Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Million Marihuana March 2004
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 49


konopný obmudsman na scéně

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 01-05-2004 v 21:11 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 50

Jojo bylo to tam fest
Pak sme s kámošem seděli na lavičce vedle nějakejch týpkú a víte jakl tam hrály tu písničku pro benga přijedou....
Tag jeden z nich hele před chvílí hrály písničku pro nás a f tu chvílý mi to bylo jasný.
Jenže to nebyly Norml Uniformy Jako jich tam bylo hafo.
Normálně a obyč hadrech nějakej diskant pak takovej country atd...
Jinak fagt hukot vyděl sem tam pár týpkú s tričkem a já jedinej tam s pomerančem

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 01-05-2004 v 21:15 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

provar Příspěvek č. 51

tak včera jsme vyrazili stopem ráno v 9 na silnici, ještě v 12 jsme tam stáli, pak jsme to vzdali a se vzpomínkou na to, jaký to asi na MMM bylo, jsme se zhulili jako káňata............ bohužel

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-05-2004 v 07:39 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

vážení přátelé ano Příspěvek č. 52

Serpin má pravdu - Plzeň letos byla zaseklá jak svině
celkem se tam vystřídalo tak 50-60 lidí včetně těch socek, o kterejch psal Serpin....
jináč kromě rodiny Serpinů jsem z groweru nikoho nepotkal - mykee někam zmizel, než jsem jí odchyt...
prowar byl, že Metod nedal absolutně žádnou propagaci (minule bylo tak 100-200 lidí), příště se do toho asi pustim sám

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 02-05-2004 v 13:52 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 53

Praha byla podle mě taky slabší než minulej rok . program se mi zdál vcelku stejnej ..... jejvíc se mi líbyl týpek co vyprávěl jak si staví barák z konopí ( 2 patra ,verandu a balkon ) .

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 02-05-2004 v 16:16 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 54

Jo ten byl hustej.
Prej si chce udělat i bazének

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 02-05-2004 v 16:32 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hashlerka
Nový Člen

Karma uživatele hashlerka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 55

joj, ja jsem skoncila podobne jako oton..naxme se po carach nemohli vyhrabat na dalnici a kdyz uz jsme tam byli,taxme potkali kamose, co tam stali uz dve hodky..hehe..my to asi po pul hodce vzdali..a odebrali se na majales. skoda, tesila jsem se..

Old Post 02-05-2004 v 18:56 PM
hashlerka je offline   Profil uživatele hashlerka   Find more posts by hashlerka   Foto galerie člena hashlerka   Click here to Send hashlerka a Private Message   Add hashlerka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lachimbasa
Nový Člen

Karma uživatele Lachimbasa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 5  

U Plzeňské šatlavy Příspěvek č. 56

Byl jsem v Plzni poprvé a musím Vám za pravdu dáti, že co do organizační připravenosti to asi nic moc nebylo. Čekal jsem trochu více akce. Ti bubínkáři byli fakt dosti dobří, však chybělo do té změti rytmů nějaká ta melodie přimíchati. Asi tak po půl hodině jsem si přišel jako při mozků vymývání. Kdybych to byl býval věděl, tak snad bych se pokusil nějaký ten nástroj hudební s sebou vzíti a s ostatními křepčiti. Tedy jestli by to povoleno bylo.
Později jsem byl i požádán o pomoc s odvozem, protože povoz tažný k dispozici nebyl. Než jsem však přispěchati stačil nějaký jinný dobrodinec ruku pomocnou k dílu dáti ráčil.
Milý Dude. Máš moji plnou podporu kdybys na léto příští organizace akce této ujmuti jses ráčil. Kdyby jsi moji pomoc potřeboval; ozvi se. Rád pomohu.

Naposledy upravil Lachimbasa 02-05-2004 v 20:49 PM

Old Post 02-05-2004 v 20:33 PM
Lachimbasa je offline   Profil uživatele Lachimbasa   Find more posts by Lachimbasa   Foto galerie člena Lachimbasa   Click here to Send Lachimbasa a Private Message   Add Lachimbasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 57

No a co,kolik bylo lidi,co se delo,nake perlicky,zajimavosti,kuriozity,ohlasy, jsem se nemoh zucastnit,jsem byl na jine akce v jine casti republiky,v miste sveho bydliste.Jsem jedno ucho,chci rict jedno oko...

Old Post 02-05-2004 v 21:54 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 58

Vážení k těm tryčkum.
Takhle sedíme s kámošem v parčíku,pokuřujem si jointíka,a vidim že se k nám blíží týpek v černym Grower tryku,si řikám,konečně s někym pokecáme,ale hoplá.
Přišel a ptal se jestli nemáme něco na prodej?!!Jak jsem ho pozoroval tak takhle obešel víc hloučků.
Takže tryčkama se člověk asi řídit nemůžeme.

Akcička byla docela v pohodě,žádný velký bláznění,ale pro mě po czarotekku docela dobrá afterparty.

Pánů s vestičkama se spoustou kapsiček tam bylo opravdu hodně,přímo za náma stála felicie plná týpků co vypadali jak sportovní komentátoři

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 03-05-2004 v 07:34 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasta_power_ganja_flouwer
Nový Člen

Karma uživatele rasta_power_ganja_flouwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 59

Neeeeee ja sem to prosvih stejne jako loni (((( ale aspon sem byl letos na Majalesu a taky to nebylo spatny a vzorku bylo hafo :O

Rasta power,ganja flouwer!

Old Post 03-05-2004 v 10:28 AM
rasta_power_ganja_flouwer je offline   Profil uživatele rasta_power_ganja_flouwer   Find more posts by rasta_power_ganja_flouwer   Foto galerie člena rasta_power_ganja_flouwer   Click here to Send rasta_power_ganja_flouwer a Private Message   Add rasta_power_ganja_flouwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 60

No v Bratislave bolo celkom v pohode (vraj asi 1500 ľudí)
Bola aj petícia za dekriminalizáciu, lebo práve s tou to začína u nás vyzerať čoraz horšie... momentálne vraj chce náš parlament zaviesť aj za držanie malého množstva 4-10 rokov nepodmienečne!

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 03-05-2004 v 10:55 AM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 61

jo tyhle sem tam taky viděl už sem jich pár viděl na andělu
Co si pak lidi pomyslej když tam choděj takový vágusové

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 03-05-2004 v 13:21 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 62

V Plzni biida. Byli jsme podepsali a jeli do tech Prichovic. Jeste sem zahlid Serpina kdyz jsme odchazeli. Snad to bude pristi rok lepsi. Nebo nebude nic, protoze uz to nebude treba

Old Post 03-05-2004 v 22:59 PM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 63

mno tak nevim jestli jsem byl tak moc... ci co ale nenasel jsem tam zadnou petici.... dokonce jsme se ptali i tech slecen u stanku GROWER.CZ ..... mno ale jinak se pocasi vydarilo az teda na ten vecer... (vyhnala nas z Letne mensi prehanka...)

... skvele stravene odpoledne na dece ;-)

Jokerrr

Old Post 04-05-2004 v 14:23 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosa
Nový Člen

Karma uživatele Hosa - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 64

Gannja & Shadoow: hele easy s tema pankacema ... ja k nim sice nepatrim ale jsou poho...(aspon ty co znam... )
Jinak na MMM jsem nebyl a docela me to mrzi...tak za rok ...

Old Post 04-05-2004 v 14:52 PM
Hosa je offline   Profil uživatele Hosa   Find more posts by Hosa   Foto galerie člena Hosa   Click here to Send Hosa a Private Message   Add Hosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-04-2016 - Million Marihuana March 2016 Prague - 7. květen - 0 odpovědí
15-04-2009 - Million Marihuana March 2007 - 10th Anniversary !!! - 182 odpovědí
27-05-2005 - Million Marihuana March 2005 - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0918570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív