Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 417

citace:
Původní příspěvek od tomas2pet
executor: hele jak větráš? Větráš v noci? při vysoké vlhkosti, se snižuje odpar z listů, tím logicky kytky ani tolik neberou vodu ze zálivky. Tak že můžeš řešit hnojení PH, a kde co, a pořád žádnej výsledek.
Né všem genetikám vadí tato vysoká vlhkost, to pro ty co by mi začli tvrdit, že to nevadí.


Větrám nonstop.

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 16-01-2011 v 23:23 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eliq
Nový Člen

Karma uživatele Eliq - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 418


Ahoj .. mám problém s listy jako všichni ostatní tady .. začíná to tečkama po listech a žloutnutí po okrajích.. potom k následujícímu seschnutí celého listu .. snažil jsem se to dát dohromady pomoci FAQ (měl jsem podezření na dusík nebo fosfor) a pomocí něj jsem postupoval a však marně .. jestli se zde najde nějaká hodná duše co mi pomůže budu jenom rád ..

Old Post 21-01-2011 v 13:30 PM
Eliq je offline   Profil uživatele Eliq   Find more posts by Eliq   Foto galerie člena Eliq   Click here to Send Eliq a Private Message   Add Eliq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 419

citace:
Původní příspěvek od Eliq
Ahoj .. mám problém s listy jako všichni ostatní tady .. začíná to tečkama po listech a žloutnutí po okrajích.. potom k následujícímu seschnutí celého listu .. snažil jsem se to dát dohromady pomoci FAQ (měl jsem podezření na dusík nebo fosfor) a pomocí něj jsem postupoval a však marně .. jestli se zde najde nějaká hodná duše co mi pomůže budu jenom rád ..


Omrkni si základ, ph/ec média a zálivky. Jestli ti nějak nehaprujou hodnoty. Co to je za substrát, rosteš bo kveteš? Čím a jak moc (ne)hnojíš?

Old Post 21-01-2011 v 13:46 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eliq
Nový Člen

Karma uživatele Eliq - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 420

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Omrkni si základ, ph/ec média a zálivky. Jestli ti nějak nehaprujou hodnoty. Co to je za substrát, rosteš bo kveteš? Čím a jak moc (ne)hnojíš?


Pěstuju v hlíně, ale co je to za typ netuším .. donesl mi ji kamarád (měla by být "značková" ) .. kytky jsou v růstové fázy mezi 2-3 týdnem a hnojím hesi na růst (každé pondělí). A ohledně ph/ec nemám ani tušení (zatím nemám měřiče) je to hnus já vím a asi jsem ti moc nepomohl :/ Píšu sem protože už mě nic nenapadá a každý kloudný názor za něco stojí .. takže přeměřím a když tak napíšu znovu diky

Old Post 21-01-2011 v 14:00 PM
Eliq je offline   Profil uživatele Eliq   Find more posts by Eliq   Foto galerie člena Eliq   Click here to Send Eliq a Private Message   Add Eliq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 421

K tej zemině je to škoda a chtělo by to vyčmuchat, páč od toho si pak můžeš částečně odvodit dávkování a upravovat Ph zálivky. Můžeš koupit obyč ph test v akvaristice, to ti napoví. Jestli dávkuješ dle jejich kalendáře, proč ne. Ale pořád nemáš na čem stavět, když víš co holky chtějí, jooo jenže nevíš kolik jim vlastně dáváš, tak to je potom problém. Takže neporadím jestli ubrat, bo přidat, nebo co kua
Trochu by to možná odpovídalo na nedostatek dusíku, hele ale stejně si tady radu z prstu nevycucám

Old Post 21-01-2011 v 14:09 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erbe
Nový Člen

Karma uživatele Erbe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 422


Ahoj,to může být způsobeno čím?Před čtyřmi dny po Plagron Light-mix jsem začal prvně hnojit a na dvouch listech toto.Hnojka canna,půlka doporučené dávky

Naposledy upravil Erbe 21-01-2011 v 22:01 PM

Old Post 21-01-2011 v 21:44 PM
Erbe je offline   Profil uživatele Erbe   Find more posts by Erbe   Foto galerie člena Erbe   Click here to Send Erbe a Private Message   Add Erbe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 423

citace:
Původní příspěvek od Erbe
Ahoj,to může být způsobeno čím?Před čtyřmi dny po Plagron Light-mix jsem začal prvně hnojit a na dvouch listech.Hnojk canna,půlka doporučené dávky



Ph mas jaky?

Old Post 21-01-2011 v 21:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erbe
Nový Člen

Karma uživatele Erbe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 424

No upravil jsem nejdříve vodu a pak přidal hnojku,vím že to nebylo správné,ale myslel jsem že to pro jednou nebude vadit.Jinak zalévám upravenou vodou.Dnes dostali enzymy a phytamit,tak uvidíme jak se spraví.Jsou to jen dva listy z šesti rostlin,ale pro jistotu bych to chtěl vědět do budoucna.Díky za odpověd

Old Post 21-01-2011 v 21:54 PM
Erbe je offline   Profil uživatele Erbe   Find more posts by Erbe   Foto galerie člena Erbe   Click here to Send Erbe a Private Message   Add Erbe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 425

citace:
Původní příspěvek od The jackal
Zdravím grower komunitu

Začali sa mi na spodných listoch robiť flaky ktoré boli najskôr priesvitné a potom zoschli...nevie niekto o čo ide?

Je to odroda amnesia haze, medium soil, pod 185w CLF, dávam im Biobizz grow, bloom, topmax, AH enzymes...

poraďte prosím...


Mam zjevne stejny problem - jde to odspodu? Dej vedet jak jsi resil pane...

Old Post 22-01-2011 v 08:27 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 426



Prikladam foto meho aktualniho problemu... Budu rad za kazdou radu vedouci i identifikaci :-)

Old Post 26-01-2011 v 09:15 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 427



zdar, mam takovy mensi problem, kytky jsou v 38. dnu kvetu, slunko 250W sodik, cca 25cm nad vrskama, teplota u vrchu byva od 26° do 30°, vetsinou kolem 28°, substrat growmix od plagronu, jedu jenom plagron (davkovani podle vyrobce), kazdou zalivku (co druhy den), phytamin, alga bloom a green sensation. vcera jsem meril pH zalivky namichane s hnojkama a bylo kolem 6ti, substrat jsem nezkousel, ale melo by to byt taky ok, tady na foru jsem se docetl, ze by to melo byt deficitem vapniku (http://grower.cz/forum/showthread.p...6422#post366422), ale nejak se mi to nezda, mozna to bude necim jinym, protoze pH je v pohode, prehnojene by to taky nemelo byt, potreboval bych pro to radu zkusenejsich dik za ochotu a kazdou odpoved, at to bobtna

1. fotka: takhle to zacina, nejdriv zezloutnou konecky listu
2. fotka: pokracuje to po okrajich listu

Old Post 26-01-2011 v 18:55 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 428

citace:
Původní příspěvek od chily
zdar, mam takovy mensi problem, kytky jsou v 38. dnu kvetu, slunko 250W sodik, cca 25cm nad vrskama, teplota u vrchu byva od 26° do 30°, vetsinou kolem 28°, substrat growmix od plagronu, jedu jenom plagron (davkovani podle vyrobce), kazdou zalivku (co druhy den), phytamin, alga bloom a green sensation. vcera jsem meril pH zalivky namichane s hnojkama a bylo kolem 6ti, substrat jsem nezkousel, ale melo by to byt taky ok, tady na foru jsem se docetl, ze by to melo byt deficitem vapniku (http://grower.cz/forum/showthread.p...6422#post366422), ale nejak se mi to nezda, mozna to bude necim jinym, protoze pH je v pohode, prehnojene by to taky nemelo byt, potreboval bych pro to radu zkusenejsich dik za ochotu a kazdou odpoved, at to bobtna

1. fotka: takhle to zacina, nejdriv zezloutnou konecky listu
2. fotka: pokracuje to po okrajich listu


typicke prehnojeni - neper toho tam tolik ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-01-2011 v 20:46 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 429

citace:
Původní příspěvek od chily
zdar, mam takovy mensi problem, kytky jsou v 38. dnu kvetu, slunko 250W sodik, cca 25cm nad vrskama, teplota u vrchu byva od 26° do 30°, vetsinou kolem 28°, substrat growmix od plagronu, jedu jenom plagron (davkovani podle vyrobce), kazdou zalivku (co druhy den), phytamin, alga bloom a green sensation. vcera jsem meril pH zalivky namichane s hnojkama a bylo kolem 6ti, substrat jsem nezkousel, ale melo by to byt taky ok, tady na foru jsem se docetl, ze by to melo byt deficitem vapniku (http://grower.cz/forum/showthread.p...6422#post366422), ale nejak se mi to nezda, mozna to bude necim jinym, protoze pH je v pohode, prehnojene by to taky nemelo byt, potreboval bych pro to radu zkusenejsich dik za ochotu a kazdou odpoved, at to bobtna

1. fotka: takhle to zacina, nejdriv zezloutnou konecky listu
2. fotka: pokracuje to po okrajich listu


Ahoj,
napiš kolik dáváš koncentraci jednotlivých hnojiv v ml na litr vody. Alga bloom je max. doporučená 4ml/l, greensensation 1ml/l a phytamin 5ml/l jako postřik.

Jak píše kolega, máš to přehnojené. Hlavně napiš koncentraci hnojiv .


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 26-01-2011 v 21:13 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 430

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


typicke prehnojeni - neper toho tam tolik ....


BloodyBeer: cau, dik za rychlou pomoc, kamos rikal ze je to prehnojene, ale nejak se mi to nezda, protoze hnojim tak, jak pisou na obalu...
-------
citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


Ahoj,
napiš kolik dáváš koncentraci jednotlivých hnojiv v ml na litr vody. Alga bloom je max. doporučená 4ml/l, greensensation 1ml/l a phytamin 5ml/l jako postřik.

Jak píše kolega, máš to přehnojené. Hlavně napiš koncentraci hnojiv .


HurricaneGeorge: zdarec, taky dik za rychlou jak jsem psal, davam jim tolik co pisou na obale - zalivka tzn. algaBloom 4ml/l, greenSenstation 1ml/l, phytamin 5ml/l (cetl sem tu, ze phytaminem je dobre hnojit i v kvetu), takhle hnojim kazde zaliti.

mozna je to fakt tim phytaminem, ale zda se mi to divne, protoze co jsem o tom cetl, tak by to holkam v kvetu nemelo uskodit, ale naopak prilepsit..tezko rict, vevnitr valim poprve, tak sem z toho vyplesknuty...kazdopadne dik za rady, zkusim to na ne

Old Post 27-01-2011 v 04:27 AM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 431

chily: no ale je dobré hnojit tak 1x týdně..neumím si představit,že každé zalití jim budu cpát tolik hnojiv at se daří

Old Post 27-01-2011 v 09:27 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zoran
Stálý Člen

Karma uživatele zoran - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 432

může mi někdo poradit v růstu super,ale ted jak jsou v květu se mi začala dělat na listech plísen jak se jí můžu zbavit,teplota kolem těch 20,ventilátory puštěný.jak se toho zbavit aby mi to nesplesnivělo díky

Old Post 27-01-2011 v 10:07 AM
zoran je offline   Profil uživatele zoran   Find more posts by zoran   Foto galerie člena zoran   Click here to Send zoran a Private Message   Add zoran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6372620 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív