Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Rasta´s out kingdom 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Obecné Rasta´s out kingdom 2011 Příspěvek č. 1






Zdravím Vás zahradníci,

tak už nám jede nová sezóna a já jsem nelenil, pač kdo lení, ten nehulí...

Letos jsem udělal změnu v podobě toho, že jedu skoro vše ze semínek, oproti minulým letům, kdy jsem jel vše striktně z řezu.



Genetika : - letos jsem vsadil na tradiční venkovky a sice Wodoo (DP),Shaman F2 (místní člen), Durban pasiion (DP), Holands Houpe (DP), F.O.X. (místní člen) + "Trocha" automatů, který jsem dal dnes klíčit

Políčko - jedná se o místo orientované na jih, kam svítí přímé slunce od oběda do 17:30. Za kytkama je do výšky cca poůl metru diamantová fólie (zbytek co se mi válel doma), aby si užili sluníčka co nejvíce. Jinak pod květěnou v záhonu je zarytý přez rok uležený kravský hnůj a na něm je ještě cca 10cm vrstva krásné černozemě z kompostu. Ty kýblev kterých je zbytek mohou mít baj woko tak 40 litrů...

Hnojení - mno myslím že na růst nebude vůbec nutné hnojit no a kdyby v průběhu qvětu začli strácet barvu, tak máme v záloze Atami Tera leavs a Tera Max, PK13/14 a Ripen





foto č.1 - Shamani (menší je pouze záložní, kdyby ten velkej ukázel kule. Reg. semena )





foto č.2 - vlevo wodoo , v pravo je Holands Houpe (fem. semena)





foto č.3 - Durban pasion z řezu





foto č.4 - kreš který postihl wodoo. Tuto záležitost bych čekal až v květu, kdy bude rostlina obťeškána qvěty. Při opravě se stejným stylem rozjely další dvě větve takže jsem úřadoval s drátem izolepou a podpěrami a snad to bude cajk





foto č.5 - záhonek s favoritkama z dutch passion a sice zleva Durban, wodoo a Holands houpe

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 31-05-2011 v 12:46 PM

Old Post 30-05-2011 v 16:18 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Palec dolů oprava Příspěvek č. 2






Tak jak už název napovídá, tak dnešní Update se bude zabývat "opravou" porouchaného wodoo, který se během jednoho dne rozlámalo na několik částí a odpadaly některé slušné větve

K fixaci jsem použil měděný elektrikářský drát a takovou mřížkovanou pásku ze stavebnin (je pružnější, než klasická izolepa, takže by nemusela stonky v místě stažení "škrtit" ).
Plánuju ještě do té zdi za rostlinama navrtat oka a s jejích pomocí rostliny vyvazovat a tím jim podstatně odlehčit... Ale když jsem viděl jak málo stačí, k tomu aby stonek prasknul, tak jsem skeptický k tomu, že to wodoo vůbec dopěstuju. Je příšerně křehké...



foto 1 - již poslepované a zdrátované wodoočko









foto 2 - tak takhle vypadal chudák bezprostředně po opravě











foto 3 - další detail slepení a drátování...













foto 4 - jedna z větví, které se nenávratně odlomily, tak šla do hlíny a uvidíme, jestli zakoření...













foto 5 - i Holands houpe měl problémy s rozlamováním větví , ale tam jsem to podchytl snad ještě včas...



Závěrem bych Vás chtěl poprosit, kdyby ste měl někdo nějaký dobrý nápad, či typ, jak se s tímto problémem vypořádat, moc bych ho uvítal...

PS: na podpůrnou síť mi to přijde moc brzo...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 01-06-2011 v 14:29 PM

Old Post 01-06-2011 v 13:41 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 3






Pár dalších obrázků z mého "Hempfieldu" ...






foto č.1 - Vlevo Shaman, vpravo F.O.X. (40l kýble)













foto č.2 - náhradní F.O.X. (vlevo) a Shaman (vpravo), to kdyby ty z fota č.1 chtěli ukázat gule... Ty jsou v menších kýblech a sice cca 10-15 litrů











foto č.3 - pár (asi 50 ks) automatů, který čekaj na svou chvíli a Mandala 1 v kýblu











foto č.4 - Mandala 1 (stejná jak na fotce č.3 a je z řezu)













foto č.5 - hlavní záhon a v něm zleva Durban,Wodoo po opravách a Holands Houpe

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 02-06-2011 v 12:05 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 4

Ahoj, mě se taky minulej rok rozlámala kytka...slepil jsem jí jako ty a větve jsem normálně vyvázal k tyčím (bambus, kov), který jsem zapíchal do země...i v květu když byla obtěžkaná palicema se ve větru skoro nehla. Ať to roste!!!

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 02-06-2011 v 14:02 PM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Styff
Ahoj, mě se taky minulej rok rozlámala kytka...slepil jsem jí jako ty a větve jsem normálně vyvázal k tyčím (bambus, kov), který jsem zapíchal do země...i v květu když byla obtěžkaná palicema se ve větru skoro nehla. Ať to roste!!!


jj, asi to tak dopadne, akorát místo těch tyčí asi fakt navrtám do té zdi za nimi nějaké skobičky, ke kterým to budu vyvazovat. Mohlo by to být stabilnější, než ty tyčky...

Každopádně díky za reakci

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 02-06-2011 v 14:38 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 6






Tak zas uplynul nějaký ten pátek, tak přihodím fotečky, jak že to u mě vlastně vypadá. (fotky jsou asi týden staré, foťák nějak trestá...)






první fotka Durban poison - na to, že byl v záhonu o hodně menší, než wodoo a HH, tak je celkem hezky dohání. Přemýšlel jsem, zda ho nemám zaštípnout, ale jednak už jsem to asi o pár týdnů promeškal a jednak už jsem několik let nejel kytku bez zástřihu (jsem spíš na ty křáky, než na vytáhlí klacky), takže ho pojedu na macatej centrál








druhá fotečka nějaký ty Automtky - první kousky se začali ukazovat zhruba před týdnem a teď už se to doufám bude jen zahušťovat ...








třetí foto jsou Shaman a F.O.X. - Shamana jsem zastřihnul až celkem vysoko, ale i tak je vidět, že to hodně pomohlo růstu sekundárních větví a začíná se košatět. F.O.X. byl dávaný jako poslední, takže má co dohánět, ale věřím mu!!! Pojedu ho bez zaštípnutí na centrál











foto čtvrté je Holands Houpe ten je všech největší, už mi nejvyšší větve jsou po prsa, takže si jede...
Tady vypadá zacelení stonku, co se ze začátku nalomil vcelku bez problému.Proběhlo tam nějaké proholení spodků a větví bez budoucí perspektivy.











no a foto poslední je vprvao o5 Holands Houpe a Wodoo vlevo.
Wodoo se po tom rozlomení zaseklo a je vidět, že věnuje dost energie do zacelení ran, ale i tak je to krásná kytka, na kterou jsem opravdu zvědav.

Qvětena stále nehnojena...
Kdyby ste měli nějaké dotazy, či připomínky, rád zodpovím.

Rastič

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 13-06-2011 v 14:26 PM

Old Post 13-06-2011 v 14:15 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 7






tak nám to zase trochu poposkočilo






1 - automatky












2 - všechny pokupě












3 - vlevo Shaman, vpravo F.O.X.










4 - Durban poison










5 - záhonek (zleva Durban, Wodoo, Holands houpe)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 20-06-2011 v 16:05 PM

Old Post 20-06-2011 v 15:54 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

Čus, krásný kytky ale mam na tebe dotaz - to děláš schválně že ty automky máš našitovaný takle vedle sebe? Kdybys ty automky chtěl nechat v tomdle květináči tak se strachuju aby jim to stačilo na kořeny, a teď už asi budou mít stejně ty kořeny prorostlý tak nevim nevim no.. plánuješ ty auta rozsadit?

I choose to live my life like a Jah activist, cause I am true spiritualist.

Old Post 20-06-2011 v 19:36 PM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 9

Ten FOX jede jak prase, co. Ty moje už jsou pomalu větší než já. Tak ať se daří. Pak smáznu.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 20-06-2011 v 20:29 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 10

Zambathan : ten květináč je 90 litrovej kalfas
Zaseto bylo cca 50 semen a proč zatím rostou tak jak rostou netuším, ale sety byli rovnoměrně.
Každopádně počítám, že ještě nějaké vylezou..
Jinak rozsazovat nehodlám, pouze proběhne likvidace samců

MB: zdar woe, jj fox je raketa,doufám, že nevyhudí gule... Já mám zatím největší kytku ten holands houp ( cca 150-160cm), ale co se týč vitality, tak jednoznačně to wodoo..
To je koule jako prase a má hrozný kupy větví všude . Budu ho muset řádně probrat a nechat jen ty lukrativná větve, jinak se zase rozláme. (mazat nemusíš.o)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 16-07-2011 v 09:46 AM

Old Post 20-06-2011 v 21:27 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 11






Tak po čase zase nějaký drobný update...

Kytky jsem konečně přidrátoval k těm připravenám háčkům ve zdi nad nimi.

1 - F.O.X.e jsem musel přesunout ke zdi, protože už na něj bylo celkem nechutně vidět, takže šel na méně lukrativní, ale zároveň méně nápadné místo...
Jeho výška je nemalá (zaplať pánbůh, že jsem ho dal do kýble a né do země s přihládnutím k faktu, že má ještě minimálně měsíc a půl růstu před sebou.) a myslím , že by mohl i s kýblem na podzim atakovat hranici 3m, tak jsem zvědav...

2 - Holands Houp - je zatím největší kytka , má kolem 170 -180cm. Nevypadá vůbec zle

3 - Wodoo - moje oblíbená koule , tendle keř mě fakt baví. Centrální stonek už je naprosto srostlý (zarostl do něj i ten drát, kterým jsem ho svazoval), ty sekudární zlomeniny na mě už tak jistě nepůsobí, ale ostatně proto jsem ho vyvazoval tím drátem k té zdi, takže snad to bude fungovat... U toho wodoo bych si přál, aby nabralo alespoň ještě půl metru na výšku a bylo by to opravdu zajímavé

4 - Shaman - je zatím " nejméně" zajímavá kytka, co se stavby týká, nicméně byla s Foxem dávána později, než ty kytky do záhonu. Věřím tomu, že u shamana začne být zajímavý až květ, kdy se bude zabarvovat do purpurova, to se mě fakt líbí...

5 - jedna společná . Zleva (FoX, DP, WD, HH, SH). No že jim to sluší



Jinak jsem se rozhodl, že tento grow odjedu pravděpodobně jako čisté Bio a že místo PK 13/14 atd. v qvětu půjde k holkám výluh ze slepičáků, ketrý je svým složením opravdová živinná bomba... Jediné co bych chtěl aplikovat a není to zas tak úplně bio je Ripen, v závěru qvětu a možná Enzymi, ale to ještě zvážím, dle stavu rostlin...


Tak ať to roste

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 02-07-2011 v 11:21 AM

Old Post 02-07-2011 v 10:26 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 12



Foto 1- F.O.X. a Durban poison









foto 2 - Wodoo a Holands houpe


Jinak co myslíte, dají ty kytky v záhonu alespoň 2 metry?

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 04-07-2011 v 12:48 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

čerstvé fotečky Příspěvek č. 13






Zdravím Vás zahradníci.
Jak je vidno, tak deštivé počásko kytkám svědčí a za těch deset dnů od poslední aktualizace holky zase řádně povyrostly.


A co se všechno událo?
F.O.X. povyrostl za těch 10 dní skoro o 30 cm, ale hlavně už KVETE (ten parapet je cca 190-200cm vysoko)

Holands houpe a Wodoo prošli oba masivní probírkou spodních větví a těch, které na které nesvítilo slunko. Wodoo by si ještě určitě nechalo ještě na pár větviček říct, ale nemám to srdce...

Durban si jede pěkně dál a už přerostl wodoo a je nastejno s HH (cca 180-190cm) Na to, že byl sakra pozadu to jde...


Shaman je zatím takovej nijakej, ale u něho se těším hlavně na barvu těch paliček...



Jinak šli ze zahrady dvě rezervní kytky (ty z 2 fotky v příspěvku č.3).
Shaman šel do volné přírody, měl cca metr. a F.O.X. šel na kompost, protože to byl samec

Už taky kvetou automatky, ale to zase příště Dámy a pánové...

1- HH(vpravo), Wodoo (vlevo)

2 - F.O.X. (vlevo), Durban (vpravo)

3 - už kvetoucí F.O.X.

4 - Shaman

5 - celeček

Budu rád za jakékoliv dotazy, rady , ale i výtky.
Ať si to tu nesmolím pro sebe, žejo?!

Rastič

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-07-2011 v 15:34 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 14


...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 16-07-2011 v 08:20 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Organika Příspěvek č. 15






Ola zahradníci.
Dneska jsem šel kolem foťáku, tak jsem ho popadl do ruky a udělal pár obrázků...

Fotky už popisovat nebudu, je to pořád to samé.

Definitivně jsem se rozhodl, že teno round pojedu v Bio štýlu a místo
B´Cuzz hnojů jsem zalil výluhem ze slepičáků. Poměr můžu říct naprosto přesně. Na kýbl vody použijeme tak akorát slepičáků a je to

Jinak, jak je tam záběr na ty listy se světlajícími okraji. Nevíte co by to mohlo být???

Samozřejmě mě napadlo přehnojení, ale vzhledem k tomu, že byly ty konečky světlejší už před tou slepičákovou zálivkou a to jsem ještě vůbec nehnojil, tak mi to nepřijde pravděpodobné...
Nehledě na to, že durban trochu ztrácel barvu a po tom pohnojení se hezky zazelenal, ale ty okraje listů se začali objevovat ještě před tím pohnojením...

Jinak F.O.X. už se asi definitivně zastavil a nasazuje na doufám, pořádnej centrál Dle odhadu by mohla bý jeho kosa koncem srpna

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 20-07-2011 v 15:10 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 16

Moc hezký zátišíčko a co ten "zabijáček" tam?, to je štěně?




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 20-07-2011 v 15:20 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2019 - Reggaemanista's Outdoor 2019 - 10 odpovědí
28-09-2011 - 1st Outdoor - 2011 - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7084670 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív