Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »
Autor
Téma 
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 865

[účet odstraněn]

Old Post 25-07-2012 v 17:43 PM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 866

Rád bych poradil kámo a určitě i víc lidí ale bez fotky to bohužel nepůjde.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-07-2012 v 19:15 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLENT
Stálý Člen

Karma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 867

doxenon:přehnojené to asi nebude mám to na 3 kytkách z8 všechny stejné dávky hnojek (alga grow,fish mix,cropmax)

bubik: kuprikol doma mám tak to vyzkouším
jinak všem dík

KONČÍM S HULENÍM.TOTO JE MŮJ POSLEDNÍ JOINT ANI HO NEDOKOUŘÍM.

Old Post 25-07-2012 v 21:43 PM
BLENT je offline   Profil uživatele BLENT   Find more posts by BLENT   Foto galerie člena BLENT   Click here to Send BLENT a Private Message   Add BLENT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 868

Pestovane v kybli. Ak hnojis (a hnojis vela) vysoke Ph a nasledni nedostatok zivin. Alebo ak nehnojis nedostatok dusiku ci ineho makroelementu. A sekcia problemy z listami podla mna nefunguje. Riesenia uz najdes v hladani. A inak presunut. dik.

Old Post 26-07-2012 v 08:19 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meciin
Nový Člen

Karma uživatele meciin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 869

zdravím.tenhle problem s listama jsem mel minulej pest.a zjistil jsem ze jsem zalejval spatnou vodou mela na pi.. ph.jakou vodou zalejvaš?

Old Post 26-07-2012 v 08:27 AM
meciin je offline   Profil uživatele meciin   Find more posts by meciin   Foto galerie člena meciin   Click here to Send meciin a Private Message   Add meciin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 870

[účet odstraněn]

Old Post 26-07-2012 v 11:10 AM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 871

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ
Čeče, list zvládá jeden z nejrychlejších procesů ve vesmíru


Čéče to je odpověď jak z pořadu "volejte vedmě".

Na zdravé kytce staré 2 měsíce (outdoor) se tyhle flíčky a nekrózní špičky nevyskytují.

Nakonec si myslím že je to buď přelití (hodně prší), nebo fytotoxicita způsobená smáčedlem Silwet Star (málo pravděpodobné) nebo listovým hnojivem Harmonie Mikroprvky od Agrobio Opava jehož pH je 5 což by sice nemělo vadit.. ale něčím to být musí..

Uvídím jak bude šíření flíčků pokračovat.

Old Post 26-07-2012 v 11:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meciin
Nový Člen

Karma uživatele meciin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 872

AHA NO DESTOVKA BY MELA BEJT V POHO.BYT TEBOU TAK ZMEŘIM TO PH VODY I TE PUDY.

Old Post 26-07-2012 v 11:51 AM
meciin je offline   Profil uživatele meciin   Find more posts by meciin   Foto galerie člena meciin   Click here to Send meciin a Private Message   Add meciin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: fakt nevim Příspěvek č. 873

citace:
Původní příspěvek od cardy
cau mam problem s listy.viz foto.prosim o radu.diky.je to pamir.hnojeno plagronem start up.1-2 tydne pythamin nebo super vit.Univerzální Zahradnický substrát B + keramzit + perlit.vice foto na http://listyyy.rajce.idnes.cz/kytky


ahoj - me prijde ze je to jen malo hnojene - zkus tomu nalozit nejakou rustovou hnojkou /treba Plagron Alga-Grow../ a uvidis ze se to zlepsi..

xxyy

Old Post 26-07-2012 v 15:36 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 874

Co jim chybí? ) Stalo se to po prolity květináču pod sprchou, myslím že to způsobilo vadné PH. Hned potom sem je zalil s ph 6,2 všechny, ale asi to nestačí. Dnes bude v pořadí třetí zálivka s upravenym ph 6,2 (od propláchnutí)

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 26-07-2012 v 18:12 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 875

[účet odstraněn]

Old Post 27-07-2012 v 21:30 PM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 876


čáu, která moudrá hlava mi poradí?
černé tečky na řapíku, žloutnutí listu, objevuje se tak na 1% mého windooru. zalívám jen odstátou vodou, organickou hnojku mám až na květ. ph necelých 7 (pokojové rostliny/rašelina - 2/1 + perlit) díky!

flow,grow,glow

Old Post 28-07-2012 v 07:32 AM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarisak
Nový Člen

Karma uživatele Jarisak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 877



Zdravim,
mám problém se Syrupem od Buddha Seeds a NL #5 x Haze od Sensi Seeds, na všech se objevují malé světlé tečky, tipl bych to na svilušky nebo vysoké pH. Kytky nebyly hnojeny. Přikládám fotky a díky za každou radu. Jinak kytka na obrázku je v malém květináči, jelikož se zlomila, ale chytla se a momentálně se chystám přesadit ji ven.

Old Post 28-07-2012 v 12:35 PM
Jarisak je offline   Profil uživatele Jarisak   Find more posts by Jarisak   Foto galerie člena Jarisak   Click here to Send Jarisak a Private Message   Add Jarisak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 878

citace:
Původní příspěvek od Jarisak
Zdravim,
mám problém se Syrupem od Buddha Seeds a NL #5 x Haze od Sensi Seeds, na všech se objevují malé světlé tečky, tipl bych to na svilušky nebo vysoké pH. Kytky nebyly hnojeny. Přikládám fotky a díky za každou radu. Jinak kytka na obrázku je v malém květináči, jelikož se zlomila, ale chytla se a momentálně se chystám přesadit ji ven.

Vypadá to na sviluše,jsou vidět pouhým okem,tak pořádně prohlídni spodní strany listů...
Rychlá pomoc = postřik chemie Vermitec,nebo bio Celaflor..

Old Post 28-07-2012 v 12:58 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 879

citace:
Původní příspěvek od HorrigEn
čáu, která moudrá hlava mi poradí?
černé tečky na řapíku, žloutnutí listu, objevuje se tak na 1% mého windooru. zalívám jen odstátou vodou, organickou hnojku mám až na květ. ph necelých 7 (pokojové rostliny/rašelina - 2/1 + perlit) díky!


Doufám, že ti někdo odpoví, páč teď jsem koukal, že ty černé tečky mám na řapíkách taky. Ale v podstatně menším množství - a jen na některých. V zásadě mi to nijak nevadí, protože kytka odpočítává poslední dny květu, ale i tak bych rád věděl, o co kráčí.

Old Post 28-07-2012 v 13:01 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 880

citace:
Původní příspěvek od HorrigEn
čáu, která moudrá hlava mi poradí?
černé tečky na řapíku, žloutnutí listu, objevuje se tak na 1% mého windooru. zalívám jen odstátou vodou, organickou hnojku mám až na květ. ph necelých 7 (pokojové rostliny/rašelina - 2/1 + perlit) díky!


Ph 7 je moc, myslím že tohle je ta příčina, stáhni to na minimálně 6.5 (klidně i 6.2)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 28-07-2012 v 13:40 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5634240 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív