Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » POWER PLANT, SHIVA SHANTI, THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Obecné POWER PLANT, SHIVA SHANTI, THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010 Příspěvek č. 1





Modely: Power Plant, Shiva Shanti, The Pure Skunk #1 - řízky
Substrát: Plagron Grow Mix
Květníky: zatím uřízlá petka, potom 2x25l + jeden 20l
Hnojka: Plagron: Alga-Grow, Alga-Bloom, Phyt-Amin, Green Sensation
Světlo: Sluníčko cca od 9:00 do 18:00

Nová sezóna, nové genetiky...minulej rok byl hodně povedenej, takže se budu asi držet stejných postupů a metod, tzn. kytky protrhávat pouze v růstu, v květu brát jenom lístky, které zůstanou po dotyku v ruce, dávkování hnojek podle etikety (1x týdně udanné množství), na konec 14 dní GS a týden flush vodou.

Holky už mám doma od 1.května. Pár dní byly za oknem aby si zvykly na jiné světelné spektrum než má lampa a teď už se sluněj na bakóně.

Předevčírem (9.5.) byly všechny tři modelky zaštípnuty ve 4 patře u Shivy pokus o FIM.

Pure a Power Plant jsou mostly sativa modely a je to na nich už hodně vidět. Pure se táhne hodně do výšky a má sativově tenké, dlouhé listy. Power Plant má listy podobné a už ve 4. patře jsou sedmicípé.

Shiva je indicová slečna. Typicky "javorové" listy a začínající keřovatost (hodně tlačí sekundární větve).


První fotky:

1.Power Plant
2.Shiva Shanti
3.The Pure Skunk #1
4.Skupinovka - Pure,SS,PP

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 11-05-2010 v 13:31 PM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 2





Tak slečny už se přestěhovaly do nových květníku a zde už budou po zbytek svého krátkého, ale krásného života
Dal jsem na svou osvědčenou hlínu Plagron Grow mix, už jí jedu 3 rok a vždycky naprostá spokojenost. Tenhle rok už jí bylo potřeba 75l, no 3 slečny jsou tři slečny.
Hnojení ještě neproběhlo, protože předchozí substrát i tenhle od Plagronu jsou předhnojený.
Holky zatim dostávaj jenom postřik Phyt-Aminem a vypadaj, že jim nic nechybí.

PURE dává na odiv svou sativní složku a táhne se hodně do výšky. Dělá celkem velký rozestupy mezi patry, ale to se od 75% sativy dalo čekat. Asi jí budu hodně štípat. Oproti ostatním holkám má už větší listy. Vůně je hodně lehká a fresh.

SHIVA mi dělá radost. Typicky keřovitá indica, tlačí bočnice jako divá. Vůně je typicky skunkovej smell...zatím moje oblíbenkyně.

POWER PLANT se zatim chová prapodivně. Nejdřív se jí vůbec nelíbilo venku (fialovej stonek, zabržděnej růst, některý listy neměly čepele), tak byla vrácena za okno nad topení. Po zaštípnutí se do výšky naprosto zabrzdila a z jedný bočnice si asi udělala hlavní větvev (aspoň to tak zatim vypadá, je výš než zbytek). Teď už vypadá spokojeně, ikdyž to počasí pořád stojí za vyliž.

Aktual fotozz:

1.PURE
2.SHIVA
3.POWER PLANT
4.školka

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 27-05-2010 v 16:08 PM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 3






Tak nám holky zase trochu povyrostly, takže je čas na aktualizaci. Sluníčka je teď zase pomálu, ale jsem za to možná i rád. Minulej týden tropů jim moc vyhovoval a rostly mi v podstatě před očima a kdyby to tak šlo dál tak by mi to nemálo přerostlo. Už teď je jasný, že PURE bude minimálně tak vysoká jako S.A.G.E. minulej rok a to už byl celkem extrém, na druhou stranu materiálu bude mraky

Holky už třetí týden dostávaj grow + enzymy od Plagronu podle etikety a cca jednou za 4 dny postřik phyt-aminem. Vypadaj naprosto spokojeně a zdravě.

POWER PLANT už se konečně vzpamatovala a začla hezky keřovatět. Z těch dvou bočnic se nakonec opravdu udělaly TOPy a po jejich zaštípnutí se krásně rozjela.

PURE se po dalších dvou záštipech taky proměnila v krásnej keř, ale sativní složka je pořád krásně vidět.

SHIVA se keřuje naprosto sama, má nejvíce zelené hmoty a prozatím vyhrává cenu SMRAĎOŠKA roku 2010



Fotky:

1.Power Plant
2.Shiva Shanti
3.The Pure skunk #1
4.PP
5.Skupinovka

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 20-06-2010 v 11:42 AM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 4






Tááák už bylo na čase aktualizovat, páč se to zase posunulo trošku jinam Vedra jsou hodně brutální, takže je hodně nutný slečnám dodržovat pitnej režim (3-4l denně pro ně neni problém). Hnojky stále etiketově (Grow+ Enzymy+Phyt) a vše vypadá naprosto okay.

Holky všechy voněj dejme tomu po citrusech, ale každá se svym vlastnim přívlastkem.

POWER PLANT je citrusanda nadruhou. Je to něco jako když vidíte citrón a začnete reflexivně slinit. Je to jako závan svěžího větříku z citrusový plantáže

SHIVA má citrusovou složku potlačenější a na povrch vystupuje něco jako vůně kůže. Nevim proč, ale chvílema mi ta vůně přijde lehce perverzní

PURE zase citrusovou vůni doplňuje vůní oříšků.

Takhle v růstu je to težký rozlišovat, už se tešim na květovej smell

Aktual fotozz:

1. POWER PLANT
2. SHIVA
3. PURE
4. ze předu, první je PP
5. skupinovka PP,SHIVA,PURE vzadu

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 16-07-2010 v 10:24 AM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Krásné kiti.
A budeš řešit oko šmíráka pokud to vyroste zpoza zábradlíčka ? nebo není kdo by očumoval?
Opravdu balkon plný radosti.

Old Post 20-07-2010 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele Pompo - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 6

Závidím tak krásně prázdný balkon, holky jsou pěkné, ať rostou nadále

Old Post 20-07-2010 v 18:04 PM
Pompo je offline   Profil uživatele Pompo   Find more posts by Pompo   Foto galerie člena Pompo   Click here to Send Pompo a Private Message   Add Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 7

Děkuji uctivě.....oko šmíráka nikam nedohlédne....jsem v poslednim patře a naproti nám nic...sousedi vedle jsou kamarádi....myslím, že to bude jěště o něco vytáhlejší než SAGE minulej rok a ta měla ještě cca o 30cm víc, než holky teď....ale já mám rád salámky, takže jedině dobře

Zvláštní je, že jsem měl vždycky u všech genetik maximálně 5cípé listy a teď jsou na všech třech holkám 7cípé...znáčí to rozvinutost kořenového systému?? nevíte někdo?....každopádně jedu (až na genetiky) úplně totožnej grow (substrát,hnojky, květníky) jako minulej rok...žádnej roots stimulator sem nepoužil...mno zajímavé..

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 20-07-2010 v 22:00 PM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leorick
Stálý Člen

Karma uživatele Leorick - 94% PěstitelskáKarma uživatele Leorick - 94% PěstitelskáKarma uživatele Leorick - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 8

cest! jj, cim lepsi korenovy system, tim vic cepeli. vypadaji krasne.
shiva vypada nejlip (zda se mi)

at to roste!

Leorickovo 1st PrágINále @ 250W Demolition room ;Innocent bystander with a whole galaxy of multi-colored uppers, downers, screamers, laughers in his pipe.

Old Post 24-07-2010 v 15:08 PM
Leorick je offline   Profil uživatele Leorick   Find more posts by Leorick   Foto galerie člena Leorick   Click here to Send Leorick a Private Message   Add Leorick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Palec nahoru Příspěvek č. 9

jo to je pravda a taky zalezi na genetice u afgána sem měl i devítičepelový protože to je čistá indica ,krásný kytky ať to roste pěknou sklizeň a karmice už zavítala a powerplant bude chuťovka

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 25-07-2010 v 15:00 PM

Old Post 24-07-2010 v 16:00 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 10






Další krásnej den, už mě nebavilo dřepět v práci a radši jsem jel domů a udělal si čas na update.
Slečny mi dělaj jenom radost, krásně rostou a nic jim nechybí. Pokus o útok sviluškama se mi hned ze začátku povedl odrazit Vertimecem. Sice je to chemka smradlavá až hanba, ale zase už mě pomohla i minulej rok, tak proč jí zase nevyužít.
Začínám trochu podezřívat Grow-mix od Plagronu, jestli v tom nemá prsty, ale to asi nezjistim.

SHIVA je naprostý monstrum, můj HULK mezi kytkama. Tolik zelený hmoty, budu asi muset zmlíkovat nějakej fotbalovej tým Je to fakt asi silná genetika, jsem zvědavej co předvede v květu.

PURE je ze všech nejvyšší, ale je fakt, že na sativu dělá hodně malé rozestupy mezi patry. Listy krásně sativní a celkově se mi líbí její stavba.

POWER PLANT je kytička nemastná neslaná. Převládá sativa, ale jinak ničim výjímečná. Sorry slečno, ale stejně si jenom do počtu)

Zbyl mi doma navíc jeden řízek ED ROSENTHAL SUPER BUDu, tak jsem si jí nechal pro radost. Už od mala krásně voní a rozhodl jsem se, že si kvůli ní rozjedu na dokvět můj první in-door minigrow pod 125W, tak uvidíme co z toho vyklube

Fotaaz:

1. SHIVA
2. SHIVA
3. PURE
4. POWER PLANT
5. skupina (zepředu PP,SH,PURE, v popředí moje sranda kytička ED ROSENTHAL SUPER BUD)

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 01-08-2010 v 16:04 PM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 11






Konečně trochu času na update. Tenhle týden byl maximálně stresovej. Nedělní pražská kroupová pohroma mi dokázala, že paní Příroda se může do xichtu vysmát i nám balkdoorákům. Byl jsem zrovna na noční když mi kámoš z nejbru napsal otázku jak jsou na tom moje kytízz, po té první přívalové vlně. Když mi pospal jak jeho 3 kytky jsou totálně vyvrácený z květníků a že neví jestli to daj, nebylo mi třikrát do smíchu.
Doma u nás nikdo kdo by je schoval a mě se v hlavě promítaly ty nejhorší scénáře.
Ráno jsem dorazil na balkon, všude lístí všechny 3 kytíz na zemi. Power Plant a Shiva naštěstí jenom poohejbaný, ale v celku.
Pure totálně rozlámaná dole u stonku vejpůl a pak jěště asi na 3x různý větve. Už je to totálně dřevnatej keř, takže nevim jestli se to spojí, spíš ne.
PURE jsem si vzal dovnitř na JIPku, totálně jí slepil a vyvázal k tyčím a řekl, jsem si že teď už to má v rukou jedině JAH
Dnes už je pátek a vypadá to, že to dává. Některý lístky u TOPů jsou sice ještě svěšený, ale kdyby kytí umírala, tak už by asi vypadala jinak. Je to blbý, že se to stalo na začátku květu, když kytí myslí na úplně jiný věci, ale nedá se nic dělat.
Každopádně všechy holky už nakvejtaj a až na tenhle incident je vše ok.

Kytízz se hodně blbě fotěj páč je to hrozná bush a nad ně se nedostanu

Fotazz:

1. PURE rozlámaná
2. PURE slepovaná
3. PURE veprostřed
4. POWER PLANT
5. Zahrada

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 20-08-2010 v 10:42 AM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duffer
Nový Člen

Karma uživatele duffer - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 12

docela by me zajimalo jak si dopad!
hm?

Old Post 07-10-2010 v 15:37 PM
duffer je offline   Profil uživatele duffer   Find more posts by duffer   Foto galerie člena duffer   Click here to Send duffer a Private Message   Add duffer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 13






No sem hroznej zewlák vůbec neaktualizuju...nsk náladička byla, takže modelky zapózovaly
Dostávaj Bloom a Green Sensation a smějou se na svět.
SHIVA už je v podstatě hotová a našel sem i trošku plísně, naštěstí nic fatálního, takže už dostává pouze vodu a mám v plánu jí kácet přístí víkend.
PURE začala kvést nejpozději a taky tak teď vypadá...palice zatím celkem řídké (myslim, že skříň by jí slušela víc), ale trichomy ještě bílé a žádný náznak plísně, takže má ještě čas.
POWER PLANT se z ošklivého káčátka přetransformovala do oblíbenkyně roku ....na slunečný dny zareagovala okamžitě a během týdne se z řídkosti stala tvrdost...nádherná stavba, nádherné salámy, nádherný bočnice...připomíná mi SAGE s loňska..plíseň nikde, většina trichomů bílá tak ukaž co v tobě je!!....ou yeeeah


Fotozzz:

1. Power Plant top
2. PP bočnice
3. Power tops
4. PURE
5. Garden (za spoda PP, PURE, SS)

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 10-10-2010 v 15:08 PM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 14




1. Shiva
2. Shiva
3. Shiva

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 10-10-2010 v 15:11 PM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 15

nádhera,pěkná jungle k+ máš se na co těšit

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 10-10-2010 v 18:01 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 16

thx za Kaa....každopádně počasí letos sucks...tže držim palce outdoorakům ať plíseň nepapá mnoho...

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 11-10-2010 v 03:06 AM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0354860 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív