:22 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 1078

Právě jsem se vrátil z nákupu, nevydržel jsem to a byl jsem si koupit Wuxal super a OBM abych nebyl za nýmanda, kterej hnojí Krystalonem, i když si myslím, že není nejhorší, ale asi jde hlavně o tu chemii. OBM se jmenuje prostě OBM a neměl jsem problém to sehnat ani Wuxal není problém akorát jsem nesehnal Vermesfluid na plodovou zeleninu, ale skusím ten Phytamin jak píšeš.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 17-07-2006 v 13:28 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 1079

jo presne tak dneska jsem si taky k wuxalu dokoupil OMB stalo to 35,-
takova tak pulitrova flasticka.uz se tesim az to tim pokropim hahaha jo a ten wuxal je super Jack Herer po nem vali jak blazen utrzenej z retezu

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 17-07-2006 v 13:44 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vehicle
Nový Člen

Karma uživatele vehicle - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 1080

taky sem dneska koupil Wuxal super, tak sem na nej zvědavej, jenom mohl by mi nekdo trochu upřesnit davkovani? nerad bych spalil
Jinak jeste na kvet se rozhoduju mezi OBM nebo netopejřim guanem, co byste spis doporučili? V hnojkach se moc nevyznam, tak dik za pochopeni

Old Post 17-07-2006 v 16:10 PM
vehicle je offline   Profil uživatele vehicle   Find more posts by vehicle   Foto galerie člena vehicle   Click here to Send vehicle a Private Message   Add vehicle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 1081

OBm na kvet i guano guano na finalni fazi kvetu

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 17-07-2006 v 16:27 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 1082

Tady je to dávkování, už to tu je, ale neumím zadat odkaz, tak jsem to sem zkopíroval.

hnojení Příspěvek č. 4

Hnojit jsem začal až po přepnutí na květ.
A to wuxalem a obm jednou za čtyři dny.Přibližně v těchto dávkách:
1.-3. hnojení--3ml wuxalu a 5ml Obm
4.-6. hnojení--4ml wuxalu a 8ml Obm
7.-9. hnojení--5ml wuxalu a 12ml Obm
10.-11. hnojení--5ml wuxalu a 15ml Obm.
Obsah hnojiva byl vždy naředěn v 2l lahvi s vodou.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 17-07-2006 v 16:40 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 1083

citace:
Původní příspěvek od Erixon


Skoušel jsem záštipky, tzn. bez flushingu z kytky hnojený plagronem a skoro to neškrábalo, následky kromě zkouřenosti žádný.


To je zvlastni protoze sem si prave rikal ze chemka vtomdle bude mnohem nebezpecnejsi nez bio hnojiva ale treba tomu tak neni. Uz je to asi tyden a nekdy jeste citim nepravidelnost tepu rozhodne se to zmirnilo odost a davejte na to bacha chemie muze byt zakerna a i bez znatelnych vedlejsich ucinku muze poskozovat zdravi.

Old Post 18-07-2006 v 09:09 AM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Organika :to Radoslav Příspěvek č. 1084

Taky sem se nakonec rozhodnul pro to OBM je to asi ta nejlepsi volba na kvet kdyz nechces dat za hnojky moc velky love..Hele a ten Phytamin vyrabi Plargon ten sezenes normalne v kazdym growshopu..

Old Post 18-07-2006 v 10:34 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 1085

citace:
Původní příspěvek od Jizvič


To je zvlastni protoze sem si prave rikal ze chemka vtomdle bude mnohem nebezpecnejsi nez bio hnojiva ale treba tomu tak neni. Uz je to asi tyden a nekdy jeste citim nepravidelnost tepu rozhodne se to zmirnilo odost a davejte na to bacha chemie muze byt zakerna a i bez znatelnych vedlejsich ucinku muze poskozovat zdravi.


Já bych viděl problém hlavně v tom, že to byl samec. Po tom je člověku dost blbě zpravidla vždycky. Kdyby to byla samice, tak si troufnu odhadnout, že by maximálně tak škrábala v krku...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 18-07-2006 v 11:37 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 1086

citace:
Původní příspěvek od Wokap
Já doufám, že tím nehodím OT, ale kde se dá sehnat - kde jste koupili vy - bioaglen, případně phytamin? Lítám po celejch Pardubicích a v každým zahrádkářství, květinářství, OBI, Baumarktu... na mě koukaj, jak kdybych jim zežral fotra... Je skutečně jediným řešením internet? Za odpovědi dík, Wokap


V Pardubkách měli Bi-Algeen S90 v Baumarktu (to je ňákej ten Bauxit u Globusu voe
Musíš to tam pořádně prohledat, případně přinutit prodavače, aby to prohledal za tebe...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 18-07-2006 v 11:39 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 1087

2 garfield a netty: vyserte se na krystalon plod a květ - vyhazování peněz, kupte si něco jinyho, jestli chcete zustat u krystalonu, protože je levnej a vydrží na 20 let, tak si kupte aspon krystalon jahoda, ten by měl mít víc fosforu. ale i tak to za moc nestoji

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 18-07-2006 v 12:27 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 1088

Ted jsem prisel ze zahradnictvi a OBM nemeli,tak jsem koupil hnojku na kaktusy a sukulenty jen kvuli tomu N-P-K:4-7-6(Hnojivo podporuje zdraví růst kaktusů a sukulentů.Jednoduchá aplikace.Doufam ted jenom ze mi to teda rozjede aspon poradne ten kvet.Bylo by na case..takze budu hnojit 1 x za 14dni hnojivem na kaktusy kvet a 1 x tejdne Phytamin na list pro bohatou zelen a zdravi rust....tak hodne zdaru a at to jede!!

Old Post 18-07-2006 v 14:05 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 66 67 68 69 70 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2021 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. - 198 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8640990 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív