Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 785

ahoj, pojede na téhle sestavě taky MH výbojka?
http://aukro.cz/tlumivka-vybojka-st...3583303862.html

Díky za radu

Old Post 28-09-2013 v 18:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 786

Andreas: ty žárovky jsou uplně na nic,musel by jsi svítit aspon ze dvou metru a ten panel no nevim,spíš bych koumal nějaký ufo,třeba na bazaru,ale řekl bych že cfl nebo 70w soda bude určitě výhodnější.

rezistor: nevidím důvod proč by nemělo.

Old Post 28-09-2013 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 787

Nevíte náhodou, kde se dá sehnat VN vodič od startéru k výbojce? Zkoušel jsem GES, GME, Hadex ... nikde nic. Musí to mít přece silnější izolaci a taky vodič je silnější, než klasický 220V, nemám pravdu? Na startéru je napsáno 5kV.

Díky

Old Post 01-11-2013 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Nápad Spořivku nebo LED žárovku do malého boxu Příspěvek č. 788

Ahoj,
do mého miniboxu kde chci mít prcky(60x50x50) jsem koupil úsporku 125 W . Ve FAQ jsem se dočetl a vykalkuloval, že na růst mi stačí menší výkon : 20W na 30x30 cm. Takže teoreticky mi stačí 50W. Takže úsporka půjde jinam a a chci se zeptat jestli by jste do boxu dali 80W úsporku nebo třeba 60W LEDku .

Po případě jiné řešení ?


Díky moc za rady .

Old Post 01-04-2014 v 19:59 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 789

Ahoj podívej se na toto: Home made Sádrokartonový box 2014
tady jedu svoje prcky a myslím, že budeš mít něco podobného...tak uvidíš
Zdar

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 01-04-2014 v 20:14 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 790

Díky, takže kdyžtam dám 40 W LED tak ti to stačí? Nebo tam máš schválně dvě menší pro lepší pokrytí plochy? A šlape ti to?

Díky.

Old Post 02-04-2014 v 12:18 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 791

mám tam 2 trubice po 13W a je to kvůli pokrytí větší plochy světlem, jinak by to svítilo jen doprostřed a teď to mám osvětlené více do široka a stínítko taky cosi pomůže ;-) 40W LED trochu to rozveď...jak velký ten panel je atp...a nastuduj si z nějakého threadu od LEDkařů jakou plochu co efektivně pokryje...s LEDkama ti moc neporadím, nemam s tím žádnou zkušenost...sry

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 02-04-2014 v 18:31 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 792

Ok, jdu číst. Ale nemyslím si, že tam bude takový rozdíl. Asi tam švihnu 80W úsporku a bude. Hlavně bude lehčí uchycení. Stínítko se mi tam nevejde. Leda, že bych si vyrobil svoje. Řeším to tak, že jsem i nahoru dal diamantovku a vzhledem k tomu , že ta plocha je malá. Vyplatí se.

Old Post 04-04-2014 v 18:11 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 793

Ahoj.

Nenapdá mě lepší vlákno, kde bych se mohl zeptat...

Dneska jsem si zapojil 125w CLF Blue (Elektrox), nainstaloval na (pod) stínítko a zapl jsem ji. No asi po 10 minutách jsem to šel zkontrolovat. Ty trubice měli na povrchu asi tak 80 stupňů a na stínítku byla teplota akorát tak na míchaný vajíčka. 4cm pod lampou byla asi 30C. Je to takhle v pořádku? Nebo by to mělo topit méně?

Díky, frek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Naposledy upravil frek 06-04-2014 v 16:46 PM

Old Post 06-04-2014 v 14:33 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 794

Já mam stejnou značku pokud myslíš Elektrox.. Elektrolux jsem ještě neslyšel.. mam 200W red.. na trubici klidně udržim chvilku ruku takže u mě 80°C určitě neni.. ale pokud máš horší ventilaci a v boxu teplo tak by tě to takle vyletět mohlo.. dej tam jeden pc větrák uchycenej na stínidle (popřípadě dodam foto jak to mam já ) a měl bys to mít v pohodě.. popřípadě můžeš reklamovat u prodejce..

Měj se

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Naposledy upravil Tomsio 06-04-2014 v 15:14 PM

Old Post 06-04-2014 v 14:56 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 795

Já mám Elrktrox 125W Grow v malém boxu. Kde mám tak okolo 30°C . A na úsporce teda nevím. 80°C tam teda asi nemám. Ale ruku tam taky neudržím. Funguje už skoro měsíc a v pořádku. Asi bych to neviděl jako problém , ale ...
Dělám to poprvé

Old Post 06-04-2014 v 15:07 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 796

Tak můj odhad teploty byl špatný. Ruku tam taky klidně chvilku udržím.

Ano, máš Pravdu, je to Elektrox. Nevim, kde jsem přišel na název Elekotrlux.

Nejspíš jenom zbytenčně zmatkuju. Díky pánové


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 06-04-2014 v 16:52 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trught
Nový Člen

Karma uživatele Trught - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 13  

Rada Příspěvek č. 797

Poradí mi porosím někdo z výběrem světel.
Dostala se mi do ruky stará plechová tlumivka 400W s obřím TESLA startérem ten vyměním za obyč startér 100-400W a stará noname SON 400W výbojka která boužel nevím kolik má nasvíceno tu bych chtěl vyměnit a podle nejlepšího vědomí a svědomí, vědomostí a peněz sem vybral dva adepty jeden rust druhej květ.

http://catalog.gelighting.com/lamp/...ar/p=30704/d=0/ (Růst)

http://catalog.gelighting.com/lamp/...-clear/p=93269/ (Květ)

Pak mám doma ještě
70W PH MHN-TD 70w/730 (Tuhle bych použil na matku nebo řízky,semínka)
70W PH MHN-TD 70w/842 (Přisvětlování v květové fázi)
Je to OK?

Naposledy upravil Trught 18-04-2014 v 09:08 AM

Old Post 15-04-2014 v 09:44 AM
Trught je offline   Profil uživatele Trught   Find more posts by Trught   Foto galerie člena Trught   Click here to Send Trught a Private Message   Add Trught to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 798

Ahoj, mám dotaz. Chci skříň 70x70 pro mamky a chci se zeptat jestli jim tam bude stačit 125W upsorka nebo je mám dát pod metalhalogenid nebo tak . Jedná se mi o to, že úsporku mám. Jinak bych musel kupovat
Díky moc

Old Post 20-04-2014 v 18:48 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 799

stačí ti ta úsporka

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 20-04-2014 v 18:54 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 800


Ahoj další problém , chci se zeptat jestli to může být silným světlem. Což si ale nemyslím, protože se jedná o úsporku.

Old Post 23-04-2014 v 20:43 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5260000 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív