Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out 2011 von Bublaspiel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Obecné Out 2011 von Bublaspiel Příspěvek č. 1




Vážené growerstvo nadešel i můj čas zaujmout pozici pod širým nebem.

Můj plán je jasnej zasadit a pokud možno sklidit k tomuto cíli však vede cesta trnitá,ale stejně jako vy jsem připraven s boží a vaší pomocí tyto svízele překonat ...akce.

1.Lokalita - splaškárna
Vyloženě luxusní flek s dokonalou půdou ,je to místo kde čerpám hlínu pro své další působiště.Kdyby to bylo možné dal bych tam všechny kytky ,ale ....

OSAZENSTVO 3 x Shaman (f2) , 3 x Early Biddy (f2) , 3 x Amnesia Haze / Mazar (f2) , 3 x g13 x mtf

Po úspěšném okapním předpěstu zítra půjdou po 20.dnech na svá místa.

Mám toho rozjeté více takže pozvolna vás budu seznamovat se svýma radostma i útrapama Pěstu zdar ....

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 09-05-2011 v 21:49 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 2






Zdravím s dalším projektem tohoto slibného jara ...►vivat automatica ◄
Od Canabia seeds jsem sehnal 5ks fem. BCN Diesel s toho jsem 2 kousky čenžnul s místním autoznalcem jemuž tímto děkuji za next fem auto 1 x Big Devil & 1 x Snowryder.Samozřejmě jsem nepohrdl také nabídkou jeho vlastních crosů ak47/lowryder těch se mi chytlo 7 z 15 a zatím si hoví v okapu ...fem. kousky jsem dal do skřínky specielně vyrobené pro předpěst luxury modelů Až budou k světu pomažou k jedné důchodkyni na zahrádku.

Další počin se skládá z fem.kusovek:
KAYA 47 - CRITICAL - BLUE FRUIT - TOP DAWG nejsou to sice ryze out modely,ale své místo si najdou na trvalo u mne za oknem aspon se budou mít čím sousedé od naproti kochat do té doby než se některý z nich rozhodne pro občanskou povinost...SMRT PRÁSKAČŮM !!! Každopádně mé vip kousky si hoví již ve skřínce krom jednoho lajdáka (top dawg)...kýho šlaka nevyjel ...nahradím jej dalším.

Do třetice vyšel můj včerejší plán a 8 z 12 prvních out modelů jsem již zasadil...na místo splaškárna ...jedno děcko early biddy jsem nalomil ..snad se vzchopí.

Shrnutí: Substrát si míchám povětšinou vlastní ..pouze pro vip modelky jsem použil od Atami Light mix.Proti plžum jsem nastražil Vanish...zvěř na tomto fleku nehrozí takže vlasy zatím mám O hnojkách až jindy....zdar milci canabis

1. foto - klíčení
2.foto - klíčení
3.foto - vip hosté
4. foto - vip zone
5.foto - g13/mtf po přesazení (thx Jahmaican)

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 10-05-2011 v 20:38 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 3






Doba totálního nasazení stále neutichá...polních prací stále spousta ...docela dost času trávim hledáním fleků možná až zbytečně.Tím,že jsem dlouho nepostoval nevím co sem šoupnout dřív...

► 1. foto- FLEK U STROMU

Super místečko z výbornou hlínou...nejsem kopač proto se snažím vyhledat sluná místa kde byli dřív skládky ,humusy,jímky atd. není jich moc,ale jsou typické kopřivové haldy kde se drží vlhkost .

První místo kam jsem vysadil klony od jednoho krajana celkem :

2 x Orange Bud ,3 x Ice

Zasazeno cca před 10 dny a dnes poprvé pohnojeno ...zde ne příliš populárním Krystalonem -Start (nehodlám venky nijak rozmazlovat )
ozjíždí se pomalu,ale jistě.


► 2. foto- FLEKANEC VE STRÁNI

Místo v pohodě je při cestě na jiná místa ...hlína také fajná až na to,že mi kytky podhrabali krtci ...kteří zřejmě narušili kořenovej system ...v nejbližčí době pohnojím.
3 x model Amnezia Haze x Mazar pracovní název:Watovky - nebot semena jsou od jedné víly


► 3. foto- Trio Kandaharos

Jedná se o tři řezy KANDAHAR ... místečko luxury a to natolik,že k nim přidám v nejbližší době další osazenstvo.Sazel jsem je pospolu s řezy Ice & Orange Bud ve stejný den...ale došel mi vanish a odložil jsem osypání na příště ...při dnešní kontrole jeden z kousků totálně dojebanej ..dostal jméno mršák ...zíta to musím hned ošetřit...nebo přijdu o všechny tři což bych nerad ...na tyhle holky jsem zvědav.

► 4.foto- makro Mršáka z Kandaharu aneb nepodcenujte slimáčí lůzu


► 5.foto - .5.foto - AUTOMATIKOS - Bear von Brtnikus Lowryder x AK 47

Po identifikaci koulí jsem si ponechal jednoho semenáčka a pospolu se šesti holčinama jsem vše přesadil na libové místo ...za oknem měli tendenci zakrnět ...jako bonus jsem poblíž pdnul 3 kousky TNR...které jsou teprv týdení.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 09-06-2011 v 23:41 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

Se budu těšit na další fotky. Moje půjdou do země zhruba za týden.

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 10-06-2011 v 17:28 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 5





Zdravím growerstvo a hned si musím postěžovat ..jeden z mých zásadních projektů je zmařen a to mé kompletně má V.I.P AUTOMATIKA - 3 x BCN Diesel ,1 x Snowryder,1 x Big Devil.Kytky jsem hezky předjel pod září a odvezl k jedné známé na terasu na chatu ...po týdnu se babka zjančila,že to hrozně roste a ,že to je vidět a ,že sem říkal ,že to budou keříčky atd. ..jo vytáhli se ,ale uplně idealně tak jak bylo potřeba nebot již se přeply na květ obvzlášt Big Devil byl luxusní...ano BYL nechtěl sem hrotit kam na rychlo kytky šoupnu tak sem je schoval v jednom lesíku ...do trávy. Druhý den v noci jsem je chtěl již převézt na místo kde sem je chtěl nechat dojet,ale kytky ...v píči !! 10 metrů od toho místa navíc stálo auto v lese v noci !!Klel sem jako píča a začal skoumat vnitřek tý káry baterkou...no a oni se tam jebali dva zalůbenci...ještě sem prozkoumal zdek toho kombíku a nasranej jel domů...ještě mne cestou napadlo co když to byli dva čorkaři (týpci) co ve chvíly inflagranti začli dělat jako,že se jebou....nevim...každopádně 5 krasavic v čudu...,ale není všem dnům konec..objednávám nové kolo !!!!


Naštěstí lidské bytí má i své světlé stránky a můj pěst taktéž Nuže dnes jsem byl na kontrole a pohnojit opět krystalonem a taktéž jsem kytky postříkal Phytaminem.Něco sem zastříhl ...a prosvětlil prostory.

1. foto - 3 x Kandahar + nováčci 2 x Frisian Dew & 6 x Shiva Shanti 2
Tímto vřele díky mr. Travodlak za kvalitní řezivo a především jeho velkorysost * díky ombre *
Od předchozí sadby 3 x Kandahar nic moc změna až na jednu...mé obavy se nenaplnily a oddolaly náporu slimáků až na Mršáka ,ale i ten už vypadá lépe...dnes jsem holky pohnojil tak uvidíme....hlavně jsem pole rozšířil a dolepil výše zmíněné řezy Frisian Dew & Shiva Shanti 2.

2.foto - Orange Bud - rozdvojka - single foto ◄ - na místě pospolu s řezy - ICE a ještě jedním OB.
pan rozdvojka je sympaták ..mám ho rád

3.foto - celek ICE & Orange Bud
Jedou si v poklidu jsou vlastně teprv cca 14 dní v zemi.

Poslední 4. foto je kvalitní natural speed ...lepší než PIKO - 100% JUICE from Jablko,Pomeranč,Citron,Mrkev
Vážené growerstvo - připíjím si na vaše zdraví ...čau Bublaspiel

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 18-06-2011 v 21:07 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 6






Zdravím opět jsem byl dnesna políčku kde jest vysazeno Brtnického AK47 x Lowryder ..když jsem tam byl naposled cca před týdnem zalitoval jsem toho,že jsem je přesadil do země a nenechal je dojet v květníkách...každopádně dva samce které jsem ponechal záměrně pro opylení jsem setnul a snad z nich dostanu i trochu pylu.Zbylo mi tedy celkem 5 kousků které jsou již pěkně v květu a čekám jen na to až dozrají semínka. Také jsem zjistil ,že se chytli pěkně 2 kousky Holands Hope které jsem k AF zasadil jen mimo jiné ...kousek výše jsem prdnul 2 x T.N.R těm se tolik nedaří....celkově je to šikovné místo s pěknou hlínou tak jsem políčko rozšířil a přidal celkem 5 pěkných řezů 4 x Shiva Shanti 2 & 1 x Holands Hope. Bohužel jsem nemohl fotit v terénu nebot jsem nabíjel baterku do fotáku...tak příště.


foto no.1 - BLUE FRUIT - Dinafem
Postnu celkem tři kousky které si šlechtím pro potěchu oka za oknem ...
První z nich Blue Fruit - dlouho zabržděná,ale rozjela se bravurně nejvíce Indikozní a zajímavá stavbou.


foto no.2 - CRITICAL - Advanced Seeds
Hezky se větví a její odér je mocný ...sem zvědav na výsledek této seed banky.


foto no.3 - KAYA 47 - Advanced Seeds
Z kraje taková neduživá přesazení do většího ji prospělo a začíná se větvit ..všem pomůžu vyvázáním nebot je nemohu hnát moc vysoko.


foto no.3 - SUPER AUTO CRITICAL - Green House Seeds ◄ - šilhal sem po něm delší dobu,to ,že jsem přišel o první várku AF to jest náhradník těšíme se ...


5.foto - Ph metr - po nekonečném čekání 3 měsíců na zaseknutý balík z Číny v celním skladu jsem se konečně dočkal a mohu více laborovat ..Ec metr již vlastním déle.

Na závěr zdravím všechny milce a přeji všem vele úspěšný pěst

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 23-06-2011 v 22:44 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 7





Tak se opět hlasím z místa kde mám celkem tři pole různorodých odrůd.
Do nynějška vše v pohodě až na občasné podvrtání kořenů krtků.
Tentokrát jsem se vážně sděsil nebot celé místo vypadalo jak po přistání ufo ....všude spousta chaotických cest po vydatném průzkůmu jsem zjistil,že na místě rejdila divá zvěř....takže příště vlasy do silonky nástup.

► 1.FOTO - Amnezia Haze / Mazar ◄- po selekci samčích květů mi zůstala jediná kytka ...takže jediné dědictví z tria Watovek Vede si celkem slušně ,naposled jsem ji zaštíp ..postříkal phytaminem a budem čekat na období květu.


► 2.FOTO - Qutro genetics ◄ - Jedná se o 1 ks Durban Poison & 3 ks g13/mtf ...kytkám se daří ...zatím ani známky po květu tak jsem jim dal ještě jeden zástřih a také postřik Phytaminem.
Největší macek je houževnatý Durban ..a hlavně sympaták.


► 3.FOTO - 3 x ICE & 2 x Orange Bud ◄ - Zasazeno kapku později a jeden z OB byl přišláplej zvěřinou k zemi ..kupodivu mu to prospělo a více se otužil ...kytky nejsou zatim zvlášt vysoké ,ale to je dobře mají čas ...přidal sem k nim ještě 8 kousků vzrostlích klonů vlastní výroby 2 x OB,2 x Critical a zbytek4 x T.N.R vysazeno až po focení ,,bylo už přítmí a nechtěl sem blejskat.


► 4.FOTO - 3 x Kandahar - 2 x Frisian Dew a zbytek SS2 ◄ - Jedna z posledních zasazených várek které jsem přidal ke třem Kandaharům a to luxury kousky od majstra Travodlaka...teprve se rozjíždí tak jim držím palce

Děkuji všem za předchozí K+ a přeji všem dobrý a úspěšný pěst

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 09-07-2011 v 23:29 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jardeste
Stálý Člen

Karma uživatele jardeste - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 8

Cus,mash to luxus ,přeji úspěšný pěst a žádnou zvěř

;-)

Old Post 23-07-2011 v 14:24 PM
jardeste je offline   Profil uživatele jardeste   Find more posts by jardeste   Foto galerie člena jardeste   Click here to Send jardeste a Private Message   Add jardeste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agate-gem
Stálý Člen

Karma uživatele agate-gem - 84% PěstitelskáKarma uživatele agate-gem - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 9

Zdař bůh,díky za komentík k mojí mandarince
Máš to suer,určo buu sledovat až do konce!!!
Strašně se mi líbí ty indica listy široké a velké.Tak at ti to pěkně nakvete a pořádný paldy!!!K+

Old Post 30-07-2011 v 11:01 AM
agate-gem je offline   Profil uživatele agate-gem   Find more posts by agate-gem   Foto galerie člena agate-gem   Click here to Send agate-gem a Private Message   Add agate-gem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 10






Pěstu zdar v tomto měsíci kdy slunce svítí nepříliš ....přesto se prozatím daří ...sklidil jsem úspěšně 5 kousků AF lowryder x ak47 které jsem sadil takřka pro osivo ...jako bonus jsem z nich dostal 27g a ještě jsem nedělal ani test ...resp. budu muset počkat na nějakého testera lebo letos jsem se sčudil akurát na čaroteku...jo,jo kde sou ty časy kdy sem pálil 6 špeků denně ...přestože sem takřka nehulič má láska k této magické bylině neutuchá a jako další pozitivum vidím to,že se mohu aspon pustit do výroby mastí a jiných produktů.Každopádně osivo mám a pomýšlím,že skusím ještě jedno kolo ..tentokrát s opylením jinou odrůdou.

► 1. foto - výsledek mého snažení : AF - Seeds Lowryder x AK47

► 2. foto jsou mé holky 3 x Ice / 2 x Orange Bud / 2 x Critical ...byli tam ještě dva kousky T.N.R ,ale ty vystrčily gule takže jsem je stejně jako ostatní samce co jsem našel na duhem fleku zaříz a zavalil kamenem....není totiž moudré je lajdácky pohodit poblíž pole.Kytky byli dost blízko sebe takže nyní to vypadá jako jeden kompaktní keř.Zatím ani náznak ..květu ani jsem je nehnojil ..jen jim dal postřik phytaminu.

► 3. foto Amnesia Haze x Mazar - zůstala jako jediná z trojice a co mě překvapuje nejvíce jde nejrychleji do květu zrovna tento cros ....samozřejmě na jiném fleku už mi jede Shaman,Early Widow,G13 X mtf ale o těch až příště..nedokumentoval jsem.


► 4. foto - pokus o makro pubescentní slečny Amnesia Haze x Mazar

► 5. foto : Vážené osazenstvo připravené doufám ,že ne jako minule k ukradnutí jedná se o mnou již zmíněnou zakoupenou AF - odrůdu Super Critical Auto a již je pod širým nebem ...je jich celkem 5 a jen pevně věřím...,že radostně dospějí tomu kdo se o ně stará ...pečuje o ně a hlavně s láskou kterou si právem zaslouží ....

Všem děkuji za tu chvilku kterou věnujete mému pěstu a příště zavítám na další fleky ...PĚSTU ZDAR !!!

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 05-08-2011 v 19:02 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 11

Hlásím se po delší době ...chtěl jsem tento thread uzavřít nebot jednu z mých lokalit objevil lupič a postupně odnaší jednu kytku za druhou navíc nezralé.Sem fakt nasranej pokaždé když vidím tu spoušt.Naštěstí mám ještě 2 fleky v záloze a tam se dějou věci Kvítka mi dělají jen radost.
Nejhorší na tom je,že flek který byl objeven byl jeden z mých top a měl sem tam několik kytek v řadě: 2 X early girl,3 x Shaman, nějaké krosy g13 x mtf,2 x Durban Poison a také Amnezia Haze x Mazar ta zůstala po selekci jen jedna a zmizela jako první ...byla také jako první v květu viz. předchozí foto. Z celé té řady zůstalo jen pár větviček a zlomený Shaman. Další věc co mě sere je,že pár metrů od té řady jsem cca v 1/2 července sadil 5 x AF Super Critical Auto a ty jsou již v květu a když jsem tam byl včera tak už byli ošmikané totálně nezralé vršky fakt mega čůrák ten co to krade....dej bůh at ho tam chytim...jezdim tam ted každý den ...poslední šok který mne teprve čeká je ten,že cca 500 metrů od rozkradené řady mám ještě cca 10 kytek Ice,Orange Bud,SSH2 a jednou T.N.R co již květe bylo pozdě sazeno tak teprve začlo ....večer postnu nějaké foto nyní jsem v práci. Dnešní hlašení uzavírám jak jinak než heslem SMRT ČORKÁM a to zcela upřímně fakt to nechápu sám jsem z jara objevil při hledání vhodných lokalit cca 4 pole a ani mne nenapadne se tam jet podívat natož něco ukrást i kdyby mi skurvové vybrali vše tak bych tak neučinil ...možná to bude tím,že jsem ještě ze staré školy a sám už vůbec nehulim tak 1x2 x za rok. Pravidlo zpětného odrazu funguje dokonale !!! Jinak všem přeji tradičně ůspěšný pěst.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 31-08-2011 v 08:02 AM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 12





Tak abych furt jen nebrečel tak postnu pár fotek dosud neobjevených lokalit.

1. foto - lokalita kterou sem ponechal v rukou matky přírodě ..žádné hnojky takže pure organicos osazenstvo:5 x SS2 k tomuto phenu se musím vyjádřit zajímalo by mě zda tu někomu již venku jedou v květu vím,že tuto odrůdu jede letos víc pěstounů ...zajímaj mne kytky spíše partyzanského pěstu nějaké ...hnojené zahrádky ...vyhoněné kyblíky vcelku nikterak. Každopádně mám SS2 na 3 místech a nikde ani náznak květu. Naopak velmi potentní jest odrůda na místě:2 x Frisian Dew + 2 x Kandahar , na fotce je to i evidentní které kytky začínaj již kvést.


2. foto - Kytka z dílny Dinafem - Blue Fruit - kousek který jsem si pěstil za oknem a prozřetelně jsem ho odvezl do přírody jako první ze tří kousků ...zbývající dva - Critical a Kaya 47 spadli z pararetu na dvůr.Kytka je od samého počátku mutant Indikozní a venku po 3 týdnech se rozlomila vejpůl ,ale příroda je mocná a BF mastí dál a již jde pomaličku do květu.

3. foto opět Blue Fruit ...zcela vzchopen.

4. foto flekanec kde je spoustu různých odrůd krom již zmíněné SS2 - Mandala 1 - Orange Bud - Euphoria /JH - Holands Hope - Durban Poison - T.N.R /Skunk1 tam začíná kvést jen Mandala 1 , Durbani a Holandi

Tradičně všem přeji dobrý a úspěšný pěst a jak vidím tak se mnoha z vás daří ...já mám tu smůlu,že mi jednu z lokalit objevil paskunda který mi pozvolna krade jednu kytku za druhou fakt mne to sere kort když nejsou vůbec zralé ....polobuzerant jeden ...za půl hodky jedu na kontrolu kéž bych ho tam čapnul ...skurva.

Vy co jedete Shivu Shanti 2 ...jde vám už do palic?

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Naposledy upravil bublaspiel 06-09-2011 v 17:36 PM

Old Post 06-09-2011 v 17:17 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 13






► Uzávěrka out 2011 ◄

Tak abych to uzavřel vzhledem k tomu ,že sem byl nakonec okraden měrou nevídanou neměl sem chut ani postovat ..klít tady a naříkat.Ze všech mích fleků mi zůstal nakonec jen jeden slušně osetý ...bohužel ve větší míře geny které bohužel nedozráli.
Suma sumárum sejmul sem polovinu kytky Mandala 1 ..druhá polovina se ulomila.Ta dojela pěkně nádherné fialové pheno a kouř údajně dobrý.Já už nečudím tak bohužel nemohu hodnotit.
Druhá kytka co dojela byl Durban Poison ten byl hotov jako první ..pěkné hutné paldy dobré lepidlo.Kouř údajně průměrný.
Další byl na konci října 2 x Euphoria x JH - řídké palice,ale kouření prý super.Uplně na konec cca v půlce listopadu sem sejmul 2 x Orange Bud který byl již přemrzlej a kapku nevzhlednej ,ale vzhled předčil účinek ...prej totální vymatlávka A uplně nakonec jsem sejmul Blue Fruit ten byl nádhernej v růstu,ale do našeho klimatu absolutně nevhodný ...bylo to poznat na výsledku ..škoda,že jsem nefotil přesto kouř prý výborný.
Největší havárka byla v mém případě SS2 která mi nedojela a to jsem tam měl 6 kousků ..ani na mast to nebylo k užití...takže jsem ponaučenej a příští rok pojedu jen tutovky o kterých vím že dojedou a hlavně budu snad mít větší štěstí při výběru míst. Každopádně semena mám už pořízené sehnal sem jich pěknej ranec za super cenu a vše origo tímto děkuji jednomu z členů Na Canna festu jsem koupil tutovku T.N.R a Dánský hybrid - Danish Gold...takže se budu těšit na příští out.

Pro potěchu oka postuju aspon fota 6 kytek genu Kaya 47 ...z kytky která byla v růstu a spadla mi z okna na dvůr jsem udělal šest řezů a po třech je dal do dvou truhlíků za okno. Ve výsledku jsem z nich měl 50g suchýho a výjmečně jsem na festu i ochutnal no a byl sem original jojo.
Pěstu zdar. Bubla

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 01-12-2011 v 20:06 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-09-2011 - Out 2010 v lese - 66 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5113600 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív