Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 513

škoda, že pro tyto účely je potřeba UVB, což sou o trochu kratší vlnové délky, než jakákoliv HPS pustí

Old Post 14-11-2010 v 01:21 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 514

tak si dokupis 1-2 UVB ziarivky, ktorym mozes 100 percentne verit. POkial viem, tak tie 2G 3G 5G ufa este nie su dostatocne otestovane, chce to kazdopadne cas. Ale nefandim si, ze pojde voci klasickym BLUE+RED o nejaky prevrat.

Old Post 15-11-2010 v 18:31 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 515

citace:
Původní příspěvek od darxtar
tak si dokupis 1-2 UVB ziarivky, ktorym mozes 100 percentne verit. POkial viem, tak tie 2G 3G 5G ufa este nie su dostatocne otestovane, chce to kazdopadne cas. Ale nefandim si, ze pojde voci klasickym BLUE+RED o nejaky prevrat.

to už fabuluješ trochu mimo ne? bavili ste se o tom, že HPS svítí v UV spektru

Old Post 18-11-2010 v 08:25 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 516

Vim ze to tu mozna trochu zasiram, ale chtel jsem se zeptat jaky je vas nazor na tohle UFO s 3W ledkama http://www.quantumled.co.uk/servlet...chip/Categories

bylo by to na prostor 50x50 takze pokryti podle me v pohode. Navic to ma michanou cervenou 660nm, 630nm takze dalsi plus...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-11-2010 v 02:48 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 517

vypadá to dobře BB;-) potom mrkni...budu házet aktualizace, jak vypadají moje malé miminka ;-)

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 26-11-2010 v 08:56 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 518

a jeste jeden panel - http://www.led-grow-light-sales.co....-led-grow-light

tohle jsem se dozvedel po par mailech ... 8:2, 660nm, 60degrees is what we recommend.

tak co vy na to - dokonce i ta cena vypada priznive... plus moznost pridat UV led

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-11-2010 v 13:52 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 519

uz jsem to tu postoval ale chci to napsat jeste tady.

Jaky je vas nazor na tento panel?? -http://www.led-grow-light-sales.co.uk/90w-led-grow-light

tohle jsem se dozvedel po par mailech ... 8:2, 660nm, 60degrees is what we recommend.

tak co vy na to - dokonce i ta cena vypada priznive... plus moznost pridat UV led

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-11-2010 v 14:19 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 520

..taak..
..delam v TESLE, takze mam moznost se dostat k ledascemu co ce tyce elektronik.. a nechal jsem si od ruznejch firem poslat vzorky diod.. jsou tam 1W 2W ale dokonce i 10W!!! od kazde mam cc 5ks, nejni to mnoho, ale oco mi vlastne jde... kupovat predrazene diodove svetlo neudu!! ale dlouho hledam neco, co nebude hrat ale bude to dostatecne svitit.. usporky nic moc, na rust je pouzivan, ale na qwet to je jen na mini skrinku.. ..zarazeji mi ty reklamni keci, jak to vyzaruje to a to svetlo a bla bla bla, proto prubnu tydle diody, udelam pokus, kiti v kelimkach od jogurtu a nad kazdym kelimkem 5 diod, a jsem zvedav, jakej bude rozdil.. vse stejne genetika IP x JH a vse v jednom boxu.. ..hlavne mi zajima 5 x w dioda vs 5 x 10w dioda :-)
..jen dodam, ze vse jsou to cervene diody, pac dam kiti stejne rovnou na 12/12
edit: srry za spam, casem zalozim vlastni vlakno

Old Post 07-12-2010 v 13:26 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 521

Neni to tak jednoduchy jak to vypada, mas ty LEDky cim napajet? Nemuzes je pripojit primo na urcity napeti, musis je dat pres specialni napajeci obvody, daj se koupit uz hotovy, nebo si je i sestavit, tady http://www.national.com/analog se takovy obvody daj navrhnout. A bez modry to nepude, sam sem to zkousel, mel jsem v boxu asi 500 cervenych a do toho svitilo tak 5 modrych a ty kytky pod tim fakt sotva rostly, takovy kostata maly oproti vedlejsimu svetlu s vetsim podilem modry jinak stejnyma diodama a stejnym poctem cervenych, byl to takovy pokus. Modry bys mohl dat ale klidne naky bezny, ne vykonovy.

micro LED box 15/25W #1

Old Post 09-12-2010 v 20:16 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 522

citace:
Původní příspěvek od DrNi
..taak..
..delam v TESLE, takze mam moznost se dostat k ledascemu co ce tyce elektronik.. a nechal jsem si od ruznejch firem poslat vzorky diod.. jsou tam 1W 2W ale dokonce i 10W!!! od kazde mam cc 5ks, nejni to mnoho, ale oco mi vlastne jde... kupovat predrazene diodove svetlo neudu!! ale dlouho hledam neco, co nebude hrat ale bude to dostatecne svitit.. usporky nic moc, na rust je pouzivan, ale na qwet to je jen na mini skrinku.. ..zarazeji mi ty reklamni keci, jak to vyzaruje to a to svetlo a bla bla bla, proto prubnu tydle diody, udelam pokus, kiti v kelimkach od jogurtu a nad kazdym kelimkem 5 diod, a jsem zvedav, jakej bude rozdil.. vse stejne genetika IP x JH a vse v jednom boxu.. ..hlavne mi zajima 5 x w dioda vs 5 x 10w dioda :-)
..jen dodam, ze vse jsou to cervene diody, pac dam kiti stejne rovnou na 12/12
edit: srry za spam, casem zalozim vlastni vlakno


No já si mylím, že "vyhoříš" jako už tady pár lidí "vyhořelo" s tím stavěním. Ono to dá práci a nakonec zjistíš, že to třeba 2 tis spolklo a je to naprosto k ničemu. Já si právě myslím, že ten panel není tak drahej... stál okolo 12tis... prodejní cena takové diody co je na panelu je 100-400... nezapomeň, že výrobce panelů udělá třeba tisíc a tak má hodně velký slevy na materiál. A když dobře počítám, tak těch diod je tam 144 tak i kdyby jedna stála stovku a to nestojí tak by to bylo jen 14400 za diody, potom je tam chlazení z hliníku a krásnej obal ve kterým to je usazený s aktivním chlazením, kabel a na každé diodě je ještě optika.

Přirovnáním to může být jako kdyby sis doma chrěl postavit Home box a dělal bys v galantérce... jo ty sice děláš v galantérce, ale ten čas strávenej nad tím šitím toho boxu a náklady na pokus omyl, kdybys to vše sečetl, tak bys za to koupil čtyři boxy a nemarnil čas... nebo být ten čas v práci, tak si ho pak jdeš pohodlně koupit.

Ale to je jen můj názor no...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 10-12-2010 v 08:06 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 523

Když jsme u toho stavění ----> nejde náhodou u LEDek taky hodně o ten vyzařovací úhel 60°?? Pokud seženeš čočky tak je tu pořád otázka, jestli všechny nasměruješ tak, aby měly přesně 60°... Nejsi stroj... Nemluvě o ceně LEDek jak tu psal snuk1... Osobně bych raději koupil panel.. Máš ho parádně chlazenej, žádná práce, která může být nakonec zbytečná.. Ale proti gustu...

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 14-12-2010 v 16:30 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 524

Když už se tu rozjela ta diskuse, tak já se obávám, že pravdu mají ti co tvrdí, že musíme ještě pět až deset let počkat, já věřím že to je spíš rok dva.

V tuhle chvíli jsou LEDky na grow sice skvělý, jsem rád, že jsem si je koupil, ale pro dosažení výsledků je potřeba se s příkonem hodně přiblížit k výbojkám, a v tu chvíli jsou pořizovací náklady hodně vysoko, a navíc to je ve skříni samej kabel. A taky mi už dvakrát odešel zdroj, asi zkombinovali levný a drahý komponenty (?).

Já mám 4 panýlky celkem 144W a to se obávám je vhodný max na plochu 60/60 cm, pořizovací náklady asi 13.000. Chystám se to v létě kombinovat s Cooltubou.

Tj pokud budu chtít zahrádku metrn na metr:
HPS 600W s elektronickym předřadníkem a lepším odtahem je za 8.000
LED potřebuju tak za 35-40.000 Kč

MK

Old Post 15-12-2010 v 09:55 AM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 525

citace:
Původní příspěvek od MK72
potřebuju tak za 35-40.000 Kč

MK


Tak to bych se na to mohl vysrat s prominutím,nebo bez
Za ty prachy bych si udělal pěstírnu 4 X 400W pro 40 kytek



Fanánkův out 2010

Old Post 15-12-2010 v 17:33 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 526

Teď tu Booblifuk tuším jede pěst se 196W na metr, tak uvidíme jak se mu zadaří, bude asi dobrý si počkat, a vůbec těch testů je potřeba víc a chtělo by to aby někdo nasadil na jednom metru 300W kvalitní LED technologie...
Fanánku kdo má pár kytek na koleji ve skříni nebo doma pod linkou, nebo i v pokoji ve stanu vedle postele, myslím že se LEDky uplatní určitě....

Old Post 15-12-2010 v 17:44 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 527

Ano,ale to bych si raději koupil 3 X úsporky a jel levněji.
Stejný efekt za míň peněz...jako tak.
A studenti stejně nebudou mít na kolejích na dioidy za 13.000 litrů.
Zatím lze jen experimentovat a debatit co je lepší tak jako v tomto treedu !!!



Fanánkův out 2010

Old Post 15-12-2010 v 17:54 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 528

no nevim jestli bile ledky jsou dobre na pestovani, tu se jedna o fotosyntezu a ne o svetlo. Hodne jsem se dival, ze se pouziva pomer 7:1 nebo 8:2 ve prospech cervene. Podle me kazda kytka chce pomer tohoto svetla stejny (chlorofil a, b a jejich reakce na urcite vlnove delky) takze lepe by bylo namichat svetlo z cervenych a modrych ledek...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 16-12-2010 v 15:11 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7067760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív