Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 465

Brutal:

Už delší dobu nervózně přešlapuje mladý muž s kyticí a kopačákem v čekárně v porodnici. Po dlouhé době se přece jen dočká příchodu lékaře s aktuálními informacemi. "Mluvte pane doktore prosím Vás, jak to dopadlo??" Doktor sklopí oči a s lítostí praví: "Vaše žena bohužel při porodu zemřela." Po chvíli se muž vzpamatuje utře slzy a třesoucím se hlasem se ptá: "A co dítě, je zdravé? Chtěl bych ho vidět!" Dr.: "Je to zlé vaše dítě nemá ruce." Muž: "Proboha! To je strašné...přesto ho chci vidět!" Dr.: "Moc mě to mrzí ale nemá ani nohy" Muži se začínají promítat myšlenky na sebevraždu. Po chvíli se však vzchopí a stále trvá na tom, že chce své dítě vidět. Dr.: "Ono to ještě není všechno. Vaše dítě nemá ani tělo" Muž se zhroutí do kolen a se slzami v očích spíná ruce k nebi a ptá se boha zač to všechno utrpení? Za chvíli se však vzpamatuje a připraven na nejhorší praví: "Chci vidět alespoň tu hlavu" Dr.: "Pravda je že važe žena porodila pouze oko." Na muže jdou pomalu mdloby. ale jeho zájem o shlédnutí svého dítěte neklesá. Zavede jej tedy doktor za okem. Smířený, ale zároveň dojatý muž se k oku nahýbá, a dělá: "ťu ťu ťu, ňu ňu..." Dr.: "Nenamáhejte se to oko je slepé."

Jo!! abych nezapoměl.......ehmm.......co jsem to chtěl??

Old Post 08-01-2006 v 00:03 AM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 466

Chlapecku proc za sebou tahnes ten provazek?

Skus ho tlacit vole!

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 08-01-2006 v 03:34 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 467


Early Misty 2006

Old Post 08-01-2006 v 15:34 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 468

GustavUstav: tyvoe tos vymyslel sam? ty uz to nehul...

Old Post 08-01-2006 v 15:57 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 469

Byl jednou jeden princ a ten se zeptal princezny: "Chceš si mě vzít za muže?" , na což ona odpověděla "Ne!". A ten princ žil potom šťastně mnoho let. Chodil na ryby, lovil zvěř, každý den hrál golf, pil hodně pivo a spal s každou ženou, která si dala říct.

KONEC POHÁDKY

Old Post 10-01-2006 v 13:11 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 470

Rozpravaju sa dvaja cigani.Ty chodis za mojou sestrou more?Nemas svoju.

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 10-01-2006 v 13:22 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička další homegrown Příspěvek č. 471

Přijde smrtka do Mountfieldu že inovuje vybavení..s Bédou Trávníčkem vybere príma křovinořez, zatočí na kole a Má to zadarmo ! Tak říká: Což Béďo, rovnou to vyzkoušíme !

Salieri si pozve Mozarta domů na oběd a říká manželce : Musíme si dát Bacha !

Děda škemrá na babi: Už jsme to snad 10 let nedělali, nezkusíme to ještě naposled? Babi: tak jo, ale nějak nově..na pračce jsme to ještě nedělali..zapnou starou tatramatku, těžkej klepec, babi sténá: dědo rychle se udělej, já už nemůžu...děda: no jo, ale mně ještě nestojí !

King Kong přijde k okýnku McDrive a chce hranolky. Prodavačka se ptá: Velký ??

Kurte, jak se bude jmenovat ta nová písnička? Nevím, ještě si to nechám projít hlavou..

Old Post 10-01-2006 v 15:58 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 472

laknado: asi by na ne jinak chodilo malo lidi, zoufalci...

Old Post 11-01-2006 v 12:35 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 473


americka mapa sveta..

Old Post 13-01-2006 v 13:28 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 474

Ja jsem vzdycky nejlepsi fory nasel na www.hovadko.cz ...a taky jsou tam moc hezky pohadky (povidky?), hlavne ta o fararovi Pastynakovi a jeho analnim koliku :-)))))))))))))))))

Tak treba:

CYRILOVY FRKY – Hladový méďa
Letí letadlo a v zavazadlovém prostoru v kleci veze medvěda. Medvěd dostane strašný hlad, podaří se mu rozbít klec a uteče. Proběhne do pilotní kabiny a tam vidí chlapa. Přijde k němu a zařve: „Tebe sežeru!“ Jenže chlap povídá: „Mě nemůžeš sežrat. Já jsem pilot a když mě sežereš, nebude mít kdo řídit letadlo. Spadneme a i ty se zabiješ.“ Medvěd si uvědomí, že pilota zabít nemůže, ale v kabině vidí druhého chlapa, tak se na něj otočí a říká mu: „Tebe sežeru!“ Ten se ale brání: „Já jsem navigátor a jedinej vím, kam máme letět. Sežereš mě, dojde nám palivo, zřítíme se a i ty se zabiješ.“ Medvěd už se naštve a vběhne do uličky, kde vidí letušku. „Takže sežeru tebe!,“ zařve na ni. „Sežer,“ na to letuška, „ale ti dva pak budou šukat tebe...“


a nebo:

CYRILOVY FRKY – Zajíček se má...
Zajíc přiběhne ke stromu a vyhoní si ho, potom běží k řece, napije se a zase běží ke stromu. Znovu si ho vyhoní a běží k řece. Napije se a zase ke stromu. Když si ho znovu vyhoní, doběhne k řece, napije se, utře si hubu a povídá: „Jo, sex a chlast, to je moje!“

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 14-01-2006 v 00:09 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Jezis hulic Příspěvek č. 475

A jeste jeden, uz ode me(teda taky mi ho kdosi kdysi vypravel):

Sedi si takhle Jezis na mracku a v klidu huli brcko. V tom prijde Tatka a rika:"Synu, tady jsi v nebi, tady se nesmi hulit..jeste jednou a potrestam te!" Tak to tipne, jenze po tejdnu zas nevydrzi, sedne si na ten svuj mracek a vodpali brko. a v tom zas Tatka, a povida:" Synu, uz jsem ti to rikal, tady se hulit nebude..jeste jednou, a shodim te na Zem". Tak to Jezis zase tipne, jenze tejden pryc a zas mu to neda. Vyleze na mracek, smotne, vodpali, a uz je tam Tatka a rve na nej: "Tak to ne, uz toho mam dost!". A shodi ho na Zem......a co se nestane. Jezis spadne primo do obrovskyho pole Marihuany, zvedne se a kouka, a vidi farmare, jak uz z jedne strany sklizi. Jde za nim, a poprosi ho, jestli by u nej nemohl prespat a najist se. Farmar povida: " proc ne, pojd se mnou". Da mu najist, napit a kdyz je sytej, ubali brcko. Pohulej si pekne spolu a Jezis si v duchu rika: "to je hodnej farmar, najist mi dal, napit, ubytoval me, pohulit mi dal, to se mu musim nejak odmenit", a povida nahlas: " Farmari, ja jsem Jezis Kristus a za odmenu ti splnim tri prani...A farmar odveti: " Ale dobrej model, coz? :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 14-01-2006 v 00:25 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 476

Bůh stvoří zemi. Tak kouká, kochá se krajinou a říká si: "Já jsem dobrej, no to se mi fakt povedlo..." Tak stvoří rostliny a zvířata a zase si říká: "To se mi taky povedlo, jé..." Stvoří chlapa, chvíli na něj kouká a říká: "No ten se mi taky docela povedl..." Tak stvoří ženskou, chvíli tak nějak překvapeně kouká, přemýšlí, a říká: "No co, tak se namaluje..."

Viva México!

Old Post 14-01-2006 v 13:56 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 477

V Rumunsku se stane živelná pohroma. Zemře při ní 5000 lidí. Tak Amerika pošle 5000 balíčků s jídlem. Anglie 5000 balíčků s pitnou vodou. A ČR pošle 5000 Rumunců

Old Post 20-01-2006 v 10:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 478

lakladno zanm takovou skupinu jmenuje se to rockbitch neni to ono?

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 20-01-2006 v 16:01 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 479

Virgill: Ano, rockbitch Ale to neni ono, protože rochbitch jsou všechno ženy, akorát tam maj kytaristu... Spíš přemejšlim jestli to neni ten pár z fuck for forest.


Policajt na mostě vytrhává dlažbu a kostky hází do řeky. Druhý ho chvíli pozoruje, ale pak mu to nedá a jde mu vynadat: "Co blbneš, to je přece trestné!" "Vykašli se na to a pojď se na něco zajímavého podívat." Vytrhne další kostku a z mostu ji hodí do vody. "Vidíš to, jo?" "Ne, co?" "No hodil jsem tak kostku." "No to jsem viděl, a co má bejt?" "Přece - hodil jsem tam kostku a dělají se kola."

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 21-01-2006 v 16:04 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vinc Carter
Stálý Člen

Karma uživatele Vinc Carter - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 480

Jdou dva a prostredni upad

Old Post 21-01-2006 v 17:18 PM
Vinc Carter je offline   Profil uživatele Vinc Carter   Find more posts by Vinc Carter   Foto galerie člena Vinc Carter   Click here to Send Vinc Carter a Private Message   Add Vinc Carter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1534830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív