Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Movies ... kde se huli atd. :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

biela vdova je asi najlepsi z tychto filmov teda aspon pdla mojho nazoru a kdo huli ten umi je brutalna pic*vina, inak odporucam i grow chronic aj ked to nieje film ako taky skor prirucka pre growerov ale vcelku som sa pobavil...

Old Post 11-09-2005 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 66

human trafic,

Old Post 11-09-2005 v 20:14 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trifid
Stálý Člen

Karma uživatele trifid - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 67

nevim jestli ste to tu jmenovali v prekladu ale half baked je mazec

Old Post 11-09-2005 v 20:30 PM
trifid je offline   Profil uživatele trifid   Find more posts by trifid   Foto galerie člena trifid   Click here to Send trifid a Private Message   Add trifid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trifid
Stálý Člen

Karma uživatele trifid - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 68

a hlavne strach a hnus v las vegas chtel bych si vyzkouset bejt v ty dobe

Old Post 11-09-2005 v 20:32 PM
trifid je offline   Profil uživatele trifid   Find more posts by trifid   Foto galerie člena trifid   Click here to Send trifid a Private Message   Add trifid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OverKill
Nový Člen

Karma uživatele OverKill - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 69

Hustej film je taky brak ale nevim jestli ste ho videli

Old Post 11-09-2005 v 21:07 PM
OverKill je offline   Profil uživatele OverKill   Find more posts by OverKill   Foto galerie člena OverKill   Click here to Send OverKill a Private Message   Add OverKill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 70

V braku je par scen na ktorych sa da dost dobre pobavit - odporucam

Old Post 11-09-2005 v 21:21 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 511  

filmy... Příspěvek č. 71

Kdo hulí ten umí je fuckt kravina. Je to o 2 černoších na Harvardu, kteří tam v kuse hulí. Bílá vdova je v klidu film. Myslím, že se hulení objevuje i ve filmu Pláž. Ale je to dávno, co jsem to viděl. Každopádně tam bylo psycho pole s ganjou No a jinak mě stále baví Samotáři....

Old Post 11-09-2005 v 21:27 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtraa
Stálý Člen

Karma uživatele xtraa - 38% PěstitelskáKarma uživatele xtraa - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 72

Stáhněte si Cheech and Chong's Up in Smoke, vcelku neznámý, ale fakt masakr

Old Post 12-09-2005 v 08:05 AM
xtraa je offline   Profil uživatele xtraa   Find more posts by xtraa   Foto galerie člena xtraa   Click here to Send xtraa a Private Message   Add xtraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 73

Nevyhrozuj mam doma na VHSce, driv sem na tom ulitaval, hrozny kecy hlavne pro cloveka z hh komunity ale uprimne abych se na to podival ted bych musel byt hooodne zdunenej. Jinak takhle narychlo si vzpomenu jen na Kids ale obecne jsou filmy s hulicskou tematikou pic**iny, vyjimku tvori Bila Vdova a Samotari.

Old Post 12-09-2005 v 08:30 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

Dobrej je Kokain. Zezačátku se tam hulení vyskytuje a johny depp s ním i obchoduje tuším. Film je to skvělej.
Ale dle mě nejlepší film s hulením je Skřítek a to bezkonkurenčně. Ti dva kluci mně tam připadli zhulení doopravdy, nebo to hodně pěkně hráli, za co mají můj obdiv. A ten nápad jak hulit jointa v hodině? U tohoto filmu jsem se fakt bavil. Sežeňte si ho. Už je na netu.
p.s. uf na samotáře jsem zapomněl, ti jsou samozřejmě klasika

Old Post 12-09-2005 v 08:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Pohodička Pro mě nej Příspěvek č. 75

Jednoznačně nejlepší film pro mě byl a je- FREDYHO ŮLET

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 12-09-2005 v 09:16 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reskara15
Nový Člen

Karma uživatele reskara15 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 76

hehe ,,Ježíš ,, fakt ti nechcem robit daku konkurenciu ani ta dako nasrat ,ale mne sa ten avatar dost paci a velmi sa mi nechce odstranit ho ,,,,,judas ta potresta ty bezboznik .....

velmi dobry je Kto huli ten umi,,,,fakt drsny film ,,,,treba si to pozriet ,,,,,

Old Post 12-09-2005 v 09:49 AM
reskara15 je offline   Profil uživatele reskara15   Find more posts by reskara15   Foto galerie člena reskara15   Click here to Send reskara15 a Private Message   Add reskara15 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steelix
Stálý Člen

Karma uživatele steelix - 82% PěstitelskáKarma uživatele steelix - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 77

Kdo huli ten umi.... samozrejmne na oskary to neni, ale neskutecna prdel to teda JE!

Moje skrinka 70W - finished

Old Post 12-09-2005 v 09:56 AM
steelix je offline   Profil uživatele steelix   Find more posts by steelix   Foto galerie člena steelix   Click here to Send steelix a Private Message   Add steelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 78

pche sice jsi zaregistrovany o par mesicu driv ale ja tu byl uz pred growerem rany egyptske na tebe plantazniku! ) BTW dobry je v bily vdove jak tam maj tu hromadu sklizenyho a chystaj se to zapalit-ten fizl co tam prijde ukradne peknou palici a maze s ni pryc. vsimnul sem si toho az kdyz sem ten film videl podruhy

Old Post 12-09-2005 v 10:29 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 79

oTis

Jj,Brak je v poho dopručuju.

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 12-09-2005 v 12:03 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadgim
Nový Člen

Karma uživatele Hadgim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 80

Newím, widěl jsem to asi před pěti lety, ale mě se hrozně líbil "Tráva je zlatej důl".. Dokonce ho letos dáwali v TV, ale kdysi v jednu ráno, taq sem ho nezhlídl... Hraje tam Bon Jovi sám sebe, jaq kupuje dodáwku plnou zeleného... Ale neklapne jim to, a celou úrodu jim nakonec spálijou benga....... Není to úplně komedie, ale je tam pár dobrejch scén... Doporučuju!! hgm

Old Post 12-09-2005 v 12:25 PM
Hadgim je offline   Profil uživatele Hadgim   Find more posts by Hadgim   Foto galerie člena Hadgim   Click here to Send Hadgim a Private Message   Add Hadgim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2356690 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív