Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Hawaii x Skunk #1 - Skleník 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 97

to husajn:
otrhej opatrně všechny dlouhé listy........dejcháky opatrně u štopky by měly pod určitým tlakem povolit samy
tím se zmenší hmota vypařování atd..prostě st to provzdušní bude méně vlhkosti..úplně jí očasej ...měj se brother

...

Old Post 02-10-2005 v 12:45 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 98

Díky za radu papajo.Hned jdu na to.Snad už holka nebude uplně plesnivá.Neviděl jsem jí 3 dny.Večer hodim fotky.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 02-10-2005 v 13:40 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 99



Zdravim.Nějak nestiham,takže foto až dnes.Kytku jsem na radu papaji oškubal a zbyly jen palice.Nutno však podotknout,že jsem byl nucen zase vyhodit dva krásný,leč shnilý salámy

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 03-10-2005 v 23:06 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 100





A teď malé překvapení.Celou dobu jsem psal,že mám jen jednu kytku.V podstatě jsem se staral jen o jednu kytku,ale zasadil jsem dvě.Jednu pěkně brzy,jak se má a tu druhou jen tak protože mi zbylo poslední semínko z Nirvany ,tak sem ho šoupnul pod rajčata někdy začátkem července a ani nedoufal,že z něj něco vzejde.No neni to nic moc,ale pár géček z toho bude.Zajímavý je,že se jedná oficiálně taky o model H x SK1,ale má uplně jinou strukturu,barvu i vůni.Znova připomínám,že je to jen samorost.Byl to spíš takovej pokus,jestli přežije mezi rajčatama ,kde nebylo prakticky světlo.No posuďte sami.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 03-10-2005 v 23:16 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 101

Vypadá ti to dobře...Myslím že to bude ok...Jak to máš s provzdušňováním? Jinak k+

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 04-10-2005 v 09:26 AM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 102

Krááása, držím pěsti v boji proti plísni, K+ tě nemine

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 04-10-2005 v 09:44 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

Máš to moc pěkný, škoda tý plísně, osobně bych to řešil stojanovým větrákem, co se používá třeba v kanclu, ten by měl bohatě stačit, stojí asi 3kila a je asi lepší si ho koupit než sklízet kytky nedozrále, nebo plesnivé. K+

Old Post 04-10-2005 v 12:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 104

Díky za ohlasy. Letos jsem boj s plísní prohrál Problém je v nedostatečném provzdušnění.Vím to, ale nemohu s tim prakticky nic dělat.Problémem jsou rodiče, v jejichž skleníku se kytka nachází.Jsem rád ,že sem je ukecal aspoň na jednu kyti,ale těch kecůVětrák by už asi nerozdejchaliNejdřív,když kytka začala vyrůstat z horního bočního okna,sem musel toto okno zabednit,protože tu byly obavy z případného zájmu sousedů.Tím jsem ztratil odtah pro vzduch , kterej přicházel z otevřených dveří.Možná vám to někdy po sezóně nafotim pro lepší představu. Další problém asi je,že přímo nad kytkou se nachází samootevírací okno,který netěsní,i když je zavřený,to znamená,že když nastalo deštivé počasí,tak byla kytka pořád mokrá.Venku by uschla,ale v tom skleníku se akorát pařila a to byl kámen úrazu. Nejdýl v pátek jde pod kudlu.Dnes jsem se stavil jen na skok a nakonec jsem musel ořezat komplet vrchní salámy,jinak by uplně shnily: ( Je mi to trochu líto,protože budu nucen spoustu kvalitního pála vyhodit.No ale co,chybama se člověk učí.Příště to pořešim líp. Mějte se.


Jo a ještě mam malej problem se sušenim.Teoreticky to mam nastudovaný velice podrobně,ale v praxi moje hulení smrdí jako přeschlý seno.Ptám se proč? Nesušim to nějak rychle,dávám si na čas,ale výsledek je pořád stejnej. Může to bejt modelem?

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Naposledy upravil husajn 04-10-2005 v 13:06 PM

Old Post 04-10-2005 v 12:53 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 105

To je o.k. kámo je to naprosto normální zkus si vzít už uschlou šišku a promnout ji v prstech, potom si přivoň k těm prstům a teprv ucítíš jak tvoje hulení voní pozor ať je pak odlepíš, poličky vypadají moooc pěkně

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 04-10-2005 v 15:18 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 106







Tak dneska sem byl fotit trochu za šera.Kytičky vypadají v šeru uplně jinak,moc hezky a krásně voní.Radost mi dělá ta fialová kráska. Jinak díky obavě z plísně jsem se rozhodl dneska zranit obě kyti průstřelem všech větví hřebíky a zítra odpoledne půjdou pod kudlu a pak už jen pěkně pomalinku sušit a sušit a ochutnávat a fermentovat a dělat bramboráčky a provádět pokusy a chlubit se a pokuřovat s kamarády atd. atd.

foto 1) to, co zbylo z kytky (min polovina už se suší)










foto 2) detail zelený paldy










foto 3) detail fialový paldy










foto 4) celá fialka











foto 5) palda z fialky








foto 6) první vlaštovky na dosušení doma

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Naposledy upravil husajn 05-10-2005 v 22:52 PM

Old Post 05-10-2005 v 21:02 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 107

je videt, ze i pres problemy s vlhkosti v kvetu, sklenik rozhodne rulezz...K+ my man

Bo0m_click_click_Bo0m_and_you'll_see_the_Hell_very_so0n
.:P0wn3d_Th3_Un!V3r53:.

Old Post 05-10-2005 v 22:17 PM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 108

hezké
vydrž at klidně třetina kytky skončí plísní, hlavně at má max. sílu no ne......

...

Old Post 06-10-2005 v 01:13 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 109




Tak je to tady. Dne 6.10.2005 byla úspěšně sklizena moje letošní úroda a vypadá to, že i přes problémy s plísní to byla úspěšná sezóna!Už se tšim,až ochutnám ty cukrované salámky Přeju všem,aby z pěstování měli alespoň takovou radost, jako já a aby se nakonec také dočkali zasloužené odměny, jako já

Mějte se hezky a zase příští sezonu se sejdem tady na groweru a pojede se zase odznova. Už teď se těšim ! Pestění zdar!

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Naposledy upravil husajn 09-10-2005 v 11:11 AM

Old Post 07-10-2005 v 15:19 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 110

Tak včera večer proběhlo první pořádný testování síly letošní úrody.Doufám,že to ten můj kamarád přežil,ještě sem ho dneska neviděl. Bylo to moc! Účinky extra stoned zapříčiněny pravděpodobně ještě neukončenou chemickou přeměnou v palicích.Ještě to prostě vevnitř nebylo uplně psprávně dosušený,ale byl to masakr.Doufám,že až si materiál ještě pár měsíců poleží ve sklenicích,tak se účinky přemění více na celebral,ale jinak jsem letos velmi spokojen. Mějte se !

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 08-10-2005 v 11:55 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 111

Pekne ti to dorostlo

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 09-10-2005 v 05:20 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 112

krása.......stejná jako to moje....K+

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 16-10-2005 v 13:19 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1094630 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív