Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 58 59 60 61 62 »
Autor
Téma 
cernoch
Stálý Člen

Karma uživatele cernoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 945

Jugglere, myslim, ze knizky ze serie Zemeplochy se daji rozdelit podle toho, o kterych charakterech pojednavaji (knizky o carodejkach, Mrakoplasovi a mazich, o Hlidce, o Smrtovi). Jednotlive knizky v tech grupach na sebe nenasilne navazuji, ale neni nutne cist je jak vysly za sebou. Jen zridka je obsah jednoho z dilu skutecne vyznamny pro nektere dalsi, ale napriklad kdyz ctes Zajimave casy, je lepsi znat, ze Dvoukvitek byl na vylete v AM a co tam s Mrakoplasem zazil. I bez toho si to clovek uzije. Precetl jsem Zemeplochu temer kompletni a co povazuju za jedinou opravdovou vyhodu cteni knizek tak, jak vychazely (tak jsem je s par vyjimkami cetl), je to, ze pozorujes postavy, jak se vyvijeji, vyrustas s nimi, vic te to vtahuje do pribehu. teda me

možnosti tu sou

Old Post 02-09-2006 v 16:20 PM
cernoch je offline   Profil uživatele cernoch   Find more posts by cernoch   Foto galerie člena cernoch   Click here to Send cernoch a Private Message   Add cernoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 946

Baba od Charmse (dočteno včera)

Malazská kniha padlých (1. díl - Měsíční zahrady)

...jestli někdo tuto výbornou (podle mého) knihu máte, zkuste si ji přečíst po brku...u žádný jiný knížky se pro mě tolik nezměnil obsah při změně vědomí :-)

Old Post 03-09-2006 v 03:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoll
Stálý Člen

Karma uživatele Yoll - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 947

Hodně záleží i na tom va jake atmosféře se kniha čte - během prázdnin nebo třeba v 10-ti minutových pauzách během brigády na pásu v továrně na autoklimatizace.....Zajímavé časy jsou fakt skvělé, pro mě asi nejlepší Prattchetovka.
Jinak jsem právě dočetl dvě díla P.K.Dicka (Temný obraz, Valis) a budu si muset dát něco lehčího - asi nějaký případ soudce Ti od R.v. Gulika.....neznáte někdo Kapsu od Karla Sýse nebo třeba Arabskou noční můru (neuvěřitelně super nářez)?

....tak za tohle mě bůh určitě zabije...

Old Post 03-09-2006 v 21:53 PM
Yoll je offline   Profil uživatele Yoll   Find more posts by Yoll   Foto galerie člena Yoll   Click here to Send Yoll a Private Message   Add Yoll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 948

super...!!! zrovna sem objevil odkaz na keltskou knihu mrtvých od H.Kalweita (napsal třeba Svět šamanů a vnitřní vesmír):
http://rapidshare.de/files/24102196...akacka.rar.html
akorát teda 62MB docela HC na pdf formát

si budu muset pořídit lcd sakra

Old Post 03-09-2006 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 949

BIGBOOGI: http://entheogeny.jinak.cz/psyzku.htm ...to by melo byt co hledas...

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 03-09-2006 v 22:03 PM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 950

Plně s tebou souhlasim , vždy když nemám co na čtení , což je teď ,tak si vezmu Mladí v hajzlu 2 (víc dílu doma nemám) a vždy se pobavím, neni výjmkou že se směji na celý autobus i když to čtu po čtvrtý. Je to pro mě taková odpočinková četba u které občas přejedu stanici a vyčtu nové intelektuální hlášky Nicka Twispa.
Teď doma mám Holubí mambo tak jsem zvědvej....

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 05-09-2006 v 20:43 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 951

Pánové, jestli se vám tolik líbí Mládí v hajzlu, zkuste A bude hůř od Jana Pelce.

Já teď čtu knihu s názvem 23 Šimona Šafránka. To je takovej mladej typus z Prahy, co dělá trochu do filmu, trochu do literatury a trochu i do tekna. Je o bandě týpků z Prahy, co si dali dohromady systémek, koupili starej autobus a vyrazili na cestu do Itálie. Čte se to hrozně rychle. Výborný to je.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 06-09-2006 v 02:12 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krulf
Nový Člen

Karma uživatele krulf - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 952

Musím plně souhlasit,
s chválou knihy mládí v hajzlu the best of . jinak ted jsem dočet před týdnem od jiřího kulhánka Divocí a zlí 1.-4. asi již po 4
Je to o týpkovi co jatkuje všechno a všechny, všude a na jakejkoli způsob jen aby všici zhebli. velice uvolnujicí čtení perfektní zápletka.
a nyní od jaroslava haška Dějiny strany mírného pokroku v mezích zákona . velice zajímaví pohled na kulturu hospodských restauračních( s výčem) zařízení ještě za rakouska zatim výtečný

Old Post 06-09-2006 v 03:32 AM
krulf je offline   Profil uživatele krulf   Find more posts by krulf   Foto galerie člena krulf   Click here to Send krulf a Private Message   Add krulf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 953

Jsem behem 15ih precet Pratchetta - Caropravnost - sice jsem se pobavil ale ty prvni 2 dily s Mrakoplasem me bavily vic.. nic no, mam jeste z knihovny velkou jizdu a kobrecove, tak jdu na to

p s y c h o 8 4

Old Post 06-09-2006 v 13:10 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 954

ciwe mrakoplase sem mel ze zacatku nejradsi, ted asi dily s carodejkama - vic moudra nez ve vsech esoterickejch knizkach dohromady
Shikamaru - jeje - sem poprvy cetl snad v patnacti - posledni (?) ctrvtej dil snad pred rokem - jsem se bal, ze uz to nebude vono - a vono to dava porád
jinac OLE aka OLbřímí erekce - pouzivame do tedka

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 06-09-2006 v 14:39 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 955

Tayem de Tox- A bude hůř je taky dobrá kniha , ve které se spousta lidí najde.Ale s mládím v hajzlu se to moc srovnávat nedá, i když má stejné prvky. Spíš vypovídá jaké to bylo z dob komunistického režimu než o pubertálních problémech náctiletých....
jinak 23 je velmi čtivá kniha , kterou slupnete na jedno brdo, zvlášť pro ty ,kteří tím způsobem života žijou.
Dude já spíš- ,,nechceš se projet na mém Ohnivém oři"
EDIT: soudne sestry(darek k narozeninam od segry) ....jedine a zatim bohuzel posledni predstaveni , na kterem jsem byl ...cena listku me trochu zarazila, temer 5set.

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 07-09-2006 v 21:52 PM

Old Post 06-09-2006 v 15:37 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 956

Hele todle je trochu OT ale patrito asi k tomu ocem de rec vidle ste nekdo to divadelni predstaveni v dlouhy podle Petcheta Soudne Sestry? fakt super

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 06-09-2006 v 17:24 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 957

Nyní Romain Rolland - Jan Kryštof, asi nejhodnotnější kniha, kterou jsem kdy četl.
Doporučuji všechno od Rollanda, třeba "Dobrý člověk ještě žije" je fascinující. Zkrášluje mě též naturalismus - Zola "Zabiják", moc rád na to dílo vzpomínám i když musím podotknout, že mě jeho jiné svazky nenadchnuly.
Bukowski taky zajímavej člověk Argotová odregovávačka bez naivních rádoby krás se vždycky hodí
Málem bych zapomněl na pana Puza a jeho Kmotra, už jsem ji četl dvakrát a nevím proč, furt si některé listy sjíždím znova
Moje indispozice je ve značné neznalosti momentálních autorů...bohužel...


btw Mládí v hajzlu je výborná kniha.

imho čtěte čtěte čtěte, velmi to obohatí člověka a zatraceně, neříkejte, že na to nemáte čas! Nejhloupější věta co znám.

Naposledy upravil 06-09-2006 v 23:21 PM

Old Post 06-09-2006 v 23:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 958

Jack Kerouac(am. beatník)-Na cestě


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 06-09-2006 v 23:25 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 959

OT (muj thread takze ) - jj, soudny sestry byly super
pristi sobot deme na Maskaradu - se tesim moc uz

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 07-09-2006 v 17:51 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 960

nakonec sem si půjčila od kamarádky::Frida,,kdo viděl film tak ať si přečte knížku,,nádherná

RASTA

Old Post 07-09-2006 v 18:10 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 58 59 60 61 62 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7826450 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív