Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 561

4C3 - he tebe bych chtel za vyucujiciho dali bysme s panem ucitelem po skole spicka a konzultovali vyuku v nakem uvolnenejsim prostredi u pivka

ja asi budu promovany ekolog jak to tak vypada... ale presny job - to jeste nevim.. ale co, jsem sikovnej, uchytim se

p s y c h o 8 4

Old Post 13-01-2007 v 09:04 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 562

No me se ted rysuje docela dobrej zewl job v inetove kafarne. PARADA

Old Post 13-01-2007 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slavka
Nový Člen

Karma uživatele Slavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 563

Vyzerá to zatial tak, že väčšina huličov pracuje v oblasti počítačov. Ja nenávidím počítače! Používam ich len na primitívne veci ako chat a občas niečo stiahnem. Ked sa nahúlim, nechcem sa compu ani chytiť. Ja študujem na VŠ a kurim aj počas prednášky a tak. Keď mám občas nejakú brigádu, tak tiež..napríklad v predajni s CD alebo raz v takej kancelárii...a potom som mala vybavovat teefonaty s anglicky hovoriacimi zakaznikmi...no to bolo kruté...ale zvládam to.

Old Post 13-01-2007 v 12:27 PM
Slavka je offline   Profil uživatele Slavka   Find more posts by Slavka   Foto galerie člena Slavka   Click here to Send Slavka a Private Message   Add Slavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 564

Jsem ucitel informatiky na stredni skole.Pred a v prubehu vyucovani nehulim,ne ze bych to pak nezvladl,ale dal sem si to jako pravidlo,ktery porusim az budu ze skoly odchazet .Kdyz vidim,jak vetsina borcu o poledni prestavce v kurarne tahaj jedno sklicko za druhym,ikdyz stojim vedle nich me na povrch nechava klidnym,ale nejradsi bych si par prdiku taky dal...

Old Post 13-01-2007 v 12:37 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Upozornění Valašský hipík Příspěvek č. 565

Tady (youtube.com) se můžete podívat na budoucí a jistě i současné povolání jednoho člověka z mého okolí...řekl bych že tenhle člověk hulí závodně :-D

Old Post 13-01-2007 v 18:32 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidam
Stálý Člen

Karma uživatele Aidam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 566

Já mam s kamarádem truhlářskou dílnu.Tuhle práci opravdu miluju,ale rozhodně v ní nehulim.Moc mi to pak nemyslí a ještě bych si něco uříz.Občas zahulíme po práci,ale né moc často.Kolegova slečna to némá ráda a já pak většinou ještě du do školy,kde už bych po brku asi usnul..

Old Post 13-01-2007 v 22:05 PM
Aidam je offline   Profil uživatele Aidam   Find more posts by Aidam   Foto galerie člena Aidam   Click here to Send Aidam a Private Message   Add Aidam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matrix20
Nový Člen

Karma uživatele matrix20 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 567

Já dělam technika ve výrobě. Pro uprěsnění - je to taková práce,že když něco ostaní zkurvej,tak to musiš dát dohromady,aby byl vyrobek prodejný, byť jen za 50% prodejní ceny. Není ,že bych předělaval reklamační kusy,ale zákazníkovi jde vždy o prachy a nějaká výjimka je moc nezajímá. A občas ukecávaní reklamačních výrobků. Spousta blábolů,že se to nikdy nestane,neboť se udělalo takové opatření, atd....Taková bežná papírová práce. Práce docela nanic - doma jsem taky v práci. Člověk se nemůže ani pořadně zhulit. Ale znáte to,co by jsi pro prachy neudělal.

Old Post 13-01-2007 v 23:59 PM
matrix20 je offline   Profil uživatele matrix20   Find more posts by matrix20   Foto galerie člena matrix20   Click here to Send matrix20 a Private Message   Add matrix20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romik
Nový Člen

Karma uživatele Romik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 3  

Nápad Příspěvek č. 568

Ahoj..tak já pracuji jako manažer kvality v jedné,no řekněme menší firmě..v práci moc nehulím...přijde mi to pak mnohem delší..
ale jak se za mnou zavřou dveře tak to je jiná..)

Old Post 22-02-2007 v 08:59 AM
Romik je offline   Profil uživatele Romik   Find more posts by Romik   Foto galerie člena Romik   Click here to Send Romik a Private Message   Add Romik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 569

Ja delam servisaka u jedny vetsi firmy, opravuju vysokozdviznou techniku, od malejch rucnich vozejku az po nekolikatunovy hovada, jak elektricky tak spalovaci ......nekdy je to prace k nasrani, vetsinou je to pohodicka...v praci nehulim, je to nebezpecny ( hydraulika, motory, velky vahy)...a vubec, hulit v praci mi prijde jako bejt treba ozralej, s tim ze zhulenej se clovek vic zapece ....zkusil jsem to a nevyhovuje mi to, pro konstruktivni mysleni je lepsi cistej stav

Old Post 23-02-2007 v 15:44 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 570

Toz ja su personal v netove kavarne

Old Post 23-02-2007 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 571

no ja som este student,ale ked by som mal nieco chcet robit tak je to asi zahradnik na volnej nohe

what a fuck?

Old Post 24-02-2007 v 09:40 AM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 572

Ja jsem konstrukter v jedne firmne zabyvajici se hlinikovymi fasadami kupou dalsich veci.
V praci nehulim, ale to bude tim, ze nehulim vubec

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 24-02-2007 v 10:30 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 573

No já studuju SŠ a po škole si občas dáme, ale v ročníku jsme asi jen 3 huliči takže je to na phýču.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 24-02-2007 v 10:54 AM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAG OF MORD
Stálý Člen

Karma uživatele DAG OF MORD - 83% PěstitelskáKarma uživatele DAG OF MORD - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 574

Čerstvo prijatý web developer.

| Rád by som sa predstavil! | Začíname, mamičkáreň! |
| Chytač rýb fajka sklo 40mm. | Môj vlastný wallpaper. |

Old Post 24-02-2007 v 15:04 PM
DAG OF MORD je offline   Profil uživatele DAG OF MORD   Find more posts by DAG OF MORD   Foto galerie člena DAG OF MORD   Click here to Send DAG OF MORD a Private Message   Add DAG OF MORD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 575

To All: Tak já sem podle papírů promovaný ekolog. Když nebudu počítat takového toho brigádního poskoka čímž si asi prošel každý, tak sem zatím dělal do neziskovek (ekologie), do farmacie, do bezdrátového internetu(něco jako technik v terénu) a biomonitoringy....

A co se týká hulení v práci, tak to jenom jednou u té práce typu "poskok, debil pro zábavu nadřízených" .... a to ještě na noční při pauze. V jiné práci bych si to nedovolil a je to podle mě blbost dělat tohle v zaměstnání, které člověk chce a je na něm závislý..... vůbec při práci to tu práci podstaně omezuje... a to platí nejen pro THC Něco jiného je relaxace u dobrého filmu. Nebo domácí "medicína" proti bolesti

To PsYcHo84: Cože ty taky? Nazdar Kolego - jak se daří šalvěji? Ty dvě co si mi dal se mi nějak přemnožily přes celý pokoj

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Naposledy upravil Tarrnaa 01-03-2007 v 00:36 AM

Old Post 28-02-2007 v 23:07 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
party_zan
Stálý Člen

Karma uživatele party_zan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Nápad Customer service Příspěvek č. 576

To znamená, že celý deň sedím za počítačom a striedavo ťukám do klávesnice alebo telefonujem.Síce je to príjemná flákačka, ale zhulit sa nemožem, lebo so zákazníkmi komunikujem len anglicky a tiež musím rýchle reagovať na problémy, čo mi v stave zhulenom moc nejde.

ganja rulezzz

Old Post 01-03-2007 v 14:01 PM
party_zan je offline   Profil uživatele party_zan   Find more posts by party_zan   Foto galerie člena party_zan   Click here to Send party_zan a Private Message   Add party_zan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4371130 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív