Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dlouhé vysychání květníků.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Nevysicha mi puda... Příspěvek č. 1

Ve vsech priruckach se pise o tom, ze korenovy system by mnel proschnout mezi zalivkama. Jinde jsem se docetl, ze je dobre kdyz hlina proschne alespon jednou denne. Mam 18ti denni kyticky, rostou krasne, nektere maji malinko zazloutle konecky listu. Hlina je porad mokra a to i kdyz to treba 4 dny nezaleju. Poradte mi nekdo prosim, bojim se aby mi neschnily koreny a pod. Hnojivo mam rozpustene ve vode na zalivani, ale kdyz je to porad mokre tak to zalivat nemuzu. Jak casto zalivate vy? Diky moc.

Old Post 21-10-2006 v 06:35 AM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 2

V čem to máš daný? Máš ze spodu udělaný otvory pro odtečení přebytečné vody?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-10-2006 v 07:14 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3

Jasna vec, kvetinave jsem kupoval v growshopu. hranate, dost velke, dole otvory, pod nima nemam misky, voda muze odtekat... 4 dny jsem to nezalil a hlina je porad mokra i uprostred... ja fakt nevim.

Old Post 21-10-2006 v 10:55 AM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 4

cachyn - a jaky mas substrat?Substrat by mel byt dost vzdusny. A jak se dari kytickam??Kdyz malo rostou, tak i malo pijou.

Old Post 21-10-2006 v 11:28 AM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 5

pressne substrat by mal byt prievzdusny, aky mas? pridaj perlit, alebo vymen cely substrat, alebo to "prekop".

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 21-10-2006 v 11:38 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 6

koupil jsem v growshopu predhnojeny Plagron grow-mix, po tehlete strance je nejspis taky vsechno OK. Rostou krasne, kazdy den jsou vetsi a vetsi.

Old Post 21-10-2006 v 12:00 PM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 7

jj t o je fpoho substrat. A kolik zalivas? Ja mam taky stejne kvetinace ale pouzivam Plagron Royalty Mix a vetsinou holky v 18. dni rustu pijou asi neco kolem 1 dl/den

Old Post 21-10-2006 v 12:41 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 8

1 - 2 dl tak jednou za tri dny. Zda se mi to strasne malo, ale kdyz ono je to porad mokre. Mam tam zvlhcovac vzduchu, skousel jsem ho i vypnout na dva dny jestli to nedela on, ale nic nepomohlo.

Old Post 21-10-2006 v 13:38 PM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 9

dolezita je aj okolita teplota. Kolko tam mas? stavym sa ze tak 20stupnov. Jednoznacne zvysit teplotu a prevzdusnit podu perlitom. Vo Faq je zopar navodov na zmes substratu.

Old Post 21-10-2006 v 15:20 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 10

Na tom perlitu neco bude,vyskousim. Mam tam 28stupnu, to by melo byt normalni.

Old Post 21-10-2006 v 16:44 PM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 11

28 je vpohode- Skus odmerat aj teplotu pody. Ja som mal tiez 25-28stupnov a poda boal studena. Mohla mat tak 18-20 a to je si myslim malo. Mi to vysichalo tak raz za 7dni, potom som zvysil teplotu na 30stupnov a parada. Mozem zalievat kazde 3dni

Old Post 21-10-2006 v 17:54 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 12

jak si zvedl teplotu hliny? u vrcholku rostlinek mam 29 stupnu, kdyz dam lampu niz tak to nebude dobre...

Old Post 21-10-2006 v 18:40 PM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 13

Co tam máš za substrát?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-10-2006 v 18:52 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 14

Mam to v predhnojenem Plagron grow-mixu.

Old Post 22-10-2006 v 10:37 AM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 15

No tak to musí být mazec, to bude teda tím perlitem. Já zalejvám tak každej druhej den a mám tam 5 kg perlitu na 30 kg substrátu.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 22-10-2006 v 11:36 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 16

Nejspis to bude ono. Prece jenom je to moje prvni zahradniceni a musim jeste vychytat mouchy. Diky Vam vsem za pomoc.

Old Post 22-10-2006 v 12:25 PM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8554240 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív