Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 51 52 53 54 55 »
Autor
Téma 
Matho
Stálý Člen

Karma uživatele Matho - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 833

A da sa to este napravit ?

Old Post 30-04-2011 v 17:40 PM
Matho je offline   Profil uživatele Matho   Find more posts by Matho   Foto galerie člena Matho     Add Matho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 834

citace:
Původní příspěvek od Matho
A da sa to este napravit ?


Pokud ji zaleješ a ona se nezvedá tak už asi ne. Vlastně, mohl bys zkusit ji dole fiknout jako když klonuješ, dát do sklenice s vodou a zkusit nechat zakořenit. Ale to uvidíš hned, jak se nenapije vody a nenarovná, je po všem..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 30-04-2011 v 18:26 PM

Old Post 30-04-2011 v 18:15 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 835

citace:
Původní příspěvek od Leny4815162342
zdar, mám problém s listy(viz foto). Objevuje se to na spodních ale i vrchnějších listech.
Kytky mám z řízků a dnes je mám 10 dní na růstů.
Z hnojek jsem zatím použil Root juice (2 ml/1L) a Bio grow (1 ml/1L) od biobizz.
Substrát All-mix od biobizz.
Ph měřím ( u zálivky) a upravuju aby bylo 6 - 6,5.
Ec neměřím.
Nemužou to být svilušky, nebo něco podobného(žádné mušky apod. jsem ale nenašel) ??Pls poraďte.Dík

PS: 4 dny zpátky jsem zkoušel postřik bioolem, ale nezpozoroval jsem žádnou změnu.


Změř i pH toho co při zálivce vyteče, zalévej raději 6 než 6,5.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 30-04-2011 v 18:29 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 836

citace:
Původní příspěvek od Hadej
Mam taky mensi problem. Slecny jsou asi tyden na rustu a zacali jim od spodu zloutnout listy a jeste i na zelenych listech se objevuji rezave skvrny. Vlhkost vzduchu neni valna, neco kolem 40%. Teplota primo u kytek kolem 26°C. Hnojivem je Bćuzz A+B, root stimulator a hydro booster. Vsechno podle davkovani vyrobce. Ted jsem zacal rosit postrikem s Phytaminem. Deje se to az na vyjimky vsem slecnam. Nejaka rada nez mi umrou pls?


Měříš pH a EC? Pokud ano jaké jsou hodnoty?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 30-04-2011 v 18:32 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matho
Stálý Člen

Karma uživatele Matho - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 837

Zalial som ale ziadna zmena asi je koniec

Old Post 30-04-2011 v 18:54 PM
Matho je offline   Profil uživatele Matho   Find more posts by Matho   Foto galerie člena Matho     Add Matho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 838

EC mam cistou vodu 0,8. Namíchanej roztok s zivinama ma 1,75 a vytejkajici ma 1,2. PH mam roztok 5,5 +- 0,3 a vytejkajici kolem 7.

Old Post 01-05-2011 v 13:43 PM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 839

citace:
Původní příspěvek od Hadej
EC mam cistou vodu 0,8. Namíchanej roztok s zivinama ma 1,75 a vytejkajici ma 1,2. PH mam roztok 5,5 +- 0,3 a vytejkajici kolem 7.


Ten výtok je zjevně v nepořádku, Proplachuj čistou vodou s upraveným pH dokud se nesrovná pH výtoku s tím co proplachuješ, namíchej zčerstva hnojky a sleduj, nemělo by se to šířit.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 01-05-2011 v 14:22 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 840


Zdravím, mám problém s listy, 35. den květu. Nevíte někdo čím to je?

Soil 250W (65x65x120)

Hydro 125W (90x40x70)

Old Post 01-05-2011 v 17:10 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 841

citace:
Původní příspěvek od ondrazastu
Zdravím, mám problém s listy, 35. den květu. Nevíte někdo čím to je?

podrobnosti?
hnojiva, pH, EC, substrát, teplota... chlape trochu více infa když chceš radu

EDIT: normálně nemám moc času, ale ze zvědavosti jsem projel tvoje téma...
Pokud používáš pouze hnojivo Agro Pokojové rostliny (NPK 6-5-5), tak to je dobré tak na růst. Na netu žádná zmínka o obsahu jakéhokoliv prvku kromě NPK. Určitě hlína něco obsahovala, ale to rosliny vyčerpaly a nedostatek daného prvku se projevil nyní. Nehledě na to že poměr NPK naprosto nevhodný pro květ - zpomaluješ nakvétání a prodlužuješ dobu kvetení, v půdě máš přebytek dusíku, který teď už moc rostliny nepotřebují. S vysokým množstvím dusíku souvisí horší účinnost flushingu (budeš muset pořádně proplachovat květináče a proplach provádět aspoň 14 dní - můj názor).
Na květ poměr NPK 1-2-2 (5-10-10, jde pouze o poměr, ale čím větší obsah tím ekonomičtější hnojivo). Místo koupi 400W výbojky na tak malej box sis měl raději koupit komplexní hnojivo - třeba General Hydroponics, Advanced Hydroponics, Bcuzz od ATAMI či organiku od Biobizz (kupuj pouze základní hnojiva, který zvedaj EC, nikoliv předražený doplňky - viz databáze změn EC v mém podpisu). Podívej se ke mě do tredu, předposlední příspěvek ohledně hnojení, stačí pouze bloom+micro od GHE a malé množství PK stimulátoru (např. PK13-14, či ještě lepší levnější práškový MonsterBloom).

EDIT2: Jak píše kolega, pořádně proschnout! Podle fotek to nebude moc vzdušný substrát, příště zamíchat napufrovaný perlit (co to je, tak to najdeš pár stránek dozadu, jeden z mých příspěvků).


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 01-05-2011 v 20:04 PM

Old Post 01-05-2011 v 17:50 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 842

citace:
Původní příspěvek od ondrazastu
Zdravím, mám problém s listy, 35. den květu. Nevíte někdo čím to je?


Předpokládám, že jedeš hlínu a hnojíš poctivě každou zálivku, přičemž odstup od zálivky počítáš na dny a nekontroluješ proschnutí u každého květníku? Pletu se?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 01-05-2011 v 17:57 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gallop
Nový Člen

Karma uživatele gallop - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 7  

Dotaz listy žloutnou - přelití? Příspěvek č. 843

Dobré ráno přeji všem growerům a growerkám. Jsem tady nový a hned jako první příspěvek potřebuju pomoct. Pěstuju si Shamana, který půjde v průběhu tohoto měsíce ven, nicméně na třech kytičkách mi začínají odspodu žloutnout listy. Ze začátku jsem si myslel, že to je nedostatkem hořčíku a proto jsem ho dokoupil, nicméně asi to nebyla správná úvaha a jedna kytí mi pomalu ale jistě jde do kopru ...a navíc se k ní přidaly další dvě. Projížděl jsem forum a podobně vypadají kytí když jsou přelité? Což je ale divné, protože kytí zalívám 1x 2-3 dny a rozhodně se netopí v blátě..prosím o pomoc. Předem děkuji všem http://img148.imageshack.us/i/p1030258lc.jpg/
http://img339.imageshack.us/i/p1030260j.jpg/

Old Post 02-05-2011 v 05:31 AM
gallop je offline   Profil uživatele gallop   Find more posts by gallop   Foto galerie člena gallop   Click here to Send gallop a Private Message   Add gallop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 844

V čem to roste, čím to zaléváš, upravuješ pH, už to hnojíš a pokud ano tak kolik a čeho.. ?

Z těch spodních jednolístkú bych si nedělal starosti, kytka je asi chce odhodit, ale ten list se zaschlými okraji vypadá jak po přehnojení.

No rozepiš se o podmínkách a uvidíme...

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 02-05-2011 v 06:24 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 845

Já bych řekl že bud jsi tomu dal moc hnojek , nebo mají málo prvků, protože máš velké kytky zasazené v malém prostpru a nemají živiny.
Kdo ví co to máš za hlínu a kdo ví jak starou. Musíš mít dobrou hlínu se živinama at si kytka bere co potřebuje. Poradil bych ti, přesad to do většího s lepší hlínou

Old Post 02-05-2011 v 06:44 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gallop
Nový Člen

Karma uživatele gallop - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 846

roste to v substrátu pro pokojovky, zalévám to odstátou vodou. pH neupravuju, zatím nehnojím, přečetl jsem si někde tady že ze začátku jim všechny živiny dodá substrát.

Old Post 02-05-2011 v 06:44 AM
gallop je offline   Profil uživatele gallop   Find more posts by gallop   Foto galerie člena gallop   Click here to Send gallop a Private Message   Add gallop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 847

Máš ten substrát nový nebo už je použitý ? Přesad to do větších, po dnu jim prdni trošku hnojky na rust, enzymy, kořeny a měo by to byt ok.

Old Post 02-05-2011 v 06:47 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gallop
Nový Člen

Karma uživatele gallop - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 848

kupoval jsem ho přímo pro ně. s tím přesazením je problém, protože nemám vůbec místo. chtěl jsem je přesadit, až je hodím ven. už tak jsem musel dvě kytí šoupnout k dědovi kvůli místa.

Old Post 02-05-2011 v 06:50 AM
gallop je offline   Profil uživatele gallop   Find more posts by gallop   Foto galerie člena gallop   Click here to Send gallop a Private Message   Add gallop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 51 52 53 54 55 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8074830 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív