Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
langpi
Nový Člen

Karma uživatele langpi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 369


mám doma keřík a je to hermo ale má krasne velky palice už a ostatni kytky mi stejnak neco oprcalo je tam prave jen sem tam nejaka koule tak ho asi necham uz je i pekne osypanej a nadherne smrdí..snad z toho neco bude a ne jen samy jemeno zatim uspesne otrhavam koule a videl jsem na kytce asi zatim 3 semena ze se udelaly...tady prikladam naky foto ale je mi lito nemam gigital takze to je 20 dni stara fotka

Old Post 29-08-2008 v 10:54 AM
langpi je offline   Profil uživatele langpi   Find more posts by langpi   Foto galerie člena langpi   Click here to Send langpi a Private Message   Add langpi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 370

Melon pytas sa uplne hluposti...:Ak to uz raz ma byt samec tak to potom samec budee a to pohlavie nijak nezmenis ani hnojivonm ani modlenim tak len cakaj co sa ukaze teda------------

Old Post 29-08-2008 v 12:40 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 371


taky se mi letos poved jeden hermafrodit. zacal kvest jako samec a kdyz sem ho chtel podetnout, tak sem zpozoroval neco jako podezdrele dlouhy blizny na vrscich.... ostipal sem teda koule a po par dnech to zaclo valit do palic jako blazen. kvete nadherne a samci kvety nejsou ve vlastnich sisticich, ale prave v tech palickach tu a tam jeden. takze cely leto sem tam chodil kazdej den aspon na hodinu samci kvety ozdibovat a zadarilo se.... kytka prcla jen trochu od spoda (dve vetvicky), ale zkurujici ucinky neskutecne mocneee.... a to jeste odhaduju, ze kyticka nebude plne zrala na fotce je to ta vpravo, vedle je nehermafroditni sestra

Naposledy upravil 01-09-2008 v 11:10 AM

Old Post 31-08-2008 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 372

To Melon:ty chceš zachránit dobrou (goot) kytku,jestli to dobře chapu.
Hele tak jestli to bude hermač nebo samec,tak sní ošukej nakou 100% samici a ty semínka budou taky goot...
ph zalifky asi 5,8až6,2.

Old Post 31-08-2008 v 10:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Prosím o radu.. Příspěvek č. 373

Zdravim všechny growery!..Dnes ráno jsem si prohlížel svoje kytky a zjistil jsem že nejlepší kytka je hermouš ...Chtěl jsem odtrhnout koule a omylem se mi pyl vysypal částečně na prst a částečně na pár spodních paliček (takovejch těch malejch na spodních větvích)..Zajímalo by mě jestli je možný,že se oprcaj i nějaký hodnotnější květy..Všem dík za příspěvky!

Viva la Visine!

Old Post 02-09-2008 v 15:33 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 374

Ano, pocitej s tim, ze tam bude semen moc, jestli ti nevadi vybirani seminek, tak si ho tam nech, ja bych hned trhal.

Old Post 02-09-2008 v 15:44 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 375

No trhat se mi ho moc nechce..sklízet chci nejdřív za 2 tejdny..není to vůbec zralí a výnosově by to taky bylo nic moc..když je oprcaná jedna kytka může se to přenýst ještě na další nebo to zůstane na tom hermáčoj?

Viva la Visine!

Old Post 02-09-2008 v 16:11 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 376

Hele jestli se ti vysypal pyl tak počítej s tím že budou všechny opylené. Možná méně ale nějaké semínka tam budou. Pylu může být opravdu málo a opylí celou kytku.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-09-2008 v 18:34 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 377

Aha..tak to mě mrzí..už jsem se rozhodl zahájít slavnostní flushing a část hermáče sklidim a zbytek nechám dozrát se semínkama..aspoň bude něco na přístí rok..

Viva la Visine!

Old Post 02-09-2008 v 18:52 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 378

Člověk si musí položit otázku zda-li je zrovna ta kytka, z které se stal hermáč ta nejdůležitější. Pokud bych měl pět srovnatelných samic a z jedné by najednou začly vykukovat kulky tak bych ji setl bez mrknutí. V situaci kdy bych měl třeba nějaké dvě chcíplinky a jednu povedenou a spatřil bych na ní koule - asi bych obětoval nějaký čas a prostě ty koule otrhával. Nikdy se to asi nemůže podařit na 100%, ale v nějaké situaci to asi bude vhodnější. Je to otázka vlastního výběru(no a štěstí...doufejte že v okolí nikdo další kytky nemá když se rozhodnete pro druhou metodu - těšit se celé léto na nádherné dívčiny a na podzim zjistit že nějaký floutek osemenil celé okolí nebude to o čem každý den sním...)

Old Post 02-09-2008 v 20:36 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin
Nový Člen

Karma uživatele martin - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 379

Zdar pánové! Za jak dlouho vykvetou ty samčí koule? Hermáče už sem měl několikrát ,ale letos ,jelikož mám už jen pár kytek sem to hned při náznaku koule nevyškub. A příjde mi to divny- ty koule sou tam už tak 3tydny a žádná eště nevykvetla. Parktát sem měl kyku ,která dělala paličky jenom z těch kuliček co znich kouká bliznička ,takže tady bádam nad tim ,jestli to nejsou ony kuličky.. Občas je náka koule právě s tou špičkou a co si pamatuju ,tak samec ma ty koule normál kulatý. Ale zase mi rostou na stopce jako samčí kule, tak to furt zkoumam ,čekám jestli se náká neotevře a pořád nic, ani jedna. Kdyby se z toho měli udělat ty kulčky s bliznama ,tak by zas asi byla škoda to ostříhávat.. Bohužel už nákejch 10let pěstuju ,ale tohle sem eště neviděl! Takže sem s rozumem v koncích!!

Old Post 03-09-2008 v 07:42 AM
martin je offline   Profil uživatele martin   Find more posts by martin   Foto galerie člena martin   Click here to Send martin a Private Message   Add martin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 380

martin:
Ahoj, jestli můžeš hoď foto, nejlíp sem http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=23410
uvidíme..

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 03-09-2008 v 10:45 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 381

mne se to hermi hrozne... jedna kytka byla asi pul na pul, tu sem vyskub, ale aspon par guli sem nasel na dalsich trech, coz mi pride (4 z 9) docela dost... ale ty, co maj guli jenom par tam necham a budu se snazit prubezne obirat

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 03-09-2008 v 12:48 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin
Nový Člen

Karma uživatele martin - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 382

Zde jsou ty fota..
http://img137.imageshack.us/img137/9172/snmek605dz1.jpg
http://img137.imageshack.us/img137/snmek605dz1.jpg/1/w640.png
http://img144.imageshack.us/img144/5217/snmek606em2.jpg
http://img144.imageshack.us/img144/snmek606em2.jpg/1/w640.png

Old Post 03-09-2008 v 14:33 PM
martin je offline   Profil uživatele martin   Find more posts by martin   Foto galerie člena martin   Click here to Send martin a Private Message   Add martin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 383

citace:
Původní příspěvek od martin
Zde jsou ty fota..
http://img137.imageshack.us/img137/9172/snmek605dz1.jpg
http://img137.imageshack.us/img137/snmek605dz1.jpg/1/w640.png
http://img144.imageshack.us/img144/5217/snmek606em2.jpg
http://img144.imageshack.us/img144/snmek606em2.jpg/1/w640.png

no chlape to sou koule jako hrom! skoro jak ty moje..... ze to nevykvetlo muze bejt snad jedine tim, ze pro samce tam nebudou dobry podminky.... jestli muzu radit, tak co nejdriv kastrovat....

Old Post 03-09-2008 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 384

martin : je to hermafrodit a na tej prvni fotce co nevidět otevře kulky a oprcá se.
blizny jsou podel palic jakoby nahoru, ale koule s pylem vždycky jakoby svěšený.. no prostě kulky.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 03-09-2008 v 17:38 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9977130 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív