Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Hawaii x Skunk #1 - Skleník 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 81

Tak záhada se řeší dál! Jelikož jsem byl od mnoha lidí ujištěn, že svilušky na člověka nejdou, tak tu ale vyvstává jedna dost podstatná otázka a to je OD JAKÝ SVI*Ě MÁM TY ŠTÍPANCE???? Je to rok co rok.Ten náš skleník je asi nějakej začarovanej.Nejbětší záhadou je to,že jsem na těle nenašel žádnýho parazita ani stopy po něm,jen ty štípance.Taky nejsem poštípanej vždy,když jdu do skleníku.Jen občas.A když už mi to poštípe,tak pupínky se objevují i druhý až třetí den i když se pravidelně sprchuju a do skleníku nejdu.Napadla mi nějaká alergie,ale jelikož to má celá rodina tak pochybuju KDO S NĚČÍM PODOBNÝM MÁ ZKUŠENOSTI,NECHŤ PORADÍ.Díky

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 21-08-2005 v 21:26 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 82

husajn:Zkus tam dat mucholapky, u nekoho sem to uz videl a mel jich tam kurevsky nalepenejch, sem se divil co mu v tom skleniku vsechno zije.Pokud na kyti nechces srat chemky tak to zkus.

Zdarecmazec

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 21-08-2005 v 21:54 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 83

Zdravim!
Tak po dlouhé,přesně 14 denní odmlce jsem zase tady. Celé dva týdny,co sem byl v Geršácku, se o kytičky starala moje pusinka Kejtý A když sem se vrátil,tak mi nezbývalo nic jiného než poděkovat,protože to co na mě čekalo ve skleníku mi udělalo velikou radost.Konečně sem se dočkal palic!Jak to ted tak počítám,tak při mém tempu hulení mi tahle kráska vystačí uplně v pohodě na celej rok a ještě zbyde na bramboráky Ted už se budu jen kochat, jak paličky začnou nabírat na objemu

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 11-09-2005 v 11:48 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 84




Minule se nějak nepodařilo uploadovat foto,tak to ted napravím.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 17-09-2005 v 13:04 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nika
Nový Člen

Karma uživatele Nika - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 85

Cau mas fakt prekrasnou kyti.Je nse chci zeptat jak ses zbavil ty plisne nebo co to bylo??? Diky za odpoved

Old Post 25-09-2005 v 16:17 PM
Nika je offline   Profil uživatele Nika   Find more posts by Nika   Foto galerie člena Nika   Click here to Send Nika a Private Message   Add Nika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 86

Dík za pochvalu.Problem s plysní vlastně vlastně ani moc nenastal.Plýseň, co byla na okolních okurkách se nerozšířila ( dobré větrání) a uhnilo mi jen pár spodních listů, ale to je normální.Brzy sem hodim další update fotek.Palice už krásně lepí a nabývají na objemu.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 25-09-2005 v 20:11 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frey
Nový Člen

Karma uživatele Frey - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 87

Ja nechci prudit,ale za chvilku bude po světle!!!Co takhle skusit hnojivo Superbud????Urychlí to kvetení a to o moc!!!A ještě celkem nabydou palice!!Ale je potřeba pařesně dávkovat!!!A dává se jen na posledních čtrnáct dní květu !!!Tak o tom popremejšlej!!!

Old Post 27-09-2005 v 11:01 AM
Frey je offline   Profil uživatele Frey   Find more posts by Frey   Foto galerie člena Frey   Click here to Send Frey a Private Message   Add Frey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 88

2 Frey: nechci taky prudit ale jen tak pro informaci SuperBud není hnojivo ale květový stimulátor nebo hormon chceš-li. Aplikuje se pouze jednou nebo 2krát pro nastartování květu, pokud už kyti kvete nemá smysl investovat do něčeho takového.Navíc dobu kvetení zkrátí to je pravda ale na úkor šišek, jsou potom řidší atd atd. Navíc světelné spektrum na pozim je mňamka navíc letos se počasí nakonec umoudřilo a vypadá to na pěknej dozrávací podzim toť vše co tím chtěl Obel říct.
2 Husajn : dej jí čas zvládne to jako nic

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 27-09-2005 v 11:12 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 89

Díky všem za reakce. Jinak aplikaci SuperBudu určitě neplánuju. Zaprvé se mi nechce kazit kytku chemkou těsně před sklizní a za druhý je to drahý jako prase. Jelikož je kyti ve skleníku a má tam při tomhle pěknym počasí,co teď vládne, pořád hezkejch 20-25 stupňů,tak se nebojim,že by nějak snestihla dozrát. Dám jí ještě minimálně 14 dní,protože každym dnem jsou palice objemnější a podle barvy pálek se nezdá, že už je čas na sklizeň.Jak řiká Obel,dám jí ještě čas

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 27-09-2005 v 14:32 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 90

JJ to je moje řeč, podle fotek v příspěvku ze 17.9. bych je tipnul ještě min. na 3-4 tejdny možná i víc, uvidíš sám. Jedinou investici kterou bych ti doporučil je Final solution, nebo Ripen oba dva přípravky 100% bio jak jinak že, he heh. Jsou to věci užívané pro finální fázi květu. Chtěl jsem letos testnout ripen,ale neměli ho tak bude FS. 250ml stojí 3kilča, takže investice na pohodu. No a efekt zaručen, šišky se ti nafouknou a osypou jako blázen, používá se to poslední týden před sklizní. Něco si o tom přečti a popřemýšlej, je to na tobě kámo.

Keep Growing
PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 27-09-2005 v 14:41 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 91

No uvidíme.O FS sem už četl.Vypadá to celkem dobře,ale už tak jsem do jedný kytky nacpal peněz až až,takže to asi necham na přírodě.Každopádně díky za radu.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 27-09-2005 v 14:48 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 92

Přeji hodně zdaru, třeba se rozhodněš investovat ještě o ty 3 kila navíc, uvidíš sám jak si kytka povede. Vše leží na tobě. Každý z nás tady si pěstuje věci pro svoje chuťový buňky. A jaký si to uděláš takový to máš. každopádně tvoje kyti vypadá moooc slibně

PEACE

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 27-09-2005 v 14:52 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 93







Ahoj všem.Tak je tu další fotoreport. Je to focený před dvěma dny.Při kontrole jsem zjistil , že mi začínají palice plesnivět Hned jsme proto oškubal infikovaný větve a dal je sušit.Bojim se, že kytku budu muset sklidit předčasně.Chtěla by ještě tak dva týdny,ale jestli se plíseň objeví na dalších větví,tak už půjde pod kosu celá.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 30-09-2005 v 11:01 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 94

cau koukam ze se ti pekne dari.moh bys casem dat neake makro?kamarad mel hawai taky ve skleniku ale kvuli corkam to nemohl nechat dozrat tak sem zvedavej jak bude vypadat az ti dozraje.nemyslis ze ta plisen muze byt velkym nashromazdenim palic na jednom miste?!

Old Post 02-10-2005 v 10:38 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 95

Cau.Makro dodám.Jinak ta plíseň je určitě způsobena nedostatečným větráním, které je způsobeno mimo jiné i právě velkým nashromážděním palic na jednom místě Bohužel nemám víc prostoru abych kytku trochu roztáhnul do stran a vzduch se dostal i mezi pálky.Ve skleníku je využito místo do posledního centimetru Brzy dodám další foto.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 02-10-2005 v 11:55 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 96

Tak tu mám takový malý překvápko pro všechny,kteří sledují můj tread.Psal jsem že mám jen jednu kytku.Vlastně to tak celou dobu bylo. Jenže v červenci sem ještě hodil do země poslední semínko,co mi přišlo z Nirvany jako H x SK1 se slovy, že si přeci nenechám jedno semínko.Mrsknul jsem ho mezi rajčata,kde nebylo žádný světlo,ale ta potvora to nějak rozdejchala a výsledek posuďte sami. Nejsou to žádný velký paldy,ale potěší.Zajímavé je,že to je podle seed banky taky hawai x skunk1, ale má úplně jinou barvu a vůni.Nějak to nechápu.Buď tam v tom maj bordel nebo je to fakt nějaká mutace.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 02-10-2005 v 12:04 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9074420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív