Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Autor
Téma 
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 529

Jsem přesnej jako pravítko Made in China ne to víš že jsem přesnej,zatim si nikdo nestěžoval,takže v poho

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 04-12-2006 v 21:07 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 530

jj to mi povidej,málem jsem rozbil soustruh(ale jen fakt málem),když jsem na něm chtěl udělat bongo z kmenu trávy,ale protože jsem to blbě uchytil,a kmen nebyl souměrnej,tak se to podělalo,ale né tolik ten soustruh,jako ten kmen ten mě málem zabilAle to byly začátky když jsem byl ještě na střední na praxi,jojo to byly časy,samo že mě to napadlo zhulenýho

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 04-12-2006 v 21:15 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 531

taky bych mel byt od fochu:-) sustruh,freza,bruska ale hlavne sustruh.Ale pripadalo mi to spis jako trest(fabrika,zelezo,špony,oleje,emulze) nez zamestnani.Prace se zelezem se mi na ucnaku pekne zhnusila.V tovarne jsem se proto dlouho neohral

Old Post 04-12-2006 v 21:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 532

No to mi povídej o šponách,včera si kámoš vyhulenej hrál na soustruhu,když dělal zakázku,a vletěla mu špona do oka,takže nic moc,ted je na nemocenský,a válí se doma,a jedním okem válí špeky
Já dělám nejčastěji na soustruhu,ale občas něco i svařim,nebo vybrousim nebo vyfrézuju,ale jak říkám,jedu hlavně na soustruhu
Ted zrovna nic nedělám,ale jinak jsem celkově strojař co umí spíš praxi a práci než teorie,dodnes nevim jak se co správně nazývá na soustruhu,takže taky nic moc hihi

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 04-12-2006 v 21:49 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 533

citace:
Původní příspěvek od xerthon
taky bych mel byt od fochu:-) sustruh,freza,bruska ale hlavne sustruh.Ale pripadalo mi to spis jako trest(fabrika,zelezo,špony,oleje,emulze) nez zamestnani.Prace se zelezem se mi na ucnaku pekne zhnusila.V tovarne jsem se proto dlouho neohral


bodej by ne, když jsi se narodil pro dřevo :-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 05-12-2006 v 00:09 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 534

Taky občas mákám na soustuhu, ale na CNC soustruhu....to sou ty řízený počítačem,,,docela mazec....Akorát napíšeš program a podprogram, upneš mateiál, a za pár minut máš hotovej výrobek s přesností na tisíciny milimetu.....Vám řikám když je člověk zhulenej a kouká co to dělá tak se mu to nechce věřit.....Například takový řezání závitů............

...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 05-12-2006 v 00:39 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 535

Janis počínaje novým rokem odchází z výroby na kvalitu:-))) do jiného města, jiné firmy za jiný plat . Co víc si přát?.......................hmmmm, třeba propracovat se do pár let na auditorku Iso? hehe

why not?

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 05-12-2006 v 16:04 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 536

Zdravim vsechny strojare..
taky delam pro jednu firmicku..mame s kamosem na starost kooperaci a ja od novyho roku budu delat kontrolu vyrobku a kamos zustane u kooperace ale v podstate porad budem spolupracovat spolu..nicmene spolu nejen spolupracujem ale i vobcas odpalime nejakyho couda o dopoledni pauze..celkem pohoda i s mistrem uz sme po praci zajeli na speka kdyz sme ho vezli domu..mazec je taky ze tam vedle nas makaj jeste takovy jedinci co cmaraj na hajzliku fasounsky hesla..ale vedi ze hulime,takze s nima zadnej problem neni..

Old Post 05-12-2006 v 16:39 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 537

citace:
Původní příspěvek od Janísek


bodej by ne, když jsi se narodil pro dřevo :-)


hezka,chytra,zručná a k tomu i vnimava :-)

Old Post 05-12-2006 v 17:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wile
Stálý Člen

Karma uživatele wile - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 538

Ja som obyčajný študent na vysokej škole.

Kebyže idem už makat do praxe, tak som elektrotechnik. Potom ma ešte baví programovanie (PHP,MySQL,javascript) a ked som mierne High napadnu ma celkom haluze a to programovanie ma bavi este viacej

° Noc je krásna. Odkážte to tým, čo spia.

Old Post 05-12-2006 v 17:10 PM
wile je offline   Profil uživatele wile   Find more posts by wile   Foto galerie člena wile   Click here to Send wile a Private Message   Add wile to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wile! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 539

Čau dělat na soustruhu nebo frézce zhulenej nejni žádná sranda, prošel jsem si tím na učňáku a po pár nebezpečnejch akcích jako namotanej šmirgl/hadr málem s prstama, nebo kliky letící přes celou dílnu, jsem se snažil zhulovat mírnějc. Stejně tak záhryz nožem do sklíčidla při obrábění autom.posuvem, kdy NĚKDO zapomněl utáhnout nožovej držák...

Old Post 05-12-2006 v 17:11 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pribor
Nový Člen

Karma uživatele Pribor - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 540

Takze zdravéme strojaře!!!! Soustruh toje věc ale na ještěrce nebo retraku toje teprv úúlet!!!!! Tunový autíčka jako z pouti ZADARMO a jeste mi platej HAHAHAHa

HAPPY JOINT

Old Post 05-12-2006 v 17:29 PM
Pribor je offline   Profil uživatele Pribor   Find more posts by Pribor   Foto galerie člena Pribor   Click here to Send Pribor a Private Message   Add Pribor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Sranda
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Sranda - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 541

Zdar všem

Zdravím všechny Strojaře .... Kontrola,CNC a mechaničina je best ... Občas si dáme se spolupracovníkem o svačinovce
Jinak pracuji v jedné malé Strojírně se zaměřením na průmyslové a strojní výrobky.Docela pohodička ... dá se tam dobře ulítávat

Největší životní moudrou tkví v tom včas rozeznat,na koho se vysrat a předkým se posrat

As I take Hits from the bong

Old Post 05-12-2006 v 21:10 PM
Pan_Sranda je offline   Profil uživatele Pan_Sranda   Find more posts by Pan_Sranda   Foto galerie člena Pan_Sranda   Click here to Send Pan_Sranda a Private Message   Add Pan_Sranda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 542

...... posledni rocnik CNCček a jsem dost nerozhodnej , jestli se toho mam drzet dal, protoze neumim si predstavit jak zacnu makat v nejaky spinavy kolbence od 7 nebo od pul na 7 a prvni rok delat jen posluhovace....
ale jak ctu ze u NC, CNC a konvencaku delaji taky pestitele a hulici lidi,tak to mi vleva optimismus do meho rozhodovani , zvlast kdyz ctu ,ze to je pohodovy zamestnani , ja mel za to ,ze u tehle stroju delaj jen stary mazaci, jak muj mistr....
muzete mi prosim vas vy povolani v procesu napsat treba, jak jste se k tomu dostali ,co penize, vase zacatky,perspektiva do budoucnosti, jestli je opravdu tak velkej rozdil makat ve fabrice bo v mensi firme a tak... proste nazor osoby povolane jak to chodi .... pomozte v rozhodovani dalsimu ,ktery rozsiri rady pracujiciho lidu a snizi nezamestnanost vlastne to jsem uz udelal ,no tak v prestupu do 1.ligy
jinak bejt zkourenej a delat program je tak o 2hod prodlouzena tvorba
a potom 1hod opravovani...delat korekce pri zkoureni nebo nastavovat nulovej ci vychozi bod je docela vykon

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 05-12-2006 v 23:55 PM

Old Post 05-12-2006 v 23:14 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 543

to mrakoplas,nestuduješ třeba v Sezimově Ústí?

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 05-12-2006 v 23:35 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 544

bohuzel tam ne, ja jsem z Ankh- morporku

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 05-12-2006 v 23:48 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6171750 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív