Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » micro LED box 15/25W #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Nápad micro LED box 15/25W #1 Příspěvek č. 1


Zdravim vsechny Growery.

Konecne se mi podarilo dat do kupy par diod a tak jsem tady se svym pokusem. Uz jsem parkrat jsem neco s LEDkama zkousel vypestovat, ale nikdy se to nedotahlo poradne do konce. Ted snad uz poslape vse jak ma a dockame se nakych realnych vysledku.

Bedna ma vnitrni rozmery 32x32x52cm, zatim je z kartonu, pristi tyden si necham narezat OSB desky a udelam bednu poradne. Vetrani obstarava 1 PC vetrak, ktery jede zatim jen na 3V.

Osazenstvo jsou 6x Cheese a 1x Azura myslim(v kelimku od jogurtu). Prvni 2 dny byly bohuzel jeste pod obycejnou usporkou 24W, nyni jsou uz pod 15W LED panelem, ten bude na kvet vymenen za asi 25W panel s jinym pomerem barev.

Foto ze 3. dne tesne pred vymenou svetla.

Old Post 01-01-2010 v 13:02 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 2


A tady foto po vymene svetla...

Old Post 01-01-2010 v 13:04 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 3

no 6 kousku na 32x32cm je trošku mazecchtělo by to aspoň 50x50 ale zas nevím jestli to dokážš ideálně osvítit těma 25W.ještě přidej nějákej větrák na ofuk...pomalu ho začínáš potřebovat

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 01-01-2010 v 13:13 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 4


Takze ted k LED panelu, ten se sklada dohromady z 269ks diod. Presneji je to
64 diod 460nm 30° 12000mCd, tady si ale nejsem jist, jsou totiz z aukra
9 diod 470nm 65° 3500mCd, z gme 511-633
16 diod 635nm 120° 300mCd, 511-542
180 diod 660nm 110° 500mCd, 511-467

Panel je napajeny pres PC zdroj, 660nm a 460nm diody z 12V, 635nm z 5V a 470nm z 3.3V.

Old Post 01-01-2010 v 13:18 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 5


a zapojeni panelu, no doufam ze mi nekde nevypadne naky dratek, uz je to i na me dost chaos

Old Post 01-01-2010 v 13:20 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 6

Do nove skrine planuju i vetrak na ofuk, v tyhle chatrny bedne uz ale nic predelavat radsi nebudu. Vybiral jsem si schvalne mensi rezy, aby se jich veslo vic a stacily se pekne rozvetvit pri male vysce, uz jsem je i zastipl, tak uvidime. Pestebni plochu trochu zvetsim v nove skrini, ale ne o moc, rekl bych ze na to svetlo je dostatecna.

Old Post 01-01-2010 v 13:33 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 7

Zdar!
Ten panel máš udělaný tak,že ty ledky v něm drží jen pomocí spojení jumperama seshora? Z té fotky to tak vypadá.Každopádně ti doporučuju to světlo aspoň trochu zkompaktnit.Bál bych se oxidace spojů a taky vytažení nějakého spoje.Ty led určo tolik netopí,takže nějaký dekl to snad nezabije.Při větších manipulacích to oceníš.Věř mi,jsem sice taky průkopník vrabčích hnízd,ale když se to hned zkraje zadekluje,tak to nestojí tolik času ,kolik to pak přinese užitku
Jinak to máš pěkné

Old Post 01-01-2010 v 14:08 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 8

Presne, drzi to jen ty jumpery, je to tak udelany hlavne ze to muzu bez problemu rozebrat a slozit jinak, pokud se podobne svetlo osvedci, udelam normalne plosnak a cely to zapajim, na to moje testovani je ale lepsi tohle. Casem mozna nakej kryt udelam, ale zatim se tim nebudu zabyvat, to jsou uz jen takove drobnosti. Jinak ty diody netopi vubec, jsou jen mirne vlahy a vzduch co projde skrini ma jen asi o 3-4 stupne vic nez na vstupu, a to vetrak jede nejpomaleji co to de.

micro LED box 15/25W #1

Old Post 01-01-2010 v 14:47 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

5.den 18/6 Příspěvek č. 9


Tak jsem tu s novymi fotkami. Holky se zacali pekne vetvit a vubec nejdou nahoru, takze zatim svetlo splnuje predpoklady, vsechny kytky maj kolem 10cm. Uz jsem presadil i posledni kytku do kvetinace takze jsou vsechny uz ve stejnym, tzn cca 7x7x7cm. Maj hlinu PLAGRON GROW MIX. Jinak nakonec asi prece jen odeberu 1 az 2 rostlinky, protoze i kdyz plochu jeste trochu zvetsim, pripada mi to dost prehusteny co se to takhle rozrostlo.


Kdy si myslite ze bych mel zacit hnojit? Hnojiva mam normalne vsechny 3 slozky od AH a Plagron Phyt-amin.


Za par dni bych chtel ostrihat spodni vyhonky a nechat na rustu jeste tak asi 5 dni, pak vykonejsi panel a hned kvet. Co si myslite?

micro LED box 15/25W #1

Old Post 02-01-2010 v 19:01 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 10


Tady Azure po presazeni. Nevypada nejlip. Mela naky divny listy uz kdyz jsem ji dostal tak sly dneska dolu, dost stinili i ostatnim... Snad se vzpamatuje i kdyz pude asi stejne jinam.

micro LED box 15/25W #1

Old Post 02-01-2010 v 19:06 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 11


Oproti tomu vsem zastupcum Cheese se dari, jen jedna jeste neni tolik rozvetvena

micro LED box 15/25W #1

Old Post 02-01-2010 v 19:10 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 12

Zdravim vsechny priznivce LEDek! Pokud je zde naky zkusenejsi elektronik, snad by mohl poradit.

V budoucnu chci rozjet i testovani pod vykonovyma diodama a potreboval bych tak trochu poradit s jejich napajenim. Predstavoval bych si to takhle:

Mám jednu tuto: http://cz.farnell.com/jsp/search/pr...jsp?SKU=1718398 , tu bych chtěl napájet přes 5V stabilizovaný zdroj., pro 700mA

Pak 3 tyhle do série http://cz.farnell.com/jsp/search/pr...jsp?SKU=1678950 , 12V zdroj stabilizovaných, pro proud 1500mA

a 2 nebo 3 v sérii http://cz.farnell.com/jsp/search/pr...jsp?SKU=1376631 , taky 12V stabilizovaných, pro 700mA

a 3 do série LL-HP60MUVA - Power LED 1W UV 0,2-0,8lm 400nm 120° , zas 12V stabilizovaných, pro 350mA

diody mam jiz koupene, jine zatim pouzivat nehodlam, napajene budou z PC zdroje, proto takove napeti

Nekde jsem cetl ze na cervene musi byt driver upraven atd. Poradite nekdo jake drivery pouzit pro MAXIMALNI UCINNOST za rozumnou cenu samozrejme? Budu rad za jakekoliv napady.

Jinak protoze s hnojenim nikdo zatim neporadil rozhodl jsem se, ze zitra dostanou prvni zalivku s hnojivem, napoprve udelam asi 1/3 koncentraci, jen jeste nevim jestli zacnu Phyt-aminem nebo AH hnojkama.

micro LED box 15/25W #1

Old Post 04-01-2010 v 20:26 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 13

Sice to máš už udělané , ale tady mají multispektrum , tak by se to dalo možná trochu zkopírovat , mají tam 410 nm, 450 nm, 460 nm, 470nm, 580 nm, 590 nm, 610 nm, 630 nm, 645 nm, 660 nm.
http://www.ledgrowlight.cz/products/led-grow-light-96w/

Old Post 07-01-2010 v 17:09 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 14

uz sem koukal, svetla vypadaj zajimave jen mi neprijde dobry napad upravovat tema minireflektory nebo cockama vyzarovaci uhel, tam muzou byt taky dost vysoky ztraty, i pres 20%...

jinak panel na kvet jeste dodelany nemam, takze par diod jeste muzu i pridat, ale myslim ze to pokreju dostatecne, mam 405, 460,470,510,590,635 a 660nm i kdyz je jasny ze nebudou uplne v idealnim pomeru, ale nevadi...

navic ty jejich LEDky taky nemusej byt zrovna idealni a naky odchylky od idealni vlnove delky tam taky budou, protoze pochybuju ze to jsou "diody navrzene specialne pro tyto ucely" jinak by ty LEDky byly v zakladu se 60°...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 07-01-2010 v 20:17 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

10.den 18/6 Příspěvek č. 15


Tak dnes je to 10.den co sou kytky na rustu a vypada to, ze se jim dari. Jen mi prijde, ze se uz zacinaji prat trochu o misto. To ale snad uz brzy vyresim druhou, jeste mensi bednou ma asi 22x21cm, tam soupnu asi 2 nebo 3 kytky, ty nejhezci si necham ve velky bedne.

Vyrostly jen minimalne, o nekolik malo cm, dorustaj ted hlavne spodnejsi vetve. Pritom by meli kam rust protoze panel nechavam nejmin tak 7cm na vrcholkama, ale jak je videt, na barevnem slozeni opravdu dost zalezi. Predevcirem jsem poprve pridal do zalivky hnojiva, dal jsem cca 1/3 doporuceny davky tech AH hnojek, priste dostanou phytamin a i v postriku.

Behem nekolika dni bych chtel prepnout na kvet, nevim jak moc to vyleti do vejsky, tak pro jistotu, ale stejne to uz bude zaplneny dost si myslim.

micro LED box 15/25W #1

Old Post 07-01-2010 v 20:33 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 16


Stejna kytka co v prispevku c.11, je asi nejvyssi...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 07-01-2010 v 20:39 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0128930 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív