Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Kolik THC obsahuje marihuana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od šerpa
to mettatron and his bro shadow: pánové tvrdit že seedbanky nepíšou či neuvádí jaxe měří je lež bohužel podložit nic nemohu...
no to je zajimavy, ja spis nevim o tom, ze by to seedbanky nejak zvlast uvadeli.. spis je to vyjimkou. namatkou jsem se podival treba na Reeferman's Seeds ci Mandala Seeds, a ti neuvadeji ani potenci ackoli je podvedome vedu jako kvalitni seedbanky. A treba Nirvana Seeds, coz je taky znamej a zavedenej podnik, ackoli uvasi %THC, taky nikde neuvadi zpusob mereni. Tak jak? Moje tvrzeni proti tvemu, nebo to podlozime argumentama?

citace:
Původní příspěvek od šerpa
takže pokud někdo vyjede s faktem že se počítá obsah ůčinných látek ,,vůči,, ,,ku-podílu,,THC mluví pravdu.
nepočítá se to plošně ani kolik je toho čistého nebo co.

Jak 'se' pocita? Tady zavisi od toho 'kdo' to pocita a za jakym ucelem. Serpo, muzes to tvoje 'tak mluvi pravdu' opravdu necim podlozit? Porad este neni jasne, o cem se bavime. Ono je ted otazka, jesli mluvime opravdu o %THC vuci ostatnim kanabinoidum, coz samo o sobe nic nevypovida, protoze pokud je kanabinoidu v rostline celkove malo, tak muze byt klidne uplne slaba navzdory vysokemu procentu THC v jejich kanabinoidech. Jasny, ne?

Nebo jestli mluvime o mnozstvi kanabinoidu vuci hmote rostliny, tak toto sice dava predstavu o sile rostliny (t.j. kvantitativnim hodnoceni ucinku, jestli je tam tech latek hodne), ale ne o tom jestli je to head high nebo couchlock, protoze nevime jestli prevazuje THC, CBD nebo jine kanabinoidy a jejich derivaty. Navic musime tak nejak predpokladat, ze je to vzorek z palice, a ne z listu nebo z korene.

citace:
Původní příspěvek od šerpa
počítá se ŮČINNOST teď nevim jestli dvě en

muzes to nejak lip popsat? tady fakt nevim o cem mluvis.


Panove (a snad i damy), jestli mame v umyslu spokojit se s vagnimi terminy, a informacemi ze zdroje 'kamos mi rikal' (t.j. jedna pani povidala), tak muzeme tu debatu ukoncit hned, k nicemu se nedoberem. prosim prispevky na urovni

i.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 06-08-2007 v 12:08 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 66

Jak určíš objektivně účinnost d9THC z libovolneho modelu na libovolně koho? A hlavně, jak to vyjádříš? Opravdu mě to zajímá

...and devil says "Burn 'em alive...all of them!

Old Post 06-08-2007 v 12:12 PM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 67

serpa .. vypada ze hulis dukladne a jen ty prozitky nejsou asi uplne prenosilteny na druhy .. nebo aspon ja furt nechapu ..

infecti .. bych rek ze sme to celkem posunuly .. tedka je otevrenou otazkou uz jen to jak merej policajti. v odkazech pana hajda je postup obecnyho mereni popsan nenejvis dukladne. a v mojich odkazech je popsany zhruba to co merej banky, pokud merej.

shadow .. jasny ucinost nevyjadris. obsah thc je jenom jednim z faktoru vyslednyho efektu na konkretniho cloveka ..

Naposledy upravil mettatron 06-08-2007 v 12:47 PM

Old Post 06-08-2007 v 12:42 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 68

mettatron: jak merej policajti (nebo jimi poverena laborator) uz jsem rekl, a taky jsem rekl odkud tuto informaci mam - drzel jsem v ruce papir s vysledkem analyzy vzorku konopi. Policajti proste merej pomer hmotnosti canabinoidu vuci celkove hmotnosti vzorku, t.j. podobne jako se meri u chlastu procento alkoholu z celkoveho roztoku.

citace:
Původní příspěvek od Dr.Shadow
Jak určíš objektivně účinnost d9THC z libovolneho modelu na libovolně koho? A hlavně, jak to vyjádříš? Opravdu mě to zajímá

nijak - a taky to neni potreba. na flasce rumu mas taky napsano kolik je tam etanolu, a ne co s tebou udela kdyz ho vypijes.
citace:
Původní příspěvek od šerpa
je vás víc proti mně
nemůžu nic dělat.
pouze s těžkou hlavou pookřadnout, neboť mé slova nebyli vůbec nic platné jak tak na to koukám.

tak proc nam to tedy, zadubencum, nevysvetlis poradne? mas pocit, ze tady nekdo znevazuje tvoje argumenty? uprimne receno jsem dosud poradne nepochopil co vlasne chces rict, protoze terminy ktere uzivas jsou proste velice mlhave a nejednoznacne. jsem za debatu, ale za rozumnou debatu.
citace:
Původní příspěvek od šerpa
už to neřešim, ještě odpovím na poslední prkotinu, seženete postupy měření přes složité vyhledávače jako pototin aj. vyhledáváky banek je mnoho a postupy měření mají všechny stejné a též je uvádějí, jen to chce moc pečlivě hledat

mlaceni prazdne slamy. proc neuvedes alespon 3 priklady znamych seedbank, ktere uvadeji zpusob mereni, a zaroven vsechny stejny?

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 06-08-2007 v 20:03 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 69

Tak panové, nevim nevim, ale mám pocit, že se to moc neposunulo. Možná se to spíše zkomplikovalo. Jen díky za pár odkazů od Hydea, Metatronovi díky za seedbanku (která to lehce komplikuje :-) a Inf3ctimu díky za záznam od policie!

Jinak si ale nemůžu pomoci, ale to co jsem napsal ve svém příspěvku
, pokládám za pravdu... tak úplně nevim, o čem tu je celá ta další diskuse :-) S příspěvky Šerpy bohužel/bohudík nemůžu polemizovat, protože se mi téměř nikdy nepodařilo rozluštit, co zamýšlel říct, je to příliš mnohovýznamové, bez pomlk, čárek a teček mezi větami ...

Abych shrnul důvody, proč si stojim za svym názorem, že se udává %THC vhledem k sušině rostliny:

Je to s pomocí citací, snad to takhle bude dost vyčerpávající a jasný:

Množství pryskyřice a celkových cannabinoidů v rostlině: "Preparáty jako gandža nebo hašiš obsahují asi z jedné třetiny své hmotnosti psychicky neaktivní látky rozpustné ve vodě a různé buněčné zbytky. Další třetina je tvořena rovněž neaktivními látkami, složenými z fenolových a terpenových polymerů, glyceridů, triterpenů apod. Pouze 1/4 až 1/3 tvoří cannabinoidy. V některých rostlinách může být THC obsaženo v celkových cannabinoidech jen v nepatrném podílu. Poslední skupinou látek (do 10%), z nichž se skládá živice, jsou éterické oleje (silice), steroly, mastné kyseliny a některé uhlovodíky běžné pro rostlinné materiály." (Libor Dupal, Kniha o marihuaně, 1991)

Dále k množství THC vhledem k množství cannabinoidů v rostlině: "Delta-9-trans-tetrahydrocannabinol, obvykle stačí uvádět jako tetrahydrocannabinol, dále pod zkratkou THC (v literatuře bývá někdy uváděn název s jiným systémem číslování - delta-1-trans-tetrahydrocannabinol). Je to hlavní halucinogenní složka marihuany. Odhadem prý 70-100% účinků pochází z této látky. Vyskytuje se prakticky ve všech odrůdách a kultivarech - ovšem v různém množství, od stop až po 95% ze všech obsažených cannabinoidů. Velmi pečlivě připravená droga může mít až 12% THC v sušině (po odstranění všech semen a stonků), obvykle ovšem podstatně méně." (Libor Dupal, Kniha o marihuaně, 1991)

Takže zde se pomalu rozchází tvrzení Metatrona a jeho seedbanky World of seeds, pokud nám neunikají nějaké podstatné drobnosti z angličtiny, což asi ne, nebo? :-)

V této souvislosti bych uvedl, že tvrzení o tom, že ten Thaiskej model od této seedbanky je jeden z nejsilnějších vůbec naráži na fakt, že zatímco oni udávají cca 10% THC v poměru k rostlině, tak na (Wikipedii - Cannabis) hovoří o současně nejsilnějších modelech na úrovni 23% (zde nezdůrazněno k čemu, nicméně vzhledem k následůjícímu odkazu, nalezeno tamtéž, jde o množství THC vzhledem k zbytku rostliny)((Studie Tj.T. Mensinga, 2002, stránka č.16 doporučuju!!!) V této studii podávali špeky míchané s tabákem, vždy 0,3g trávy v jednom s různym obsahem THC 0%, 10%, 16% a 23%, přičemž to pak přímo přepočítávaj na hmotnost čistého THC, bez jakejchkoliv přepočítávaček přes množství pryskyřice a cannabinoidů, což by jinak bylo třeba, pokud by těch 23% mělo být v poměru k ostatním cannabinoidům)

Dále, vzhledem k příspěvku k stanovení THC ve FAQu, a odkazu k tech.konopí a v neposlední řadě přímé vyjádření inf3ctiho (že policie měří množství cannabinoidu - rozumněj delta-9-trans-tetrahydroCANNABINOIDU, né celkových cannabnoidů) a příspěvku (Sinuheta) trvám na tom, že množství THC u modelů a trávy se všeobecně, téměř všude, včetně drtivé většiny seedbank, uvádí v poměru k hmotnosti suché rostliny, viz i první příspěvek Breedera.

Na závěr snad jen eště jeden odkaz, kde se zmiňujou o rozdílu geneticky daném THC levelu a obsahu THC s tím, že píšou, že seedbanky mluví o tom geneticky daném, což je logické .. ale celkem vyčerpávající hromada informací o trávě.. ). Zde - Cannabis Grow Bibble

Z výše uvedeného vyvozuji, že seedbanky a ostatní zdroje uvádějí %THC vzhledem k sušině, jaxem uvedl o pár stran zpět. (tam jsem jen nesprávně udělal přepočet na nulovou vlhkost, což se nedělá (tedy dle odkazů o měření THC - vzorek se suší jen do konstantní vlhkosti (cca 8-13%).

Seedbanka World of seeds asi prostě jen nemá modely s nejvyšším obsahem THC, což vůbec neznamená, že jsou slabý, nebo špatný! On ten "vyvážený poměr" cannabinoidů má také něco do sebe! Jen je zvláštní, že Libor Dupal uvádí, že THC může zaujímat až 95% všech cannabinoidů... a že žádnej model z World of seeds nemá přes těch 23%, ale co už .. třeba se to jednou dozvíme :-)

Možná je rozdíl jen v tom, že World of seeds jsou čisté původní odrůdy, zatímco jiné banky mají často vykřížené modely na vysoký obsah THC. O zvýšeném množství THC píšou relativně pěkně na Nirvana Seed shop ve zprávách . Každopádně možná také jejich tvrzení o tom, že je Wild Thai je jeden z nejsilnějších druhů je zcela pravdivý, jen se vztahuje k běžným přirozeným "landrases" odrůdám .. je fakt, že vypadaj věrohodně.

edit: Každopádně ten Wild Thai, může být klidně opravdu jeden z nejsilnějších modelů i z jiného důvodu, myslim: píšou, že množství THC je měřeno i vzhledem k THCV (které výsledné high ovlivňuje), které může být právě v jihoasijských odrůdách taktéž zastoupeno (dle L.Dupala až 50% vzhledem k celkovým cannabinoidům), tak stejně může bejt jeden z nejsilnějších modelů, ačkoli má vzhledem k sušině "jen 10%THC" ... ačkolive je divné, že World of seeds píše, že %THC je počítán vzhledem k celkovým cannabinoidům, včetně THCV - což pokud je v jejich %THC započítáno i THCV (jak Dupal píše, že se běžně dělá, pokud se neuvede jinak), tak ho je taky nějak "málo" - a nebo to mysleli přesně opačně, že ten zbytek cannabinoidů je včetně THCV, a proto může být i model "jen s 10%" THC tak silný ... ? :-) Snad to s Wild Thai a World of seeds bude buď tak jak píšu v editu, nebo předtím v posledním odstavci

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Naposledy upravil Galen Aldaron 07-08-2007 v 00:53 AM

Old Post 06-08-2007 v 23:30 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Galen Aldaron
Dále, vzhledem k příspěvku k stanovení THC ve FAQu, a odkazu k tech.konopí a v neposlední řadě přímé vyjádření inf3ctiho (že policie měří množství cannabinoidu - rozumněj delta-9-trans-tetrahydroCANNABINOIDU, né celkových cannabnoidů) a příspěvku (Sinuheta) trvám na tom, že množství THC u modelů a trávy se všeobecně, téměř všude, včetně drtivé většiny seedbank, uvádí v poměru k hmotnosti suché rostliny, viz i první příspěvek Breedera.


diky za skvely prispevek Galene.

proto ze me to uz sralo, vyzadal jsem si onen dokument k nahlednuti, a cituji: "vzorek obsahoval X% hmotnostneho THC". Takze to beru jako pomer hmotnosti cisteho THC nachazejiciho se ve vzorce k celkove hmotnosti te vzorky. Jestli vysusene, tezko rict. Muze byt, nemusi, stejne se jedna o absolutni mnozstvi THC pro predstavu, kolik je to 'davek'. Takze co se tyce policie, je to jasny myslim.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 07-08-2007 v 00:31 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od šerpa
THC není látka stejná závisí každá jiná látka na jejím složení (hmotnostním atd.)
dál se mi nechce vůbec psát, protože už teď cítím že tomu někdo neporozumí.

he,he,...šerpo, a zdá se ti že je tu už konečně něco k porozumění? :-)

aldaron- tak by to mělo být, svýma slovmama a přesto s uvedením zdroje.
Takže zatím se tu mějte a nashle v jiným threadu.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 07-08-2007 v 11:36 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od šerpa
poněvadž tu někdo nechápe mé ,,složité,,??? zkusím lépe
marihuana má určitou koncentraci látek v pryskyřici, procento látek v pryskyřici je celkem rozdílné u spousty druhů taktéž THC které je v oné silici obsaženo, THC jak tu někdo říkal, protože sem to říkal i já závisí na ostatních látkách, ale to zde vlastně nehraje vůbec roli nám jde o početní kroky čili ať už mě to setne jestli to tu nevysvětlim hmno abych to zjednodušil pokusím se najít text který sem četl myslím od Cereskáků nebo Kiwi? teď nevim prostě tam byl tento postup : měření probíhá jako ,,ůčinnost,, látky, její stabilní % která se nedá za 1) jak tu nějaký osel říkal navyšovat a za 2) je již dané poměrem ostatních látek.
není to opakuju po třicáté její měření jako-že selsky ,,množství,, ale ůčinostní.
THC není látka stejná závisí každá jiná látka na jejím složení (hmotnostním atd.)
dál se mi nechce vůbec psát, protože už teď cítím že tomu někdo neporozumí.
já tady teď nemrhám svýma ideema nebo spontááníma úvahama jenom opakuju a svými slovy formuluju početní závislosti.

Serpo, neuraz se, ale opravdu ti neni rozumet. Precti si to po sobe - kdybys vzal casopis a najdes tam prispevek na celou stranu ve stejnem slohu jako je tvuj, nerikej ze bys z toho precetl byt jen pulku. Mam byt opravdu takovej hnidopich a rozebrat tvuj prispevek vetu po vete? Dyt to kolikrat vubec nedava smysl, zacatek vety protireci konci! Fakt neni mym cilem do tebe sproste jebat, ale kdyz si na jednu stranu stezujes ze ti tady lidi nerozumi, a na druhe strane vubec nedbas na korektni a smysluplnou formulaci.. co cekas? Opravdu by me zajimalo co tim myslis, treba tou 'ucinnosti'.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 07-08-2007 v 13:25 PM

Old Post 07-08-2007 v 13:05 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 73

THC je je THC ucinnost ma vzdy stejnou. Meri se obsah THC. Tedy kolik tam te chemicke slouceniny jmenem tetrahydrocanabinol je.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 08-08-2007 v 05:59 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 74

Kdyby slo o procenta THC v susine znamenalo by to, ze v jednom gramu huleni s obsahem THC 20% je 200 mg THC. Tedy vykoureni 5g huleni by znamenalo poziti celeho jednoho gramu THC. To se mi nezda.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 08-08-2007 v 06:06 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 75

Nasel jsem studie kde se zkoumal vliv THC na rizeni a tam jako nejvyssi davku podavali 0.3 mg/kg tedy pro 100 kg cloveka 30 mg. To je pri 20% vzorku 0.15 g huleni.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 08-08-2007 v 06:12 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
Kdyby slo o procenta THC v susine znamenalo by to, ze v jednom gramu huleni s obsahem THC 20% je 200 mg THC. Tedy vykoureni 5g huleni by znamenalo poziti celeho jednoho gramu THC. To se mi nezda.


No, můžeš s tím nesouhlasit, může se ti to zdát divné, ale to je tak všechno, co s tím můžeš dělat :-)

Né, vážně, v čaji asámu zase bylo naměřeno až 7 % kofeinu, běžně kolem 6ti, .. to ti divný nepřijde? Btw. uvedl jsem i odkaz na tebou nalezenej odkaz, kterej tomu odpovídal ..

.. a 0,15g hulení - zcela reálná dávka, u silného modelu pro lehčí uživatele rozhodně až až, na to, aby jim svěřili řízení :-) Ono ale především jde o to, že při kouření se toho většina ztratí, takže bys na tu hladinu 0,3mg na kg živé hmotnosti musel vyhulit možná tak 0,4-1g silného modelu..

btw, THC může mít opravdu různou sílu. Delta 8-THC se prý obvykle zahrunuje do sumy THC a má nižší účinnost, než delta 9-THC, nicméně ho je vždy jen zanedbatelné množství. Naopak vyšší účinnost má delta 11-THC, produkt metabolismu při příjmu trávy potravou, ale v materiálu se běžně nevyskytuje. A je taky pravda, že se do sumy THC občas započítá i THCV, kterej má také jinou účinnost a částečně i účinky .. vše, krom "delta 11-THC" viz. odkaz L. Dupala výše.

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Naposledy upravil Galen Aldaron 08-08-2007 v 14:04 PM

Old Post 08-08-2007 v 13:58 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od šerpa
imho možná neumim psát, ale sem na vejšce LoL
vysvětlovat možná taky ne, ale sem na vejšce
proč bych měl bejt teda takovej negramot? tomu nechci věřit, spíš se mi zdá že mé větné formulace jsou jaxi neporozumitelné obyčejnému userovi na G

Jen se tě tu houf členů userů mermomocí snaží pochopit, ale nemáme ten správný dešifrovací klíč... přece.
Potom to totiž může sklouznout až do této podoby:
citace:
"A leckdy rád bych se třeba poradil i já s lidskými bytostmi, kterým v cerebrální caverně jejich calvy pracuje softwérově výkonnější cerebrum jako je tomu v mém případě. Samozřejmě, pokud bych takového člověka znal. Nicméně ať již se mi to líbí nebo nikoliv, musím si uvědomit, že po naší zeměkouli zřejmě neběhá příliš mnoho lidských bytostí s ještě výkonnějšími 'cerebrárními' stroji jako je ten můj, a tedy není mi reálně dopřáno čekat, že mi poradí někdo chytřejší..." ...Henryk Lahola, titul netitul, vejška nevejška

http://tittletattle.blog.cz/0707/aloha-lahoda-lahola

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 08-08-2007 v 16:01 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 78

Aneb jak řekla jedna moudrá žena, "na co je ti vysoká škola a 3 tituly, když seš pro život nepoužitelnej"...dej jí pámbů věčnou slávu..

...and devil says "Burn 'em alive...all of them!

Old Post 08-08-2007 v 16:58 PM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od šerpa
imho možná neumim psát, ale sem na vejšce LoL


Hele, musim ti blahopřát, protože tentokrát až na několik vyjímek byl tvůj text takřka k pochopení. Dokonce skoro i ty odkazy se ti povedly. .. Fakt nejsem hnidopich, co se pravopisu týče, prakticky nic mi nevadí. Jen nezvládám nesmyslné texty, cos tu předváděl

Jen bych dodal, že k tomu, aby se s tebou vážně někdo bavil, tak je třeba, abys nejdřív jasně formuloval tvůj názor na věc. Nějakou hypotézu. A potom samozřejmě nejlíp nějakej odkaz na věrohodný zdroj, né jen pár slov vyhodit jakože kiwi, ceres ..

Prohlédl jsem zběžně kiwiseeds a ceresseeds, nicméně na žádné objevné info o síle modelu či jakýkoliv text o THC jsem nenašel, nehledě na to, že jsi pořádně neřekl, co vlastně tvrdíš. Těžko se pak o něčem bavit .. na vejšce taky nikomu nestačí, když jim řekneš, žes to někde slyšel a žes měl skvělého učitele kdysi peace :-)

Pokud tvrdíš, že % THC není jedinej ukazatel, co určuje sílu, tak o tom se nikdo nehádá. Pokud tvrdíš, že seedbanky a policie myslej pod procentem THC přepočítanou účinnost či sílu modelu, tak pro to dej jakejkoliv odkaz. By museli změřit všechny látky do podrobna, sílu jedné látky užíta jako standard, k ní pak všechny ostatní látky přepočítat atd., což se ani náhodou neděje ..

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Naposledy upravil Galen Aldaron 08-08-2007 v 17:26 PM

Old Post 08-08-2007 v 17:19 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 80

Jo, chlape holt život je boj. Většina přispěvatelů v této diskusi prokázala ochotu a znalosti. Když shrnu to, co jsem se dověděl z tvých příspěvků, vypovídajcí hodnota je nulová.

Něco tvrdíš a stojíš si za tím, to je pěkné, jenže pokud svá tvrzení nedovedeš něčím podepřít, převálcujou tě ti, kteří to dovedou.

Co nebo kdo ti tedy dává právo usazovat ty, kteří si dali tu práci, že svoje poznatky důkladně podložili? Zamysli se.


citace:
Lituju že sem vůbec přispíval, neboť mě teď někteří vzteklouni nehezky káčkují a nadávají mi...


Rád bych připomněl, že nejsou jediní, kdo se tady takto chovají, kamaráde...podle sebe soudě tebe, že? Brečíš tu nad něčím, co sám děláš. Jistě víš, o čem mluvím!

Galen zavládl konstruktivní kritikou, tu snad uneseš.

peace, out.

...and devil says "Burn 'em alive...all of them!

Old Post 08-08-2007 v 19:36 PM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8898000 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív