Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Čtvrtý Pokus v New Pěstírně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 65

Od voka, to bude hooooooooooooooooodně, myslím tak 629g

Old Post 21-09-2007 v 19:34 PM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Tááák, kedy bude vysledok ???

Old Post 21-09-2007 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 67

675 g to bude

Old Post 22-09-2007 v 06:51 AM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné Je tady výsledek a výherce:-) Příspěvek č. 68


citace:
Původní příspěvek od Trafo
Opravdu povedeny grow. 636 G.


Zdravím všechny ,všem děkuji za ......
Nejdříve se omlouvám za jednodenní opoždění zveřejnění výsledku a to z důvodu mé včerejší indispozice z důsledku ochutnávky modelů ,která dopadla velice dobře
A ted k věci :jednoznačně vítěz této tipovací soutěže se stává Trafo ,nebot jeho typ je úplně nejblíže k výsledku.Seknul se pouze o pár g,tak že mu letí výhra na konto
Výsledek: 637 g na váze+kolem dvaceti g dolních paliček které sou řídké a nevážím je
Ještě jednou všem moc díky a zase někdy...........

Old Post 22-09-2007 v 09:46 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

CoNGRATULATION

Old Post 22-09-2007 v 10:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 70

Jeste jednou gratulace k tomu krasnemu vypestku. Díky za K+ tedka uz mam dve zelena policka. Konecne . K+ a hodne stesti k dalsi sklizni. Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 23-09-2007 v 19:13 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Trafo
Jeste jednou gratulace k tomu krasnemu vypestku. Díky za K+ tedka uz mam dve zelena policka. Konecne . K+ a hodne stesti k dalsi sklizni. Trafo




Gratulace tobě........ty si měl odhad jako kdyby si byl u toho

Old Post 24-09-2007 v 14:54 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 72

Třeba jsem u toho byl.... ....člověk nikdy neví

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 24-09-2007 v 17:06 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

supeeeeeeer grow,si fact umělec.Nepocházíš náhodou z HOLANDU?

Old Post 03-10-2007 v 10:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 74

Jak hodnotis model Mountain Jam?Rozmyslim, ze ho taky pojedu, ale zatim jsem nenasel nikoho kdo s nim ma zkusenosti.dik

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 09-10-2007 v 10:45 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

ty voe ten manhunnt by se mi hodil jako brigadnik

Old Post 24-10-2007 v 08:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 76

Hej myslíte že je to náhoda, nebo to tak je vždycky, že by z kytek, které jsou umístěné v rozích skříně bylo víc gramů než těm na středu? Z té fotky kde je rozpis gramů to celkem do očí bije...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 23-11-2007 v 09:09 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 77

jako 140g vypěstovat někde v rohu je fakt úlet,sem zvědav co na to autor

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 23-11-2007 v 11:29 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 78

ad velký kytky v koutech - řek bych že to může bejt prostorovejma možnostma kytek nebo genetikou. myslim že kdyby manhunt dal eště jednu nebo dvě rohožky navíc a snížil počet kytek na rohož tak by to mohlo bejt eště zajímavější

Snark in the System

Old Post 23-11-2007 v 11:37 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 79

přátelé kolegové děkuji

Souhlasím se snarkem,za prvé to bude tou genetikou ,skoro po každé jde o sativu a taky si myslím že v rozích pěstírny sou lepší podmínky než přímo pod lampou a to taky možná proto že v rozích mají kytky přívod hnojiva po dvou kapilárách na kytku.Je možné že díky tomu že tyto kytky dostávaly více živin,tak lépe rostou.Tento problém sem vyřešil zrovna dneska a to tak že sem udělal kompletní nový rozvod a na každou kytku sem udělal dvě kapiláry.foto dodám.At se jedná o teploty nebo vlhkost......
Jinak k tomu návrhu přidat rohože a ubrat kytky se určitě dostanu,něco podobného sem měl v plánu,ale chtěl sem ponechat stejný počet rohoží,ale ubrat na každé rohoží jednu kytku-tedy tři rohože po dvou kytkách.Bohužel sem ted dodělal kompletně nový rozvod na hnojivo a nepočítal sem stím.Už mám i objednané holky,tak že příště.Přívod hnojiva mám vedenej pod stolem,tak že budu mít krásnej přístup k vyndavání truhlíků ven s pěstírny a budu je moct krásně s každé strany ostříhat,tak snad to bude stím prostorem lepší,na příště ale určitě udělám to co radí snark,nebo to co jsem psal.Ještě uvidím,musím to pořádně zhodnotit,co se vyplatí více.Zatím asi vše a od prosince čus

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 25-11-2007 v 14:53 PM

Old Post 23-11-2007 v 16:06 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaryn13
Stálý Člen

Karma uživatele Jaryn13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 80

mas to vskutku nadherny k+ a pls jukni na muj pěst a poraď diky

Old Post 23-11-2007 v 17:12 PM
Jaryn13 je offline   Profil uživatele Jaryn13   Find more posts by Jaryn13   Foto galerie člena Jaryn13   Click here to Send Jaryn13 a Private Message   Add Jaryn13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-08-2009 - Šestý Pokus v New Pěstírně - 155 odpovědí
15-05-2008 - Pátý Pokus v New Pěstírně - 206 odpovědí
30-07-2007 - Třetí Pokus v New Pěstírně - 134 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8257640 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív