Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » indoor venku, zkušenosti?? postřehy??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35
Autor
Téma 
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 545

citace:
Původní příspěvek od Tommy
Zdravim, pokvete venku Bílá vdova. Dík

a) jsi mentos, protože jsi to sem dal třikrát
b) jsi mentos, protože jsi to sem dal třikrát a určitě by se to dalo dát do lepšího threadu
c) jsi mentos, protože jsi to sem dal třikrát, určitě by se to dalo dát do lepšího threadu a měl jsi k tomu napsat víc informací než jenom "Bílá vdova" (banka, podmínky pěstování, kdy hodláš zasadit, jak se hodláš starat..)
d) ANO, pokvete! Pokvete ti tady i banánovník s ananasem když bude dobrý počasí..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 29-05-2012 v 13:39 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 546

citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa

a) jsi mentos, protože jsi to sem dal třikrát
b) jsi mentos, protože jsi to sem dal třikrát a určitě by se to dalo dát do lepšího threadu
c) jsi mentos, protože jsi to sem dal třikrát, určitě by se to dalo dát do lepšího threadu a měl jsi k tomu napsat víc informací než jenom "Bílá vdova" (banka, podmínky pěstování, kdy hodláš zasadit, jak se hodláš starat..)
d) ANO, pokvete! Pokvete ti tady i banánovník s ananasem když bude dobrý počasí..


Zbytečná agrese ne?
třeba se mu ten příspěvek co vložil jen nezobrazil.

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 29-05-2012 v 15:34 PM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy
Nový Člen

Karma uživatele Tommy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 547

MaaaYaaa!!
Ty šašku jen jsem se chtěl zeptat po 4 letech zda mi pokevete Bíla vdova ve venkovním prostření. Snad je jedno v čem a jak to pěstuju. Jestli tě to zajímá tak bud tak slušnej a napiš to jinak debílku. Protože bych tě nejrači za to nakop doprdele!

Old Post 30-05-2012 v 16:30 PM
Tommy je offline   Profil uživatele Tommy   Find more posts by Tommy   Foto galerie člena Tommy   Click here to Send Tommy a Private Message   Add Tommy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HŘEBÍK
Stálý Člen

Karma uživatele HŘEBÍK - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 548

tommy máš recht

Old Post 30-05-2012 v 19:32 PM
HŘEBÍK je offline   Profil uživatele HŘEBÍK   Find more posts by HŘEBÍK   Foto galerie člena HŘEBÍK   Click here to Send HŘEBÍK a Private Message   Add HŘEBÍK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 549

Koukám, že jsi se nepoučil z variant a, b ani c.
Všiml jsi si tam ale toho d)éčka, puso? :-* tak za tim si stojim, a to je moje jasná odpověď ke tvýmu (blbě formulovanýmu, viz moje abc) dotazu



citace:
Původní příspěvek od Tommy
MaaaYaaa!!
Ty šašku jen jsem se chtěl zeptat po 4 letech zda mi pokevete Bíla vdova ve venkovním prostření. Snad je jedno v čem a jak to pěstuju. Jestli tě to zajímá tak bud tak slušnej a napiš to jinak debílku. Protože bych tě nejrači za to nakop doprdele!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 30-05-2012 v 20:44 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 550

citace:
Původní příspěvek od Tommy
MaaaYaaa!!
Ty šašku jen jsem se chtěl zeptat po 4 letech zda mi pokevete Bíla vdova ve venkovním prostření. Snad je jedno v čem a jak to pěstuju. Jestli tě to zajímá tak bud tak slušnej a napiš to jinak debílku. Protože bych tě nejrači za to nakop doprdele!


Narozdíl od tebe to MaaaYaaa napsal vcelku vtipně a má pravdu ! Protože kvůli takovejmhle nesmyslnejm dotazům je to tady nepřehledný !
No a tvoje reakce je 100 X neslušnější než ta Maaayovo ! Trochu soudnosti bych doporučil a za svůj přihlouplej dotaz se můžeš zlobit akorát tak sám na sebe !

edit : abych nebyl OT tak moje zkušenost je, že když se povede podzim a dobrý místo, dozraje ledacos. Na druhou stranu už se mi stalo, že mi kytky přemrzly první týden v září a nedozrála ani ganja !

Naposledy upravil vimnevim 31-05-2012 v 11:13 AM

Old Post 31-05-2012 v 09:35 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 551

spíš po 4 letech bys měl vědět, že vdovy je tady v outdoor sekcích dost a dost stačí hledat... pokvete, jestli pořádně vykvete, to už záleží, mně se nepovedla, kdysi jsem jí zkoušel s kámošem, ale to není směrodatné...

Old Post 31-05-2012 v 09:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2632250 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív