Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Hawaii x Skunk #1 - Skleník 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

pH Příspěvek č. 65


to husajn: Zdarek, moc pekny skoda ze sem sem mrkl až tedky. Je to už dýl co si psal něco o pH a ze lakmusovy papirky sou nedostatkovy atd....Pokud můžu poradit tak si zajdi do nakyho shopu kde prodávaj rybičky=akvaristiku a chtěj sadu na měření pH, určitě by ji měli mít a stojí kolem 60Kč. Sam sem to koupil a skvěle se to měří. Je tam indikační roztok, měřící nádobka a stupnice(vice foto)...Měření je jednoduché...někam do sklednice s destilovanou vodou vhodíš nějakou zem, co chceš změřit, necháš den stát,pak odebereš vzorek ty vody(jeji pH se změní podle půdy), dáš ho do ty nadobky a změříš podle návodu tý sady Cus

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 07-08-2005 v 17:11 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 66

to BBVlada: Díky moc za radu! Vidíš,krámek s akvaristikou mi vůbec nenapadnul Určitě pořídim,ale spíš až na příští sezonu,protože kytka vypadá spokojeně.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 08-08-2005 v 11:27 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 67





Zdravim.Dneska sem byl kontrolovat tu mojí "andulku" a zjistil jsem cosi nepěkného.Jelikož kytku neustále ohýbám,aby se mi vešla do toho prokletě malýho skleníku,tak sem musel kdysy kytku vyvázat ve spodní části stonku,aby se mi kytka nezlomila.Problém je v tom, že se provázky držící stonek začaly zařezávat do stonku a už nejdou sundat.Musel sem teda přidat další provázek,aby se síla páky trochu rozložila.Samozřejmě mi nejvíc sere, i když se to zdá divný,že kytka neustále roste jako divá.Nad kytkou sem vyšetřil ještě nějakých 30cm a pak už je konec a kytku nebude možno už dál nikam ohnout a začne se dotýkat skla=bude napadena plísní Jinak po květu ještě ani památky.Dnes pohnojeno OBM. Na www.cannabis-seeds.cc jsem se dočetl že délka květové fáze je u mého modelu 7 až 8 týdnů to znamená,že kdyby to zítra začlo kvést tak bych sklízel zhruba až v polovině října a to je hrozně pozdě.Začínám se modlit,aby to stačilo dozrát,než mi to zničí nějaká plíseň nebo něco jinýho

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Naposledy upravil husajn 11-08-2005 v 22:55 PM

Old Post 11-08-2005 v 19:20 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 68

To pěstuješ ve skleníku dub né? Každopádně ti držim palce ať to holka jedna stíhne, protože by byla nevyčíslitelná škoda přijít o takovouhle "andulu" kvůli pos...ý plísni

Old Post 12-08-2005 v 06:55 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 69

Jo,pěstuju ve skleníku.S tou škodou máš pravdu.Jinou kytku nemám

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 12-08-2005 v 11:18 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 70

to husajn: Nechci se ti do toho nějak míchat, ale kdybych se chtěl zbavit toho provázku jak jede do toho stonku,tak bych na místě kde je nejodkrytější celé okolí provazku to pomazal nějakým gelem aby se nepoškodila kytka a provázek bych přepálil.

BIO TreeGrow 2007 - Papaya, Papaya*Haze, Pure Power Plant, Shiva, Sensi Star, Bushman
BIO TreeGrow 2006 - HH, MK, DP*EM
BIO TreeGrow 2005 - EM, DP
Jak změřit pH - Zem i hydro!

Old Post 12-08-2005 v 11:43 AM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 71

dík za radu.Budu s tim muset něco udělat,jinak mi ten provázek kytku přeřízne vejpůl Zkusim to, co si psal.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 12-08-2005 v 11:53 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 72

to husajn: neboj se a klidně to tam nech...

...

Old Post 12-08-2005 v 13:21 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 73

Taky bych rek,kytky to neposkodi

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 13-08-2005 v 19:35 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 74


Díky všem za ohlasy a za jejich názory! Jelikož mám však jen jednu kytku, tak je pro mě životně důležité vyvarovat se jakých koliv zbytečných chyb. Za 14 dní odjíždím na dovolenou na dva týdny a nemam nikoho, kdo by se mi o ni postaral, případně kontroloval změny a zasáhl v nebezpečí.Asi bych nepřežil, kdyby mi to ten provázek uříznul a tak jsem to převázal a podložil.Dneska sem zase musel 3 větve vyvázat směrem do středu skleníku.Už byly nalepený na skle a pod listy bylo vlhko .Fakt nevim,jak to dopadne až se o ní nebude nikdo starat 2 týdny.No uvidíme.
Dobrou zprávou budiž, že se mi zdá, že kytka konečně začíná kvést !!! Pomalu ale jistě.Přesně takhle by to bylo ideální

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 14-08-2005 v 17:08 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 75


Zdravim!
Dneska sem byl zase vyvazovat.Musím to dělat obden.I když jsem se s tím minulým odhadem,že už to začíná kvést trochu unáhlil, tak mi kytička dělá stejně čím dál tím větší radost! Má totiž nespočetně větvý, které budou zakončený sladkou odměnou A jak já řikam, kdo si počká, ten se dočká Jen kdyby to sluníčko se ještě na chvíli ukázalo Poučení do příští sezony zní : Trénovat kytku hned od ranného věku!!! Jestli to všechno vyjde tak , jak si představuju, tak mi ta JEDNA kytka bude stačit uplně v pohodě. Příští rok udělam to samý + dva pokusný kýble. Chci mít taky pěkný malý stromečky, jako pár nejmenovaných odborníků zde na Groweru
Jinak¨se nám taky ve skleníku rozmohly svilušky, takže sem poštípanej jako kráva

1) foto je focený po novém vývazu,takže kytka se zná být zkroucená,ale ta se do zítra krásně srovná

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 16-08-2005 v 19:17 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 76

Hele, svilušky atakujou člověka??Sakra, ty MRCHY? TO UŽ SI DOVOLUJOU MOC!!
Jinak moc hezká květinka, koukám na ty palice napravo, takový kulatý ty budou moc dobrý.

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 16-08-2005 v 20:47 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 77


to kotg: Jo kamaráde,ty kulatý palice dávaj nejvíc Miluju rajčata, nesnášim SVILUŠKY !!!


1)foto : Starý zásoby už pomalu docházejí, ale na vodnici si vždycky najde

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 17-08-2005 v 11:13 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 78




Zdravim!
Tak jsem byl zase dneska ve skleniku zkontrolovat kytku.Celkem nic se nezměnilo,vyvázal jsem zase dvě větvičky ,který se dotýkaly stropu.Horší je to s těma sviněma SVILUŠKAMA !!! Momentálně mam na sobě něco kolem 25 štípanců,který vytrvale svědí.Pravděpodobně se ty kuwy vylíhly na okurce,tak jsem berserkovky naběhnul do skleníku a okurka si to namířila do zeleninovýho nebe!Chtělo by to nějakej postřik,ale nechci srát nic toxickýho do skleníku,kde je moje květinka.Budu se to snažit vydržet,protože kdo si počká a vydrží,tak ten se dočká

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 19-08-2005 v 14:45 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 79

tijo,tak to som tu este nevidel
,za odvahu zasielam k.arambolu

Old Post 20-08-2005 v 13:18 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Artush
Nový Člen

Karma uživatele Artush - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 80

Kdyz uz tu mluvite o tom hnojeni meli byste vyskouset jednu paradicku kterou letos skusil muj bratranec...pestuje konopi uz pres 10let ale letos se rozhodl najebat to primo do hnoje za chlevem...a to vam zarucuji ze hezci kvetinu sem jak ziv nevidel...

Old Post 20-08-2005 v 14:34 PM
Artush je offline   Profil uživatele Artush   Find more posts by Artush   Foto galerie člena Artush   Click here to Send Artush a Private Message   Add Artush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5719910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív