Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 65

prehul???podivejte se na http://www.jointen.dk - to je teprve hukot!!!

Old Post 26-01-2004 v 12:25 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 66

kusher: ty špeky co tam má vyfocené jsou masarkózní

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 26-01-2004 v 12:42 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 67

2 Jennet: to je mi skvela nahoda, uplne stejne sem hledal redukci s usb na com minulou stredu, taky se mi snazili namluvit ze neexistuje, nakonec sem si koupil novou mys:-)

sorry za offtopic

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 01-02-2004 v 20:56 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 68

taky pridam svou trosku do mlyna......cca rok zpet sme se sesli u kamose ze jako popalime.mel 2 dny byt a taksme predem vedeli ze to bude hooodne dlouhe.....bylo nas 6 a takove 3 mensi ziletky SUPR skanku, uz sme ten modylek kdysi palili a z vlastni skusenosti vim ze 2 mensi prasky B O H A T E staci!!!no a my meli kazdy pul brka...prvnich asi pet minut sem mel takovy ten pohodovy najezd...znate to,ne?pustili sme naky film a jako ze se budeme divat,neco o drogach!!!to je na zhulenost nejlepsi!!!taxe koukame a to uz sem byl v silene rausi!!meli takovou tu starou telku,ale ja mel pocit ze ten zvuk jde ze vsech stel,proste takove dolby,na tom sem strasne uletel!z toho filmu si uz ale moc nepamatuju,protoze me porad zajimalo neco jineho.nabili sme jeste nake skla,a to uz sem opravdu nemohl ani chodit!nohy jakoby samy odskakovaly od zeme,ruce gumove, a nezvykle dlouhe...mel sem pocit,jako bych nemel kosti!!mohl sem ruce ohybat kdekoliv!pak prisly naprosto silene haldy!nemohl sem vubec zavrit oci,protoze se dycky dostavil takovy zvlastni stav,ze sem se propadal sam do sebe,jakobych se zmensoval porad do jednoho malinkeho bodu.vsechny steny v byte mi pripadaly strasne vypoukle.pak si jeste vzpominam na sileny stav: koulel sem ocima, s tim ze se podivam do vlastni hlavy, ono to slo!!!pak sme hrali neco na PC a ja porat videl takove barevne fontanky v rohu oci!!!FAKT ODLET,SKORO JAK NA TRIPU!pak jsme vsichni zatuhli a spali asi 5 hodin...vzbudil nas az zvonek dalsich lidi,kteri meli asi 3g prvotridniho hydra...taxe palilo a palilo...ale to uz si skoro nic nepamatuju...brutalni okno cca 8 hodin. dalsi den sme pokracovali......

Old Post 05-02-2004 v 14:04 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 69

...no a jednou sem si taky docela solidne prehuleny stavel s legem.pak sem se dalsi den na tu stavbu koukal za strizliva,a nechapal sem......

nebo je dobry lustit krizovky,v tom se taky solidne stratim.....

Old Post 05-02-2004 v 14:10 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 70

kusher:|Hm..tak to je celekjm H U K O T! ! !

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 05-02-2004 v 15:19 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 71

my hrajem zase s mym mladym prsi, to je celkem rachot..a nebo vetsi bere, to je dost nekonecny s celejma zolikovejma kartama..no taky hrajem treba velka kniha her, ta, jsou chodicky sachy..vsechno..parada"NO ale nebudu tu zarikavat FOTBALEK!!FOTBALEK je nenapravidelnej..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 05-02-2004 v 15:21 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 72

SMALLHOLDER: JSEM RADA ZE NEJSME JEDINA CO HRAJU KARTY,,..)jo a sorry ze pisu velkym..uz nepisu..

foosball

Old Post 12-02-2004 v 15:20 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 73

to já si jednou udělal mlíčko a pak sem 2a púl hodiny ležel ve sračkách v parku vedle metra na zličíně.
Nebo jednou na chatě (když sme byli only ja sestra a pár kámošu) tak sem dal tolik buřtú za den že mi ani prsty na celim těle nestačej abych to spočítal ležel sem za chatou a čuměl na hvězdy a bylo mi blbě jag svin
už ani nevim kolikrát sem to vyklopil

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 13-02-2004 v 20:54 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rescue
Nový Člen

Karma uživatele Rescue - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 1  

Dotaz Předávkování Příspěvek č. 74

Onehdá mi kámoš vysvětloval že THC se prý nerozpouští ve vodě, ale v tuku a že prý stačí mlíko jen se musí tráva před tím povařirt ve vodě, že se to prý dělá se slabší trávou která se nedá hulit. Měl jsem doma ve skleničce asi 5 let starý vzorek z doby, kdy jsem zkoušel pěstovat, ale vyrostla mi jen jedna rostlinka. Protože nekouřím tak jsem si řekl, že to zkusím s tím mlíkem. Kolem 17 hodiny jsem měl uvařený hrnek mlíka a dal si tak třetinku a nic se nedělo tak jsem ještě na záhrádce pozalíval a potom vypil zbytek. Asi v 19 hodin se to rozjelo rozbušilo se mi srdce zvedl se krevní tlak a já pobíhal po baráku jak šílenec a nemohl se zastavit čas vůbec neubíhal. Máme doma takový ten měřič krevního tlaku tak jsem to zkusil 180/110 120 tepů. Dostavil se strašný strach, že to nemůžu vydržet, že musím zkolabovat. Dokonce jsem měl i nápinky si zavolat záchranku což mi naštěstí neumožňoval můj stav nedokázal jsem se soustředit dýl než 2 vteřiny, taky jsem chtěl zazvonit u sousedů. Během 5 minut jsem si měřil tlak snad 20 krát a nemohl jsem toho nechat. Asi ve 20. 20 jsem si konečně lehl k televizi a přinutil se moc nehýbat ve 23.00 už jsem byl schopný i částečně sledovat film následky cítím ještě teď a už je 7.52 ráno.

Takže ponaučení: Nikdy si v takovým stavu neměřit krevní tlak, a mlíko si už taky asi nikdy nedám.

Old Post 05-09-2004 v 06:55 AM
Rescue je offline   Profil uživatele Rescue   Find more posts by Rescue   Foto galerie člena Rescue   Click here to Send Rescue a Private Message   Add Rescue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahoda
Nový Člen

Karma uživatele jahoda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 75

Vonehda s kamarady na akci sme to jely jednoho prda za druhym po chvilce nez to nabehlo jsem byl v totalnich srackach. Sedel jsem u stromu a nevnimal jsem vubec nic (asi 3 hodiny) po lehcim vybredu mi bylo tak hrozne blbe sem malem chcipnul. Vazne jsem myslel ze to uz nevydejcham. (Uklidnovala me jen vzpominka na jistou tabuli, ktrerou mame vyvesenou ve skole, kde stalo ze se z toho neda scipnout)

Old Post 05-09-2004 v 08:32 AM
jahoda je offline   Profil uživatele jahoda   Find more posts by jahoda   Foto galerie člena jahoda   Click here to Send jahoda a Private Message   Add jahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S~th
Stálý Člen

Karma uživatele S~th - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 76

kalil jsem v hospodě a potom jsem potkal kámošku ... dala mi na brko ... tak jsem přišel domu a vybaf ho ... mno a asi 15min a ležel jsem ve vokně a celý 2hodini se zvracel (resp. nebylo co ... takže to bylo fakt hnusný)

Old Post 05-09-2004 v 09:00 AM
S~th je offline   Profil uživatele S~th   Find more posts by S~th   Foto galerie člena S~th   Click here to Send S~th a Private Message   Add S~th to your buddy list     Navštiv homepage uživatele S~th! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Obecné Příspěvek č. 77

Stalo se to nedavno.S kamosem jsme si vymenili modely,abychom si zpestřili zazitky.Ctrnact dní před tím sem nehulil, takze sem ocekaval poradnej srumec.Dopadlo to tak ze po sesti slucich sem mel desne zrnitej obraz, pozdejc mi pred ocima behaly uz jenom cmouhy.Kamos byl vysmatej jak leco ale me moc do smichu nebylo.Rychle sem do sebe nalil pul litru a to me nejspis zachranilo.Po pul hodce uz sem mel dobrej stav

Old Post 05-09-2004 v 09:30 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snejky
Stálý Člen

Karma uživatele snejky - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 78

Já jsem se z kámošem přehulil jednou na Praze 2 kde sme do sebe narvali 2 skla,7 Johnů & 2 bongy.To byl smrťák tři hodiny se mi klepal vobraz jak do rytmu nějákýho brutus techna. Byli jsme tak v prdeli že jsme usli před nějákym barákem a odešli v jednu ráno. Hnusnej pocit bezvýchodný situace. FUJ

Old Post 09-09-2004 v 15:12 PM
snejky je offline   Profil uživatele snejky   Find more posts by snejky   Foto galerie člena snejky   Click here to Send snejky a Private Message   Add snejky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charles
Stálý Člen

Karma uživatele Charles - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 39 

milk Příspěvek č. 79

Tak Ahoj,
tak ja take prihodim muj zazitek z mlika,ale bude hodne podobny,ktere tady ctu,to bylo na silvestra,a ze bych take mel neco prinest,chlast jsem doma nemel a tak jsem prinesl takove mikropalicky,ktere my zbyly na dne sklenic,sesypal dohromady a bylo z toho 0.7 l palicek,takove ty malinke ostribrene jeste jsem prinesl mliko a pul kostky masla a cokoladove greanko,a zacal jsem varit,hodinu ve vode a pak dve hodiny na mirnem ohni v mleku a pak dve deci do zaludku,a pak jeste speka,kdyz jsem to vypil a pak totalne na srac,fakt hnusny pocit,sem myslel,ze umru,jen tlukot srdce a brutalni stihy a hukot v hlave,jaky jsem nezazil,spoustu zvuku,moc zvuku,nejhorsi je,kdyz uz ses uplne v pici a ono to sttale jeste najizdi a chces uz ne a dostavas se do cimdaltimvic do sracek,nepreji nikomu a mliko uz nechci,i kdyz nikdy nerikej nikdy.
Ch

Old Post 10-09-2004 v 10:21 AM
Charles je offline   Profil uživatele Charles   Find more posts by Charles   Foto galerie člena Charles   Click here to Send Charles a Private Message   Add Charles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 80

Vyrabim maslo...z palic. Kdysi jsem ho delal z listu, zvlast z tech ostribrenejch od palic. Pak jsem presel primo na maly, jinak hur vyuzitelny palice. Kdyz jsem z nich udelal maslo poprvy, dal jsem si jako tradicne rovnou polivkovou lzici(ted uz vim, ze staci cajova lzicka ). No hotovo. Zacatek nadhera. Pak se to rozjizdelo cimdal vetsi rychlosti a kdyz uz jsem zacal prosit, ze by to mohlo stacit, tak to byla tak ctvrtka. 5 hodin jsem jen lezel doma na gauci a skutecne prisaham, ze jsem nebyl schopnej si vzpomenout ani na svoje jmeno, nebyl jsem schopnej rozlisit strop od podlahy a sten. Kdyz jsem se po tech hodinach zvedl a zasel do koupelny, mel jsem misto oci dve rudy bulvy a to rudy nejen v te bile casti oka.

Z toho vseho plyne pouceni - konzumuj posvatnou kvetinu s uctou a ne jako prase, co se chce striskat...

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 10-09-2004 v 10:40 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0093510 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív