Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Atominator
Stálý Člen

Karma uživatele Atominator - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 561

Mě se teď víc líběj pomalejší věci s dobrou atmosférou. Když jsem si minulej rok půjčil Massive Attack - 100th Window, tak se mě skoro vůbec nelíbilo. Musel jsem ho naposlouchat alespoň 30x (to je víckrát než Kid A od Radiohead), ale teď jsem na něm dost závislej.

SeeYa In The Future If There Is One

Old Post 27-02-2004 v 19:48 PM
Atominator je offline   Profil uživatele Atominator   Find more posts by Atominator   Foto galerie člena Atominator   Click here to Send Atominator a Private Message   Add Atominator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 562

Když už jsme u Apollo 440...já jsem měl vždycky o něco radši jejich vyklidněný tracky (Millenium fever, liquid cool...atd. - nádhera)...takže se mám asi na to nový album těšit, nebo?? ....

2 Dude: Tábor? Čéče, to jsi o hodně přišel. Ale letos to bude určitě taky paráda...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 27-02-2004 v 19:57 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 563

asi už budu někoho opakovat,
ale ZNC (Znouzectnost) je pro mě kultovní skupina. leč přišel sem na ně "teprve" přet pár lety... na jednom cedesu mam jejich kompletní diskografii (v mp3) - nejradši mám jejich starý věci. když poslouchám ty nejstarší alba, zachvátí mě vždycky pěkná nostalgie a říkám si, že je strašná škoda, že jsem je neznal třeba v roce 1992 nebo tak nějak... (samozřejmě je to kravina, jelikož jsem byl moc velkej mlaďas, ale rád bych se tam vrátil v čase). prostě v tý době byla jejich muzika už na obrovský úrovni (aspoň pro mě)...

docela hustý album (z roku 1988) je Happy X-mas (záznam koncertu)
z 89týho mají další klenot - dvojalbum - Obludný neználek
(1993) Moje království - dost zajmavý album (spousta lidí ho odmítá jako "málo punkový", boží hovádka...)
(1994) Folcore
(1996) Kapitán mlíko,.... to jsou tedy moje nejoblíbenější.

a jestli už znáte znouzi, možná vám neuniklo (a možná ano) album Radio BlaBla+, to je takovej bonus - na týhle desce jsou písně i od míň známejch (ale originálních a poslouchatelných) skupin

tak abych svůj chvalozpěv zakončil, ještě řeknu, že tuhle skupinu není dost možný zaškatulkovat; dle mého skromného názoru hrají "inteligentní punk"

peace


PS: našel by se někdo, kdo by mi na cd vypálil empé3ky: jungle/tekno - nejlépe systémový záležitosti. a za mrzkou kačku zaslal na dobírku či jiným nekalým způsobem? prosím... PM to jistí =)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Naposledy upravil koles 27-02-2004 v 22:03 PM

Old Post 27-02-2004 v 21:53 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightimes
Stálý Člen

Karma uživatele hightimes - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 564

syndrom snoop, divokej západ a indy s psh. pohoda

..:: this isn't drug, it's flower ::..

Old Post 27-02-2004 v 22:47 PM
hightimes je offline   Profil uživatele hightimes   Find more posts by hightimes   Foto galerie člena hightimes   Click here to Send hightimes a Private Message   Add hightimes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hightimes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tygr
Nový Člen

Karma uživatele tygr - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 2  

Nápad Příspěvek č. 565

Jeste vcera jsem si myslel, ze vim, co je nejlepsi hubda. Oooo, jak jsem se mylil - neni to ani pobrrrukovani Tygrrrice, ani vrrrrneni Tygrrrice, ani mrrrruceni Tygrrrrice, je to Dajdou!!!

http://czert.sh.cvut.cz/shstar/

Varovani ministerstva pro psychicke zdravi
Pred kliknutim na odkaz se presvedcte, jestli sedite na zidli a jste strizlivy. Jinak to totiz nerozdejchate.

K+ 2 SH crew.

Sorry Tygrrrice, Ty me pochopis, vid?

Naposledy upravil tygr 28-02-2004 v 05:07 AM

Old Post 28-02-2004 v 04:05 AM
tygr je offline   Profil uživatele tygr   Find more posts by tygr   Foto galerie člena tygr   Click here to Send tygr a Private Message   Add tygr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tygr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 566

hele kolesák, ajko Plzeňák jsem byl na ZNC alespoň 50x a myslim si, že po textovej (hudební also zupa) je to jedna z nejlepšich českych kapel...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 29-02-2004 v 16:16 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sewo
Stálý Člen

Karma uživatele sewo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 567

jedoznacne REGGAE je najlepsia hudba ,,, a co sa tyka ceskych kapel tak respect 4 Švihadlo

...peace...

Old Post 29-02-2004 v 17:32 PM
sewo je offline   Profil uživatele sewo   Find more posts by sewo   Foto galerie člena sewo   Click here to Send sewo a Private Message   Add sewo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atominator
Stálý Člen

Karma uživatele Atominator - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 568

Co si o Dude myslí fanoušci @440 si můžete přečísttady.
Samozřejmě o Dude descending a staircase, ne o tobě, Dude

SeeYa In The Future If There Is One

Old Post 29-02-2004 v 20:23 PM
Atominator je offline   Profil uživatele Atominator   Find more posts by Atominator   Foto galerie člena Atominator   Click here to Send Atominator a Private Message   Add Atominator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placka (Laky)
Nový Člen

Karma uživatele Placka (Laky) - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 569

Ska Ska Ska.

Old Post 01-03-2004 v 15:32 PM
Placka (Laky) je offline   Profil uživatele Placka (Laky)   Find more posts by Placka (Laky)   Foto galerie člena Placka (Laky)   Click here to Send Placka (Laky) a Private Message   Add Placka (Laky) to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Placka (Laky)! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STUFFY.N.STUPID
Nový Člen

Karma uživatele STUFFY.N.STUPID - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 570

mno nevim. Ceskej hip hop stoji za hovno, ze slovenskyho me bavi Kontrafakt, u nas spise oldskool ako stara NV (no zas tak stary to nejni:-)), Coltcha, www. Co se newskoolu tyce - rikam ty kluci melou hovna. Kdyz vidim priteplenyho Oriona jak se naparuje v Bbaraku chce se mi vyhodit zbytecnej 65.- do hajzlu. Techno nechapu, o tom zadna. Miluju ale chill out coz je pro me da best na hulenicko. Taky este dobrej soundtrack k Trainspottingu. Jen se mi ponekud zda ze vsechno speje do prdele. Komerce me - u jakehokoli stylu - boli. Nekdo tu vykladal jak je extra pustit Neminema a poslouchat jeho zavšivenej text. Hm, to je asi rajc. Pís.

Old Post 01-03-2004 v 22:16 PM
STUFFY.N.STUPID je offline   Profil uživatele STUFFY.N.STUPID   Find more posts by STUFFY.N.STUPID   Foto galerie člena STUFFY.N.STUPID   Click here to Send STUFFY.N.STUPID a Private Message   Add STUFFY.N.STUPID to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STUFFY.N.STUPID! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 571

já teď poslouchal nějakoe cikánskej hip-hop a byl to docela nářez

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 02-03-2004 v 09:04 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 572

hip-hop je pohoda.Kamoska byla ve Francii,tak privezla nejakej jejich.Narez!!!

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 02-03-2004 v 10:20 AM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jardak
Nový Člen

Karma uživatele Jardak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 573

Já mám nejradši slovenský Horkýže Slíže, docela jdou Tři Sestry a Polemik, Soundtrack Kill Bill taky není k zahození, Vysací Zámek, Už jsme doma a Znouzecnost taky tak 2x do měsíce zhlédnu, ale fakt elita je The Plastic People Of The Univers a jestli chcete ulítnout na Španělské muzice tak si sežeňte Manu Chao-Radio Bemba Saund System-úlet

Old Post 02-03-2004 v 19:43 PM
Jardak je offline   Profil uživatele Jardak   Find more posts by Jardak   Foto galerie člena Jardak   Click here to Send Jardak a Private Message   Add Jardak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 574

hele jestli se ti líbil Radio Bemba - tak doporučuju zkusit ještě Mano Negra (ještě starší než Chao, ale taky nářez) -spousta těhle starejch songů je právě předělaná na tom živáku, kterj je mimochodem naprosto šlapací

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 03-03-2004 v 10:42 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siam
Nový Člen

Karma uživatele Siam - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 575

když netrhá uši tak se o ni nestaram

Old Post 03-03-2004 v 12:12 PM
Siam je offline   Profil uživatele Siam   Find more posts by Siam   Foto galerie člena Siam   Click here to Send Siam a Private Message   Add Siam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 576

Joooo dechovky jsou nejvíc v klidu. Tak třeba Jožka Černý, ten je super.

Old Post 03-03-2004 v 17:38 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8881050 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív