Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » POWER PLANT, SHIVA SHANTI, THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 17





menší UP....tak v neděli zazvonil zvonec a pohádce o životě shivy je konec...hrozný zelený hmoty..šmikali jsme s drahou polovičkou skoro 3h...palice ani né tak kompaktní jako lepivý a voňavý...přijde mi to úplně stejný jako nebula minulej rok...teď už visí nařezaná na větve hlavou dolů na sušáku, přes kterej mám přehozený prostěradla (snaha o tmu) v místnosti kde jsem vypnul topení a nechal pootevřený okno...vidim to tak, že přístí víkend bych jí mohl cpát do sklenic a pomalu dosušoval za nepřístupu vzduchu...


fota:

1.den sklizně
2.budshot
3.budshot blíž
4.dnešní foto

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 19-10-2010 v 17:08 PM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Styff
Balkdoor style

Karma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% PěstitelskáKarma uživatele Styff - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 67  

závěr Příspěvek č. 18





Tak už je rozjetej novej grow, je načase zakončit ten minulej. Kvalitně se mi podařilo dosušit akorát shivu (měla týden v chladné místnosti po tmě a šla do sklenic tak akorát vlkosuchá), protože dosuš ostaních holek sabotovali rodiče tím ,že pořád zapínali topení. Tím došlo k lehkému přesušení a hulo už pak ve sklenicích požadovanou konzistenci nedostalo.
Svědomitě jsem uhuloval nejřív spodky a bordel a hezký pálky nechal zrát. Poslední sklenici shivy jsem otevřel minulý týden a opravdu je ten půl rok bez vzduchu znát!!...tím se dostávám k menšímu smoke reportu:

Shiva Shanti: jestli někdo znáte znáte klasickej VITACIT (něco jako tang, ovocnej prášek rozpustnej ve vodě), tak přesně tak mi Shiva voní...chemickej ovocnej smell...Shiva se taky stala největšim lepidlem...vůně se projevila i v chuti a při vyfouknutí zanechává na jazyku chuť citrusových plodů..paličky jsou krásně plný a málo listnatý...HIGH je decentní, leze do hlavy pomalu a spíš je to celková uvolňenost a klídeček, dobře se na tom přemýšlí.

The Pure Skunk #1: pure se přesušila úplně na prach, ale na chuti se to v podstatě neprojevilo..kouř je hodně lehký a voní i chutná jako jahodový opříšky?..nejspíš něco takovýho, těžký popsat, ovocná chuť má prostě ještě takovej zvláštní ocas..myslím, že tento model neni moc na OUT vhodný, palice jsou hodně listnaté a celkově řídké, prostě to chtělo dopálit pod lampou.HIGH je hodně trippy...zakouříte venku za bílého dne a nestačíte se divit, je to hodně v hlavě...rád na tom pařim xbox

Power Plant: vůně lesa, smrčky, smůla, kůra...to je PP...palička nevoní vůbec intenzivně, až když se nadrtí začně uvolňovat tyhle esence..kompaktnost palic velice dobrá...kouř je težkej, hutnej a dá se v něm zacítit klasická skunkovitost...PP leze do hlavy okamžitě po prvním prásku je to těžce stoned model (to já rád)...takže nahulit, vyvalit a chill

Z káždé rostlinky bylo přes 200g, takže ještě krize nenastala

Přístí sezónu pořádně vychytat ten dosuš. Chladná místnost, tma a do sklenic dávat v idealním poměru vody a sušiny.

Poslední fota (sorry za kvalitu, nebyl foťák):

1. Power plant
2. Power plant bud
3. Uskladněno
4. Suchý materiál

POWER PLANT,SHIVA SHANTI,THE PURE SKUNK #1 - balkoon with Plagron 2010
NEBULA a SAGE - balkoon with plagron 2009
White Rhino, White Russian - balkoon without kristalon 2008
K2 - balkoon with kristalon:p 2007

Old Post 04-05-2011 v 12:39 PM
Styff je offline   Profil uživatele Styff   Find more posts by Styff   Foto galerie člena Styff   Click here to Send Styff a Private Message   Add Styff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0978080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív