Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39 40 41 »
Autor
Téma 
Sagara
Nový Člen

Karma uživatele Sagara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 609

Dr*Skunk: neboj autik bude to je jasne ..ale konecne by som chcel zacat pestovat indoor no ale aj to bude casom

Old Post 23-06-2007 v 15:18 PM
Sagara je offline   Profil uživatele Sagara   Find more posts by Sagara   Foto galerie člena Sagara   Click here to Send Sagara a Private Message   Add Sagara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 610

naši to vědí, sice s tím nesouhlasí a můžou o tom vést i spory, ale to je asi tak vše, co se s tím dá dělat :-)

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 23-06-2007 v 18:36 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 611

minulou sobotu u mě máma našla v kapse rozdrcenou skleněnku, tak se ptala na co to je, tak sem jí řek pravdu a celkm v pohodě..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 23-06-2007 v 18:52 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paepek
Stálý Člen

Karma uživatele paepek - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 612

dal sem letos klicit seminka domu a mama si toho vsimla...hnedka ji bylo jasny co to je, ale presto se me zeptala...ja sem ji to v klidku rek a vona se jeste nabidla jestli si to nechci dat na chatu...pohoda....jednou me zalejvala kytky a ja na ni aby to nako neprelila...a vona at se nebojim ze proc by to mela prelejvat kdyz to chce kourit taky to sem byl docala prekvapenej....takze to mam nejvetsi klidek...

Old Post 28-06-2007 v 15:23 PM
paepek je offline   Profil uživatele paepek   Find more posts by paepek   Foto galerie člena paepek   Click here to Send paepek a Private Message   Add paepek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 613

Heh, dnes som rychlosusil materail na terase fenom na vlasy a cistou nahodou sa zjavila mama. Vie ze pestujem, ale huleni nic nevie a ani sa nemoze dozvediet. Tak som sa zamaskoval tym ze to robim pre jedneho typka za peniaze. A hned ked odisla som nabil fajku hned tam kde som to susil a odpalil som sa na smrt. Tak prisla zase a mal som strasnu haluz lebo som sa tak zhuleny s nou dohodol ze na druhy rok si outdoor posadim na jej zahradu a tiez na zahradu mojej babci. Uz len musim presvedcit, poprpade naucit fotra hulit a este ich musim zmanipulovat na kupu 600W vybojok.... haluze... Proste naucit rodicov hulit!

400W

Old Post 17-08-2007 v 15:09 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 614

no vzhledem k tomu ze mi matka zaliva kytku tak ji asi nevadi ze hulim
prisla na to kdyz mi praskl slepak a v nemocnici u me nasla totalne zahulenou sklenenku a papirky
a fotr? sam je to byvaly hulic...
uz se tesim az celou rodinu zhulim z urody kekeke

flow,grow,glow

Old Post 17-08-2007 v 15:15 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Farář
Nový Člen

Karma uživatele Farář - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 615

jj nasi to vedi uz docela long time, asi tak 5 let..mati zalejva, hnoji...a tak.a vzdycky kdyz v pokoji palim tak prijde a rekne: zase tady smrdis?
jo a fotrik tak ten jen projde a natuhuje nosem ten zapach spalenyho hula v mistnosti..on je to takovej spion
a dycky se priblble pta..a co se z toho pouziva,a kolik je jako druhu?kdyz sem jednou navlikal paldy na nite tak na mne cumel jak kunda z rosti a kroutil hlavou a rikal u toho: vis ze to smrdi az venku na chodbe??hm a ja tupe jj v pohode to za par dni stahnu do krabice a bude klid...a on na to: no ne ze by mne to vadilo ale vis jaky sou lidi svine a hlavne ten nas "pan" majitel

Naposledy upravil Farář 17-08-2007 v 19:07 PM

Old Post 17-08-2007 v 18:55 PM
Farář je offline   Profil uživatele Farář   Find more posts by Farář   Foto galerie člena Farář   Click here to Send Farář a Private Message   Add Farář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 616

Naši neví že hulim, ani to nepoznají, uš kolikrát jsem byl před nima skouřenej a nic. Jen u bráchy to vi a pořát o něm říkají že mu to vygumovalo mozek atd. prostě takoví blbí kecy od někoho kdo vo tom nemá ani páru, to mně na nich trochu vadí. Jinak to že pjestuju vi oba, táta mi aji pomáhal postavi pjestírnu a mámině se to líbí je to trochu zvláštní...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 21-08-2007 v 19:42 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 617

sadím u známých...Musíte chápat, že to nezůstalo utajeno.......Debaty....Debaty se mnou...Debaty s rodiči....debaty známých se známými.....vždy, když jedu na kole pryč, je našim jasné, že přivezu listí...Plno listí...a vždy ví, že ještě ten den přijdu domů zpráskaný z nějaké konopného výrobku...Vždy jen slyším: "měl bys to ale omezit!!"....Včera jsem kouřil záštipky a když jsem je dokouřil, přišla mamina...jen se na mě podívala, mrkla na bongo, zakroutila hlavou a šla zase po svých.....

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 28-08-2007 v 10:26 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 618

wOw mega debata... Má situace-hulím už asi rok festovně...předtím to bylo tak jedou za tejden...a už jsem taky nějakou dobu plnoletý...a asi před týdnem za mnou přišla maminka a řeklami že se dozvěděla že sem si skusil travu...a že sem jí sklamal...samozřejmně že sem byl na ten rozhovor zhulenej...tak ani netušíte jakej sem měl problém udržet výbuch smíchu...bylo fakt málo dní kdy sem přišel domů nezhulenej a poroce vám tohle řekne máti...:-)

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 29-08-2007 v 11:30 AM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siafu
Nový Člen

Karma uživatele Siafu - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 619

Moji rodiče sou zásadně proti hulení, je to ten typ rodičů, co věřej všem těm kecům v TV a myslej si, že je to startovací droga atd.........docela mě teda jednou překvapilo, když mi otec přivez už zasazenou nákou kytku ganjy, že to posílá bratranec a že si to mám dát na okno, tak se taky stalo..........po čase přišla do bytu skřín a já už sem radoval, že to s rodičema bude f poho, páč na tu skřín mi chtěli dát i nějaký peníze ..................jenže když máti viděla co v tý skříni je (11 x G13xSnunk#1 a 4x SweetKiller ) tak se rozhodla, že ta skřín musí z bytu (že prej nevěděla, že tam budu mít 15 šlechtěnejch kytek....) takže ted mám tu skřín hozenou u kámoše a tam se vesele pěstí dál ..............bohužel ted maj rodiče na hulení názor snad jako na heroin (nevim co kde od koho slyšeli) a já s tim nic asi neudělám, takže nezbývá než tajit moje hulení dál, vim totiž, že kdyby zjisili, že hulim, tak mě asi vykopnou z bytu, nebo se mě budou snažit poslat na léčení.........doufám teda, že jim někdy někdo konečně řekne, jak to s hulenim je, mě totiž nevěřej a řikaj, že nebudu obhajovat žádný drogy............

Old Post 07-12-2007 v 15:29 PM
Siafu je offline   Profil uživatele Siafu   Find more posts by Siafu   Foto galerie člena Siafu   Click here to Send Siafu a Private Message   Add Siafu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
400w
Stálý Člen

Karma uživatele 400w - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 620

moji rodiče to vědí...a nebejt groweru, těžko bych jim vysvětloval že to neni pouhá droga...když sem zkusil mámu pozvat na brčko, nesla to statečně a s úsměvem mi děkovala že sem jí spravil náladu smáli sme se každý blbosti (jako ostatně vždycky když sem smoked), ale je to zvláštní pocit s mámou tenhle zážitek hodnotim jako super

Old Post 09-12-2007 v 20:09 PM
400w je offline   Profil uživatele 400w   Find more posts by 400w   Foto galerie člena 400w   Click here to Send 400w a Private Message   Add 400w to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konopnik
Nový Člen

Karma uživatele Konopnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 621

proste bude nejlepsi ukazat rodicum grower.cz at so otom udelaj svuj obraz o marihuane jo a jinak kourim travu od 15 a prisli na to az letos po 2rokach

Old Post 09-12-2007 v 20:29 PM
Konopnik je offline   Profil uživatele Konopnik   Find more posts by Konopnik   Foto galerie člena Konopnik   Click here to Send Konopnik a Private Message   Add Konopnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 622

citace:
Původní příspěvek od Konopnik
proste bude nejlepsi ukazat rodicum grower.cz at so otom udelaj svuj obraz o marihuane jo a jinak kourim travu od 15 a prisli na to az letos po 2rokach



hmm.. 17 a ještě k tomu blbej...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 09-12-2007 v 20:49 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konopnik
Nový Člen

Karma uživatele Konopnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 623

co je na tom blbyho????

Old Post 09-12-2007 v 21:05 PM
Konopnik je offline   Profil uživatele Konopnik   Find more posts by Konopnik   Foto galerie člena Konopnik   Click here to Send Konopnik a Private Message   Add Konopnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 624

citace:
Původní příspěvek od Konopnik
co je na tom blbyho????


je na tom blbýho to, že si asi nečetl jedno ze základních pravidel registrace sem

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 09-12-2007 v 21:10 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39 40 41 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2451250 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív