Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bobánkův první Indoor 400W/600W kokos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 33




Hojec, no, oproti poslednímu reportu rozhodně lépe, jsou vidět přírůstky den po dni, nicméně na 21 dní 18/6 mi přijdou stále jako mrzáci a i když je toto můj first indoor, moje představa o přírůstcích pod 400W byla jiná. EC 1.0, myslím si, že zalévání jsem už vychytal, teplotu držím konstantní přes den cca 23°C, vlhkost je trochu nižší, 40-60% (odtah mi přijde dost silnej, hodně stahuje teplotu i vlhko. Truhlíky jsou podloženy, jsou ve vzduchu, rosím poslední 2 dny i 5x denně mírnou dávkou hnojiv, s rychlostí růstu ani barvou listů to nic nedělá, nemyslím si, že bych tím škodil, tak v tom budu pokračovat dál. Mám už toho tak trochu plný kecky, dal jsem jim poslední týden a pokud nezačnou znatelně růst a vybarvovat se, asi je zruším/přenechám do skleníku třeba 4 a pojedu od začátku. Problém je jen ten, že se budu stěhovat, tudíž nevím, zda bych tady ještě druhý grow stihl. Takže možná doklepu tyto, i když mi to už přijde jako plýtvání elektřinou.

P.S. - všem jsem rozdrtil stonky, (cropping??), všechny se krásně opravily a zmohutněly, nicméně na růst to nemá evidentně vliv. Pořád mám pocit, že jim něco chybí, nevím jestli světlo, teplo, vlhko, živiny... Díky zoufalosti jsem přečetl co se dalo, nechal si poradit kde se dalo, takže mám pocit, že takové podmínky a péči leckterý grower zdaleka nemá a přece jim to "roste"...

Old Post 23-02-2012 v 09:21 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 34

PH....nic víc ti neřeknu.

Old Post 23-02-2012 v 10:11 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 35

Čau, nikdy jsem perlit s kokosem nemíchal, tak nevím k čemu je to dobrý, ale skusil bych ty kytky přesadit buď do hlíny nebo čistýho kokosu a tohle médium vyhodit. Někde jsem tu četl, myslím že od uživatele HurricaneGeorge, že přidávat víc než 5% perlitu nemá smysl. Zřejmě to je blbost, ale nemůže to být tím perlitem? Ten oproti kokosu vodu zadržuje, taj jestli to nemůže bejt nějak přelitý?? Nevim..

Jinak teda nevim, od koho máš řezy, ale já jsem si naposledy bral řezy když bylo lehce pod nulou. Půl dne byly za oknem, pak pár hodin pod lampičkou a druhý den zas za oknem a pak 5 hod v autě. Když jsem je po 30ti hod od nákupu dal v rw do hlíny, tak 2 řezům zežloutly z 10ti % spodní listy jinak nic.. Pokud ti umírali už cestou z nákupu, tak bych v tom vlastní chybu nehledal.....

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 23-02-2012 v 10:15 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 36

Perlit jsem tam zamíchal v domnění, že právě trochu zlepší údržnost vody v substrátu, věděl jsem, že je kokos pro začátek obtížnější. Řezy mám od člena z Brna, bylo mi od kamarádů řečeno, že je tam ověřený. Byly v malinkých rockwoolových "cihličkách" o straně 2cm. Nedá se říct, že by z nich kořeny přímo lezly, ale mám dojem, že v každé byly viditelné. Převoz v pet lahvích v autě pod bundou, na mráz se nedostaly déle, než pár vteřin při přesunu domů. Přesazení mě taky napadlo, ale nerad bych překombinoval hned všechny možné řešení a dál je stresoval... Pořád doufám, že začnou růst pořádně. Určitě díky za příspěvek, budu dál informovat - nebo spíš do týdne se rozhodne, co a jak.

Old Post 23-02-2012 v 10:25 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 37

Já je měl na mrazu dohromady pár minut, v tašce. pak měli tak 12 - 19 *C a fakt na nich nic vidět nebylo. U těch tvých taky nic špatnýho na začátku nevidim, dost to zkreslujou fotky.. Já vidím nedostatky i na svých fotkách, v reálu to ale zkreslil foťák a je to ok..

Já bych to asi už nevydržel a 1 rostlinu bych vyndal a podíval se jí na kořeny. Jak ne/rostou, jakou mají barvu.. Samozřejmě jen pokud ty kořeny nemá narostlý, pokud maj už bal tak se na nic nepodíváš, max dírama vespod truhlíků - tam ale asi těžko nějaký kořeny polezou, když to vypadá jak to vypadá..
Tak mě napadá, pokud jsi to tolikrát denně zalíval s hnojivy, byť menší dávkou, nemůže ten kokos být už zasolený? Určitě nebyl celej květináč pořádně prolitej. To je spíš otázka na zkušenější... Já jsem minulý kolo namíchal kokos s hlínou, a povedlo se mi to spálit a zasolit tak, že jsem s tím už nic nenadělal. Stylem mojí péče mi zbyly pouze nevýhody obou médií, často mi to celý proschlo a žloutnutí listů už se nedalo nijak zastavit. V samotný hlíně se mi to nikdy nestalo ani náznakem...
Tak dej pak vědět..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 23-02-2012 v 10:41 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 38

Nadripovat,2-3 zalievacie cykly počas svetla,dbaj nato aby niečo pretieklo
pH 5,5-5,8 , EC 1,3-1,6 stačí klasika A+B od Atami
Uvidíš ten fikot za týždeň.. GL


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 23-02-2012 v 11:25 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 39

Když jsem to prolil čistou vodou, vyteklo mi 0.5 - na základě toho jsem namíchal dávku EC1 a prolil kompletně... Zvýším v další zálivce, nechci jim dát hned pecku, jen mi to je podivné, protože se mi zdálo, že jsem tam těch hnojiv dal už dost - ale vlastně jak začátečník má vědět, co je dost a co ne... Takže až to proschne, dám jim zálivku na vstupu EC1.7 minimálně a snad...:-/ Každopádně, jestli z tohoto něco sklidím, tak si budu muset dát kanonýra alespoň 2g

Old Post 23-02-2012 v 13:54 PM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od bobaneks
Když jsem to prolil čistou vodou, vyteklo mi 0.5 - na základě toho jsem namíchal dávku EC1 a prolil kompletně... Zvýším v další zálivce, nechci jim dát hned pecku, jen mi to je podivné, protože se mi zdálo, že jsem tam těch hnojiv dal už dost - ale vlastně jak začátečník má vědět, co je dost a co ne... Takže až to proschne, dám jim zálivku na vstupu EC1.7 minimálně a snad...:-/ Každopádně, jestli z tohoto něco sklidím, tak si budu muset dát kanonýra alespoň 2g


Žiadne preschnutie!! prelej to hned roztokom ec 1,3 pH 5,5..a roztok nelutuj..

Edit: Nezabudaj ze ideš hydro...


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 23-02-2012 v 14:27 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 41

Samuelele má pravdu u kokosu je klasická chyba, že ho lidi málo hnojí.

Ten perlit tomu nevadí pokud ho tam není hromada.

Old Post 23-02-2012 v 14:35 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 42

No, perlitu je tam skorem půlka :-/ No jo, jsem poučen, šetřete kamením. Díky moc za rady, přes odpoledne jsem byl pryč a po návratu byly nově vyrašené 2cm nové listy už i lehce rozevřené! Takže se možná blýská na lepší časy. Hned jak nebude pod holkama mokro - když je to vlastně to hydro - namíchám poctivou českou facku (v rozumné míře) a dám jim co proto :-) Vy mě to snad ještě naučíte všichni v tom kokosu pěstovat, že na něj i nezanevřu

Old Post 23-02-2012 v 21:45 PM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kac
Stálý Člen

Karma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 43

hele až příští víkend dojedu, chci vidět pořádný košťata tak se snaž

Outdoor --- (2008) (2009) (2011) (2012)

Old Post 24-02-2012 v 14:50 PM
Kac je offline   Profil uživatele Kac   Find more posts by Kac   Foto galerie člena Kac   Click here to Send Kac a Private Message   Add Kac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 44






Tak, nevím jestli Pan Káč uvidí košťata, ale přidávám fota po odmlce. Některé zaštípnuty, ale ve větší míře spíš jen ohýbám, aby narostly víc ty boční výhony, ty nejakčnější drtím... Na hnojiva zareagovaly dobře, na vodu taky. Spíš teď řeším, kdy přepnout... Nevím, jestli je to z fotek poznat, mají slečinky všechny okolo 20 cm... Na květ mám připravenou 600W. Moje představa je jejich finální výška okolo 60-80 cm maximálně (ve skříni moc nevěřím, že výška = výnos). Proto budu rád za rady. Díkes chlapci

Old Post 26-02-2012 v 11:57 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 45






Přidávám další fotky, holky jsou focené těsně před koncem teprve třetí směny 12/12. Rostou, vypadá to, že se mají k světu, nic dalšího asi není potřeba psát :-)

Old Post 01-03-2012 v 19:32 PM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 46






Skříň hustě zarostla, dnes je to 8. den 12/12. Denní přírůstek je v průměru 2-3 cm. Přikládám i foto stonku.

Old Post 06-03-2012 v 09:08 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 47

Jakou tam máš teplotu a vlhkost?

Old Post 06-03-2012 v 09:20 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 48

Přes den stálou 24°C, v noci 19-20°C, vlhkost přes den 50%, v noci 40%.

Old Post 06-03-2012 v 09:24 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí
26-05-2016 - Desertův první indoor 400W hlína - 80 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7041510 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív