Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52 »
Autor
Téma 
Ch. Kochanska
Nový Člen

Karma uživatele Ch. Kochanska - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 785

A co třeba Sága rodu Forsytů by John Galsworthy? Četl někdo? Běželo to nedávno na ČT 1 jako seriál, ale knihy jsou o moc lepší (je to totiž rozdělené do 3 knih).

Ale podle stavu těch knížek šlo poznat, že hodně lidi si přečetlo asi jenom první díl a ty dva ostatní už ne Stránky první knhy měly "oslí uši", byly potrhané a zašpiněné, ale stránky druhé a třetí knihy byly jako nové

A taky co miluju je Hercule Poirot od Agathy Christie.

Čtěte, ať jste sečťelí, mon ami

Never tangle with anything that´s got more teeth than the entire Osmond family.
Arnold J. Rimmer

Old Post 06-02-2006 v 23:09 PM
Ch. Kochanska je offline   Profil uživatele Ch. Kochanska   Find more posts by Ch. Kochanska   Foto galerie člena Ch. Kochanska   Click here to Send Ch. Kochanska a Private Message   Add Ch. Kochanska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 786

CH.R.Cross Těžší než nebe. životopis Kurta Cobaina. Nejsem fanatik anarchismu ani Nirvany, ale od tý doby co to čtu, se mi Nirvana líbí víc...

Old Post 14-02-2006 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 787

Terry Pratchett - Klobouk s oblohou.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 14-02-2006 v 13:01 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 788

Teď sem začal číst od Allana Pease "Řeč těla" Taky dobrá knížka o neverbální komunikaci. DOPORUČUJU

Old Post 15-02-2006 v 05:39 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 789

o nonverbální komunikaci sem asi před rokem četl knížku. Dost sem si toho pamatoval a samozřejmě studoval chování těla jinejch lidí. No, a přišel sem na hodně věcí a říkal sem si, jestli to má cenu. Nevim, je to výhoda, ale zase vidíš věci, který ani nechceš vidět. Neznalost je někdy přece jen lepší.
Sinuhet:
jak dlouho čteš Pratchetta? a jak dlouho ti trvalo, než si se naladil na jeho frekvenci???

Old Post 15-02-2006 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 790

Nanao Sakaki ... je to japonskej potulnej basnik.. a naprosto uzasnej! vsem DOPORUCUJU

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 17-02-2006 v 21:02 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 791

zdravicko.. ja Vam vrelo odporucam napr. Richarda Bacha - ILUZE , Mimo Sebe... alebo tiez Konrad Fialkowski - Homo Divisus..

Old Post 18-02-2006 v 18:17 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 792

Jan Novák - Zatím dobrý

Old Post 18-02-2006 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
supersmažka
Stálý Člen

Karma uživatele supersmažka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 793

čtu Dharmoví tuláci a taky Fantastické a magické z hlediska psychiatrie, fakt nejlepší čtení

Don't worry be grower

Old Post 19-02-2006 v 11:33 AM
supersmažka je offline   Profil uživatele supersmažka   Find more posts by supersmažka   Foto galerie člena supersmažka   Click here to Send supersmažka a Private Message   Add supersmažka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 794

Poslední dobou mám dost problém něco dočíst ale co mě naprosto uchvátilo : Peter HOEG - Čekání slečny Smilly na sníh

je to naprosto dokonaly ten chlapek co to napsal je druhej nejznámější (to neříkám já ale náky statistiky) světovej spisovatel co nepíše anglicky (první je hadejte kdo - Eco) a ja o něm v zivote neslysel (jak jinak) vnutil mi to muj anglictinar a tyden se mi válela na baráčku až sem ji nakonec votevřel a nemoh semto vodložit dokud sem ji nedočet. rudy voči ale parádní noc. fakt jo.

ju a ješťe Lord Jim od Conrada (byl pokus cist to i v originale ale to je na me este trochu moc silnej orisek


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 20-02-2006 v 21:20 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 795

Tak prave ctu Stoparuv pruvodce po galaxii. (Douglas Adams)

Jsem ve 3/4 knihy a mam z toho moc dobrej pocit. Krasne se to cte a to jsem se tohodle zanru bal.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 04-03-2006 v 20:07 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 796

hnědojed: Lord Jim... To dílo si pamatuju z hodin literatury Ale abych řekl pravdu, tak mě nikdy vážněji nenapadlo přečíst si ho. jo a co se týče toho nejznámějšího angl. nepíšícího spisovatele... já myslel že je to Kundera?
Ne sranda. Momentálně čtu franze werfela a jeho čtyřicet dnů

Old Post 05-03-2006 v 02:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcsvk
Stálý Člen

Karma uživatele thcsvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 797

ja v posledney dobe čitam knižky od BROWNA konkretne teraz DaVINCI Code a myslim že dosť dobra kniha a aj jaho ostatne knihy tjež dosť pecka a možem každemu len doporučiť aby si ich prečítali....peace

Old Post 05-03-2006 v 08:11 AM
thcsvk je offline   Profil uživatele thcsvk   Find more posts by thcsvk   Foto galerie člena thcsvk   Click here to Send thcsvk a Private Message   Add thcsvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcsvk
Stálý Člen

Karma uživatele thcsvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 798

2hnedojed:ty si čital v ang tu knihu: Peter HOEG - Čekání slečny Smilly na sníh?ak hey kolko sa učiš ang?je to tažka kniha(pisana zložitou angličtinou)?

Old Post 05-03-2006 v 08:15 AM
thcsvk je offline   Profil uživatele thcsvk   Find more posts by thcsvk   Foto galerie člena thcsvk   Click here to Send thcsvk a Private Message   Add thcsvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enesir
Stálý Člen

Karma uživatele enesir - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 799

nazdar...vždycky sem měl problém s vtipnýma knížkama...prstě se mi to moc nelíbilo...četl sem pana kaplana a to sem ani nedočetl...pak aj Jack Twisp mě moc neoslovil...měl sem sice jen třití díl ale ten se mi nelíbila ale C.D. Payne za to prý stojí tak sem si pujčil Holubí mambo od C.D.Payna a to sem byl uplně hotový...faktm sem se řezal pořád,...nemá to chybu...vřele doporučuju...a Robert Fulghum je taky geniální...všechno

Old Post 05-03-2006 v 16:00 PM
enesir je offline   Profil uživatele enesir   Find more posts by enesir   Foto galerie člena enesir   Click here to Send enesir a Private Message   Add enesir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 800

nzdar,
nedávno sem dočet Lepidlo od Irwina Welshe(autor Trainspottingu) a.... opravdu můžu jen doporučit, skvělý čtení o sociálním vývoji "mladý generace" v edinburgu od sedumdesátejch let až do současnosti, začínaj jako fotbalový huligeni a punkáči a .... zbytek dopuručuju přečíst

In Vino Vita

Old Post 05-03-2006 v 19:30 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9815750 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív