Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 56 57 58 59 60 »
Autor
Téma 
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 913

Toz ja su prodavac....

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 12-01-2011 v 14:52 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 914

Hádám, že v growshopu

Komár neni mucha pyčo

Old Post 12-01-2011 v 18:36 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 915

já vyrábim víno. od zpracování hroznů až po láhev..
v práci nehulim, je to strašnej kopr a musim se soustředit na to, co dělám a zhulenej bych to zjebal. je to velká zodpovědnost - tisíce litrů mě protíká mezi prsty

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 18-01-2011 v 10:18 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 916

Přípravář výroby už 3 roky v jedné středně velké firmě, ze které doufám brzy vypadnu a najdu si něco, co mě bude víc bavit! Jinak v práci nehulím, jenom když je nějaká firemní akce tak se s kolegou zhulíme

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 31-01-2011 v 09:08 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 917

Anestezioložka na mateřské takže na jointíka si ještě počkám

Old Post 31-01-2011 v 09:54 AM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 918

3 roky mistr na stavbe a ted posledni rok rekonstrukce bytu,truhlarina,zahradnicina,kutilstvi...takovej brouk pytlik.... a vsechno delam nezhulenej

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 04-02-2011 v 20:30 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 919

Já jsem pan recepční a o vikendu Dj - ing tam to je jasný ...jinak v práci vůbec ..

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 04-02-2011 v 21:06 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovar
Nový Člen

Karma uživatele Ovar - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 920

To já chvíli dělal (3 roky) v lese s pilou,kombinace trávy a tohoto povolání dohromady opravdu nejde,stačí se trochu zafárat a jde o kejhák :-) Proto jsem si musel najít něco klidnějšího...

Old Post 19-02-2011 v 09:34 AM
Ovar je offline   Profil uživatele Ovar   Find more posts by Ovar   Foto galerie člena Ovar   Click here to Send Ovar a Private Message   Add Ovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scaep
Stálý Člen

Karma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% PěstitelskáKarma uživatele scaep - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 921

před pár lety sem brigádničil ve videopůjčovně - luxusní (ne moc výnosnej) job. nic moc se neděje, denně viděny min. 2 filmy (půjčovné zdarma ) a hulit se dalo v klidu, akorát pak komunikace se zákazníkem trochu vázla .
Teďka občas lezu po střechách takže hulení při práci nepřipadá v úvahu.

Old Post 20-02-2011 v 00:39 AM
scaep je offline   Profil uživatele scaep   Find more posts by scaep   Foto galerie člena scaep   Click here to Send scaep a Private Message   Add scaep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eazer
Nový Člen

Karma uživatele eazer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 922

Mno zatím jsem student, ale chystám se na grafiku a karieru webdesignéra .. nyní jsem musel bohužel omezit hulení kvůli rodičům co si myslí že je to jak fet... alejak vypadnu na vejšku indoor a pojede to )

Old Post 19-03-2011 v 20:34 PM
eazer je offline   Profil uživatele eazer   Find more posts by eazer   Foto galerie člena eazer   Click here to Send eazer a Private Message   Add eazer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 923

Priblizne v pulce magisterskyho studia jsem se dostal do faze o ktery sni kazda spravna lina zhulka :

Pracuju prevazne z pohodli domova s jistym prostorem pro kreativitu, z cehoz mimojine plyne, ze muzu hrozive balit podle potreby, delam vice ci mene '' v oboru'' a plati mi to slozenky.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 26-03-2011 v 14:30 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slam
Nový Člen

Karma uživatele slam - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 924

ja mam stavebnu firmu v ktorej som aj zamestnany.ked realizujeme stavbu tak si v klude pofajcievam akurat pri rozpoctoch si musim brko odopriet

Old Post 26-03-2011 v 14:58 PM
slam je offline   Profil uživatele slam   Find more posts by slam   Foto galerie člena slam   Click here to Send slam a Private Message   Add slam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 925

Momentálně číšníka sranda lítat zhulený po place

1.InDoor 400w 5xWhite Russian a 4xNorthern Lights - 270g

Old Post 15-04-2011 v 22:43 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 926

To já jsem monumetálně elektrotechnik vlečky.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-04-2011 v 23:11 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 927

Ekonom, správa rozpočtu předsériových dílů.

Old Post 16-04-2011 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 928

Vyučen terařem .. na pár měsíců sem byl v lakovně, ale zase sem šel do školy na klepíře at to mám ke střechám takže školááček

Old Post 16-04-2011 v 10:48 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 56 57 58 59 60 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7953320 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív