Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » OuT010-SW, AS, PW, DP, SH, G13*BG/MT, KC36, JF, IP*MK, PPP/MG*DSE, SK1, Dom, GG*P/BCH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

OuT010-SW, AS, PW, DP, SH, G13*BG/MT, KC36, JF, IP*MK, PPP/MG*DSE, SK1, Dom, GG*P/BCH Příspěvek č. 1



Tak jsem tu s Outem 2010, kterej už snad konečně vyjde podle mých představ, jak časově, tak výsledně, snad

modelů je celkem 13Většinou F2, semínka AS a SW by měla být F1
jedná se o:

Gueriela Gold x (Purple Banel (?) / B Cheese)
Dominky
Skunk#1
(Pure Power Plant*Miguel)*(Durban*Shaman/Erdbeer)
Ingemar Punch*MasterKush
Jack Flash
KC 36
G13*Bubblegum/Matanushka
Shaman
Durban Poison
Purple Widow
Arctic Sun
Skywalker


Většinu pojedu v lesejku, buď v kýblech, nebo v pytlích , 3 kytičky na balkoně
Jelikož jsem dal kličit od každého modelu 2 semena, ale nechce se mi na pole tahat 26 20ti litrovejch pytlů s hlínou, tak když vyjedou obě, tak je dám do pytle po 2, bude tak i větší šance, že tam bude od každýho aspon jedna samička
Co si o tom myslíte, mít 2 kytky v jednom? vim, že se to tu už milionkrát řešilo, že rozsadit atd,ale já si nemyslím, že by to mělo bejt nějak výrazně nevýhodný...

Hnojky jsou zatím Plagron Start-Up a Atami Terra Leaves, na květ dokoupim pozdějc..

to je zatím asi tak všechno, přikládám foto dnes na naklíčení daných seeds
(ještě tam jsou Auto odrůdy, které pojedu in, ale o tom jinde )

Tak ať se vám všem daří,ale hlavně mně

S Hy3nA

PS: Jo, za seeds děkuju všem, s kterými jsem bez problémů měnil a těm, kteří mě obdarovali, zasvěcení vědí..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Naposledy upravil Hy3nA 18-04-2010 v 10:22 AM

Old Post 18-04-2010 v 10:17 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sniper18
Stálý Člen

Karma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

Caw, pozri tu: http://grower.cz/forum/showthread.p...9266#post879266

Ja to mam v kvetinacoch po dvoch a nezda sa mi aby to nejak vadilo ,ale kazdy ma nato iny nazor - vid prispevok na dalsej strane.

Old Post 18-04-2010 v 11:11 AM
Sniper18 je offline   Profil uživatele Sniper18   Find more posts by Sniper18   Foto galerie člena Sniper18   Click here to Send Sniper18 a Private Message   Add Sniper18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Sniper18
Caw, pozri tu: http://grower.cz/forum/showthread....9266#post879266

Ja to mam v kvetinacoch po dvoch a nezda sa mi aby to nejak vadilo ,ale kazdy ma nato iny nazor - vid prispevok na dalsej strane.


Jojo, díky.
Já si myslim, že to zas tak strašně na škod ubýt nemůže, když bude jedna utlačovat druhou, tak bude prostě jedna velká a jedna malá, ustřihnout se dá vždycky žejo, a na nějaký hnití nebo plíseň kořenů po odstraněné kytce nevěřím, to tomu vadit snad nemůže, vždyť v hlíně venku se to taky děje...

ale budu rád za další komenty

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 18-04-2010 v 11:16 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 4

Hoj skade mas Seeds skywalkera? a za aku cenu?

Old Post 20-04-2010 v 20:35 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 5

Zdravicko....dle vyberu odrud soudim, ze se bude letos na co koukat!
Doufam ze ti pro mne zbyde jedna mala palicka skywalkera

Hod mi sem pak klicivost KC36 a PW...docela by mne zajimala...protoze ja vsechny seeds nakonec rozdal a ted si mi stezoval jeden byvaly zdejsi clen ze mu vyklicilo jen 2/5

PS: pro co neumí hledat, ale psát:

http://www.dutch-passion.nl/index.php?p=seeds&grow=1
http://www.hemcy.at/oscommerce/adva...words=skywalker

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 20-04-2010 v 21:42 PM

Old Post 20-04-2010 v 21:36 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 6

Ahoj
no samozřejmě, že zbyde, teda pokud to budou palice....doufám v to, že budou..
a semínka jsem dostal výměnou od zdejšího člena...
o klíčivosti dám vědět hned, jak se dostanu domů,ale co si pamatuju na loni, tak to KCčko ji mělo dobrou..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 21-04-2010 v 05:23 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 7

Katastrofa
bohužel přibližně pulka semen je nejspíš zničených, krom toho je všechno pomíchaný. holt co si neuděláš sám...
většinu semen mám ještě v zásobě,ale se skywalkerem a arctic sun se budu muset rozloučit. doprdele!

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 22-04-2010 v 18:31 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 8

to Nesss: pokud to Hy3ně nebude vadit, přihodil bych klíčivost PW a to 6/6. Paráda chlape, díky Ti moc .)

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 22-04-2010 v 19:47 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 9

mně to nevadí, já měl 2/2 ale teda musel jsem nasadit další semínka, ta která byla zasazena to asi nerozdejchaj


no nic, škody jsem se tedka snažil nahradit, takže uvidím, co z toho bude, místo SW a AS jsem nasadil chronic*ppp( nevim, jak kličivost, už jsou starší) a jeden noname,co jsme vytahl z paličky a nebyl vubec špatnej, takže se snad na co koukat bude

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 22-04-2010 v 19:55 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 10

A cos dělal, že je máš po smrti?

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 22-04-2010 v 20:05 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 11

no původně jsem to ani psát nechtěl...
ale byla tu babička a asi sem jí svojima požadavkama nějak popletl, zapomněla popsat květníky po přesazení a ještě to zasadila kličkem nahoru, kterej tak nějak oschl,než sem se sem dnes dostal a snažil se to zachránit, uvidím, jetli něco přežije,ale stejně nebudu vědět, co to je

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 22-04-2010 v 20:25 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muso
Stálý Člen

Karma uživatele muso - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

Neboj, klicky si najdu cestu, akurat im to mozno bude trvat o malo dlhsie. A to, ze ti to pomiesala, nic sa nedeje aj tak zistis co je co a budes to mat aspon ako prekvapenie

Old Post 22-04-2010 v 21:17 PM
muso je offline   Profil uživatele muso   Find more posts by muso   Foto galerie člena muso   Click here to Send muso a Private Message   Add muso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele muso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 13

Tak mě tak tedka napadá, že když už nevim, co je skywalker a arctic sun, který jsem chtěl na balkon, tak co jinýho bych tam měl dát?
něco spíše indikoidního, vzhledem k tomu, že to bude muset být kompaktní a nenápadné..

já bych to viděl na KC 36 a Purple Widow, co myslíte Vy?
na balkon chci 3 kytičky...takže kdo mi ráčí poradit?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 23-04-2010 v 10:45 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 14


Tak, kompletní osádka si lení v hlíně chronici a dominky bohužel nevyklíčily, takž bez těchto dvou modelů. i trak se bude zřejmě na co koukat

pro Nessse: PW kličivost 100%, 5 z 5, takže chyba možná nebude v semenech

Jo a už vím, proč si lidé myslí, že po marihuaně zhloupneš
není to primárně kouření apod, je to proto, prootže toho máš plnej stůl, tím pádem se nemužeš učit a dělat ukoly na něm
viz foto

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 25-04-2010 v 13:23 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 15

Diky za info, asi to opravdu nebude semenama, hehe. Na ten balkon ti PW klidne doporucim...viz. moje loni. Jen pozor na samce a nebo hermiho, aby ti to tam nenadelalo zbytecnou paseku...at se dari

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 25-04-2010 v 20:10 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 16


Tak jsem dám takovou nic moc fotku pro ilustraci, ono stejně ještě neni co fotit, ale posun vidět je něco bohužel zašlo, zřejmě kvuli nedostatku vláhy, holt jak s tim nemužu bejt, tak to neni uplně ono

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 16-05-2010 v 09:59 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3101830 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív