Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 417

Já si stejně myslim, že každej poslouchá to, na čem něco zažil, prostě něco, co ho k tý muzice váže..Dřív, když jsem ještě nehulila a vlastně byla uplně čísta, tak jsem poslcouhala hiphop, rap, funky, beat, jak zblaznena,..chodila jsem tacovat na hiphop a break dance-street funk, fakt jsem do toho byla zazrana a muj kluk, kterej poslocuhal v ty dobe techno, co uz teda hulil, atd..Mi rikal, ze za chvilku taky budu poslouchat techno a ja mu rikam, ze to ne, ze to nikdy..A ted?Hiphop, dobra, nevadi mi to, ale parit na to?A sama si to doma pustit?Ne-e..Proste zacala jsem hulit a hiphop se zacal trosku michat s technem..Prvni moje technicko, teda s prvkama hiphopu-beatu. bylo CD Ibiza, super..tim sjem zacala, tak trosku do techna, i dkyz ne moc..No a prazdniny byli tu-letni a ja chodila na akce..techno part-kde si das kouli a proste edes, a tahle zalezitost se mi tak moc libila/libi, ze techno mi vzdycky rpipomene jak moc se na tom mam ehzky..proste, techno chapu..rekla bych, ze ho slysim i jinak nez ty, co poslouchaj dejme tomu rock, atd..Proste je to muj live..Aspon ted..

Ale zase muj kluk, kdyz fetoval tak taky poslouchal jen etchno a nic vic, a ted uz jen huli, a i to se snazi omezovat, ma tvrdej dozro, takze zacina poslcouaht hiphop..takovy po¨pohodovy veci..

Tak the EDn pohádky...

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 08-12-2003 v 19:44 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 418

zmonica> jo na takovimdle principu fungujou všechny ty impulsácký sračky - lidi vzpomínaj jak byli mladý, tancovali na Dalibora Kládu ploužáky, nostalgie jako svině... potom člověk trochu zestárne, už se mu nechce zkoušet něco novýho, zůstane zakyslej ve svym stylu...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-12-2003 v 11:19 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 419

dude: to můžu potvrdit. ale začal jsem s tím bojovat a teď jedu dramec

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 09-12-2003 v 11:22 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 420

jasně, vymanit se z toho - znam spoustu lidí, který pálí, sou v poho, ale třeba odmítaj všecko kromě rocku (nebo techna, <dosaď styl> ) - já už se nevyhejbam v podstatě ničemu... hledam prostě kvalitní HUDBU a ne jenom styly

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-12-2003 v 11:28 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 421

dramec, ten muzu taky, stejne jako jungle..kdyz sem vypalena, a mam kolem sebe super lidi, nevadi mi ani regae nebo SKA, funky, tyhle pohodovy veci, ale jinak, nazor uz sjem napisala..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 09-12-2003 v 12:21 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 422

ale zase nežeru všechno, třeba se mi z CD líbí jenom jedna věc, zbytek si poslechnu jenom jednou a pak to máznu a nechám si jenom ten jeden song. hlavní fakt je nezakrnět, protože to je to nejhorší co se může člověku milujícímu muziku stát. prostě je potrřeba pořád objevovat nové světy (teď jsem objevil dramec, před lety to byl jazz).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 09-12-2003 v 12:30 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huk
Nový Člen

Karma uživatele Huk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 423

ska nebo funky taky hodně v pohodě, ale rozhodně bych vyzdvihnul ještě Elektrik Meny...nevím jestli je tu už někdo nejmenoval, ale co sem to tak projížděl, řekl bych že ne...vostrý texty na zpečenej stávek...když chceš hamburger,tak si dej kurva párek
jinak junglík (spíš liqidfunk,pohodičky) a chill outový klidovky třeba od Kompostu...a pak jsem nedávno konečně objevil Screamedelicu od Primal Scream a to je taky moc dobý album

Old Post 10-12-2003 v 09:32 AM
Huk je offline   Profil uživatele Huk   Find more posts by Huk   Foto galerie člena Huk   Click here to Send Huk a Private Message   Add Huk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Huk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huk
Nový Člen

Karma uživatele Huk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 424

...jo a jazzik samozřejmě taky U nás se každej rok dělaj jazzový dny a jezděj tam docela solidní hvězdy (Laco s Cellulou, Průchová...) A my s kámošema tam děláme pořadatele a každoročně si kladem za cíl zpéct nějakou star Letos přijel týpek, bubeník od Davise, starej černoch, jel jsem pro něj a pro saxofonistu (pro změnu mladej černoch s copánkama až na zem) s kámošem na letiště a hnedka bylo jasný, že budou hodně v pohodě No a taky že jo Večer po tom co odehráli, jsme je strašlivě zpejkali (měli ještě německýho basistu a ruskýho klávesistu, kterej vypadal jak když je pořád úplně na hadry, ale hrál božsky) v šatně a oni pak kvůli nám vyrazili na jam session a rozjeli geniální jamik s českejma jazzmanama asi do půl čtvrtý do noci...nezapomenutelnej zážitek

Old Post 10-12-2003 v 09:42 AM
Huk je offline   Profil uživatele Huk   Find more posts by Huk   Foto galerie člena Huk   Click here to Send Huk a Private Message   Add Huk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Huk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 425

huk: tak věřím, že to byl parádní zážitek. prostě když někdo umí hrát a ještě je v poho, tak to je maximální pohodička a atmosféra tě odpálí úplně někam jinam. na ty jazzový dny tady můžeš dát nějakou pozvánku (teda až zase budou), možná bych si přijel něco poslechnout.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 10-12-2003 v 09:54 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 426

mno tak nemuzu rict ktera hudba je nejlepsi, ale poslechnu si v podstate vsechno...
nejsem zastancem jen jednoho stylu muziky...musi me to co posloucham neco rict...at uz je to techno, d´n´b, jungle, hip hop, rock...
i kdyz je fakt, ze v posledni dobe davam elektronicky muzice prednost a momentalne elektru

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 10-12-2003 v 10:23 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 427

Tak ja som este pred 2 rokmi pocuval hlavne techno, no potom ako som zacal relativne viac hulit som pomaly ale isto zacal prechadzat na dramec a dnes to mam usporiadane do viac vln- jedna z nich je techno prevazne industrial, dalsia trance, psytrance, a v poslednej dobe dve najsilnejsie vetvy-dramec, a vetva typu chill out, trance a take viac na psychiku veci, som si pomenoval tento styl ako zrkadlova hudba, bo mi pripomina svojou plasticnostou pohlad cez zrkadlo v ktorom pozorujeme ako sa svet za nim pod roznymi uhlami plasticky pretvara, tak tot moj momentalny vkus, je to pomerne sirike, ale to je podla mna len dobre, samo sebou, ze sa mi paci v podstate kazdy styl ked je v nom spravena nejaka kvalitna vec ale tieto su moje prijoritne

Old Post 13-12-2003 v 17:44 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 428

Nejlepši je Hipec repec nachystej recept,dej pukec,utvoř rým...už uhas ten dým,do rytmu skočím..do BPM se trefím,na prah brány vkročím,co co to tu dáváte,postup rymu neznate,kdo jsem já vy ho neznate kdo jste vy když světem poznate...po ulici chodite nalepky lepite,pak večer pivka davate sqwělej je to tohle život po ulicich zevlit ..JO!!!....je to psycho............

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 14-12-2003 v 09:37 AM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 429

podle me je nejlepsi vysmazenej poslouchat tekno (doufam ze tim nikoho neurazim,je to ciste SUBJEKTIVNI nazor!) treba takova Mozaika,23,Metro,Shamanic,magion.......ale vzdyt to urcite znate...

Old Post 14-12-2003 v 13:48 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsna_smazka
Nový Člen

Karma uživatele Drsna_smazka - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 430

hip hop neni hudba

Old Post 16-12-2003 v 16:26 PM
Drsna_smazka je offline   Profil uživatele Drsna_smazka   Find more posts by Drsna_smazka   Foto galerie člena Drsna_smazka   Click here to Send Drsna_smazka a Private Message   Add Drsna_smazka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 431

ke kterym, zjebum patris??skinheads, diskousi, nebo nejaky odpurci MJ?? boze nedelej ze sebe jeste vetsiho kripla, kterym bezesporu a zapomen na grower!

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 16-12-2003 v 17:13 PM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 432

kterym bezesporu JSI a zapomen na grower!

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 16-12-2003 v 17:14 PM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1926420 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív