Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 1

Tak když už tady řešíme tu kulturu, chybí mi tady nějaký knížky, čtete lidi??? Doufam, že jo, napište co máte fuck rádi...

Pár věcí, který mě fakt ovlivnili,zaujali,změnili nebo prostě pobavily:

V současnej době třeba Tom Robbins, pamětník 60.let, výborný romány,hodně barevný, úplně básnický metafory,různý souvislosti se všim možnym (politika,láska,drogy,mimozemšťani...) - doporučuju třeba Další dálníční atrakci, Krabičku Kamelek...

Terry Prattchet: Toho už jsem začal číst hrozně dávno, ještě než jsem zapnul a vždycky jsem ho bral jako takovou srandovní parodii na Tolkiena, teď jsem ho začal číst znova a objevuju tam fakt perlu za perlou, je to taková encyklopedie všehomíra a to mi připomíná

Douglas Adams: Stopařův průvodce a další. Trip, otevírá hlavu, spousta věcí, který by vás nikdy nenapadli a navíc 42

Klasika Tolkien: To je Sága, úplně archetypální příběh Dobro a zlo

Burroughs: Třeba nahej voběd, drsná syrovost,jiná realita,hero... nebo ohyzdnej duch - dost smutná věc

Leary: Když jsem poprvý četl Politiku extáze, bylo to jako první trip, hodně kontraverzní člověk, ne se vším můžu souhlasit, alespoň dokázal vyjádřit ve slovech spoustu věcí, který jenom tak dřímali, jedna z klasik pokud se člověk zajímá

Grof: Experimentoval s LSD v ČSSR, pak emigroval do států, znovuobjevitel holotropního dejchání, píše hodně o duchovních záležitostech,tak laskavě a přístupně

Muj mega oblíbenec Terence McKenna, už se taky odebral do jinejch světů
Pokud je člověk připravenej a nezahodí ho, tak prolomí jeho status quo, třeba Pokrm bohů, hodně dobře napsaná historie lidstva a drog (třeba vývoj vědomí v prehistorických dobách způsoben symbiozou mezi kouzelnejma houbama a sběračema - postupnej úpadek ráje až do dneška cukr a otrokářství, opiový války,..........) MUST READ věc

Co třeba Orwell a 1984: vize? už jsme tam (Státy), dobrý vystřízlivění, případně Huxley a jeho Konec Civilizace (Brave New World) možná pravděpodobnější než 1984 (uzábavujem vás)

Ještě pár: R.A.Wilson: další výbornej pán - trilogie Iluminátů, hodně odkazů na skutečnou realitu, jak to bylo s Kennedym, kdo ovládá náš svět, Atlantida, tajný společnosti... Vod něj ještě návrat bohyně - proč jsme v takovejch sračkách jakejch sme, dominance análních typů nad orálníma (jin/jang),...

No myslim, že by to pro teď mohlo stačit i když jsem na spoustu výbornejch věcí určitě zapoměl. Doplňte mě.

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 30-11-2001 v 15:15 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 2

Ja radsi po praci legraci, takze doporucuju vrele Tom Sharpe - Novy zivot Henryho Wilta. Suchy anglicky humor, u tyhle knihy jsem se fakt chechtal div jsem se nepo**al

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 30-11-2001 v 17:59 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 3

Většinou si autory ani nepamatuji, ale čtu hodně, když náhodou nemám co číst, tak jsem celý nesvůj a pročítám si aspoň časopisy o autech........
Jinak myslím že není k zahození např.: V.P.Borovička - tajemství Enigmy, Přísně tajné šifry, Velké případy F.B.I.......atd. Pak také Remarc (nevím jestli to píšu správně) a jeho Jiskra života, či Na západní frontě klid....atd. Tolkien - klasika, Frýbová - Mafian - asi její nejlepší dílko. Dříve jsem taky žral Zvěrolékaře na anglickém venkově ve 40 letech - autora mám na jazyku..... ale nechce ven snad jen James... Záludné miniponorky - doporučuji, ale co se mi nejvíc líbý je Sci-fi - a snad jeden z nejlepších titulů který mi utkvěl v paměti: Enderova Hra.
Je toho hodně co bych chtěl uvést..... ale asi by to ani nikdo nečet (to co jsem napsal).....


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 01-12-2001 v 11:32 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

To Dude Příspěvek č. 4

Hey Dude,
mám radost, že čteš Toma Robbinse!
Já se kamarádim s jeho synem, Fleetwoodem, žil skoro tři roky tady v Praze, a je to jeden z nejlepších lidí, jaký jsem kdy potkala.
Jinak moje nejoblíbenější knížka je Kdo chytá v žitě od J.D.Sallingera, a taky jsem se zrovna znovu začetla do Neználka ( mrkněte do knihovniček doma, vyplatí se to).

Old Post 03-12-2001 v 11:34 AM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Příspěvek č. 5

aha...
pan je asi kulturni barbar...
(to je na mou osobu )

Orwella a Huxleyho mam zamluveny u kamose. Ted se snazil prelouskat Zizen po celistvosti od Christiny Grofovy (manzelka S. Grofa), dost spiritualne zalozena knizka o zavislostech a lidech a jejich hledani neceho vyssiho. Jestli neco porad hledate (jste svetu otevreni), mozna ze zde najdete odpoved.
Ken Kesey a jeho Merry Pranksters pry taky nejsou k zahozeni, od Keseyho jsem nic necet (ale to se snad spravi), ale znam ho z knizky Acid test (Kyselinovej test) od Toma Wolfa.
A jestli chcete neco mensiho, tak vrele muzu doporucit Honzu Volfa (Honza Volf - ten co neumi hrat golf) a jeho sbirku poezie Bez lasky a kridel. Osvicenej clovek....

[Edited by pan_dan on 04-12-2001 at 11:05 AM]

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 03-12-2001 v 11:58 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 6

V poslednej dobe si nejak neviem najst cas na dobru knihu, co ma dost mrzi. Knih som precital spustu, ale medzi take vychytavky patri hlavne Hellerova Hlava XXII. Velmi dobre som sa vsak pobavil napr. aj pri Forrestovi Gumpovi. Krasny zazitok som mal tiez z opisov zivota v drsnej prirode v podani Jacka Londona. Zimomriavky mi behali po chrbte, ked som i po 3. krat cital Stokerovu Draculu. Taktiez rad citam rozne cestopisy, ako napr Tam Tam od Borisa Filana alebo Skrz naskrz od Luda Jambricha a podobne. Hmm, je toho ovela viac, akurat ma uz nic nenapada...
Dufam, ze cez Vianoce si konecne najdem cas a precitam si Hyperion, na co sa uz teraz velmi tesim...

[Edited by juleni on 03-12-2001 at 05:36 PM]

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 03-12-2001 v 16:34 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 7

T.Leary (best Záblesky paměti - vřele rulezzz!), W.Burroughs, C.Castaneda, J.R.R.Tolkien, R.A.Moody, J.K.Toole, J.Pelc, Vera Chase, P.Placák, K.Kesey... Vidím, že z toho vznikl pěkně schizoidní gulásh - a to se zdaleka nedostalo na všechny mé oblíbence ...

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 03-12-2001 v 22:35 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné Příspěvek č. 8

myslím, že Tolkien nemá chybu, mám snad od něj skoro vše
jinak taky Asterix není špatnej

PS.:Co říkáte na ten film co bude? Určitě bude sqelej, ale nevím jestli na něj jit, úplně ti vnutí představu, kterou sis sám vytvoříl o Středozemi a jejich obyvatelích


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 04-12-2001 v 20:45 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Četl jsem vagony knih, Příspěvek č. 9

ale stejně jako někdo přede mnou, nechávám si z nich jen ty střípky pravdy, které jsem v nich objevil. Začínal jsem s máminou červenou knihovnou (přes 600 svazků) pokračoval Buroughsovým Tarzanem, Jackem Londonem a přes Hemingwaye nakonec došel i k vlastnímu psaní. Od té doby už čtu mnohem méně. Přesto mě v čechách zaujal Jan Pelc. Vřele doporučuji!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 09-12-2001 v 09:40 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vinnetou
Nový Člen

Karma uživatele Vinnetou - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 10

Tolkien nema chybu. Jeho knihy obsahuji strasne moc, coz si treba nekdy pri prvnim precteni ani neuvedomime... Jinak Terry Pratchett, toho taky muzu..a hodne...Taky A. C. Clarke, D. Adams, Stanislaw Lem...
hmmm.....Jeste Carlos Castaneda a jeho Uceni dona Juana, to je dost dobra kniha, ve ktery je spousta dobrejch hlubokej myslenek. No, A. Huxley, od neho jsem cetl Konec civilizace a nedavno jsem zacal Zastavi se cas...ale jaksi jsem nemel trpelivost to chapat. Takze ted ctu Stepniho vlka od H. Hesse.
....a jeste hodne dalsich knih...ktery bych chtel cist, ale kdyz nejakou doctu, tak pokazdy zapomenu kterou ze jsem to chtel cist po ni...

"Keep growing"

Old Post 09-12-2001 v 13:56 PM
Vinnetou je offline   Profil uživatele Vinnetou   Find more posts by Vinnetou   Foto galerie člena Vinnetou   Click here to Send Vinnetou a Private Message   Add Vinnetou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vinnetou
Nový Člen

Karma uživatele Vinnetou - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 11

jo a jeste jsem zapomnel na naprosto kultovni vec:
Na ceste od Jacka Kerouaca... to by me fakt mrzelo, kdybych na ni zapomnel.
hmm... a taky Nikdo to tu neprezije, coz je kniha o Jimovi Morrisonovi, tu mam taky rad.

"Keep growing"

Old Post 09-12-2001 v 14:03 PM
Vinnetou je offline   Profil uživatele Vinnetou   Find more posts by Vinnetou   Foto galerie člena Vinnetou   Click here to Send Vinnetou a Private Message   Add Vinnetou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 12

High
Me se libi knizky od George Orwella a to hlawne 1984 a Zvireci farma...doporucuju Pak taqy dobry poctenicqo knizqa od Paulo Coelho - Alchymista
2Lackyfree : Zwerolekar je dost g00d a myslim ze to napsal James Herriot

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 09-12-2001 v 15:40 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouzi
Stálý Člen

Karma uživatele dzouzi - 21% PěstitelskáKarma uživatele dzouzi - 21% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 13

A co třeba švandrlik... taky klasika

Jan Pelz moc dobrej taky doporučuju.

Napadl me jeste jeden ceskej autor, ale nevzpomenu si na jmeno. Napsal Cestu krve, a jeste jiny knizky. To sem precet jednim dechem. Je to hodne ctivy.

Jinak čtu úplně všechno. Tedka sem dostal celkem slušnou hromadu knížek(různý sci-fi), tak se tim pomalu prokousavam.

dzouzi

Old Post 09-12-2001 v 22:46 PM
dzouzi je offline   Profil uživatele dzouzi   Find more posts by dzouzi   Foto galerie člena dzouzi   Click here to Send dzouzi a Private Message   Add dzouzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

vřele doporučuju Příspěvek č. 14

třeba skvělé knížky o drogách a schizofreniích /navíc báječná scifi dílka/ od pana p. k. dicka temný obraz, sní androidi o elektrických ovečkách /ano, podle toho byl bladerunner/, 3 stigmata palmera eldritche /jé, to nevím jestli není misspelling/...
a další a další
a nejsmutnější knížky na světě od
richarda brautigana
a tuny dalších a dalších. zkurvené čechovy a nedostižného franse eemila sillaenpaeeho a tisíce dalších. čtete básničky, huliči?

Old Post 10-12-2001 v 10:29 AM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vinnetou
Nový Člen

Karma uživatele Vinnetou - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 15

Jo, basničky... Naprosto vybornej je Hermann Hesse, hmm...a Jim Morrison byl skvelej basnik, i kdyz se to o nem moc nevi. Spis se o nem vi, ze se v podstate uchlastal k smrti. Ale jeho dila jsou fakt dobry, ale clovek je musi spravne pochopit. Dobry je nejdriv si o tom autorovi (ted myslim jakymkoliv) neco precist, jako o jeho zivote, vedet v cem zil, jak zil a proc zil. A potom se pustit do cetby jeho děl. Daleko daleko lip se to pak chape a někdy se díla nedaj pochopit bez toho, aniz bychom vedeli, co byl autor zac. To je mozna pripad Jima Morrisona. V cestine od neho vysel jen souhrn basni jmenem Divocina (Votobia 1996). Doporucuju. Hmm...a John Lennon psal pekny basnicky - povidky. A Arthur Rimbaud, to je taky dobry.

"Keep growing"

Old Post 10-12-2001 v 18:12 PM
Vinnetou je offline   Profil uživatele Vinnetou   Find more posts by Vinnetou   Foto galerie člena Vinnetou   Click here to Send Vinnetou a Private Message   Add Vinnetou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 16

ha vsichni jste zabari... moje cetba mne vystihuje uplne nejlepe... kdo chce vedet, jaky jsem, at si taky aspon kousek (doslova) precte...

a co to tedy ctu? no prece Garfielda... nene, nehledejte za tim jmenem zadneho zahadneho autora... pravda je mnohem prostsi. Garfield neni ani jmeno knihy. Je to vsak jmeno hlavniho hrdiny... Ano, je to kocour Garfield...

http://garfield.ucomics.com/garfield/gaview.htm

nebo obsirneji http://www.garfield.com

heh... ted si zase jednou procitam ty stranky a dva stripy mne fakt rozesmaly...

http://garfield.ucomics.com/garfield/gaview20011105.htm

a

http://garfield.ucomics.com/garfield/gaview20011103.htm

[Edited by Walhalla2000 on 10-12-2001 at 11:47 PM]

Old Post 10-12-2001 v 22:15 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7903390 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív