Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dlouhé vysychání květníků.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 17

preco pisete ze to bude tym perlitom .... akoze on tak udrzuje vlhkost? lebo pridavat perlit mi pripada ako blbost ... mne ked na rastlinku pekne svieti slnko , tak tento problem nemam ...

pestovanie na okne-jednoducho a lacno

Old Post 22-10-2006 v 21:47 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 18

Tak teplotu hliny mam 27.6 stupnu.. a porad to nevysycha. No trosku mozna jo, ale hlina je porad vlhka. A vsude se pise ze by to melo dukladne proschnout mezi zalivkama...

Old Post 23-10-2006 v 18:52 PM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 19

ak je nutne zvysit teplotu pody tak sa daju pouyit take vyhrievacie podlozky. Kdesi to tu aj bolo pisane. Chce to hladat. V tvojom pripade je teplota ok. Len je malo vzdusna poda sa mi zda. Jedine prevzdusnit tym perlitom. A kolko mas vlhkost priestoru? Ak tam mas vysoku, tak sa to bude asi len tazko odparovat.

Old Post 23-10-2006 v 19:49 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 20

este ma napadlo. Pouzi este piesok ku substratu. Tiez prevzdusnuje

Old Post 23-10-2006 v 19:54 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 21

Teplota půdy je až dost vysoká, takovou u sebe rozhodně mít nemůžu. Když ti to vyroste a lampu máš tak 80 cm nad hlínou, tak teplota té hlíny je tak nanejvejš 20 st.C. Změř vlhkost, jestli není příliš vysoká, tak jestli jen trochu ještě jde, tak to přesaď do substrátu s perlitem. Já mám na doporučení směs zahradního a kaktusovýho substrátu a perlitu (20:10:5 kg) a nemůžu si stěžovat. Zalejvám každej druhej den a je to vždy suchý. Ten kaktusovej substrát je dost pískovej, to taky dost přispívá.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 23-10-2006 v 21:22 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cachyn
Nový Člen

Karma uživatele Cachyn - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 22

Old Post 07-11-2006 v 17:15 PM
Cachyn je offline   Profil uživatele Cachyn   Find more posts by Cachyn   Foto galerie člena Cachyn   Click here to Send Cachyn a Private Message   Add Cachyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

caute jak bych mohl smíchal Plagron Growmix plus kokos?? Jaky poměr nebo to nemám míchat a jen nechat Plagron Growmix ?dik

Old Post 18-10-2007 v 07:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Zdarec...
Mám pár dní nasazeny řezy v royalu mix s přidaným perlitem(se mi zdá že v tom mixu je ho málo).
Zvlhčovačka jede tak aby bylo těch 75% vlhkosti a substrát je třeba malinko prolévat,protože kytí chlastá hodně listama.

Old Post 18-10-2007 v 11:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Příspěvek č. 25

já si myslím že experimentuje já jsem si to taky namýchal jak jsem chtěl growmix kokos a přidal jsem tam ještě trochu perlitu:-)
Takže uvidím jak to pojede .

Old Post 19-10-2007 v 23:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Teď jsem zasadil Bílé Rusko tak uvidím ........

Old Post 20-10-2007 v 00:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 27

Ahoj Cachyn.
Nejedu hlinu, ale...
..jestli kytkam nic neni, tak se neboj. Kdyz kytky pijou ze vzduchu, z pudy moc ne. A kord, kdyz jsou mladinky. Az ti prorostou koreny, tak zacnou chlastat vic a substrat se snadnejs zbavi vody.
Muj nazor tedy je: nezalivej a pockej, nez kyti vodu spotrebujou, nech to proschnout, pak znovu zalij. Odparu vody z kvetinacu muzes pomoct i vetrakem namirenym na hlinu v kvetinacich, ale s citem, at ti tam nelita hafo hlinenyho prachu po growroomu (jen nejakej hajzlik do PC).
Preju hodne zdaru, dejaVu.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 20-10-2007 v 06:00 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Ja jsem ten growmix smichal s tím kokosem a ještě jsem tam přidal i perlit tak uvidím co to udělá. Ale mam tam i větrak který je v úrovni kvítí aby to imitovalo vítr na zpevnění

Old Post 20-10-2007 v 15:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Ahoj dejaVuCV
Potřeboval bych poradit mám řízky pod 250watovou lampou hned jak jsem je zasasadil tak jsem je zalél a dva mě vadnou nevěděl bys čím to může být?? Zalété jsou!

Old Post 22-10-2007 v 23:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 30

2Crla: Ahoj. Souhlasim s psychloidem. Koukni, jestli to neni prelity. Mas v kvetniku diry? Zalej vzdycky jen tak, aby spodem toho moc nevyteklo. Nech nasat a zbytek z kalisku pod kytkou vylej. Kdyztak nech vyschnout pudu nebo presad do noveho mixu pudy treba s tim kokosem, ten se mi tehda osvedcil. Koukni, jak zkuseny michaj hlinu. Ja jedu hydro, tak ti moc pomoct nemuzu. Jinak popis, jestli uz to hnojis, kdyztak cim a jak moc, jakou mas pudu.... Cim vic informaci, tim vic ti muzem pomoct.
PS: fotka taky lecos rekne

2Cachyn: Na pozadani prispevek smaznu, ale prijde mi, ze sem docela patri .

Peace, dejaVu.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 23-10-2007 v 10:17 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

hele a nemas tam nahodou zaplou furt zvlhčovačku ?? ja jen že mam stejnej "problem" taky sem mel nonstop vlhkou pudu
resim tak ze proste vubec nezalejvam a dal sem zvlhcovacku do spinacek aby se mi cca v pulce svetla vypla na hodinu,zaroven ventilace na max a puda pekne proschne hnojiva leju do zvlhcovacky

Old Post 24-10-2007 v 07:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 32

2Princ Honimír:
Zdarek. To musi bejt narocny na udrzbu ta zvlhcovacka. Kdyz si clovek veme, ze se tam ma v idealnim pripade lejt destilka a ty tam davas hnojiva, to ta membrana pujde asi dost rychle do ... Ja davam vodu z kohoutku a i tak, kdyz provadim udrzbu po growu, tak uz je to vcelku solidne zasrany.
BTW, s tou zvlhcovackou na spinackach je to dobra rada, s tim litim hnojiv primo do ni uz asi min. Nezkousel si zjistit, jestli se ti ve zvlcovacce nekoncentrujou ty hnojiva (EC metrem)? Neusazujou se pak po stenach boxu atd.?

Peace dejaVu

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 24-10-2007 v 11:17 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5769490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív