Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SuKy
Nový Člen

Karma uživatele SuKy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 49

já taky... naposledy sem mel výýýýbornej olej.....

Old Post 03-09-2003 v 10:05 AM
SuKy je offline   Profil uživatele SuKy   Find more posts by SuKy   Foto galerie člena SuKy   Click here to Send SuKy a Private Message   Add SuKy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 50

121 jointiku/45 dnu

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 04-09-2003 v 21:23 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

hulím co nejmíň

Old Post 07-09-2003 v 15:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 52

dalsich 10speku/5hodin + 1 rano po akci

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 07-09-2003 v 18:54 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 53

chtel bych hulit malo ale nejde to......

killlsmoker

Old Post 08-09-2003 v 22:34 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
James
Stálý Člen

Karma uživatele James - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 54

Jenom jsem chtěl napsat že jsem hrozně rád,že tu grower je protože
v tom nejsem sám(ne,že by na tom bylo něco špatného)mohu snad říct ano já si vykuřuju palici již asi 5-let celkem aktivně někdy jsou přestávky někdy ne v poslední době když jsem již několik týdnů bez práce takže trávím většinu času u kompotu a netu,a to znamená proč si nezahulit když je to člověku umožněno.přes den si na špeka skoro ani nevzpomenu není to pravidlo někdy se povede bejt zhulenej i přes den,ale věčer je to něco jiného-za tu jistou dobu se z toho stal rituál,prostě jak se den přiblíží ke konci a o nadvládu se hlásí noc tak si smotnu delikátního osobáčka a zkouřím se,proč až večer-na moji osobu stav změněného vnímání působí tím že jak tu již někdo napsal prostě se nechce nic dělat.Takhle den trávím úpravami na bytě grow roomu a tak co je potřeba a večer mám již radost z dobře naplněného dne a kouř si rozhodně více užiju než gdyž jsem jak jelito již od rána,ale proti gustu žádný......:-))))

Příroda to vymyslela,že každý nakonec nějak dostane,co si zaslouží.Robert Fulghum

Old Post 10-09-2003 v 14:23 PM
James je offline   Profil uživatele James   Find more posts by James   Foto galerie člena James   Click here to Send James a Private Message   Add James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 55

james: máš pravdu, ty chechtací stavy už jsou jenom vyjímkou, teď jdu spíše do sebe. a to večerní pohuleníčko má něco do sebe

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 10-09-2003 v 14:38 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 56

:c)
Hulim dohromady 9 let s malou sestiletou prestavkou. :c)
Pamet neztracim, ale nechce se mi posledni dobou nic resit a kdyz tak az na posledni chvili kdy me k tomu okolnosti donuti. :c)
Ale je fakt, ze to zatim (musim zaklepat) vzdycky dopadlo dobre.
V prumeru tak jeden az dva az tri speky v tydnu (nekdy zadnej, kdyz neni co) a o weekendu podle toho kolik toho je. :c) Kdyz hafo tak hulime hafo, kdyz malo tak malo. Mam pohodovou pritelku, ktera si taky rada da spicka takze vsechno je OK. :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 10-09-2003 v 15:11 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
James
Stálý Člen

Karma uživatele James - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 57

To PiosOne-jak se říká u nás SMÍCH????----PŘEJDE!!!!
Prominte,že jsem se sem ještě jednou vecpal.

Příroda to vymyslela,že každý nakonec nějak dostane,co si zaslouží.Robert Fulghum

Old Post 10-09-2003 v 15:22 PM
James je offline   Profil uživatele James   Find more posts by James   Foto galerie člena James   Click here to Send James a Private Message   Add James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 58

james: ale je to taky o prostředí, pokud hulíš pořád víceméně se stejnými lidmi na stejných místech, tak ten smích uvadá. poslední dobou se mi několikrát stalo, že jsem hulil s novými lidmi a pekelně jsem se nasmál

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 10-09-2003 v 15:26 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
James
Stálý Člen

Karma uživatele James - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 59

Mohu jen tiše souhlasit vždy gdyž se ve tvém okolí vyskytne někdo koho jsi doposud neznal a ty s tím člověkem pokouříš přinese s sebou daná osoba vždy něco nového někdy pozitivního někdy negativního.Pokud ho znáš krátce nebo vůbec potom se zaměříš spíše na něj a trochu ho čekuješ zkrátka zjištuješ co v něm je nechce to však dělat unáhlené názory na lidi každý se v rauši chováme trochu odlišně někdo hyper někdo slow někdo bad,máš dobrý náhled na věc přeji ti hodně štěstí (v čem?nebo proč?prostě jen tak)
No a ted se ještě jednou omluvím zakladateli této diskuse za nemístné příspěvky-skoro jsem to tu použil jako chat .

Příroda to vymyslela,že každý nakonec nějak dostane,co si zaslouží.Robert Fulghum

Old Post 10-09-2003 v 17:20 PM
James je offline   Profil uživatele James   Find more posts by James   Foto galerie člena James   Click here to Send James a Private Message   Add James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 60

james: moje řeč, tobě taky hodně štěstí

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 11-09-2003 v 06:53 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 61

Ja hulim prumerne tak jednou za 3 tejdny, to je asi na vase meritka dost malo, ale me to vyhovuje, vo skolnim roce si dam treba jednou za 2/1 mesic/e, o prazdninach si dopravam treba kazdej tejden... jeto ruzny, ale zadny dopady zatim nepocituju, mozna jsem trochu vnimavejsi, ale to je spis kladny

!!! Carpe diem !!!

Old Post 11-09-2003 v 11:02 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 62

Hmm.. ja mam doma takove pocitadlo na kulecnik z hospody co mi daroval kamos.
Ma 6 radku po 10 kulickach a 1 kulicka je jeden spek,nebo jeho ekvivalent. Takze hezky hnedka vidim jak MOC nebo malo hulim.
Jo jeste - protoze je tam jenom 60 kulicek celkove tak mam nahore prilepeny papirek (smoking jak jinak) a na nem si delam carku kdyz otocim cele to pocitadlo.
Od 5.cervence tam mam 2 carky a 29 kulicek

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 21-09-2003 v 15:18 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaban
Nový Člen

Karma uživatele Jaban - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 63

Hulim každej den ...kažej den asi od Ledna 2002 a to tak asi prumerne 3 speky dene.. hmm docela mi to vobčas nejaký ty negace prinese ale spíše je to taková jakoby agrese vuči okolí......ale jak si zahulim tak je to ok..... ted to nejak uz nepozoruju.. asi to je tim , ze mam co hulit...... 2deno: a co ty kluku jeden

Je to můj život

Old Post 22-09-2003 v 08:21 AM
Jaban je offline   Profil uživatele Jaban   Find more posts by Jaban   Foto galerie člena Jaban   Click here to Send Jaban a Private Message   Add Jaban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bod_mrazu
Nový Člen

Karma uživatele bod_mrazu - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Obecné Příspěvek č. 64

hulení je dobrý bejt střízlivej má taky něco do sebe asi jen tak nepřestanu hulit je to SUPER!!!!!!!

Old Post 22-09-2003 v 10:06 AM
bod_mrazu je offline   Profil uživatele bod_mrazu   Find more posts by bod_mrazu   Foto galerie člena bod_mrazu   Click here to Send bod_mrazu a Private Message   Add bod_mrazu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3766390 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív