Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 577


Takhle mi zdegenily listy GWS. Jsou trošku krabatý a jakože suchý. Vody má dost, je ve skleníku, hlínu a zálivku má stejnou jako fungující kytky. Nevíte jak/jestli mu mam pomoct? (sorry, foceno mobilem)

Proč k tomu nejspíš došlo a co to mohlo ovlivnit?
Už jako malého jsem ho dal do skleníku, kde zmrznul a zastavil růst hlavního stonku. Ten jsem teda ufik, ohnul vodorovně a 3 šlahouny co stihnul vypustit před zmrznutim rostou jako z vody, tzn teďko mam 3 "hlavní" větve, ale listy jsou všechny trojcípý a s takovymdle povrchem..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 29-05-2012 v 10:00 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 578

citace:
Původní příspěvek od Seriou
Ahoj všichni,
potřeboval bych poradit co je špatně s listy. Kytky jsou ve 3tím týdnu květu. Hnojeno Biobizz, nedokážu rozpoznat zda došlo k přehnojení nebo je mám napadený škůdcem/houbou - zatím je to pár spodních listů :-(


Těch pár spodních listů odstraň a při zalejvání nejspíš pobryndáno zálivkou s hnojivem,proto spálené
Jinak se pak nelekni,postupně ti takhle bude v květu odcházet ve spodcích víc listů,je to normální,kytka se jich zbavuje sama...

Old Post 29-05-2012 v 10:03 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 579

EDA45: díky moc :-) snad to bude ono.

Old Post 29-05-2012 v 10:10 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djtailor
Nový Člen

Karma uživatele djtailor - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 580


Zdravim,mam problem s listy. Nevim co tomu je,potrebovla bych poradit diky

Old Post 30-05-2012 v 15:09 PM
djtailor je offline   Profil uživatele djtailor   Find more posts by djtailor   Foto galerie člena djtailor   Click here to Send djtailor a Private Message   Add djtailor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 581

Zdravím Vás vštekých

Vedeli by ste mi povedať s čoho sú tieto diery ? resp. aká sviňa mi ich vyžrala ?

Old Post 30-05-2012 v 20:57 PM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libítu
Nový Člen

Karma uživatele Libítu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 3  

Dotaz Prosím o pomoc s rostlinkama!!! Příspěvek č. 582

Zdravím všechny growery!!

Potřebuji pomoct s diagnostikou choroby/výživy/škůdci...

Pěstuju v boxu zatím pod 200W CFL v režimu 18/6 (4 týden)
Genetika je od Serious seeds- fem. semena
Rostliny jsou v substrátu Plagron Royalty Mix
PH zálivky je 6,5, EC jsem zatím neměřil...

Ve FAQu sem nenašel nic čemu by to bylo podobné... Snad jen deficit vápníku nebo myslím že boru...
Ale to mi nepřijde pravděpodobné.

Předem díky všem za rady!!!

Old Post 31-05-2012 v 09:17 AM
Libítu je offline   Profil uživatele Libítu   Find more posts by Libítu   Foto galerie člena Libítu   Click here to Send Libítu a Private Message   Add Libítu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libítu
Nový Člen

Karma uživatele Libítu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 583

Bohužel se mi nedaří připojit fotky tak jsem je dal sem:

http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/6/...03314.jpg?ver=0


http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/6/...03416.jpg?ver=0

Old Post 31-05-2012 v 09:22 AM
Libítu je offline   Profil uživatele Libítu   Find more posts by Libítu   Foto galerie člena Libítu   Click here to Send Libítu a Private Message   Add Libítu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libítu
Nový Člen

Karma uživatele Libítu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 584

fotky vím jak vložit ale vždy skončím u kroku č.5 fotky se mi tam ani jednou nepodařilo uploadovat... ale to teď neřeším...

Jinak škůdce jsem žádné nenašel proto se obracím a ostatní uživatele groweru jestli nemají s něčím podobným zkušenost.

Naposledy upravil Libítu 31-05-2012 v 10:08 AM

Old Post 31-05-2012 v 09:45 AM
Libítu je offline   Profil uživatele Libítu   Find more posts by Libítu   Foto galerie člena Libítu   Click here to Send Libítu a Private Message   Add Libítu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 585

musis ty fotky nasdilet po jedne a pak je odeslat...taky mi to obcas blbne...

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 31-05-2012 v 12:12 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 586

citace:
Původní příspěvek od Libítu
Bohužel se mi nedaří připojit fotky tak jsem je dal sem:

http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/6/...03314.jpg?ver=0


http://img7.rajce.idnes.cz/d0701/6/...03416.jpg?ver=0



FAQ FAQ FAQ

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 31-05-2012 v 12:24 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 587



Ahojte prosím o radu! PH

Old Post 01-06-2012 v 20:07 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 588

citace:
Původní příspěvek od Hakr
Ahojte prosím o radu!

Old Post 01-06-2012 v 20:11 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 589

citace:
Původní příspěvek od Hakr
Ahojte prosím o radu! PH



Popis trochu kytku z ktere listy pochazi...cim hnojis kde ji mas jakou pudu mas atd...

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 01-06-2012 v 20:39 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 590

citace:
Původní příspěvek od Hakr
Ahojte prosím o radu! PH


Rozepis se o kytce , jaky mas PH,pudu,svetlo.. jinak to vypada na nedostatek Boru(mikro ziviny) teda podle obrazku.

http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html

Zkousel ses divat tady? vis co to je ? F.A.Q

sand ti to nejak pomohlo... skus priste projit cele Gečko.

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 03-06-2012 v 16:16 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archee
Nový Člen

Karma uživatele Archee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 591



Ahoj jsem tu nový a chci se zeptat odborníků. Začali mi na kytičce mírně světlat/žloutnout listy a tvořit se na nich tmavé flíčky. Na forech jsem se docetl, ze by to mohl delat nedostatek K, tak jsem zacal hnojit NPK 7 3 6. Chtěl bych znát ale názory znalců, zda to není něco jiného. Kytička je jinak zdravá a hezky roste Mockrát děkuji.

Ničí čin se neztrácí a vždy ke svému pánovi se vrací.

Naposledy upravil Archee 05-06-2012 v 14:22 PM

Old Post 05-06-2012 v 13:44 PM
Archee je offline   Profil uživatele Archee   Find more posts by Archee   Foto galerie člena Archee   Click here to Send Archee a Private Message   Add Archee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Ožrané listy Příspěvek č. 592

Zdravím, prosím nevěděl by někdo co je příčina takto ožraných listů. Dík moc

http://images.megaupload.cz/grower.png
http://images.megaupload.cz/grower2.png

Old Post 05-06-2012 v 16:51 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2940970 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív