Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestat kouřit trávu !! nebo ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Kouříte? (lepší otázka mě nenapadla..)
Pálim všecko co hoří i nehoří
Kouřím jen cigára
Kouřím jen jointy
Kouřím tabák i trávu
Kouřím příležitostně (akce,hospa..) - obojí
Kouřím příležitostně jen cigára
Kouřím příležitostně jen trávu
Nekouřím nic - přestal jsem
Nekouřím nic - nezačal jsem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

Hmm takže sem dopadl tak jako že o víkendu sem si 2x zahulil v sobotu na akci a pak v neděli bez nějakejch výčitek či tak
Pohodovej stávek ale myslim že aj příští víkend už vynechám..
Jinak sem nehulil a myslim že v pohodě

Old Post 08-01-2008 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjashaman
Nový Člen

Karma uživatele ganjashaman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 50

to ja uz taky prestavam kourit protoze mam moc zniceny plice,jde proste o to odstranit tento zlo(dobro)zvyk,jestli chces precti si co rika zkusenej duchovni mistr:
http://www.gurdjieff-internet.com/a...php?ID=128&W=19
jen pro anglicky mluvící

Old Post 08-01-2008 v 19:55 PM
ganjashaman je offline   Profil uživatele ganjashaman   Find more posts by ganjashaman   Foto galerie člena ganjashaman   Click here to Send ganjashaman a Private Message   Add ganjashaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

nějak v poslední době nestíhám ani hulit, smotnu si pidižiletku před spaním a ráno oči jako kočí .. nechci trapit, ale je to mrťekrát lepší než se zhulit hned ráno

Old Post 08-01-2008 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 52

Takže lidi,já se rozhodl před pár minutami na měsic přesně přestat hulit,čekám podporu,pár lidí mě nazvalo závislákem a já vím že závislej nejsem,takže to chci dokázat,takže budu dodávat infoo o tom,jak se vede,od tedka ani šluk
Vím že to vydržím,ale někdo mi nechce věřit,tak mu to dokážu,nejsem závislej,já volím kdy si zahulim,ne marihuana
Trochu si pročistim mysl i jméno....

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 08-01-2008 v 21:04 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 53

outdorista - Jo, přesně tak... Navíc letos maturuju, takže oživit paměť nezaškodí. Nehulím od 30.11.2007 od 22:00

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 08-01-2008 v 21:08 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 54

to teda,spíš se těšim na ten nášup až si dám po měsíci brko,bude asi hodně zhulenej
ale jo vdržim to,tak kdo se ještě přidá?

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 08-01-2008 v 21:11 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Method
Stálý Člen

Karma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 55

2 outdoorista:Ja by som sa pridal ale viem ze by som asi nevydrzal..jedine keby som teraz zhulil vsetko co mam a musel by som cakat 2 mesiace na urodu z terajsieho growu..Ale tebe drzim palce!!!Ale mozno sa prekonam aj ja a skusim to...uvidime...

Old Post 08-01-2008 v 22:25 PM
Method je offline   Profil uživatele Method   Find more posts by Method   Foto galerie člena Method   Click here to Send Method a Private Message   Add Method to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 56

jsem byl před chvílí pozván na brko,a s poděkováním jsem odmítl,zatim vedu

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 09-01-2008 v 14:18 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 57

S hulením to mám dá se říct v pohodě. Zahulím si jen když má mysl opravdu chce hulit. (tak jednou dvakrat do tydne) + vikend. ten se pocita samostatne

Co mě ale dělá poslední dobou starosti je kouření. Snažím se po 4 rokách přestat kouřit a zatím cítím, že ten boj prohrávám Začalo to tak, že jsem si řekl, že se na to vykašlu jednorázově. vydržel jsem 12 hodin a apk jsem si musel zapálit... jenze pak bylo jedno cigo za den pak dve tri ctyry. A ted jedu skoro stjne jak predtim. Celá věc je o vůli, jenže tu já tam ze své strany ani moc necítím. Nalhávám si do hlavy, že chci přestat. (Bylo by to fajn neutrácet peníze, nebýt otrok atd.), ale když jsem fakt pěkně zhulený a zapálím si, tak můj mozek exploduje.... to je proste pohoda...... Ale v plánu mám se na to vykašlat. Teď je jenom otázka, co na to má vůle .... (Btw. zkoušel jsem i žvýkačky a nic moc )


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 09-01-2008 v 15:22 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 58

hehe, jediny kdo odpovedel zatim "kourim prilezitostne jen cigára (a to jenom balene ) ja nehulim uz 5 roku. maximalne doma v posteli .pac mi z toho hrabe a nemuzu premyslet a bez premysleni jsem ztracen .Ale za to snesu tuny vseho ostatniho klidne dohromady....

Old Post 09-01-2008 v 15:48 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smogerrr
Nový Člen

Karma uživatele smogerrr - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 59

Soj borci! Takže cigy nekurim...strata penazí a zdravia,alko nepijem...dost hnus a hlavne metla ludstva,no sem tam pivo struhnem samozrejme Trava je už ina kapitola.Tohtoročna uroda brutalna,tak každy den pod vplyvom,ale snažil som sa to zbytočne neprehanat a nehulit bezhlavo,ale daval som tak 1 až 5 vodnych bongov denne, už asi pol roka nonstop,predtym tiež dost často,no od zberu denne až kym ma to nenasralo a rozhodol som sa dat si pauzu na neurčito(nechcem sa obmedzovat nejakymi terminmi) vidim,že je vas tu dost čo to takto vidia. som zatim 3 den bez šluku a citim,že mi to chyba hlavne psychicky,lebo ta zavislost na trave je dost o tom rituali hulenia a nie až tak o potrebe stavu,ale aj fyzicky(menej chuti do jedla, podraždenost z uplnych banalit, slabši spánok,celkovo trocha neklud,nervy a tak)...proste idem skusit,čo to da bez thc,lebo si nepamatam čistu hlavu a ako ktosi povedal,tak najlepšia droga je vraj prave čista hlava a asi na tom dačo bude...viem,že jak pisali vyššie tak po nejakych 10 dnoch prestaneš na to intenzivne mysliet a začneš žit aktivnejšie a trocha inak a už ani odmietnut šluk nieje velky problem,skor naopak som mal z toho dobry pocit že som nedal,lebo už boli take situacie ked som daval nejaku tu prestavku...(travy mam stale dost,takže trocha tažšie,ako keby nebola žiadna,ale treba mat volu nedat) sypem nejake detox. čaje a tablety,takže snad urobia dobre... Asi tolko,vam napišem,aj ked by som vedel ešte zo sto riadkov o tomto a hlavne sa už teraz tešim na brko,lebo viem,že ho vychutnam ako nikdy. Trava bola,je a snad aj vždy bude,takže žiadna tragedia sa nekoná. Tak teda vela zdaru a budte štastní!! peace

Ganja mi otvorila oči, ale nezavrela dvere, tak koho to sere??

Old Post 09-01-2008 v 21:51 PM
smogerrr je offline   Profil uživatele smogerrr   Find more posts by smogerrr   Foto galerie člena smogerrr   Click here to Send smogerrr a Private Message   Add smogerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
to teda,spíš se těšim na ten nášup až si dám po měsíci brko,bude asi hodně zhulenej
ale jo vdržim to,tak kdo se ještě přidá?

Ja se klidně přidám. Už od silvestra jsem nehulil. A vím že to vydržím, třeba až do léta, uvidím -ale minimálně ty 2 měsíce. Navíc mi k tomu určitě pomůže to, že u sebe už žádnou MJ nemám. . Pro mě to není velký problém, doufám . Ale nejhorší je fakt asi ten 1. až 2. týden, pak už je to vpoho... Hodně štěstí

Old Post 10-01-2008 v 16:45 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 61

tak zatim jsem ještě neměl ani brko,ani šluka a jsem v poho,včera jsem si na to ani nevzpoměl

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 11-01-2008 v 05:01 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 62

nehulil jsem snad měsíc možná dva - tím myslim pořádně se zmrskat, dal jsem si tak 1 brko spolu se 4 lidma a potom nějakej zbytek něčeho - což bylo vše za celej ten dlouhej čásek... neni to z důvodu že bych chtěl přestat jen prostě došla tráva, žádný abstáky necítim (možná tak první týden po intenzivním hulení sem skoro nemohl spát) naopak se těšim až zas bude uroda a já zas budu každej den jako pés a když tráva zas dojde tak mi to vadit nebude protože si zase sám sobě dokážu že bez ní se dá taky žít

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 11-01-2008 v 08:42 AM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

Zasrani abstinenti:-))) Muhehehee

Old Post 11-01-2008 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 64

proč zas**ný abstinenti?
chci jen vědět,jestli se to dá vydržet,nebo ne,jelikož a protože jsem už přes dva roky deno dením kuřákem marihuany (ted zrovna ne) a během dne jsem v klidu zvládal ve třech lidech ty 2-4g,a to jak indooru,tak outdooru,to nebyl problém,dva roky jsem snad neměl přestávku ani na den,takže toto je změna,za kterou jsem zatím rád,protože si trochu ušetřím plíce a pročistim mozek a vlastně celej organismus jak po fyzický,tak psychický stránce,má v tom také svůj vliv sázka s místním growerem,kvůli jedné nepříjemné záležitosti,kterou nebudu rozebírat,ale to je jedno,když to pujde,tak bych mohl to o něco prodloužit,třeba do léta,to už by stálo za to,no uvidíme,zatim v poho

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 11-01-2008 v 12:42 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3258730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív