Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » indoor venku, zkušenosti?? postřehy??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 513

Nic jinýho než čekat co se bude dít nejde - buď dokvetou nebo se vrátěj k růstu, ale nebudou co by byly...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 25-04-2011 v 18:43 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Interista
Nový Člen

Karma uživatele Interista - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 514

Ach jo..a neco pozitivnejsiho? jsem smutnej

Old Post 25-04-2011 v 18:47 PM
Interista je offline   Profil uživatele Interista   Find more posts by Interista   Foto galerie člena Interista     Add Interista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 515

citace:
Původní příspěvek od Interista
Ach jo..a neco pozitivnejsiho? jsem smutnej

Čau,
Asi bys měl zkusit vysadit nový. Pokud se Ti vrátí do růstu, budou to fakt takový divný mutanti. Fakt nevim, kam všichni spěcháte.
ALe teď něco pozitvního. Jestli nechceš mít postiže, vysaď nový a tyhle zatemňuj. (perioda 12/12). Nepřídeš o ně a ještě bude nějaký to g.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 25-04-2011 v 18:55 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Interista
Nový Člen

Karma uživatele Interista - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 516

Cau, co to znamena mutanti? V cem to bude horsi? Co kdybych to jen tak nechal porad za oknem co to mam a koupil si treba rizky?

Old Post 25-04-2011 v 18:58 PM
Interista je offline   Profil uživatele Interista   Find more posts by Interista   Foto galerie člena Interista     Add Interista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 517

citace:
Původní příspěvek od Interista
Ach jo..a neco pozitivnejsiho? jsem smutnej


No , hodněkrát sem dával ven ST3 kterej byl taky nakvetlej , pak z toho vystřelili nový šlahouny a vyrostlo to parádně http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=412425 , ty stožary vzadu jsou z toho ale to mám tu genetiku létama ověřenou , jestli nemáš nic jiného , sice je to dost nakvetlý , dej to pod světlo 18/6 musíš ale dodržet periodu , když se zadaři , poroste to dál , možná to zmutuje , možná to bude dobrý , jelikož je to ze semínka , tudíš nevíš jestli to bude v pohodě , tak bych se na to vybodl , to už je loterie .

Nicméně jestli nic jiného nemáš a nebudeš kupovat tak ti nic jineho nezbyde , než se to pokusit zachránit . Je to dost pozitivní ??

Old Post 25-04-2011 v 21:39 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Interista
Nový Člen

Karma uživatele Interista - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 518

ne pujdu do neceho noveho (nejakej rizek)....to je pocit jako bych zabijel svoje deti ale snad se nakonec zadari...hlavne diky za info. jsem zase o neco chytrejsi

Old Post 25-04-2011 v 21:55 PM
Interista je offline   Profil uživatele Interista   Find more posts by Interista   Foto galerie člena Interista     Add Interista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernymi
Stálý Člen

Karma uživatele cernymi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 519

zdravím vespolek! má někdo zkušenosti s odrůdou Skunk N1 (např. Royal Queen Seeds) venku?
díky

Old Post 14-05-2011 v 12:57 PM
cernymi je offline   Profil uživatele cernymi   Find more posts by cernymi   Foto galerie člena cernymi   Click here to Send cernymi a Private Message   Add cernymi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrejslavomir
Nový Člen

Karma uživatele andrejslavomir - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 520

Zdarec, chtěl jsem se jenom zeptat, protože jsem zbrkly debil, a chtel sem si rychle objednat seminka ( protože mi ty moje nejak nevykličily) tak jsem si je objednal z toho shopu 5semen.cz, ale debil jsem si nevšim že jsou indoor a ja je pestuju venku, jak jsem si to tady pročital, tak jsem z toho jelen, jeden řika že je to v klidu a druhy že zas ne, tak jsem se chtel zeptat jestli nemate někdo zkušenosti s Brainstormem od Dutch passion. Dikes moc za odpoved

EDIT: joa ještě jeden maly dotaz, je to sice krapet mimo mísu, ale vadí kytce, když je za oknem? myslim vevnitř, v tom smyslu, jestli to sklo neubira tomu zařeni a kytka pak třeba nevyroste jak ma. pěstuju už par let outdoor a chtel jsem zkusit jednu kytku doma. diky

Naposledy upravil andrejslavomir 18-05-2011 v 18:44 PM

Old Post 18-05-2011 v 16:13 PM
andrejslavomir je offline   Profil uživatele andrejslavomir   Find more posts by andrejslavomir   Foto galerie člena andrejslavomir   Click here to Send andrejslavomir a Private Message   Add andrejslavomir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 521

Ahoj všem... nemáte někdo zkušenosti s překrejváním kytek černou plachtou????... Mám ve foliovníku krásné dvoumetrové keře ale pokud je nechám dál v růstu tak začnou vrchy olizovat plachtu a není nic dobrého.... Kytky jsem pravidelně sestřihával ale prostě se daří :-) Přemejšlel jsem o nějaké chemce která automaticky kytku přepne a už tolik neroste ale zkušenosti s tím nemám... nebo jen přes keře přetáhnout nějakou lehkou síť ale bojím se rozlámání větví.... a v neposlední řadě že bych celej foliovník přetahoval černou plachtou a vytvořil absolutní tmu.....samozřejmě jsem si představoval odkrejvat tak ráno v 8:00 a večer v 20:00 zakrtejvat......samozřejmě teplota by se vyřešila nějakým ventilátorem ...ale nevím jak budou reágovat kytky na tmu když přirozeně by měli ještě růst...a nebyl by problém i s ostrým poledním sluníčkem? přece jenom na konci léta už sluníčko svítí jinak než teď ..................díky za všechny informace,rady a vaše zkušenosti! Osvin

pokud se problém zadaří vyřešit vložím i foto

Old Post 15-06-2011 v 05:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 522

čus, dá se ovlivnit začátek květu, změnou hnojiva (růst/květ) ?

Old Post 22-08-2011 v 10:37 AM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 523

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29925

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 22-08-2011 v 11:55 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhuleny cap
Stálý Člen

Karma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 524

mam venku super lemont haze kytka ma 3 metry stale tam nechtely rust palice tak jsem udelal velkou konstrukcci a kytku zakryval po 14 dnech jsem zaregistroval ze kytka zacina jit do palic ale nevim co ted dal mam kytku dale zakryvat nebo uz jsem odstartoval dobu palic a kytka uz vklidu dozraje nebo se palice zastavi vubec nevim doufam ze mi tu nekdo poradi

Old Post 29-08-2011 v 12:19 PM
zhuleny cap je offline   Profil uživatele zhuleny cap   Find more posts by zhuleny cap   Foto galerie člena zhuleny cap   Click here to Send zhuleny cap a Private Message   Add zhuleny cap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 525

citace:
Původní příspěvek od zhuleny cap
mam venku super lemont haze kytka ma 3 metry stale tam nechtely rust palice tak jsem udelal velkou konstrukcci a kytku zakryval po 14 dnech jsem zaregistroval ze kytka zacina jit do palic ale nevim co ted dal mam kytku dale zakryvat nebo uz jsem odstartoval dobu palic a kytka uz vklidu dozraje nebo se palice zastavi vubec nevim doufam ze mi tu nekdo poradi


Zdarec čápe, mrkni jakou parádičku nám tady bezdech připravil, dneska to dělá nějakejch 13:44 od východu k západu slunce. Pokud máš ještě nervy na to pár dní tu obryni zatmívat, tak se toho neboj. A pokud se na to vydlábneš, tak se podle mě taky nic nepose*e, hodně zdaru

Old Post 29-08-2011 v 16:23 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhuleny cap
Stálý Člen

Karma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 526

dika za radu ja to kazdopadne do soboty zakrejvat budu pak to prdim ale uz si nikdy nekoupim indor jako kytka ma kolem 3 metru ale siroka je nehorazne a tak si nedokazes predstavit co to bylo za masakr stavet konstrukci trvalo mi to nekolik dnu nez jsem to postavil
jeste mam par dotazu snad mi stim pomuzes kytku jsem jeste ani jednou nepohnojil je v zemi kde 20 let se chovaly slepice zem je az moc prehnojena od kurincu ale nedavno jsem slisel ze se pouziva cristalon gold na kvet ale mam obavy at se kytka neprehnoji kazdym rokem pestuji cestinky a vzdycky jsem mel paldy obrovske a nikdy jsem to nehnojil ale ted nevim co stim vzorkem je to docela novej model a tak mi malo kdo poradi
co mysliz hnojit nehnojit??????
a mam taky obavu aby kytka nezacla hnit nebo neumrzla prece jenom pokud vse pujde dobre na konci rijna budu sklizet to uz je dost pozde???

Old Post 30-08-2011 v 15:30 PM
zhuleny cap je offline   Profil uživatele zhuleny cap   Find more posts by zhuleny cap   Foto galerie člena zhuleny cap   Click here to Send zhuleny cap a Private Message   Add zhuleny cap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 527

v Období (21.9.-30.9.2011) hlásí přízemní mrazíky

, můj skunk1 od Dutch pasionu teprv začal dělat paličky, snad nezmrzne...
co vaše indoory venku, jak jste na tom?

Old Post 01-09-2011 v 17:21 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicca
Stálý Člen

Karma uživatele opicca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 528

na dvou kytkach paldy jak svine zbyle preply pred 10dny

Old Post 02-09-2011 v 02:15 AM
opicca je offline   Profil uživatele opicca   Find more posts by opicca   Foto galerie člena opicca   Click here to Send opicca a Private Message   Add opicca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3920130 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív