Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Policajti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 49

jestedman: cigara az od osumnacti - a po parku v noci kdyz tam nikdo jinej neni si muzem behat jak chcem ; pac jak zpiva plexis: ulice prece patri mladejm, kdyz kluby zaviraj, budoucnost se z minulosti vzajemne popiraj, ze duvera se nevyplaci co je to za blbost, zlo se z lidi nevytraci, zloby bylo dost!

PUNK´S NOT DEAD!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 19-03-2004 v 18:16 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 50

k naší škole přišli nedávno o přestávce taky (městský) tak se skoro celej ten dav tak 200lidí rychle přesunul do školy...

Old Post 19-03-2004 v 18:22 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groom
Stálý Člen

Karma uživatele Groom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 51

rolnik nemam teraz lovase na net ale nejaku pukoshku zadelim,ohrozena trieda policajna je u mna hlavne bratislavska vetva ty si ma uzivali mierou vrchovatou.a este buduuuu.prepuunam

joint lennon

Old Post 19-03-2004 v 19:21 PM
Groom je offline   Profil uživatele Groom   Find more posts by Groom   Foto galerie člena Groom   Click here to Send Groom a Private Message   Add Groom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groom
Stálý Člen

Karma uživatele Groom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 52

spicka ladovca/v petrzke som rano stepoval s party a pristavili ma dvaja tajnasci a ked som videl ze xce doklady tak som sa mu povedal ze je mladsi a trafil som ze ma 24 ja som mal 27 tak som u zadelil ze je mladsi a ze ja som bol na gympli ked on bol susnavy siedmak zobral som obcianku a pokracoval v jazde,bol som tusim kwalitne skolowany a skkureny samozrejme.
kratene,upravil groom auTorske prava vyhradene 2003

joint lennon

Old Post 19-03-2004 v 19:26 PM
Groom je offline   Profil uživatele Groom   Find more posts by Groom   Foto galerie člena Groom   Click here to Send Groom a Private Message   Add Groom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarovka
Stálý Člen

Karma uživatele Zarovka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 53

Fizlove jsou v posledni dobe cim dal vetsi svine... tedkom behem tydne udelali 2x zatah na nadr i se psama....

Old Post 20-03-2004 v 08:44 AM
Zarovka je offline   Profil uživatele Zarovka   Find more posts by Zarovka   Foto galerie člena Zarovka   Click here to Send Zarovka a Private Message   Add Zarovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeman
Stálý Člen

Karma uživatele weeman - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 24  

policajti Příspěvek č. 54

Meli jste nikdy konflikt s policajtama???Utikali jste jim nikdy???No proste vsecho co se toci kolem poldu a huleni

Old Post 21-01-2005 v 19:19 PM
weeman je offline   Profil uživatele weeman   Find more posts by weeman   Foto galerie člena weeman   Click here to Send weeman a Private Message   Add weeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 55

no já se jednou ožral a šel s disco asi 30 km pěšky domů...cestou sem se nudil tak sem si vzal na ramena značku pozor smyk..jenže na mě někdo zavolal benga a ty zmrdi mě chtyli 300 metrů od baráku jak si tu značku nesu domů:-) no ze začátku sem jim tvrdil že sem to našel na cestě a že to nesu na policajtárnu, ale to mi moc nežrali tak sem jim řek že sem s tím chtěl posilovat tak to už jakš takš vzali.,..no odvezli mě na stanici...vyfotili si mě(ještě sem so toho poldy ptal jestli se mám usmívat nebo ne:-) a on že to záleží na mě) pak sme tam asi 2 hodiny sepisovali nějakej protokol..pak mě v 6 ráno zavezli domů...máti celkem čuměla no:-) co z toho plyne za poučení???už nikdy nebudu chlastat bez hulení protože takováhle kokotina mě může napadnout jen v opojení alkoholem...takže HULTE..kurwa ještě mám jít k nějakýmu spravnímu řízení:-/

Old Post 21-01-2005 v 19:56 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeman
Stálý Člen

Karma uživatele weeman - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 56

ty vole to je dost husty

Old Post 21-01-2005 v 20:17 PM
weeman je offline   Profil uživatele weeman   Find more posts by weeman   Foto galerie člena weeman   Click here to Send weeman a Private Message   Add weeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 57

no já z nich v tý ožralosti spíš měl prdel:-) ještě sem se jich ptal co to maj zaguny a kdo mě to vlastně nabonzoval...před tejdnem sem potkal jednoho z tý trojky co mě vyšetřovali:-) jen tak blbě čuměl zejtra sem hodím tkový lejstro...snad to s mojí kamerou pude přečíst je to celkem funny

Old Post 21-01-2005 v 20:31 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeman
Stálý Člen

Karma uživatele weeman - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 58

tak to beru fakt husty

Old Post 21-01-2005 v 20:32 PM
weeman je offline   Profil uživatele weeman   Find more posts by weeman   Foto galerie člena weeman   Click here to Send weeman a Private Message   Add weeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 59

jo ještě na silvestra sem před nima zdhal ani nevím proč:-)...prostě sem měl fakt dost THC v oběhu(když sem se postavil tak sem se cejtil jako bych byl v řece a ten proud mě nutil padat k zemi) tak sem v hroznej haluzích seděl na takovým to nárazníku jak bejvá v zatáčkách...no sedím sedím a najdenou okolo mě projelo nějaký auto tak sem se na to podíval a oni to benga..sral sem na ně ale po 50m se zastavili a že se jako budou otáčet tak sem dostal hroznou schízu a zdrhl do lesa...v lese sem sprintoval prič a zrovna začali bouchat všechny petardy a já si připadal jak v nějaký válce:-) ještě mi v tom běhu volala vožralá mátí s tatíkem že prej mi přejou pěknej silvestr:-) no vyběh sem z lesa a šel za kámošema, který se mnou nechtěli počkat na ohnostrj na vyhlídce a šli do města...

Old Post 21-01-2005 v 21:08 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420kotliik
Stálý Člen

Karma uživatele 420kotliik - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 60

PS: jedna dulezita informace k pravum policistu, pokud vas treba uvidi nekde hulit a budou vas kvuli tomu buzerovat je celkem dobre vedet ze vas nemohou prohledat pokud jim to sami nedovolite :-)))

http://THCradio.net - největší kolekce na netu - ganja hry, videa, skiny, pozadí, screensavery a spousta dalšího volně ke stažení!

Old Post 21-01-2005 v 22:27 PM
420kotliik je offline   Profil uživatele 420kotliik   Find more posts by 420kotliik   Foto galerie člena 420kotliik   Click here to Send 420kotliik a Private Message   Add 420kotliik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 420kotliik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snejky
Stálý Člen

Karma uživatele snejky - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 61

Moje skušenosti s bengama sou veskrze špatný tak se jim snažim vyhybat tak jak to de, ale jednou sme se s kámošem šíleně zhulili ale nevěděli sme cestu do hospy no tak sme se zrovna vokolo buzerujících poldů zeptali a voni na nás ať deme rovně a hned sme tam. No tak sme jim poděkovali a zahli doprava. V tu dobu nás vůbec nenapadlo že deme blbě ale ty benga to asi nestihli.

Zašpekulujem si?
11.5.1981 zemřela legenda: Robert Nesta Marley. Díky Bobe
už nikdy se nebudu hádat se sinuhetem

Old Post 23-01-2005 v 19:49 PM
snejky je offline   Profil uživatele snejky   Find more posts by snejky   Foto galerie člena snejky   Click here to Send snejky a Private Message   Add snejky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 62

My sme si raz v noci s komošom kopali PET flašu po ulici a zrazu išli fizli.Zastavili a že reku čo robime a že ju mame zdvihnuť a hodiť do koša.My sme povedali že ona ležala na zemi že my sme ju tam nehadzalia len tak sme si ju kopali.A ten policajt povedal citujem:"TAK JEBTE NATO A NERUSTE NOCNY KLUD"a isli dalej.A my sme len tak cumeli že co to ten poliš zo seba dostal.

Old Post 24-01-2005 v 21:03 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 63

polcajti (ne asi fšichni) sou kurvi největší jednou mě viděli jak chčiju do křoví mezi panelákam já byl vožralej a zhulenej tak sem šel prostě pryč (to sem teda eště furt nevěděl že sou to švestky ) po 20 metrech se si se zastavil a najednou baterky do chsiftu "co ty hajzle tos neslyšel když sem na tebe volal !" ( a to ani nepíp) mrdnul se mnou vo zem zvednul mě a znova pak mě vodved do auta dostal sem 500 a řek mě jestli to nepodepíšu tak du na záchytku - fakt kurvy !

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 25-01-2005 v 10:51 AM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 64

Mluvis o jednom ale pouzivas mnozne cislo.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 25-01-2005 v 11:13 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1467860 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív