Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 433

citace:
Původní příspěvek od Sved
stříbrný smoking nejlepší, OCB dobrý. Celulozky mám pořád v šuplíku, ale musí být na ně chuť a nalada.

Největší shit jsou samo sebou party in house tradiční česká značka s husným anglickým názvem. Říkáme jim panzány - ty taky přece nelepí.




PARTY IN HOUSE nebrat ! Nedávno sem je dostal spolu s nějakým canabis tiskem na DnB akci a opravdový běs! Jsou tak tenké ,že se dají roztrhnout i suché při upravování obsahu do požadovaného tvaru.

Takže OCB rolery nebo klasické slim stále jedou

Old Post 24-12-2009 v 14:10 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 434

Já používám buď nekonečné OCB (ale dneska už vyjímečně), nebo hnědé RAW anebo stále častěji taky celulozu - ALEDA.
Moc nechápu že někdo cejtí plast při pálení celulozy, mě naopak připadá že vynikne chuť modelu a papírek skoro necítím.

A potrvrzuju že partyinhouse jsou nahovno.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 24-12-2009 v 14:26 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Irvin
Stálý Člen

Karma uživatele Irvin - 53% PěstitelskáKarma uživatele Irvin - 53% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 435

Prvý krát som kúpi važky, nikdy viac. Dlho som používal OCB, neskôr zlaté smokingy. Až raz sa mi dostali do rúk papieriky RAW, jenoznačne naj.

CFL-125W SCROG WW&Papaya

Old Post 30-12-2009 v 21:32 PM
Irvin je offline   Profil uživatele Irvin   Find more posts by Irvin   Foto galerie člena Irvin   Click here to Send Irvin a Private Message   Add Irvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 436

OCB hlavně jak klasiku tak rollsy, potom ještě co si pamatuju tak Bob Marley a jinak s ostatníma značkama nemám moc dobré zkušenosti, ale taky záleží na plno věcech kolem, tj. počasí atd jak se potom ten papírek chová.

Old Post 31-12-2009 v 00:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 437

mně moc nesedly PARTYINHOUSE, strašně se trhaj a to ikdyž prostě to brko jen zkulturnujete,aby bylo hezky..a díra jak prase

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 31-12-2009 v 07:33 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 438

JJ,Party in house za 10 kc.Nejhorsi papirky co sem kdy koupil.Nelepi,trhaj se a chutnaj priserne.Nejlepsi jsou OCB.

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 31-12-2009 v 08:45 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 439

OCB, Smoking.. *vsechny rady

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 01-01-2010 v 17:03 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brumla
Nový Člen

Karma uživatele brumla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 440

nejake bluntiky

ocb, raw jsou fakt dobry papirky

potom si obcas kuppuju aloha, protoze tam maj takovy karticky kterych kdyz sesbiras 60 tak mas slozene puzzle, zatim mam dva, ale tak casu do smrti dost

kratky / vazky, klasika

keep the peace smoke the herb

Old Post 01-01-2010 v 19:20 PM
brumla je offline   Profil uživatele brumla   Find more posts by brumla   Foto galerie člena brumla   Click here to Send brumla a Private Message   Add brumla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 441

OCB - klasika, co dodat, moje oblibene a nejuzivanejsi

PARTYinHouse - pouze ty nejtensi, nevim proc na ne lidi nadavate, bali se z nich v pohode a chut brka zustava stejna, a prece cim min papirku tim lepe

Ochucené blunty - jen kdyz je chut a nalada a mnoho krků

Celuloza - nezaujala mě, stále ty "papírky" nekde mám, ale prostě mi to z toho nešmakuje

Otázka na závěr - neví někdo kde v cr se dají pořídit papírky Club? Prý jsou jedny z nej vůbec a rád bych se o tom presvedcil.

peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 02-01-2010 v 01:21 AM

Old Post 01-01-2010 v 23:08 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 442

OCB tak nak vetsinou.. a ted se prodavaji ve zlatym baleni vypadaji hezky a dobre se trhaji

Old Post 02-01-2010 v 01:05 AM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 443

Tak nejpouzivanejsi asi jednoznacne OCB, ale dejme si ruku na srdce, když neni po ruce OĆB tak sahnu co je po ruce, hold nebudu cekát na sluka az nekde sezenu papirek jinak celulozky jsou taky v poho, jen me osobne se z nich blbe bali, sem tam dame blunta no proste podle chuti

Old Post 02-01-2010 v 10:18 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 444

citace:
Původní příspěvek od Nesss
OCB - klasika, co dodat, moje oblibene a nejuzivanejsi

PARTYinHouse - pouze ty nejtensi, nevim proc na ne lidi nadavate, bali se z nich v pohode a chut brka zustava stejna, a prece cim min papirku tim lepe

Ochucené blunty - jen kdyz je chut a nalada a mnoho krků

Celuloza - nezaujala mě, stále ty "papírky" nekde mám, ale prostě mi to z toho nešmakuje

Otázka na závěr - neví někdo kde v cr se dají pořídit papírky Club? Prý jsou jedny z nej vůbec a rád bych se o tom presvedcil.

peace


hahá, nadvam proto, že sem se cejtil jak postiženec, když sem ubalil brko až napotřetí (nebo na 3tí papírek teda)
protože pokaždý,když sem začal sklepávat a trochu ho porovnávat tak se objevila dirka, z který se stala díra jako prase a šlo se nanovo
a ten třetí jsem musel slepit lepidlem z papírku číslo 4, protože sem byl už vysoce nsrán a znovva se mi enchtělo to dělat

u OCB a smokingů se mi to nikdááá nestalo:P

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 02-01-2010 v 13:29 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 445

citace:
Původní příspěvek od mladejzahradnik
OCB tak nak vetsinou.. a ted se prodavaji ve zlatym baleni vypadaji hezky a dobre se trhaji


ummm OCB ve zlatym baleni to musim mit

jinak ocbcka u me jasne vedou, nemam chut s nicim experimentovat OCB jak normalni tak i rollsy me svoji kvalitou stale presvedcuji ze jsou nejlepsi volba
a hlavne na benzince maji vzdycky zasobu kdyz nahodou dojdou

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 02-01-2010 v 14:08 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 446

Taky se pridám k OCB party S těmahle pejprama naprostá spokojenost, nějak nemám potřebu zkoušet jiný značky... A teď když je tam ta soutež (už celkem dýl), tak neprokuř se k výhře, že.

Old Post 02-01-2010 v 15:26 PM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 447

Přednost dávám stříbrnejm Smokingům ( jsou oproti ostatním dost úzký, i když při motání jednovrstvýho je to stejně jedno že ). Jinak klasika od značky OCB.

Old Post 02-01-2010 v 15:52 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 448

OCB vedou.
Ale když mám chuť tak Juicy Jay ochucené papírky jsou luxusní. RAW jsou taky dobré mají dobou barvu.
Měl jsem i nějaké patentové papírky které měli sami lepit ale nějak jsem to nepochopil.
Pak srandovní jsou papriky klokan jak mají kapsu na naspání materiálu.

Bylo jich hodně ale nejlépe se prostě balí s OCB to někdy lepí i když nechci.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-01-2010 v 02:07 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2886810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív