Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Reggaemanista's Outdoor 2019
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Chemie Reggaemanista's Outdoor 2019 Příspěvek č. 1



Zdravím,
tak jsem se po dlouhém váhání rozhodl založit thread, ikdyž jsem to chtěl udělat až před kosou kytky...

Genetika : No Name, takže nejistá samice, v kterou doufám. Tento rok jenom jedna kytka. Ale stoneček po promnutí prsty voní lahodně po Skunku.

Místo : Les

Zemina : obyč zahradnický substrát z Penny Marketu

Asi ji ještě na ty 2 měsice růstu (do konce srpna, než začne kvést) přesadím do většího květináče / kýblu, protože stávající květinač je celkem malý...Zatím hnojeno pouze kopřivovou zálivkou.

Příští rok mám v plánu Dr. Grinspoon od Barney's Farm, prosím, nepiště mi že nedozraje, chci to zkusit...

Kdyby jste měli nejaké dotazy tak se ptejte, další upload až poporoste...

Mějte se, s pozdravem Reggaemanista

Old Post 02-07-2019 v 21:25 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 2

Ahoj
Kyti je pekna, ale skús ju zastrihnúť, poohybat, roztiahnuť .. hneď bude lepšie

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 02-07-2019 v 21:30 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3

Dnes jsem byl omrknout kýtí a našel jsem na ni kouli, je to samec. Kýtí je stará / byla sazená koncem února, takže už ukázala pohlaví...Ponaučení pro mě pro příště je, že sadím už jenom feminizované semena ze seedbank a už nikdy více nesadím semínka co najdu jenom tak v sáčku od kupovaného hulení….
Příští rok se přihlásím znovu a snad s Dr. Grinspoon-em...

Old Post 07-07-2019 v 20:57 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Zdraví Příspěvek č. 4


Tady důkaz místo slibů...Potvrďte mi to prosím, že je to samec. Koule tam je vidět dobře, zvětšete si foto...

Old Post 08-07-2019 v 11:39 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5

Ano je.... Tak si sezen feminizovane a nebo řízek to určitě ještě stihne no a nebo automaty

Old Post 08-07-2019 v 12:31 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 6



Tady ještě 2 fota kýtí před kosou...malé lístečky z větví momentálně hulím přes skleněnku a zhulují pěkně, až mě to překvapilo...

Old Post 08-07-2019 v 13:32 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 7

Přesně sežen řízek nebo auta, ještě se to dá..

Old Post 08-07-2019 v 15:47 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 8

Nezlobte se, ale tento rok už nesadím, jediné co bych ještě uvážil jsou ty automaty ale to bych potřeboval hodně semen aby z toho nebylo jen na pár brk a já nemám Ca$h na tolik semen...fem. nebo řízek - to mi roste strašně pomalu, samca jsem pěstoval 4 celé měsíce (březen, duben, květen, červen) a moc nevyrostl jak vidíte...Já jsem pořád zakoukaný do Dr. Grinspoon-a takže příští rok beru Doktora...když nevyjde Dr. Grinspoon tak bych chtěl nějakou kvalitní Sativu...

Old Post 08-07-2019 v 17:45 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 9

říizek nebo automat obojí roste stejně, neříkal jsi náhodou už minulý rok že pojedeš Dr.grinspoon?

Old Post 08-07-2019 v 19:45 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
říizek nebo automat obojí roste stejně, neříkal jsi náhodou už minulý rok že pojedeš Dr.grinspoon?


Tento rok ho na jaře neměli skladem na žádném českém eshopu, jinak měl jsem 1ks AutoEuforia od Dutch Passion ale to uhynulo, zplesnivěl tomu stoneček, s něčím se příští rok přihlásím znovu a už to určitě nebude No Name ale fem. semena buď fotoperiody nebo automaty, jedu vždycky ze semen, takže řízky to nebudou, tento rok už to zabalím ...

Old Post 08-07-2019 v 22:10 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 11

Zdravím, už přemýšlím, co nasadím příští rok, beru asi automat od Paradise seeds, nemůžu se rozhodnout mezi Auto Acid | Auto Jack | Auto White Berry -> který by jste mi doporučili Vy ?

Old Post 20-08-2019 v 16:04 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí
13-04-2017 - I. Outdoor 2016 - 22 odpovědí
01-08-2016 - [Travní OUTDooR 2016] - 74 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7690940 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív