Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
pála žáhí
Stálý Člen

Karma uživatele pála žáhí - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 81

Asi to všichni znáte. Jste zkouřený na mraky a chcete něco říct, ale rychlejc myslíte než mluvíte, promícháte slova a vznikne z toho naprostá kravina(mě se to stává mooc často). No a to mě jednou kámoši ukecávali abych s nima ještě skočil na beera, zrovna sme pálili brčko a já sem jim chtěl říct, že na pivko nechci protože mě pálí žáha. Ale místo toho sem vyblil, že mě pála žáhí. Sice to něco vypovídá o stavu mého mozku, ale aspoň se vždycky zasměju. No na pivko sem nešel a doma sem se připích na net a zaregistroval sem se na grover. A pak spolu měli kopu dětí a jestli nechcípli tak tam žijou dodnes.
konec pohádky
dobrou noc děti

Old Post 02-10-2002 v 19:31 PM
pála žáhí je offline   Profil uživatele pála žáhí   Find more posts by pála žáhí   Foto galerie člena pála žáhí   Click here to Send pála žáhí a Private Message   Add pála žáhí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Po papouškovi... Příspěvek č. 82

Já jsem Erik. A měl jsem andulku, které jsem říkal Era (Čtěte prosím DLOUZE - Éra)... A plánoval jsem si (asi ve svých 11 letech, že založíme firmu ERA & ERA (něco jako Johnson & Johnson) Papouch už sice dávno natáh brka a jest nyní rozložen vedle mé prababičky, ale Era mi zůstalo. Říkají mi tak občas i někteří spolužáci, kteří za to u mě mají tučné Plus
Jo a ta biotechnologická firma, kterou někdy v budoucnu založím se bude jmenovat GenEra. Vopovažte se mi ten název čórnót

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 02-10-2002 v 21:04 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 83

no tak se taky přidám,

kdo je trochu znalej tak hned pochopí:

OTÓN KDE TY????

no a vzniklo to cca před 7mi lety, když na mě jeden dobrej kámoš, dost vyčazenej začal pokřikovat právě takhle, no a už se to nějak chytlo, a myslim, že se to ke mě i docela hodí, bo nejsem zrovna ideál štíhlosti

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 03-10-2002 v 09:26 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 84

U mňa je tiež jasná diagnóza, mám rád zbrane a pár ich aj vlastním...

Old Post 03-10-2002 v 14:15 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička taky si myslím, že mnohá přezdívka je charakteristikou osoby, která se jí honosí… Příspěvek č. 85

takže je asi bezpředmětné cokoliv ke mně říkat . . .

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 04-10-2002 v 13:20 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kinosternon
Nový Člen

Karma uživatele Kinosternon - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 86

latinsky : kinosternon leucostomum

česky : klapavka (to je želva)

Bez ohledu na to, kolikrát už byla určitá lež odhalena, stále zůstává nějaké procento lidí, kteří jí věří

Old Post 04-10-2002 v 20:14 PM
Kinosternon je offline   Profil uživatele Kinosternon   Find more posts by Kinosternon   Foto galerie člena Kinosternon   Click here to Send Kinosternon a Private Message   Add Kinosternon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enfant Terrible
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

Tak zaprve se tak jmenuje nase zatim imaginarni kapela...a pak mi prislo lito, ze dnes uz jen malo z mladych lidi vi, jaky ma toto ustaleny slovni spojeni vyznam...kdyztak hledejte ve slovniku cizich slov...a nebo ve francouzko ceskem slovniku :-))

Old Post 05-10-2002 v 02:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slut
Stálý Člen

Karma uživatele Slut - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Dotaz Slut? Příspěvek č. 88

No tag v aj. to má asi cca10 vyznamů ,ale já to používám jako děvka ,ani nefim proč ,asi se mi to slovo líbí ,ale né kvůli tomu že bych byla děvka !!!!!! prostě jen tag!!!!! a jago Slut sem na chatech atd.... no protě všude!!!!no a gdyš se třeba negde podepíšu jago Slut ,tag všichni vědi že sem to já ,tag proč to měnit a vymejšlet něcojinýho?!?a stejně neni čas vymyslet neco jinýho (slušnějšího)!!!!!!



Slut-fuck nejsem!!!!

Old Post 05-10-2002 v 14:45 PM
Slut je offline   Profil uživatele Slut   Find more posts by Slut   Foto galerie člena Slut   Click here to Send Slut a Private Message   Add Slut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vecino ruidoso
Nový Člen

Karma uživatele vecino ruidoso - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 89

mno, já sem se teď zaregistroval (páč sem zapomněl heslo a sem na jinym kompu), takže sem to teď zrovna vymejšlel. no a protože na mě přišla sousedka abych nedělal bordel a řekla mi že sem hlučný soused, tak sem neváhal. no a španělsky se to řekne vecino ruidoso (bych řek).

Old Post 05-10-2002 v 17:52 PM
vecino ruidoso je offline   Profil uživatele vecino ruidoso   Find more posts by vecino ruidoso   Foto galerie člena vecino ruidoso   Click here to Send vecino ruidoso a Private Message   Add vecino ruidoso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anglan
Nový Člen

Karma uživatele Anglan - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 90

Hmm ja jsem Anglan - vyrustal jsem tam, a ac se narodil tady, a i tu dale ziju, stejne jsem pro vsechny Anglan. Kurva i na vojne jsem byl , abych se cejtil vic cechem, a taky ze me matjka zlata nabonzala. ale to uz je jina historka.....

Anglan

Old Post 06-10-2002 v 12:28 PM
Anglan je offline   Profil uživatele Anglan   Find more posts by Anglan   Foto galerie člena Anglan   Click here to Send Anglan a Private Message   Add Anglan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 91

porad se necim obcerstvuju,abych byl fresh :-))

Old Post 06-10-2002 v 20:24 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanDer
Stálý Člen

Karma uživatele DanDer - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 92

Ja se jmenuju Dan a to Der se mi tam tak nák vloudilo.(S nemčinou nemam nic spolecnýho, NESNAŠIM jí.)
:-)

Old Post 06-10-2002 v 20:43 PM
DanDer je offline   Profil uživatele DanDer   Find more posts by DanDer   Foto galerie člena DanDer   Click here to Send DanDer a Private Message   Add DanDer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zofka
Stálý Člen

Karma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 50 

Obecné Příspěvek č. 93

No moj nick wznikol asi tak, ze mi ho dal moj kamosh...
tak a od vtedy som zofka.

Peace, Love, Understanding
70W v-scrog bubbler

Old Post 08-10-2002 v 09:18 AM
zofka je offline   Profil uživatele zofka   Find more posts by zofka   Foto galerie člena zofka   Click here to Send zofka a Private Message   Add zofka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

cangrejo Příspěvek č. 94

no cangrejo znamená španělsky rak, španělština se mi moc líbí a jinak jsem ve znamení raka, no vlastně jsem spíš míšenec blížence a raka no ale to už je fuk :-)

Old Post 08-10-2002 v 13:38 PM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leary
Stálý Člen

Karma uživatele leary - 7% PěstitelskáKarma uživatele leary - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 27 

moj nick??? Příspěvek č. 95

Timothy Leary. Ked uz nic ine, treba precitat aspon Flash Back... to je maslicko...

Old Post 08-10-2002 v 15:54 PM
leary je offline   Profil uživatele leary   Find more posts by leary   Foto galerie člena leary   Click here to Send leary a Private Message   Add leary to your buddy list     Navštiv homepage uživatele leary! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJThunder
Nový Člen

Karma uživatele DJThunder - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 96

No to bylo asi takhle: To sme jednou zkuřený hrály Counter-Strkie a já sem si dal Thunder ňák sem mi to líbilo tak mi to zůstalo )))

)))))))

Old Post 08-10-2002 v 19:01 PM
DJThunder je offline   Profil uživatele DJThunder   Find more posts by DJThunder   Foto galerie člena DJThunder   Click here to Send DJThunder a Private Message   Add DJThunder to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DJThunder! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6137260 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív