Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » micro LED box 15/25W #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 17


Dasli Cheese...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 07-01-2010 v 20:41 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 18


Azure, vypada skoro stejne, jen sem sundal jeste naky listy co se mi moc nelibily, vubec se nevetvi, dnes jsem ji znovu zastipl protoze se mi to predtim asi nepovedlo a misto vetvicek to udelalo jen takovou kulicku ktera vubec nerostla

micro LED box 15/25W #1

Old Post 07-01-2010 v 20:47 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 19


A jeste jeden Cheese, z tech min peknejch...

vic fotek sem davat nebudu, nebavi me je sem davat porad po jedny...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 07-01-2010 v 20:50 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 20

A prosím , na kolik to asi vyšlo, jsem asi slepej , ale nenašel jsem to.
Když tak smáznu.

Old Post 08-01-2010 v 11:03 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od zmetek
uz sem koukal, svetla vypadaj zajimave jen mi neprijde dobry napad upravovat tema minireflektory nebo cockama vyzarovaci uhel, tam muzou byt taky dost vysoky ztraty, i pres 20%...

jinak panel na kvet jeste dodelany nemam, takze par diod jeste muzu i pridat, ale myslim ze to pokreju dostatecne, mam 405, 460,470,510,590,635 a 660nm i kdyz je jasny ze nebudou uplne v idealnim pomeru, ale nevadi...

navic ty jejich LEDky taky nemusej byt zrovna idealni a naky odchylky od idealni vlnove delky tam taky budou, protoze pochybuju ze to jsou "diody navrzene specialne pro tyto ucely" jinak by ty LEDky byly v zakladu se 60°...

Pokud jsem viděl panely, tam všechny mají led za sklem a nebo asi spíš za průhledným plastem, což bude asi zhovadilost . To čočky na tom budou určitě lépe a navíc mají smysl.

Old Post 08-01-2010 v 11:14 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 22

jasne, ty cocky maj svuj smysl, jen rikam ze te pripravej taky o nezanedbatelnou cast svetla, mozna vic, mozna min, zalezi jak kvalitne to maj udelany, a je jedno jestli to jsou reflektory nebo optika (cocky), tam ztraty vzdycky budou, stejne jako u toho skla pod diodama, ale to tam ma jiste taky svuj duvod...

citace:
Původní příspěvek od Bárt
A prosím , na kolik to asi vyšlo, jsem asi slepej , ale nenašel jsem to.
Když tak smáznu.


tak kdyz vezmu zatim jen panel pod kterym to ted roste tak je to

modry 460nm.....64x1,5Kc...96Kc
modry 470nm.......9x15......135Kc
635nm................16x1,7.......28Kc
660nm..............180x1,2.....216Kc

tzn za diody asi necelych 500KC

neco jumpery, tech je tam tak 600, uz nevim kolik me staly, ale jeden vysel na nekolik haleru a deska na ktere je to sestaveny, je z kartitu tloustka 0.8mm, ta stala asi 200Kc metr ctverecni, diry sem si vrtal ja, zdroj mam uz dyl, nevim kolik stal, da se koupit novy za 500 treba abude uz i lepsi

cenu jsem neuvadel protoze jsem diody kupoval v mnohem vetsich poctech tak byly i zajimavejsi ceny, proto se mi to taky nechtelo takhle rozpocitavat

micro LED box 15/25W #1

Old Post 08-01-2010 v 13:11 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

16.den 18/6h Příspěvek č. 23


Tak jsem tu o5 s novyma fotkama, kytky rostou jako z vody a co nevidet budu prepinat na kvet, dnes sem byl nucen jeste ty nejvyssi kytky zastipnout, sli do vysky uz moc. Puvodne sem planoval ze na rustu budou maximalne 2 tydny, ale jeste sem nedodelal diody na kvet, tak snad brzy... Kytky muzou povyrust jeste tak kolem 20cm, pak uz neni kam zvednout svetlo.

Dnes jsem konecne dal nak dohromady poradnou bednu, je z OSB desek a je rozdelena na 2 casti kde kazda ma vnitrni rozmery asi 36x36x50cm. Jako odrazivou folii jsem pouzil obycejnou zlato-stribrnou izotermickou folii za par korun, idealni to neni, folie trochu prosvita viz jedna z fotek...Kazda cast bude mit 12cm PC vetrak na prisun cerstveho vzduchu/ofuk a 9cm PC vetrak na odtah, az bude pachovy filtr prida se jeste dalsi vetrak.

Pred asi 4 dny dostaly kytky postrik a zalivku Phytaminem, asi 2ml v 500ml vody, jeste dnes maji v kvetnicich vlhkost...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 13-01-2010 v 20:09 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 24


prosvitani folie...snad nebudou ztraty moc velky, doufam taky ze mi ta folie trochu zvedne teplotu, at je ten rozdil teplot mezi dnem a noci aspon par stupnu...

je to foceny pres diru pro pritah, pak jsem samozrejme folii vyrizl...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 13-01-2010 v 20:14 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

16.den 18/6h Příspěvek č. 25


tady uz mame kompletni osazenstvo v nove bedne...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 13-01-2010 v 20:17 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

16.den 18/6h Příspěvek č. 26


Azure (pokud je to opravdu Azure...), poznat se to zatim asi moc neda jestli to neni neco jinyho co? Ale na tom stejne zas az tak nezalezi. Konecne ji zacli rasit postranni vetve, bylo na case...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 13-01-2010 v 20:21 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 27


Kytka z prispevku c.11 a 16 pro srovnani... je docela vytahla, asi proto ze se v te male bedne uz opravdu dost tisnily, dnes s dalsima 2 zastrizena

micro LED box 15/25W #1

Old Post 13-01-2010 v 20:25 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

16.den 18/6h Příspěvek č. 28


A dasli Cheese, vypada jinak nez ostatni, mam jeste jednu takovou, budou to klony z 2. matky nejspis...

Tak co si o tom myslite? Budu rad za nake rady/postrehy...klidne se ptejte...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 13-01-2010 v 20:31 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 29

Roste ti to pěkně, už se těšim na další fotky
Prosimtě kolik to má spotřebu přibližně za měsíc?

Old Post 19-01-2010 v 13:18 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 30

Cau, diky, uz sem si pomalu zacinal myslet ze to tady mam sam pro sebe...presnou spotrebu nevim ale je docela vysoka oproti tem 15W co mela bejt, nemam totiz na diodach vubec zadny odpory a tak ty cerveny jedou na 2V pri 60mA asi, misto 1,85V a 20mA, tzn 3x vetsi spotrebu pri jen malym narustu svetelnyho vykonu. Zdroj pocitacovej kterej napaji jen ten panel ma spotrebu asi 40VA, zdroj neni moc zatizenej tak sou i na nem asi dost ztraty. S novym panelem dam presny hodnoty spotreby a hlavne uz bude napajenej pres ty rezistory. Panel mam skoro hotov, vecer dam mozna jeho fotky a zitra snad dokoncim panel uplne. Vecer snad pridam i foto kytek...

micro LED box 15/25W #1

Old Post 19-01-2010 v 16:11 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srsto
Nový Člen

Karma uživatele srsto - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 31

pozor na tych 60mA to skracuje zivotnost ledky podla mna minimalne o polovicu..

Old Post 19-01-2010 v 17:18 PM
srsto je offline   Profil uživatele srsto   Find more posts by srsto   Foto galerie člena srsto   Click here to Send srsto a Private Message   Add srsto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srsto
Nový Člen

Karma uživatele srsto - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 32

teda ak tam mas iba 2 volty tak sa nicoho neboj..
ja mam ledky na 1.85/20mA a pri 2 voltoch dava 25mA co nie je az take strasne ale radsej si to odmeraj ci to nieje 60mA lebo to je zle..

Old Post 19-01-2010 v 17:20 PM
srsto je offline   Profil uživatele srsto   Find more posts by srsto   Foto galerie člena srsto   Click here to Send srsto a Private Message   Add srsto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9578790 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív