Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » .:== Telepatie ==:.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 49

..ludia..je to tak...citat myslienky sa da...ale nie vsetky... a na druhej strane to nieje 100% -tne .. pretoze nie vzdy viem odhadnut..kedy mam paranoju a schyzu...a kedy citam myslienky... d;o)

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 07-10-2006 v 09:06 AM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od gambler
Ja samozrejme vim, ze telepatie funguje. Chci vas jenom upozornit, ze pokud nekdy budete delat psychotesty na cokoliv a dostanete se k otazce "myslite si, ze vam lide muzou cist myslenky" - neodpovidejte ano, protoze ten test neudelate
peace


..ide o to..ze ak si naozajstne medium a myslis na to ze ti ludia vedia citat tvoje aktualne myslienky...to su take silne myslienky..ktore si akoby vyslovujes v hlave...cize je dost velka sanca...ze ich niekto z ludi okolo teba zachyti...bez toho aby ich pocul..pretoze si ich vyslovujes iba v hlave... tak ti ich vie naozaj citat...

..ale pretoze si medium..a akonahle prestanes "vysielat"...prestanes sa haluzit ze ti vedia citat myslientky..a nahaluzis sa na to..ze ty vies citat im..tak to bude fungovat...

..mam to odskusane.. d;o)

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 07-10-2006 v 09:12 AM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 51

včera sme se šli rozloučit s kámoškou a jak odcházíme tak řiká kámoš: teď by se hodilo kyby řilej autobus vyjdem za roh baráku a přijíždí


spim mam sen (pamatuju si jen zvuky) a slyšil jak někdo zazvoní na náš domovní zvonek takový to crrrrr a někdo řiká takhle nezní zvonek takhle zní zvonek a příde mi sms (vyzvánění příchozí sms mam domovní zvonek ale takový to ding dong)

Old Post 08-10-2006 v 09:51 AM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
silkar
Stálý Člen

Karma uživatele silkar - 70% PěstitelskáKarma uživatele silkar - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 52

ted jsem si vlastne vzpomel.ze se me docela casto stava nevim jak se to pise dezavi,docela casto myslim tim tak v prumeru kazdy dva,tri roky a je to fakt divnej pocit,kdyz se me to stalo poprvy na jednom miste ode me asi 30 kilaku,bylo to dost divny a pokazdy kdyz vidim presne to misto-byl jsem tam od ty doby asi dvakrat,tak je ten pocit uplne stejnej,to vse se stoprocentne cistou hlavou,stava se to nekomu taky?

Old Post 15-10-2006 v 22:37 PM
silkar je offline   Profil uživatele silkar   Find more posts by silkar   Foto galerie člena silkar   Click here to Send silkar a Private Message   Add silkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

Běžně se to stává asi kažrému. Podle mě je to podvědomý reflex na cosi...

Naposledy upravil 16-10-2006 v 00:42 AM

Old Post 15-10-2006 v 22:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 54

vstávám zásadně 5-10 min před tím než zazvoní budík

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 16-10-2006 v 11:59 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

to je ale biologicky vysvetlitelne. telo si zvykne na denni rytmus a pak to jde automaticky...

Old Post 16-10-2006 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 56

co? tak to má asi hodně lidí. já taky, ale kdybych si ten budík nenatáh (vcelku komické, protože mně budí mobil, nevím jak ho natáhnout), tak bych zaspal, ale nátáhnu, vzbudim se a pár minut ležím a čekám na ten tón. a funguje to i když změním rapidně dobu vstávání. třeba když vstávám ve 04:00 na služebku, takže myslím že to není zvykem.
ještě je otázkou co se stane když se reálný čas bude rozcházet s tím co mám nastavenej v mobilu, třeba o hodinu....?

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 16-10-2006 v 12:06 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 57

no mě to je celkem jedno v kolik a za jak dlouho nařídím si budík...mobila a vstanu těsně před ním....ať je to ráno, v poledne, večír....minulý týden jsem měl noční, tak jsem spal přes den....nenařídil-li jsem si budík, tak jsem vstával okolo poledního.....což mě docela štvalo, tak jsem využil předchozího efektu (pokusně) nařídil jsem si budík na 16:00 a vstaval jsem ve 15:45 ....tak já teda nevim

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 16-10-2006 v 21:16 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 58

mate nejake psychycke danosti..nacasovat si vnutorny budik.. d;o)

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 17-10-2006 v 19:14 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od MIRIS
myslim že po Ayahuasce se jde naladit na vlnu energie, kde jdou číst myšlenky. ale jako nevim jestli na brčku se tomu dá říkat telepatie


uz si ju niekedy mal ?

Old Post 17-10-2006 v 19:20 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 60

co? jo to znam vstávam taky pokaždý jinak a docela čato se mi tohle povede .. sme lepsí než lassie ta uměla jen štvrtou my to zvládnekm dykolif

Old Post 18-10-2006 v 07:06 AM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 61

sancha: hehe...kiškiš...lassie je kočka...lasie je kočka...

a k věci....
občas se mi také stává, že když se blíží návštěva, tak já to prostě vím tak 20-30 min dopředu...ne že bych ještě věděl kdo....(potřebuju nějaký mozkový upgrade)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 18-10-2006 v 10:51 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 62

ještě: třeba já a udlák si posíláme píemka nezavisle na sobě v přesně stejný čas

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-10-2006 v 10:15 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 63

Ano! A i téma je téměř identické!

Fotr woe!

Old Post 19-10-2006 v 10:20 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 64

dneska se me stala haluz jako prase sedime ve skole a neco pisem do tabulky a ja sem napsal z prdele ze kamos bydli pod nuselakem (jako ze tam ma adresu) a pak se kouknu vedle a on tam ma svi meno a psany ze bydli pod nuselakem jenze mysleny doopravdy ja sme rikal ze to snad neni mozny

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 19-10-2006 v 13:34 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6975370 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív