Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Grow and coffe shopy v Rakousku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Grow and coffe shopy v Rakousku Příspěvek č. 1

Prosím , kdo z Vás kdy osobně navštívil nějaký krámek ve Vídni a okolí, poreferujte mi o něm. Jde mi hlavně o qalitu semínek, jak klíčivost, tak celková síla. No a případnou adresu krámu. Nejde mi o linky, to si najdu sám...... Dík

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 11-06-2003 v 08:07 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 2

Ja si myslim ze kwalita, klicivost a celkova sila zavysi modelu a seedbanky kterou si zvolis..a to si vychytas v sekci Odrudy a slechteni nebo napr. http://www.cannagenetics.com/

A tady navod jaxe dostat aspon do jednoho mozna pomuze (je tam i adresa)
http://grower.cz/forum/showthre...highlight=viden

Old Post 11-06-2003 v 18:50 PM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 3

no ja sem tam taky parkrat byyl pro semena a klony... semena nakupuju v bush doctoru (kirchen gasse) pak je tam THC-shop tusim alser strasse 17 nebo 19 nevvim presne, nejradeji mam obchudek kterej se jmenuje shiva paradise maj tam klony od 6 eur kdyz jich vemes vic adresu nevim ale nbekde mam jejich vizitku tak se ti mrknu po adrese esi xces?

zatim dlabi

LEGALIZE IT!!

Old Post 13-06-2003 v 08:49 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 4

jo, mrkni, mám tam v plánu vyrazit

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 13-06-2003 v 13:40 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 5

díky, díky

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 17-06-2003 v 07:36 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 6

nevite někdo náhodou o Švýcarsku?Brzo tam jedu a rád bych tam něco nakoupil..........ale NEVIM KDE

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 17-06-2003 v 17:47 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

COŽE??!!?? V Rakousku je to legální (dekriminalizovaný)??????

Old Post 21-06-2003 v 18:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 8

patrně ano....

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 21-06-2003 v 19:57 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 9

pravda v rakousku se normalne prodavaj v growhopech i rizky a maj tam pomerne silny zastoupeni velky vyber (jak kde) ale ganja tam legalni neni znam jednoho videnaka tak kdyz tam sem tak mu vzdycky zavolam a on me tam vzdycky protaha reknu co chci a on mi rika cestu kam mam jet.
no a jednou sem si chtel koupit ganju zavedl nas do takovyho podivnyho podniku byli to makedonci nebo co a podle toho jak se chovali a jaky delali ofuky se mi zdalo ze meli strach nam neco prodat ale pak sme si trosku na zahul koupili z toho soudim ze ganja tam je stale ilegal ale ty rizky sou v poho.

to psilos . ja tu navstivenku ztratil tak nevim na tu adresu si nevvzpomenu

LEGALIZE IT!!

Old Post 22-06-2003 v 11:15 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Pohodička Příspěvek č. 10

...Ze tys tu vizitku rozebral na filtry Ulicniku jeden ...

2Reallist > musis si bejt jistej, ze projedes a mit holt stesti. Tak pevny nervy preju

Old Post 19-07-2003 v 01:28 AM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 11

V Rakusku prezieravi zakonodarci zakazali "materialy, obsahujuce psychoaktivne latky" (to je len velmi priblizne znenie), teda nie priamo defaultne ganju ako rastlinu... a kazdy spravny grower vie, ze niekolkodnove zelene miminko este THC neobsahuje (alebo len v stopovom mnozstve). Preto si to mozu dovolit predavat v growshopoch. Skor by ma ale zaujimalo, co sa stane s rastlinkami, ktore uz zacnu bohatnut na THC ...

Old Post 21-07-2003 v 23:19 PM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bawy
Stálý Člen

Karma uživatele bawy - 53% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 12

co sa stane s takymi rastlinkami ? no myslim ze sa potom nechaju dozrat na fajnu urodu a potom sa susuia a pootom tusim fajcia


Old Post 01-06-2005 v 17:47 PM
bawy je offline   Profil uživatele bawy   Find more posts by bawy   Foto galerie člena bawy   Click here to Send bawy a Private Message   Add bawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZivyKvet
Stálý Člen

Karma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 252  

Dotaz Zdar Příspěvek č. 13

chcel by som kusok ozivit temu rakuskych hlavne coffeshopov... ako to tam vlastne je teraz? da sa tam kludne kupit a kurit trava? nieze by som tam koli tomu ist ale zaujima ako sa maju nasi zapadny susedia... aaaaaaa ci to dakedy dojde aj k nam slovakom?!

"Život je smrtelná choroba, prenášaná sexom"

1nd indoor 70W HPS, 4ks whidow skunk
2nd indoor 200W CFL/250W HPS, 1ks durban, 2ks voodoo, 3ks S47, 4ks WS
3rd indoor 400W HPS, 6ks Skunk47, 6ks ED rosenthal

Zasej myšlienku a zožneš čin, zasej čin a zožneš zvyk, zasej zvyk a zožneš charakter, zasej charakter a zožneš osud. (indické príslovie)

Old Post 28-12-2009 v 02:11 AM
ZivyKvet je offline   Profil uživatele ZivyKvet   Find more posts by ZivyKvet   Foto galerie člena ZivyKvet   Click here to Send ZivyKvet a Private Message   Add ZivyKvet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZivyKvet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Re: Zdar Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od ZivyKvet
chcel by som kusok ozivit temu rakuskych hlavne coffeshopov... ako to tam vlastne je teraz? da sa tam kludne kupit a kurit trava? nieze by som tam koli tomu ist ale zaujima ako sa maju nasi zapadny susedia... aaaaaaa ci to dakedy dojde aj k nam slovakom?!


Ahoj!! Jo jezdíme tam se známíma skoro každý měsíc bud pro semínka,nebo pro řízky. S kvalitou řízků sem vážně spokojený,semínka závisí od banky,ale něco jako jako coffeshop sem tam ještě neviděl,a to mám prolezenou skoro celou víden. Ale řízky tam koupíš skoro na každém rohu. měj se

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 28-12-2009 v 08:02 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Podle všeho se v Rakousky řízky smí prodávat, ovšem ne hotová ganja. Čili ani kofíky.

Old Post 28-12-2009 v 09:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZivyKvet
Stálý Člen

Karma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 16

hej daco som sa docital aj ja.... daco take ze rezy sa mozu predavat preto lebo maju iba stopove mnozstvo THC.... ale ked som tak pozeral dva growshopy vo viedni tak mi pridu tie rezy celkom drahe.... teda aspon ja som to pochopil tak ze za jeden rez pytaju 9,5€.... a este by ma zaujimalo odkial tie shopy beru klacky ked pestovat to nemozu))

"Život je smrtelná choroba, prenášaná sexom"

1nd indoor 70W HPS, 4ks whidow skunk
2nd indoor 200W CFL/250W HPS, 1ks durban, 2ks voodoo, 3ks S47, 4ks WS
3rd indoor 400W HPS, 6ks Skunk47, 6ks ED rosenthal

Zasej myšlienku a zožneš čin, zasej čin a zožneš zvyk, zasej zvyk a zožneš charakter, zasej charakter a zožneš osud. (indické príslovie)

Old Post 28-12-2009 v 11:51 AM
ZivyKvet je offline   Profil uživatele ZivyKvet   Find more posts by ZivyKvet   Foto galerie člena ZivyKvet   Click here to Send ZivyKvet a Private Message   Add ZivyKvet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZivyKvet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-07-2018 - Coffeeshopy v holandsku - 50 odpovědí
20-12-2004 - Cofee shopy ve ŠVÝCARSKU - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6885290 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív