Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » CANNABIZZ PRAGUE 2010 fotoreport
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Hlava

Díky snažil sem se , přiste tam určite jdi , tolik hnojek a všeho , sem si musel vzit batoh a jeste to bylo málo , growshopak kteryho sme tam potkali , řikal počkejte do 17-19hod (v neděli ) pak se tady začnou těch vzorků co nerozdali hromadně zbavovat , no skoda , byl sem tam ve 14hod a uz sem se nechtel vracet , tak ani nevim jestli nekecal

byl jsem tam v pátek i sobotu a v neděli mě z toho báglu slušně boleli záda...hnojek mám, no jéje (stačilo vždy chvíli pokecat)
Tim jsem chtěl potvrdit, že to chtělo aspoň krosnu Jinak povedenej fotoreport Hlavo

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 20-09-2010 v 17:54 PM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nif
Stálý Člen

Karma uživatele Nif - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 50

Taky sem navstivil, az v nedeli nakonec. Fotky fajn, ale nenasel sem ani jednu fotecku stanku Botanix (botanix.at, na pultu ste mohli videt sklenenou krychli s rizkem a tarantuli), kde sem se nahodou zapovidal a dostal sem taky davku seminek. Byl sem z toho tak rozjareny X_0 , az sem z toho odesel. Zapomel sem se zeptat, co tem seminkum vubec je, i byl na nich cernou fixou napis namalovan, moje kapsa ho vsak smazala. Byl jeste nekdo dalsi u tohoto stanku, dostal nekdo seminka, nevite jaka to sou? :/ Diky tomuhle darecku a vubec celymu festaku, mam doma zelenou pro svuj prvni grow , urcite pouziju ty seminka, i kdyz nebudu vedet co to je, myslim ze budou kvalitni. Jakozto dosavadni konzument konopi sem se tesil hlavne na kurackou stranku festu, koupil sem si precooler na bong a takovy kravinky. Skoda, ze sem neukoristil taky nejakou sadu hnojiv, ted by se mi hodila ( nemel by nekdo na prodej?:d).

Old Post 20-09-2010 v 23:14 PM
Nif je offline   Profil uživatele Nif   Find more posts by Nif   Foto galerie člena Nif   Click here to Send Nif a Private Message   Add Nif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 51

no sam sem byl prekvapenej co vsechno se tam dalo "nafasovat" sklidili sme tam s pritelkyni vzorky hnojek bcuzz, hesi, drticky, filtry, papirky,plakaty, casaky letaky, zapiky.... navic do toho hromada dobre naladenejch lidi, nespocet holandanu, rakusaku, nemcu, nejruznejsich zhulencu. abych rek pravdu necekal sem to az tak, navic sem dostal od svyho grousopaka dva lupeny zadax takze to tim bylo jeste zprijemneny. pokoupil sem par trik, pokecal s dost lidma a dobre uzil. dokonce i moji zenskou to bavilo, co vic si prat:-)

Old Post 20-09-2010 v 23:47 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 52


citace:
Původní příspěvek od Nif
Taky sem navstivil, az v nedeli nakonec. Fotky fajn, ale nenasel sem ani jednu fotecku stanku Botanix (botanix.at, na pultu ste mohli videt sklenenou krychli s rizkem a tarantuli), kde sem se nahodou zapovidal a dostal sem taky davku seminek. Byl sem z toho tak rozjareny X_0 , az sem z toho odesel. Zapomel sem se zeptat, co tem seminkum vubec je, i byl na nich cernou fixou napis namalovan, moje kapsa ho vsak smazala. Byl jeste nekdo dalsi u tohoto stanku, dostal nekdo seminka, nevite jaka to sou? :/ Diky tomuhle darecku a vubec celymu festaku, mam doma zelenou pro svuj prvni grow , urcite pouziju ty seminka, i kdyz nebudu vedet co to je, myslim ze budou kvalitni. Jakozto dosavadni konzument konopi sem se tesil hlavne na kurackou stranku festu, koupil sem si precooler na bong a takovy kravinky. Skoda, ze sem neukoristil taky nejakou sadu hnojiv, ted by se mi hodila ( nemel by nekdo na prodej?:d).



No mám fotky ale jen jedna je nějaká pořádná , pořad se nekdo přede mě cpal , tak aspon ta jedna ...tarantule je vidět

Old Post 20-09-2010 v 23:53 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Nif
Taky sem navstivil, az v nedeli nakonec. Fotky fajn, ale nenasel sem ani jednu fotecku stanku Botanix (botanix.at, na pultu ste mohli videt sklenenou krychli s rizkem a tarantuli), kde sem se nahodou zapovidal a dostal sem taky davku seminek. Byl sem z toho tak rozjareny X_0 , az sem z toho odesel. Zapomel sem se zeptat, co tem seminkum vubec je, i byl na nich cernou fixou napis namalovan, moje kapsa ho vsak smazala. Byl jeste nekdo dalsi u tohoto stanku, dostal nekdo seminka, nevite jaka to sou? :/


Já tam kecal se ženskou a ta říkala, že tam semena nemá...co vim, tak tam měla nabídku pyramidseeds a propagovala jejich nabídku

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 21-09-2010 v 00:25 AM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nif
Stálý Člen

Karma uživatele Nif - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 54

ja se tam bavil s chlapem, umel cesky. rikal ze je z holandu, bla bla. dal mi seminka a rek:"posledni vzorek co mam"

E: jestli sem teda dostal vzorek od jine firmy, tak to bude jeste vic tajemnej grow jak predtim xd

If you read this, Your reading skills has increased by +1

Old Post 21-09-2010 v 00:30 AM
Nif je offline   Profil uživatele Nif   Find more posts by Nif   Foto galerie člena Nif   Click here to Send Nif a Private Message   Add Nif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasmizera
Stálý Člen

Karma uživatele lucasmizera - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 55

svata prostoto, ani ja sem necekal takle velkou akci, pristi se tam urcite podivam a doufam ze i vas nektery poznam :peace:

ganja je lék a ne ,že ne

Old Post 21-09-2010 v 05:21 AM
lucasmizera je offline   Profil uživatele lucasmizera   Find more posts by lucasmizera   Foto galerie člena lucasmizera   Click here to Send lucasmizera a Private Message   Add lucasmizera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 56

Prikladam i svuj rychlozaznam z akce, na konci je fotka z naseho stanku :-)

Jo a 19-21 listopadu probehne Cannafest (hledejte na webu), takze dalsi takovydle mechceche nas ceka!!!

http://r-man.cz/gallery/20100917%20Cannabizz%202010/

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 21-09-2010 v 13:50 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 57


pohodová akce to byla.....je libo dort

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 22-09-2010 v 12:24 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lapaj
Stálý Člen

Karma uživatele lapaj - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 58

pěkné. pro nás co sme nešli kus světa vidět - zázrak moderní techniky "díky pohotové kštici"

Old Post 23-09-2010 v 17:43 PM
lapaj je offline   Profil uživatele lapaj   Find more posts by lapaj   Foto galerie člena lapaj   Click here to Send lapaj a Private Message   Add lapaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Nif
Taky sem navstivil, az v nedeli nakonec. Fotky fajn, ale nenasel sem ani jednu fotecku stanku Botanix (botanix.at, na pultu ste mohli videt sklenenou krychli s rizkem a tarantuli), kde sem se nahodou zapovidal a dostal sem taky davku seminek. Byl sem z toho tak rozjareny X_0 , az sem z toho odesel. Zapomel sem se zeptat, co tem seminkum vubec je, i byl na nich cernou fixou napis namalovan, moje kapsa ho vsak smazala. Byl jeste nekdo dalsi u tohoto stanku, dostal nekdo seminka, nevite jaka to sou? :/ Diky tomuhle darecku a vubec celymu festaku, mam doma zelenou pro svuj prvni grow , urcite pouziju ty seminka, i kdyz nebudu vedet co to je, myslim ze budou kvalitni. Jakozto dosavadni konzument konopi sem se tesil hlavne na kurackou stranku festu, koupil sem si precooler na bong a takovy kravinky. Skoda, ze sem neukoristil taky nejakou sadu hnojiv, ted by se mi hodila ( nemel by nekdo na prodej?:d).


Taky sem pokecal a dostal seeds na obalu je EMM, přesnej název při rozhovoru možná padnul ale už si ho nepamutuju.

Zkus jim napsat maila a uvidíš.

Mě na názvu moc nezaleží uvidíme co z toho vyroste pro mě to bude model CANNABIZZ .

Old Post 23-09-2010 v 18:26 PM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smouk
Nový Člen

Karma uživatele Smouk - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 60

Moc Pěkný fotky.. Díky za fotoreport Já jsem se na CANNABIZZ bohužel nedostal.. Takže si počkám na CANAFEST a jsem na to zvědav jestli to bude větší a nebo menší akce... podle toho co tu tak čtu tak beru krosnu.. už se těšim

Old Post 29-09-2010 v 16:11 PM
Smouk je offline   Profil uživatele Smouk   Find more posts by Smouk   Foto galerie člena Smouk   Click here to Send Smouk a Private Message   Add Smouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Pěknej fotoreport, jen co je pravda, doufám že Cannafest bude podobnýho rázu, ten už si ujít nenechám..


Tak tak.. No já doufám, že nebudu muset být v práci.. rozhodně bych rád alespoň jeden ze 2 dal..

Old Post 22-10-2010 v 10:15 AM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nif
Stálý Člen

Karma uživatele Nif - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 62

code:
 http://www.botanix.at/gallery/prag/ 

If you read this, Your reading skills has increased by +1

Old Post 13-12-2010 v 18:43 PM
Nif je offline   Profil uživatele Nif   Find more posts by Nif   Foto galerie člena Nif   Click here to Send Nif a Private Message   Add Nif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2014 - CANNAFEST PRAGUE 2012 fotoreport - 101 odpovědí
16-01-2011 - CANNAFEST PRAGUE 2010 krátký fotoreport - 61 odpovědí
03-12-2010 - Cannafest Prague 2010 - 78 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6097420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív