Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Mate Pro To Vysvetleni!!!???!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 49

TO oton: tvůj článek jsem četl 2x podobně to vypadá jen ty si jel hlínu a já hydro ale jak už tady někdo psal tak se může ta houba ukázat i v hydru ale co mě hlevně zajíma po tom co si to všechno zrušil a přineslu novou genetiku tak to už jelo normálně nic jiného si neměnil dík za odpověd jo a ještě by mě zajímal jak si postupval při likvidaci a čištění

Old Post 27-12-2005 v 09:58 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 50

Co ten Kyslik Hary,pridal jsi dalsi pumpu? Nebo to mas stejne?

Oton ma sice pravdu v tom ze nejake hniloby, hlavne v hline nejdou znicit. Ale jak jsem rikala nejake jdou, mozna se to ale nevyplati, protoze to vzdy poskodi genetiku a immunitu kytky trochu a clovek nevi jak, mozna kladne ale mozna ne.

Za tu stejnou dobu ma nekdo z dobreho rizku novou velkou zdravou kytku (matku). Je to tezke rozhodnuti, hlavne kdys jsme vsichni "experti" a bez velkeho problemu ti reknem at zabijes to na com do ted pracujes tak pilne. Vsak kazdej jsi ale musi poradit sam. Ja neverila ze kytky ktere uz byli v kvetu jednou jsou spatne (vzdyt v rustu vjpadaj normalne), ale po posledni urode kde jsem vytahla na 600w asi pul kila+ nehulitelnejch sr*cek, a 100 ritkejch g. No jo uz seru na vlastni nazory. Musim totiz kupovat hulo ted nachvily. Radsi poslechnu stare techniky a technare.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 27-12-2005 v 14:07 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 51

zkus tohle:
http://grower.cz/forum/showthre...?threadid=20773

Old Post 29-12-2005 v 11:45 AM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 52

hary: no mě to pak přelezlo i do bubláku, což už sem tu ale neřešil, zbavil sem se toho tak, že sem všechno vyházel, a vymyl savem

je to fakt fest nakažlivý, brácha si u mě nechal onehdá pár řízků asi jen 2 dny a už to měl za nějakej čas ve skříni! nenávist

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-12-2005 v 10:04 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 53

Dnes jsem vše zrušil takže jsem prohrál genetika za desetitisíce v prdeli ale to by nebylo to nejhorší nejhorší je ta doba šlechtění a to že nemám se o co starat ted budu držet týden smutku a snad od někoho nějakej ten šnicl seženu jen doufám že to bylo tou chorobou no nic všen děkuji za rady a postřehy

Old Post 07-01-2006 v 18:32 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 54

Nejtesi cast growesrtvi, pro me, je davat "uspat" kytky, vzdycky jsi rikam no ale mozna to nevadi necham ji dokvest venku.

Ale nemocne kytky moc nerostou ani nekvetou takze clovek strati hodne rustoveho casu. Uprimnou soustrast za xxx, a hodne stesti. Je dobre ze jsi to skousnul, uvidis cerstva genetika se ti vyplati.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 28-01-2006 v 10:57 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 55

Je mi tě líto. Fakt nemocný kytky je mnohdy horší než rozchod s mařkou. Smrt kytek to je fakt na to dát si neschopenku do práce. Nebo omluvenku do školy týdenní RODINNÉ DŮVODY. K+

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 28-02-2006 v 20:12 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 56

asi bych měl dát vědět jestli to zlikvidovat bylo správné řešení ano blyo vše už jede tak jak má

Naposledy upravil hary 29-04-2006 v 11:52 AM

Old Post 27-04-2006 v 10:09 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6790910 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív