Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1. skleník - 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 33





Ahoj,

dnes jsem byl zase ve skleníku trochu úřadovat.

V úterý 23. 07. 2013 jsem provedl zálivku s přidaným hnojivem (BioGrow).

Kytkám se vcelku daří, táhnou se do nebe, ale to brzy skončí, mám v plánu, že o víkendu je trochu polámu a roztáhnu, aby si moc nevyskakovaly.

Myslím, že té plísně jsem se prozatím docela zbavil, už se tam téměř nevyskytuje, ale našel jinou věc -> nějak mi bělají listy a to od středu (viz foto).

Pokud někdo ví co to je, byl bych rád za každou radu, abych to mohl pěkně podchytit v začátcích a abych neměl problém se toho zbavit.

Mám podezření, že se může jednat o nedostatek Manganu, anebo Železa (viz přehled: http://grower.cz/forum/image.php?at...57795&size=full).

Co myslíte? Je moje domněnka správná?

Předem díky.

Peace

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 25-07-2013 v 19:41 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 34


Co je to?

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 25-07-2013 v 19:52 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 35

Je to spálený buď lupou někde na skleníku nebo koncentrovanejma hnojivama. Jo a máš je přehnojený, klidně pár dní zalejvej vodou.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 25-07-2013 v 20:13 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 36





Zdarec všem!

Kytky rostou do nebe a vypadá to, že jim je dobře.

Dnes jsem dělal trochu reorganizaci skleníku a musel jsem přesunovat velké kytky na jiné místo.

Ale co jsem nezjistil, kořeny prorostly skrz drenážní dírky a při přesunování jsem je odtrhl -> nebylo jich nijak zvlášť hodně, ale něco tam bylo, tak doufám, že to rozdejchaj.

Trochu jsem je i roztahal, aby se k nim lépe dostávalo slunce.

Mějte se

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 06-08-2013 v 20:14 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 37






Fotky k 11. 08. 2013

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Naposledy upravil Bylinkář 13-08-2013 v 19:34 PM

Old Post 13-08-2013 v 19:11 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Bylinkář
Ahoj,

dnes jsem udělal několik rozhodnutí:

1) přeměřil jsem PH dešťovky ze sudu a phmetr mi ukázal 7,5
- takže dešťovkou zalévat nebudu... -> budu používat odstátou vodu a budu upravovat PH

2) dnes jsem byl v GS a žádal jsem o radu, jak na ty svině, které mi okusujou listy
- koupil jsem Mospilan (1,8g)
- rozmíchal jsem cca 3/4 ve 3 l vody a udělal jak zálivku do půdy, tak postřik na listy
- zítra loadnu fotky, jak si kytky stojej -> doufám, že zabiju ty škůdce a ne kytky...

3) všiml jsem si, že mi tvrdnou a následně schnou a kroutěj se některé listy, ale to myslím, že je špatným PH


Stále zalíváš odstátou vodou? Voda z kohoutku má pH také lehce zásadité + jsou v ní rozpuštěny uhličitany především vápenaté a v menší míře hořečnaté, které způsobují tvrdost vody. Odstátím pouze vyprchá chlór ale tvrdost zůstává stejná (EC). Tím si zbytečně zasoluješ květináče. Ta voda co máš je dobrá... Zalívá pouze dešťovkou a mám pH přibližně stejné, nevíc, když přidáš hnojivo pH se vždy o něco sníží... To že má voda 7,5 neznamená, že bude mít i hlína, čistá voda sama o sobě nemá pufrovací schopnost.. zalívej dešťovkou

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 13-08-2013 v 20:25 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 39

To vinczenzo:

Ahoj, díky za reakci.

Ano zalévám odstátou vodou, ale pokaždé upravuji ph na hodnotu okolo 6 a to i když použiji hnojivo.

Peace

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 14-08-2013 v 19:28 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2019 - Skleník 2019 - 27 odpovědí
10-05-2016 - Skleník 2016 - 7 odpovědí
14-04-2014 - SklenÍk 2014 - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3081140 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív