Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 561

Přijde Ježíš do hospody a posadí se. Číšník ho upozorní, Tady si nesedejte, tady sedí štamgasti, vyhodí vás! Ježíš nereaguje. Ke stolu přijdou hluchý, slepý a cikán.. Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou.Ježíš: Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!" Dotkne se slepého,slepý vyskočí ,,Já vidím!!!" Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí,Já
slyším!!! Otočí se k cikánovi a ten na něho: Na mě nesahej, ty pičo, já mám invalidní důchod!!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 22-02-2006 v 18:57 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 562

jo, to s tou ženskou sem taky četl

Norská důchodkyně krmila ptáky marihuanou
Když se jedné norské babičce začaly pěkně zelenat záhonky u domku mohutnými rostlinami, začali se její vnuci podivovat, co že to tady roste: "Babi, ty tady máš hašiš, to se nesmí na zahradě pěstovat!" Osmdesátiletá paní Livoldová samozřejmě neměla ani ponětí, co jí to vlastně na zahradě vyrostlo a odkud se to vzalo.

nebo je dobrý tohle

Kuřák marihuany si stěžoval policistům
http://www.novinky.cz//07/80/60.html

Old Post 24-02-2006 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 563

haj méns ,

Jsou takhle dvě cigošky na poli a jedna vytáhne ze země mrkev a praví : takovýhleho má můj fero. a ta druhá : kecáš ! takhle velkýho ? ;a první : nééé tak špinavýho

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 24-02-2006 v 13:49 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcel
Stálý Člen

Karma uživatele Marcel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 65534  

Příspěvek č. 564

Prodám psa. Sežral mi tchýni. Zn.: Kupujte, dokud má chuť!
- Hledáme analfabeta na práci s přísně tajnými dokumenty.
- Vyměním 40 letou ženu za dvě 20 leté.
- Vyměním vysavač za demižon vína. Zn. Přestal jsem vysávat, začal
jsem nasávat.
- Prodám bílý pracovní oděv, bez jednoho rukávu. Zn. Cirkulárka
- Hledám telepaty. Ozvěte se. Zn: Vy už víte kam.
- Prodám ženu! Rok výroby 1975, málo jetá, udržovaná, bílé barvy, 2x
airbagy, komplet v kůži, přímé vstřikování, málo žere, spolehlivá!
Zkušební jízda a sada gum zdarma!
- Prodám auto s nerezavějící, aerodynamickou karoserií,
nepodléhající módním vlivům, s dvojtaktním motorem pracujícím na
principu náhodných výbuchů. Zn.: Wartburg 323 Sedan
- Ztratila se mi žena. Kdo mi ji najde a přivede, tomu rozkopu držku.
- Prodám vilu u Černobylu. ZN: Svítí jako nová.
- Prodám ruskou moderní kalkulačku na propan-butan.

Miluju Konopí

Old Post 25-02-2006 v 17:14 PM
Marcel je offline   Profil uživatele Marcel   Find more posts by Marcel   Foto galerie člena Marcel   Click here to Send Marcel a Private Message   Add Marcel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 565

asi to ne vsichni pochopeji, ale to mu nic neubira :-)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 25-02-2006 v 21:57 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[walrus]
Stálý Člen

Karma uživatele [walrus] - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 15  

vtip Příspěvek č. 566

Deti dostanu v skole na ulohu napisat sloh na temu "mama je len jedna". Tak deti doma pisu, a ked zasadnu na druhy den do lavic, tak pani ucitalka nechava deti citat svoje prace...
Janka - "Pridem domov zo skoly, mama ma doma caka, spolu robime ulohy, hrame sa, pomaham jej varit v kuchyni. Vecer ma ulozi do postele a precita mi rozpravku...Mama je len jedna!"
Petrik - "Moja mama pracuje dlhsie takze ked pridem domov este tam nieje. Ale ked pride tak sa spolu hrame, alebo ideme von na prechadzku a ked som dobry tak mi mama vecer urobi ten najlepsi pudink! Ulozi ma spat a je pri mne az kym nezaspim. Mama je len jedna..."
no a nakoniec Dezko - "Ked pridem domov, mama obycajne lezi opita pred telkou v obyvacke. Idem opatrne do izby aby som ju nezobudil. No ona sa zobudi a krici na mna cez dvere: "Dones mi dve flase(lahve) piva z chladnicky!" a ja na to ... Mama, je len jedna!"'

MUHEHEHE !!!

Old Post 27-02-2006 v 20:07 PM
[walrus] je offline   Profil uživatele [walrus]   Find more posts by [walrus]   Foto galerie člena [walrus]   Click here to Send [walrus] a Private Message   Add [walrus] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 567

puljec: hahaha ten cucak je zmatenej, na tohle ho v policejni akademii nepripravovali.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 27-02-2006 v 21:14 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 568

je to trochu rasisticky ale je to sranda-neni to z my hlavy

prijde malej cikan za tatou a rika
"tati, zlomila se mi lopata"
a tatik odpovi
"tak se opri o michacku"


prijde malej cikan za mamou se lzickou a pta se
"co to je?"
mama ho posle za tatou, ale ten taky nevi, nakonec ho vodvedou za nejstarsim staresinou a chlapec se zepta
"co to je?"
a staresina odpovi
"fuj, zahod to to je semeno lopaty!"

ps: zrovna me nic jinyho nenapadlo

PEACE

Old Post 28-02-2006 v 17:50 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toonco
Stálý Člen

Karma uživatele toonco - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 569

xlappíik si len tak kráči, naajednou zahledne tabulku z nápisem
..SEX EXTRA.. zo šipkov k dverám.
muž zaváha, ale predsa sa rozhodne že neco take podnikne..
zaklope, vejde dovniž tam už čeká naNeho típek se zmlúvov a nápisem
..sex vo Trojici.. spíta sa xlapíka čo k tomu potrebuje? že nič stáčí podpísať.
xlapik podpííše, a potom sa zeptá.. a kto všetko sa toho zúčasní?
típek:nooo.. Vy..., jáá,... aá vaša žena..
xlapík: stym nesúhlasim!
típek: ..dobre, tak vás si škrkám...

láska je umenie milovať.. láska je hora, ktorú malo kto zdolá...

Naposledy upravil toonco 14-03-2006 v 15:23 PM

Old Post 01-03-2006 v 19:46 PM
toonco je offline   Profil uživatele toonco   Find more posts by toonco   Foto galerie člena toonco   Click here to Send toonco a Private Message   Add toonco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 570


Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 01-03-2006 v 21:23 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 571

kamenak: Jedou dva teroristi po Damasku a jeden povida: "Prosimte vyhod me u americky ambasady"

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 01-03-2006 v 22:30 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 572

Němci byli vždy někde jinde

Mudrc mi na to řekl bajku o vlkovy a zajícovy
Jede zajíc po lese ve svym novim ferary a slyší vlkův zoufalej hlas. Jde po zvuku až dorazí k velký díře. V ní je vlka."Zajíc pomoz mi ven a budem doživotní kamarádi. Zajíc chvíli přemešlí o bezpečnosti toho kroku,ale nakonec to udělá. Zapřáhne vleční lano za Ferari a hodí provaz vlkovy. Nahoře vlk poděkuje a odejde. Přištího dne jde vlk po lese a slíší zajícův zoufalí hlas, běží po hlase, až dorazí k hluboký díře kde zajíc je uplňe dole. "Vlku, kamaráde, pomoc". Vlk přemejšlí jak to udělá, až nakonec strčí svůj velkej ocas do díry a vytáhne zajíce. Zajíc je šťastnej a obhopsá

A ponaučení??? Když máš dos velkej ocas, nepotřebuješ ferari

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 02-03-2006 v 20:07 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 573

Jdou dva lední mědvědi po poušti a ten první říka "Sakra, to tu muselo ale klouzat, co ?'' a ten druhý na něho ''Proč myslíš ?'' a ten první ''No že tak sypali.''

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 04-03-2006 v 11:01 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 574


paroubka znají i v Simpsonech

Naposledy upravil Varuker 04-03-2006 v 12:28 PM

Old Post 04-03-2006 v 12:21 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 575




Old Post 04-03-2006 v 12:43 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 576


varuker: LOL tak zlata karta sedi!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 04-03-2006 v 14:44 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9475800 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív